Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022🤰🤰☀️☀️


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eirinakos είπε:

Κορίτσια θα φανώ τρελή τώρα.. Αν και αύριο έχω υπέρηχο κ θα μ λυθεί κάθε απορία αλλά ανησυχώ.. Από προχθές νιώθω πολύ καλύτερα δεν έχω αναγούλες κ σχεδόν τίποτα.. Από τη μια χαίρομαι που είμαι λίγο πιο ενεργητικη από την άλλη σκέφτομαι μήπως δε πάει κάτι καλά? Πως από τη μια μέρα στην άλλη νιώθω τόσο καλύτερα? Μέχρι προχθές έκανα εμετούς κ ήμουν χάλια.. Είμαι τελείως τρελή? 

Έτσι είναι κορίτσι μου! Μπορεί 1-2 μέρες να είμαστε πιο λειτουργικές και να απορούμε και άλλες να μην μπορούμε να πάρουμε τα πόδια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ κορίτσια όλες τα ίδια σκεφτόμαστε έτσι...και εγώ είχα δύο μέρες πριν τον υπέρηχο που ήμουν χωρίς καούρες και αγχώθηκα.....μετά επανήλθαν οι καούρες...τώρα πάλι εδώ και δύο μέρες είμαι πολύ καλά... νομίζω όσο προχωράμε θα είμαστε και καλύτερα.....

Όσο για την κοιλίτσα εγώ κορίτσια μου είμαι σαν να έχω πιει αρκετό νερό και να μην έχω πάει τουαλέτα.... νομίζω από την 12 η βδομάδα θα αρχίσει να γίνεται κάτι εμφανές....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Αχ κορίτσια όλες τα ίδια σκεφτόμαστε έτσι...και εγώ είχα δύο μέρες πριν τον υπέρηχο που ήμουν χωρίς καούρες και αγχώθηκα.....μετά επανήλθαν οι καούρες...τώρα πάλι εδώ και δύο μέρες είμαι πολύ καλά... νομίζω όσο προχωράμε θα είμαστε και καλύτερα.....

Όσο για την κοιλίτσα εγώ κορίτσια μου είμαι σαν να έχω πιει αρκετό νερό και να μην έχω πάει τουαλέτα.... νομίζω από την 12 η βδομάδα θα αρχίσει να γίνεται κάτι εμφανές....

Εδώ φαίνεται η ποιότητα του ανθρώπου! Εγώ είπα είμαι σαν να έχω πιει μπύρες και εσύ νερό. Ντρέπομαι τώρα 😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Αχ κορίτσια όλες τα ίδια σκεφτόμαστε έτσι...και εγώ είχα δύο μέρες πριν τον υπέρηχο που ήμουν χωρίς καούρες και αγχώθηκα.....μετά επανήλθαν οι καούρες...τώρα πάλι εδώ και δύο μέρες είμαι πολύ καλά... νομίζω όσο προχωράμε θα είμαστε και καλύτερα.....

Όσο για την κοιλίτσα εγώ κορίτσια μου είμαι σαν να έχω πιει αρκετό νερό και να μην έχω πάει τουαλέτα.... νομίζω από την 12 η βδομάδα θα αρχίσει να γίνεται κάτι εμφανές....

Ναι και εγώ πιστεύω όσο περνάνε οι μέρες θα είμαστε καλύτερα.. Εγώ ήμουν χάλια κ είχα παραμελήσει πολύ τον άντρα μου, και σήμερα ήταν σα να τον ξανά ερωτεύτηκα.. Ήταν μια πολύ καλή μέρα κ εύχομαι να συνεχίσουμε όλες έτσι ❤️ κουράγιο κορίτσια 💕🙏🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Εδώ φαίνεται η ποιότητα του ανθρώπου! Εγώ είπα είμαι σαν να έχω πιει μπύρες και εσύ νερό. Ντρέπομαι τώρα 😂😂 

Χαχαχχαχα έκλαψα... σταμάτα μωρέ πίνω και εγώ μπύρες.....η μάλλον έπινα....🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημέρα! 

Ειμαι να σκάσω... Βγήκε η επαναληπτική εξέταση των ουρων και έχω ακόμα E. Coli. Στεναχωρεθηκα πολύ, περιμένω τηλέφωνο του γιατρού να δω τι θα κάνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Happypregnantgirl είπε:

Κοριτσια καλημέρα! 

Ειμαι να σκάσω... Βγήκε η επαναληπτική εξέταση των ουρων και έχω ακόμα E. Coli. Στεναχωρεθηκα πολύ, περιμένω τηλέφωνο του γιατρού να δω τι θα κάνω. 

Είχες πάρει αγωγή για αυτό κορίτσι μου καλά θυμάμαι??? Εντάξει μην στεναχωριέσαι αναγκαστικά θα πάρεις πάλι αγωγή και θα υποχωρήσει... μήπως δεν σου ταίριαξε η προηγούμενη??🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Είχες πάρει αγωγή για αυτό κορίτσι μου καλά θυμάμαι??? Εντάξει μην στεναχωριέσαι αναγκαστικά θα πάρεις πάλι αγωγή και θα υποχωρήσει... μήπως δεν σου ταίριαξε η προηγούμενη??🤔🤔

Ναι είχα πάρει zynadol. 7 ημέρες. Δεν ξέρω δεν εχω ιδεα δεν εχω κανένα σύμπτωμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Happypregnantgirl είπε:

Ναι είχα πάρει zynadol. 7 ημέρες. Δεν ξέρω δεν εχω ιδεα δεν εχω κανένα σύμπτωμα. 

Μπορεί να μη σου ταίριαξε κορίτσι μου....μην στεναχωριέσαι θα φύγει.....όλα θα πάνε καλά θα δείς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimi84 είπε:

Καλημερα κορίτσια πως ειστε σήμερα καλή επιτυχία στα κορίτσια πουβεχουν υπέρηχο σήμερα περιμενουμε νέα 

Καλημέρα κορίτσι μου....εγώ σχετικά καλά είμαι σήμερα.....ελάχιστες καούρες...έχω πιάσει καναπέ και δουλεύω από εδώ..... εσύ πως τα πας???? Ρε κορίτσια έχει να κάνει καμία την αναμνηστική δόση??? Εγώ έκλεισα να την κάνω στις γιορτές....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου....εγώ σχετικά καλά είμαι σήμερα.....ελάχιστες καούρες...έχω πιάσει καναπέ και δουλεύω από εδώ..... εσύ πως τα πας???? Ρε κορίτσια έχει να κάνει καμία την αναμνηστική δόση??? Εγώ έκλεισα να την κάνω στις γιορτές....

Έχω κλείσει να την κάνω το Σάββατο.

Ξύπνησα σήμερα με ελαφριά ναυτία πάλι, καλές ήταν οι 4μέρες ηρεμίας... Επίσης, άρχισε να με πονάει με το κρύο ένα δόντι μου και έχω αγχωθεί για το αν κάνει να πάω να το φτιάξω. Θα το συζητήσω κι αυτό με το γιατρό σήμερα. Αναρωτιέμαι, όλα τώρα πρέπει να προκύψουν; έχω 10 χρόνια που δε με έχει ενοχλήσει δόντι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου....εγώ σχετικά καλά είμαι σήμερα.....ελάχιστες καούρες...έχω πιάσει καναπέ και δουλεύω από εδώ..... εσύ πως τα πας???? Ρε κορίτσια έχει να κάνει καμία την αναμνηστική δόση??? Εγώ έκλεισα να την κάνω στις γιορτές....

Εγώ είμαι στο μαγαζί θα ήθελα τον καναπέ μου η αλήθεια είναι είμαι καλά από συμπτώματα. Εγώ είμαι εμβολιασμένη και έχω νοσησει κιόλας μετά τον εμβολιασμό αν χρειαστεί θα κάνω αναμνηστική δεν με φοβίζει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Έχω κλείσει να την κάνω το Σάββατο.

Ξύπνησα σήμερα με ελαφριά ναυτία πάλι, καλές ήταν οι 4μέρες ηρεμίας... Επίσης, άρχισε να με πονάει με το κρύο ένα δόντι μου και έχω αγχωθεί για το αν κάνει να πάω να το φτιάξω. Θα το συζητήσω κι αυτό με το γιατρό σήμερα. Αναρωτιέμαι, όλα τώρα πρέπει να προκύψουν; έχω 10 χρόνια που δε με έχει ενοχλήσει δόντι. 

Ωχχχ σε έπιασε το δόντι σου ε??? Εγώ ευτυχώς τα είχα τσεκαρει το καλοκαίρι και είναι όλα κομπλέ προς το παρόν πάντα.....μην τρως από εκείνη την πλευρά όσο μπορείς και το ερεθίζεις..... δεν το ξέρεις πάντα όλα όταν δεν πρέπει τυχαίνουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimi84 είπε:

Εγώ είμαι στο μαγαζί θα ήθελα τον καναπέ μου η αλήθεια είναι είμαι καλά από συμπτώματα. Εγώ είμαι εμβολιασμένη και έχω νοσησει κιόλας μετά τον εμβολιασμό αν χρειαστεί θα κάνω αναμνηστική δεν με φοβίζει. 

Ελπίζω να το πέρασες ελαφριά....μα είναι απίστευτο έτσι να εμβολιασομαστε και πάλι να νοσουμε...πότε θα ηρεμήσουμε από αυτό το πράγμα δεν ξέρω πραγματικά,😡😡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kk88 είπε:

Ελπίζω να το πέρασες ελαφριά....μα είναι απίστευτο έτσι να εμβολιασομαστε και πάλι να νοσουμε...πότε θα ηρεμήσουμε από αυτό το πράγμα δεν ξέρω πραγματικά,😡😡

Πολυ ελαφριά ναι όλοι το περάσαμε οικογενειακως 🤣🤣🤣ε στο πρόγραμμα είναι το εμβόλιο δεν μας εμποδίζει να Νοσησουμε δυστυχώς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimi84 είπε:

Καλημερα κορίτσια πως ειστε σήμερα καλή επιτυχία στα κορίτσια πουβεχουν υπέρηχο σήμερα περιμενουμε νέα 

Κορίτσια εγώ γύρισα από τον υπέρηχο όλα καλά.. Κλείσαμε κ για την αυχενική.. ❤️ Εσείς όλα. Καλά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Eirinakos είπε:

Κορίτσια εγώ γύρισα από τον υπέρηχο όλα καλά.. Κλείσαμε κ για την αυχενική.. ❤️ Εσείς όλα. Καλά? 

Τέλεια ααα ποσο εβδομάδων είσαι.? Και ποια εβδομάδα σου έκλεισε την αυχενικη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Dimi84 είπε:

Τέλεια ααα ποσο εβδομάδων είσαι.? Και ποια εβδομάδα σου έκλεισε την αυχενικη? 

9εκ1μερα.. 4 Ιανουαρίου μ έκλεισε.. Μ είπε ότι ίσως δούμε κ φύλλο.. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eirinakos είπε:

9εκ1μερα.. 4 Ιανουαρίου μ έκλεισε.. Μ είπε ότι ίσως δούμε κ φύλλο.. ❤️

Συνήθως στην αυχενικη φαίνεται ναιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eirinakos είπε:

Αχ ωραίαααα... 💕💕 Εσύ έκλεισες? 

Εγώ είμαι 10 εβδομάδων την πεμπτη έχω ραντεβου και θα κλεισουμε τότε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Happypregnantgirl είπε:

Κοριτσια καλημέρα! 

Ειμαι να σκάσω... Βγήκε η επαναληπτική εξέταση των ουρων και έχω ακόμα E. Coli. Στεναχωρεθηκα πολύ, περιμένω τηλέφωνο του γιατρού να δω τι θα κάνω. 

Ο γιατρός σου όταν σ είχε εμφανιστεί τι σ είπε? Είναι ανησυχητικό για την εγκυμοσύνη? Δε ξέρω και τι ακριβώς είναι.. Ξέρω ότι είναι βακτήριο αλλά δε ξερω πάρα πάνω πράγματα.. Εμένα άλλο μικρόβιο με ταλαιπωρεί αλλά μ είπε ο γιατρός ότι δεν είναι επικίνδυνο.. Εσένα τι σ είπε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Eirinakos είπε:

Ο γιατρός σου όταν σ είχε εμφανιστεί τι σ είπε? Είναι ανησυχητικό για την εγκυμοσύνη? Δε ξέρω και τι ακριβώς είναι.. Ξέρω ότι είναι βακτήριο αλλά δε ξερω πάρα πάνω πράγματα.. Εμένα άλλο μικρόβιο με ταλαιπωρεί αλλά μ είπε ο γιατρός ότι δεν είναι επικίνδυνο.. Εσένα τι σ είπε? 

Δεν μου είπε τίποτα για επικινδυνοτητα την πρώτη φορά, το μόνο που ξέρω είναι ότι χωρίς θεραπεία μπορεί να επηρεάσει τα νεφρά και τότε ίσως υπάρχει θέμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eirinakos είπε:

Κορίτσια εγώ γύρισα από τον υπέρηχο όλα καλά.. Κλείσαμε κ για την αυχενική.. ❤️ Εσείς όλα. Καλά? 

Μπράβο κορίτσι μου τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...