Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022🤰🤰☀️☀️


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια! Εύχομαι όλες να είστε καλά και να έχετε τελειομηνες εγκυμοσύνες. 

Για μένα τα πράγματα δεν πήγαν όπως θα ήθελα. Όμως είμαι καλά και προσπαθώ να συνεχίσω. 

Ίσως κάποια στιγμή σας γράψω με λεπτομέρειες τι έγινε. Μόλις το συνειδητοποίησω. 

Ευχαριστώ πολύ για την στήριξη όλο αυτό το διάστημα. 

Θα τα ξαναπούμε φιλιά 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Happypregnantgirl είπε:

Γειά σας κορίτσια! Εύχομαι όλες να είστε καλά και να έχετε τελειομηνες εγκυμοσύνες. 

Για μένα τα πράγματα δεν πήγαν όπως θα ήθελα. Όμως είμαι καλά και προσπαθώ να συνεχίσω. 

Ίσως κάποια στιγμή σας γράψω με λεπτομέρειες τι έγινε. Μόλις το συνειδητοποίησω. 

Ευχαριστώ πολύ για την στήριξη όλο αυτό το διάστημα. 

Θα τα ξαναπούμε φιλιά 😘

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια μου! 
 

@Happypregnantgirl Χαίρομαι που είσαι καλά και ελπίζω να ειναι όλα καλά γενικώς. Όποτε και αν είσαι έτοιμη μπορείς να μοιραστείς το οτιδήποτε μαζί μας. Η θετική μας ενέργεια ειναι μαζί σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Happypregnantgirl είπε:

Γειά σας κορίτσια! Εύχομαι όλες να είστε καλά και να έχετε τελειομηνες εγκυμοσύνες. 

Για μένα τα πράγματα δεν πήγαν όπως θα ήθελα. Όμως είμαι καλά και προσπαθώ να συνεχίσω. 

Ίσως κάποια στιγμή σας γράψω με λεπτομέρειες τι έγινε. Μόλις το συνειδητοποίησω. 

Ευχαριστώ πολύ για την στήριξη όλο αυτό το διάστημα. 

Θα τα ξαναπούμε φιλιά 😘

Κοριτσι μου εύχομαι να είσαι καλά και τα μωρά επίσης. Σε κάθε περίπτωση οτι επιθυμείς να το μοιραστείς εφόσον αυτό σε ηρεμεί. Καλό βράδυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Happypregnantgirl είπε:

Γειά σας κορίτσια! Εύχομαι όλες να είστε καλά και να έχετε τελειομηνες εγκυμοσύνες. 

Για μένα τα πράγματα δεν πήγαν όπως θα ήθελα. Όμως είμαι καλά και προσπαθώ να συνεχίσω. 

Ίσως κάποια στιγμή σας γράψω με λεπτομέρειες τι έγινε. Μόλις το συνειδητοποίησω. 

Ευχαριστώ πολύ για την στήριξη όλο αυτό το διάστημα. 

Θα τα ξαναπούμε φιλιά 😘

Δεν ξερω τι να γραψω... ευχομαι να εισαι καλα και οποτε θελεις ειμαστε εδω! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Happypregnantgirl είπε:

Γειά σας κορίτσια! Εύχομαι όλες να είστε καλά και να έχετε τελειομηνες εγκυμοσύνες. 

Για μένα τα πράγματα δεν πήγαν όπως θα ήθελα. Όμως είμαι καλά και προσπαθώ να συνεχίσω. 

Ίσως κάποια στιγμή σας γράψω με λεπτομέρειες τι έγινε. Μόλις το συνειδητοποίησω. 

Ευχαριστώ πολύ για την στήριξη όλο αυτό το διάστημα. 

Θα τα ξαναπούμε φιλιά 😘

Καλησπέρα κορίτσια! 

@Happypregnantgirl όποτε νιώσεις ότι θέλεις να μιλήσεις, εμείς είμαστε εδώ κι ας είμαστε με αυτό τον ιδιότυπο τρόπο. Ελπίζω να είσαι καλά και να συνεχίσεις να είσαι καλά! Θα πω το κλισέ, ο χρόνος γιατρεύει που το πιστεύω πάρα πολύ. Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Happypregnantgirl είπε:

Γειά σας κορίτσια! Εύχομαι όλες να είστε καλά και να έχετε τελειομηνες εγκυμοσύνες. 

Για μένα τα πράγματα δεν πήγαν όπως θα ήθελα. Όμως είμαι καλά και προσπαθώ να συνεχίσω. 

Ίσως κάποια στιγμή σας γράψω με λεπτομέρειες τι έγινε. Μόλις το συνειδητοποίησω. 

Ευχαριστώ πολύ για την στήριξη όλο αυτό το διάστημα. 

Θα τα ξαναπούμε φιλιά 😘

Ότι θέλεις και οπότε θέλεις είμαστε εδώ κορίτσι μου γλυκο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω. Έχετε δει ή πάρει καρότσια; έμεινε κάποια ευχαριστημένη από καρότσι όσες έχετε ήδη παιδάκια; είναι από τις μεγάλες αγορές και έχω προβληματιστει αρκετά. Έχω δει ένα της peg perego που κλείνει πολύ εύκολα και μου φάνηκε οκ από βάρος, αλλά αν κάποια έχει εμπειρία ή έχει κάνει καλή έρευνα οι προτάσεις σας θα ήταν ευπρόσδεκτες, ώστε να πάω να τα δω από κοντά πιο στοχευμενα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@MyNa καλησπερα κ με τ καλο τ μωρακι σου. Εγω ειχα Peg perego, τα παιδακια μ ειναι 3 κ 5. Τρομερο καροτσι! Το ειχαμε λιωσει στη βολτα. Εχει γράψει αμετρητα χιλιόμετρα και βγαζει ανετα κ 3ο παιδι. Εμας μας βολεψε τρομερα. Αθάνατο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@MyNa καλησπερα κ με τ καλο τ μωρακι σου. Εγω ειχα Peg perego, τα παιδακια μ ειναι 3 κ 5. Τρομερο καροτσι! Το ειχαμε λιωσει στη βολτα. Εχει γράψει αμετρητα χιλιόμετρα και βγαζει ανετα κ 3ο παιδι. Εμας μας βολεψε τρομερα. Αθάνατο.

Ααα σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση! Θυμάσαι ποιο μοντέλο είχατε;

να σου ζήσουν τα παιδάκια σου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Ααα σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση! Θυμάσαι ποιο μοντέλο είχατε;

να σου ζήσουν τα παιδάκια σου 💕

Καλησπέρα κορίτσια μου, εγώ έχω δει ένα λέγεται cangaroo Milan. Έχει περίπου 280 ευρώ και είναι 3 σε 1. Δεν μου έχει πει κάποια μανουλα αν την βόλεψε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@MyNa ναι το book 51 s. Νομίζω οτι έχουν βγει κ ακόμα πιο ανετα μοντελα αλλα σαν εταιρεια ειναι πολυ καλη.

To ίδιο έχουμε! Το πήρα γιατί έβγαινε και σε λευκό σκελετό και είχα φάει κόλλημα :P Σαν καινούργιο είναι ακόμα, 6 χρόνια μετά. Μόνο η τσάντα που ερχόταν μαζί ήταν λίγο μικρή και άβολη, αλλά μπορείς να πάρεις άλλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/3/2022 at 7:38 ΜΜ, ο/η Happypregnantgirl είπε:

Γειά σας κορίτσια! Εύχομαι όλες να είστε καλά και να έχετε τελειομηνες εγκυμοσύνες. 

Για μένα τα πράγματα δεν πήγαν όπως θα ήθελα. Όμως είμαι καλά και προσπαθώ να συνεχίσω. 

Ίσως κάποια στιγμή σας γράψω με λεπτομέρειες τι έγινε. Μόλις το συνειδητοποίησω. 

Ευχαριστώ πολύ για την στήριξη όλο αυτό το διάστημα. 

Θα τα ξαναπούμε φιλιά 😘

Κορίτσι μου γλυκό πάρε τον χρόνο σου και ό,τι θες εμείς εδώ είμαστε ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!Σας διαβάζω καιρό αλλά τώρα κατάφερα να γράψω λόγω δουλειάς!έχω ΠΗτ 12/7 και όλα πάνε καλά ως τωρα!!ελπίζω να πάνε όλα καλά για ολεες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Afroditi Lrk είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!Σας διαβάζω καιρό αλλά τώρα κατάφερα να γράψω λόγω δουλειάς!έχω ΠΗτ 12/7 και όλα πάνε καλά ως τωρα!!ελπίζω να πάνε όλα καλά για ολεες

Καλησπέρα !! Ίδια ΠΗΤ έχουμε !!! Με το καλό και το δικό σου μωράκι !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Afroditi Lrk είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!Σας διαβάζω καιρό αλλά τώρα κατάφερα να γράψω λόγω δουλειάς!έχω ΠΗτ 12/7 και όλα πάνε καλά ως τωρα!!ελπίζω να πάνε όλα καλά για ολεες

Καλησπέρα! Καλωσόρισες! Κι εγώ έχω 13/7! Κοντά κοντά! Με το καλό όλα μας τα μωράκια! 💕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyNa είπε:

Καλησπέρα! Καλωσόρισες! Κι εγώ έχω 13/7! Κοντά κοντά! Με το καλό όλα μας τα μωράκια! 💕 

Αχ πως πατε;;;εμενα είναι αγοράκι και κλωτσάει φουλ!!!κάναμε καμπυλη ζαχαρου και όλα καλα!αχ φουσκώνετε εσεις ρε κορίτσια γτ εγω λιγο...δεν πολυφαίνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!τι κάνετε?

Εμείς μια χαρά, μεγαλώνουμε, αύριο έχουμε και το μηνιαίο ραντεβού!

Καμπύλη σε ποια εβδομάδα κάνατε ή θα κάνετε?

Επίσης όσον αφορά την άδεια κύησης γνωρίζετε τι πρέπει να κάνουμε?πρέπει να ζητήσω κάτι από το γιατρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα,και εγώ σας διαβάζω σχεδόν από αρχή αλλά τώρα το πήρα απόφαση να γράψω,και εγώ πητ 12/7 δεύτερο αγοράκι περιμένουμε,η καμπύλη δεν πήγε πολύ καλά 😊αυτααα!!Καλη λευτεριά σε όλες μας ♥️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Katerina1990 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!τι κάνετε?

Εμείς μια χαρά, μεγαλώνουμε, αύριο έχουμε και το μηνιαίο ραντεβού!

Καμπύλη σε ποια εβδομάδα κάνατε ή θα κάνετε?

Επίσης όσον αφορά την άδεια κύησης γνωρίζετε τι πρέπει να κάνουμε?πρέπει να ζητήσω κάτι από το γιατρό?

Καλημέρα κορίτσι μου άδεια κύησης εξαρτάται από τον ασφαλιστικό φορέα σου αλλά γενικά δικαιούμαστε δύο μήνες πριν τη γέννα δηλ. από την 32η εβδομάδα. Ζητάς μια σχετική βεβαίωση από το γιατρό. Ξέρει εκείνος. 

Όσον αφορά την καμπύλη σακχάρου εμένα στην 25η εβδομάδα είπε θα μου την γράψει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Afroditi Lrk είπε:

Αχ πως πατε;;;εμενα είναι αγοράκι και κλωτσάει φουλ!!!κάναμε καμπυλη ζαχαρου και όλα καλα!αχ φουσκώνετε εσεις ρε κορίτσια γτ εγω λιγο...δεν πολυφαίνεται...

Ναι πλεον έκανε την εμφάνιση της η κοιλιά για τα καλά εγώ σήμερα περιμένω αποτελέσματα καμπυλης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Katerina1990 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!τι κάνετε?

Εμείς μια χαρά, μεγαλώνουμε, αύριο έχουμε και το μηνιαίο ραντεβού!

Καμπύλη σε ποια εβδομάδα κάνατε ή θα κάνετε?

Επίσης όσον αφορά την άδεια κύησης γνωρίζετε τι πρέπει να κάνουμε?πρέπει να ζητήσω κάτι από το γιατρό?

Καμπυλη στην 26 εκανα,και ευτυχώς ενώ έχω ιστορικό πήγαν όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimi84 είπε:

Ναι πλεον έκανε την εμφάνιση της η κοιλιά για τα καλά εγώ σήμερα περιμένω αποτελέσματα καμπυλης 

Καλα αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Joo είπε:

Καλησπέρα και από μένα,και εγώ σας διαβάζω σχεδόν από αρχή αλλά τώρα το πήρα απόφαση να γράψω,και εγώ πητ 12/7 δεύτερο αγοράκι περιμένουμε,η καμπύλη δεν πήγε πολύ καλά 😊αυτααα!!Καλη λευτεριά σε όλες μας ♥️💙

Ο ίδια μερα και εσυυυ!!!δηλαδή πόσο ανέβηκε το ζαχαρο;η διατροφή σου πως ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Afroditi Lrk είπε:

Αχ πως πατε;;;εμενα είναι αγοράκι και κλωτσάει φουλ!!!κάναμε καμπυλη ζαχαρου και όλα καλα!αχ φουσκώνετε εσεις ρε κορίτσια γτ εγω λιγο...δεν πολυφαίνεται...

Μην ανησυχείς για την κοιλιτσα! Σε κάποιες αρχίζει να φαίνεται στον 5ο όπως εμενα και σε άλλες στον 6ο. Σημασία έχει το αγοράκι σου να είναι καλά και εσυ βέβαια. Επίσης οι γυναίκες με οπίσθια κλήση μήτρας έχουν μικρότερη κοιλιτσα 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...