Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ!!!!!!!


bourique1983

Recommended Posts

ΑΧ!!!!!!!ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ :( :( ,ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ :angry: :angry: ......ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΛΑΘΩ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ,ΟΠΩΣ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΞΙΑ,ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ,ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ,ΜΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΓΕΥΣΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ....ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ.....ΤΟ ΠΙΟ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΡΕΛΗ ΑΥΤΗ Η ΕΜΜΟΝΗ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ :huh: :huh: ......ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΑΡΕΑ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ......:dry: :dry: :dry:ΑΧ!!!!ΚΑΙ ΒΑΧ!!!!!!ΕΧΩ ΚΑΝΑΝΤΗΣΕΙ!!!!!!!ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΦΤΙΑΞΕ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΕΦΙ!!!!!!ΣΟΡΥ ΑΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΕΙ!!!!!!:S:unsure: ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ :kiss: :kiss: ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΣΑΙ!ΧΑΛΑΡΩΣΑΙ!!!ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΟ!ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΑ....ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vre Giwtoula mou giati agxwnesai k to skeftesai sunexeia?Afou ksereis oti den kaneis kala etsi!!Den exei simasia an exeis idi paidaki kathe egumosuni einai ksexwristi:) :) ..Paikse me to paidaki sou xazepse edw ligo k vgalto apo to mualo sou..

M'aresei pou dineis se mena sumvoules k esu den tis tireis:P :P Xazi!!!(sou to xrwstaga apo xthes)Loipon den thelw na ksanakousw gia maura xalia giati tha ferw ti gata na tis dwseis xapi!!:P :P :P

Ela aneva ligo giati tha thumwsw:angry: :angry: :angry: :angry: !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΙΤΑ ΡΑΝΙΑ ΜΟΥ,ΑΝ ΧΑΖΕΥΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ..ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ:P :P :P ΧΑΖΗΗΗΗΗΗΗ:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΗΔΑ ΒΡΕ ΥΒΟΝΝΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΕΓΓΡΑΦΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ(ΕΤΣΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ)ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sou stelnw ta tragoudia tou Saki gia ti eurovision na sou ftiaksw to kefi:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

http://www.youtube.com/watch?v=6J9OeioM3Ok

http://www.youtube.com/watch?v=QsJUC3_NzcQ

http://www.youtube.com/watch?v=sQuITT6aTDk

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΡΑΝΙΑ ΜΟΥ....ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ!!!!ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΣΑΚΗΣΣΣΣΣΣΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΥΚΛΙ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bourique kalispera...

Ti epathes agapi mou...:huh:

Ase na doume an tha adiathetiseis prwta kai meta na stenaxwrithoume mwro mou...:)

Xalarwse aurio einai megali kai omorfi mera kane oso SEX i ERWTA mporeis me ton antra sou vre...

Perkei meinis EGKUWS an den eisai...:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Kane ligi oreksei agapi mou xamwgelase...

Kai mena ayti tin stigmi leipi o antras mou...

Evala kai to baby mou sto krevataki tou me ta mikimaous tou na apokimithei,,,Na isixasw lio...OXXXXXXXXXXXX...

Kourastika simera,,,apo tipote...

Ate agapi mou min se parei apo katw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα σε συμβουλευα να πηγαινετε βολτουλες με το παιδακι σου. πως περνας τη μερα σου συνηθως. ποσο ειναι το μικρακι σου;

να παιζεις και μαζι του...πρεπει να βρεις πραγματα να κανεις και να μην μιζεριαζεις...περιεγραψε μου τη μερα σου. εσυ εργαζεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΒΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΑΔΕΙΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΞΑΛΛΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ 10 ΜΗΝΩΝ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΤΙΣ 6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.......ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΟΠΟΤΕ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΒΑΛΤΗ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΚΑΤΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΒΛΕΠΩ.......ΔΕ ΞΕΡΩ......ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ......:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α χ ποσο σε καταλαβαινω!!Εγω σημερα δεχτηκα τις επισκεψεις της ατιμηςτης περιοδου χαχ α χαχα!!Αλλα λεω δεν βαριεσαι καλα να μαστε και ας ερθει οποτε θελει!!!Απο συμπτωματα εγω δεν τους δινω καμια σημασια γι αυτο τον λογο για να μην ξεγιελιεμαι και απογοητευομαι!Προτεινω να κανεις το ιδιο!!!Αφου ξερεις εχεις και το παιδακι σου....τι να πω κι εγω και αλλες που δεν εχουμε!!:-( Να εισαι παραδειγμα υπομονης σε παρακαλω !!χαχαχα σε πειραζω!Μην αγχωνεσαι θα ερθει συντομα στο ευχομαι ολοψυχα δεν εχει σημασια που εχεις και ενα παιδακι η αγωνια ειναι ιδια!!:-)

Κι εγω ειμαι μονη οταν λειπει για δουλεια κι απο φιλες οχι πολλα πραγματα γιατι δεν μεγαλωσα εδω και ειναι ολοι μακρια οποτε μπαινω κι εγω εδω και ξεχνιεμαι και αισθανομαι παρειτσα!

Φιλακια και ειμαστε εδω γι αυτο...δεν εισαι μονη και ευχομαι να μην σου ερθει να ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DREW ξεκολλα κοριτσακι μου,θα δεις που θα τα σκεφτεσαι αργοτερα και θα λες γιατι στενοχωριομουν,αλλωστε το παιδακι σου ειναι μια σταλια ακομα,ασε το σωμα σου να συνελθει.Ξερεις τελευταια συμβουλευουν οι εγκυμοσυνες να απεχουν η μια απο την αλλη τουλαχιστον 2 χρονια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΜΑΣ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΕΣ ΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ!!!!!!!ΠΑΝΤΩΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΦΙΛΙΑ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

DREW ξεκολλα κοριτσακι μου,θα δεις που θα τα σκεφτεσαι αργοτερα και θα λες γιατι στενοχωριομουν,αλλωστε το παιδακι σου ειναι μια σταλια ακομα,ασε το σωμα σου να συνελθει.Ξερεις τελευταια συμβουλευουν οι εγκυμοσυνες να απεχουν η μια απο την αλλη τουλαχιστον 2 χρονια.
ΥΒΟΝΝΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ.....ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΠΙΣΩΩΩΩΩΩΩ:laugh: :laugh: :laugh:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω !χθες το διαβασα στο ιντερνετ και θα το ξαναβρω να το δεις κι εσυ,δεν κανω τον ειδικο σε τετοια λεπτα θεματα,μην παρεξηγηθω κιολας αλλα συγκεκριμενα ηταν επισημη δημοσιευση απο συμβουλο μαια η θηλασμου δε θυμαμαι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω δυστυχως βλεπω τηλεοραση αρκετα, εχει να κανει και με τη δουλεια μου, αλλα προσπαθω να περπαταω τουλαχιστον 1 ώρα τη μερα και να ασχολουμαι και με διαφορα άλλα πραγματα στο σπιτι. Μια που μπαινω στον 7ο πρεπει να ειμαι εκαργητικη εφοσον η εγκυμοσυνη παει μια χαρα. Μονο προβλημα με τη μεση μου και την πλατη μου εχω αλλα προσεχω.

Ειναι πολυ καλο που δεν δουλευεις.

Ισως είναι καιρος να αρχισεις νεες ασχολιες...τι θα σε ευχαριστουσε; Να διαβασεις κανενα βιβλιο; βεβαια αυτο εξαρταται και απο τη διαθεση. Κι εγω που ελεγα οτι θα διαβαζω βιβλια στην εγκυμοσυνη, τα μονα βιβλια που διαβαζω ειναι για την εγκυμοσυνη!

Απο δουλειες δυστυχως έχω πολλες αλλα τις παραβλεπω μεχρι να ρθει η μανα μου να μου τις κανει μαζεμενες! εκτος αν θες για να περνας την ώρα σου να ερχεσαι να κανεις και τις δικες μου!!!χεχεχε....χιουμορακι...βραδιατικα:laugh: :laugh: :laugh:

η ζωγραφικη σ αρεσει;

το πλεξιμο; κεντημα; εγω με το πλεξιμο εχω μια αγαπη. δεν κανω κατι ιδιαιτερο αλλα και μονο που καθομαι εκει και ασχολουμαι περνα η ώρα. είναι και αγχολυτικο , να ξερεις....αν σκεφτω και τιποτα αλλα θα σου γραψω παλι...φιλια πολλα και μη σε παιρνει απο κατω. εχεις μια γλυκυτατη παρεα στο σπιτι εστω και αν κοιμαται νωρις...!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεει ακριβως ετσι[ Ο παγκοσμιος Οργανισμος Υγειας συνιστα για την υγεια της μητερας και της καλης αναπτυξης του παιδιου να υπαρχει μια αποσταση 3-4 χρ μεταξυ των γεννησεων].Ειδες δεν το θυμομουνα καλα και ειπα 2χρ,τελος παντων το δημοσιευσε πιστοποιημενη συμβουλοςμητρικου θηλασμου τα στοιχεια τα εχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bourique mou

eyxaristisou oso mporeis to bebaki sou

giati exw akousei na lene "1 ison kanena"

kai meta tha trexeis pio poly...... xixixi!!!

Syntoma tha sas xarisei o Theos

kai to aderfaki tou...!!!

Aristina mou

eisai toooooooso glyko paidi!

Me tin kali kouventa panta...!

Kalws ta dextikes ta... akatanomasta simera (!)

skepsou omws pws einai apo tis teleutaies fores

(((prin tin megali diakopi!)))....

Sas erxetai o pelargos,,, efoson ton kalesate!

Ston dromo einai...

Opws leei kai i fili BABY SM

as to riksoume sto pleksimo

oso anamenoume,,, OTI kai an anamenei

i kathemia!!!

Emena pantws mou akoustike endiaferon!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bourique μου άδικα στεναχωριέσαι!;) Παίξε με το παιδάκι σου, διασκαδάστε και λίγη τρέλα δεν είναι κακή ιδέα!;) Μην σκέφτεσαι πράγματα που σε αγχώνουν και προσπάθησε να χαλαρώσεις, υπάρχουν πολλοί και διάφοροι τρόποι!

Εσύ γνωρίζεις καλύτερα τους τρόπους!:) Πάντως είναι και η εποχή... Πολλοί είμαστε σε ίδια κατάσταση...:( Θα έρθει η Άνοιξη και τα πουλάκια και θα αναζωγονηθούμε...:cheer:;)

Εγώ έχω την ΑΠΟΛΥΤΗ βαρεμάρα...:blink:

Νιώθω εντελώς άλλη...:silly:

Εκεί που είμαι χάλια ψυχολογικά, ξαφνικά κυκλοθυμικά χαίρομαι! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μείνε στην παρέα εδώ και διασκέδασε όσο μπορείς!:);)

Άντε κορίτσια ποστάρετε κανένα θεματάκι να γελάσουμε και λίγο...:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον φιλεναδα το καλοκαιρι ηθελα πολυ να μεινω εγκυος στο δευτερο.Ειχα λοιπον ολα τα συμπτωματα ατονια ζαλαδα ναυτια και καθυστερηση 15 μερες .Ημουν σιγουρη και τη σιγουρια αυτη την ειχα μεταδωσει και στον αντρα μου ο οποιος θελει περισσοτερο το δευτερο απο καιρο το ζηταγε αλλα εγω δεν ημουν καλα να μπω στη διαδικασια.Καποια στιγμη αρχιζα και εκανα εμετους και εκει λεω σιγουρα .Δεν εκανα τεστ γιατι ειπα ασε θα το αφησω οπως καιμε το μικρο να περασουν τουλαχιστον 20 μερες . Καποια στιγμη μου ηρθε περιοδο με πονο στη κοιλα ειχα εσωτερικευσει τοσο πολυ την ιδεα που μου ειχε γινει εμμονη ιδεα . Τελιακ οι εμετοι δεν ηταν τιποτα αλλο απο τη νευρωση στο στομαχι.

Μετα απο αυτο σταματησα να σκεφτομαι να κανω δευτερο αν ερθει καλος αλλιως να μπω ξανα στη διαδικασια αν να κανω σεξ τωρα για να μεινω η να κατσω με ταποδοα ψηλα και αλλα τετοια ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΕ .αν ειναι ναι να ρθει αλλιως θα προσπερασει υπαρχουν τοσα ωραια πραγματα που απολαμβανω πανω απο ολα ο γιος μου και ο αντρας μου .Χαλαρωσε και σκεψου θετικα:εχεις ακομα καιρι για να κοιμασαι τα βραδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΝΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ,ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ,ΑΠΟ ΤΗ ΛΑΧΤΑΡΑ ΜΑΣ........ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΑΥΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ....ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΣΤΗ ΠΡΑΞΗ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ......ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΧΑΡΙΣΤΟΙ! ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ! ΤΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ? ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΥΣΗΧΟ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 6 ΜΕ 7 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ! ΞΕΡΩ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΗ, ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΣΤΡΩΣΕ ΤΟ 1Ο ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΝΑΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΣΤΡΩΣΕ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ 20 ΝΑΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ! ΒΡΕ BOURIQUE ΜΟΥ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ! ΟΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΖΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΡΧΟΝΤΑΙ! ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΤΑ ΜΕΡΟΣ! ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ 9 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΖΗΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΜΟΥ! ΠΑΝΤΩΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΟΣΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΕΛΕΙΣ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...