Μετάβαση σε περιεχόμενο

Moms of twins 2022 🤰🌸💞


Vasilique

Recommended Posts

στις On 10/1/2022 at 1:03 ΜΜ, ο/η Marakiii είπε:

Καλημέρα! Εμείς έχουμε σήμερα τον γιατρό μας οπότε θα τα δούμε! Ελπίζω να έχουν χοντρυνει λίγο και να φτάσουμε το πολυπόθητο κιλό! 

Χθες να σας πω με ταραξαν λίγο στις κλωτσιές κ ενα είχε βάλει στόχο σε πλευρό και δεν κοιμήθηκα καθόλου...γενικά δεν κοιμάμαι τα βράδια καλα και δεν ξέρω τι άλλο να κάνω πάρα μόνο υπομονή!

Πες μας τα νέα σου κορίτσι! Πώς σε είδε ο γιατρός; Τι βάρος έχουν οι μικρές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 524
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 17 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Αγαπημένη μου @Antelope! Ευχαριστώ πολύ! Το ίδιο και εγώ με σένα! 
Όχι δεν περιμένω δίδυμα, αλλά  ένα αγοράκι, (έχω ήδη ένα 6 ετών) κλείνω την 34η βδομάδα τώρα! Πως πας εσυ με τα διδυμάκια σου;

Άντε λίγο σου έμεινε! Με το καλό να έρθει το bebi! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Antelope είπε:

αα με το καλό! εμείς γενικά καλά αλλά είναι και κάτι μέρες που είναι σκέτη κόλαση... τι να σου λέω, καλύτερα να μην επεκταθώ και φρικάρουν από τώρα οι μέλλουσες διδυμομανου΄λες :)

Εσύ πώς το βλέπεις; θα βρείτε εύκολα τις ισορροπίες με τον ερχομό του μπέμπη; στείλε μου προσωπικό αν θέλεις για να μην κάνουμε κατάχρηση του post των κοριτσιών

Καλέ ποια κατάχρηση; Τα φώτα σας μας δίνετε κ σας ευχαριστούμε εμείς οι νεότερες! Όσο για τις μέρες που θα θυμίζουν κόλαση νομίζω πως το περιμένουμε κ δεν ζούμε σε συννεφάκι! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Πες μας τα νέα σου κορίτσι! Πώς σε είδε ο γιατρός; Τι βάρος έχουν οι μικρές;

Όλα μια χαρά! Τα κοίταξε όλα κ μας ειπε ότι όλα πάνε καλά! Το βάρος τους ήταν κοντά σε αυτό που μας είχε πει ο γυναικολόγος πριν από 1 εβδομάδα! Φαντάζομαι όμως ότι παίζει ρόλο το μηχάνημα του καθενός! Δηλαδή σίγουρα ο εμβρυολογος έχει πιο εξελιγμένα μηχανήματα! Δηλαδή τώρα στην 25η εβδομάδα είναι 764, 770, 783 ενώ τόσο περίπου μας έβγαζε ο γυναικολόγος πριν 1 εβδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Marakiii είπε:

Όλα μια χαρά! Τα κοίταξε όλα κ μας ειπε ότι όλα πάνε καλά! Το βάρος τους ήταν κοντά σε αυτό που μας είχε πει ο γυναικολόγος πριν από 1 εβδομάδα! Φαντάζομαι όμως ότι παίζει ρόλο το μηχάνημα του καθενός! Δηλαδή σίγουρα ο εμβρυολογος έχει πιο εξελιγμένα μηχανήματα! Δηλαδή τώρα στην 25η εβδομάδα είναι 764, 770, 783 ενώ τόσο περίπου μας έβγαζε ο γυναικολόγος πριν 1 εβδομάδα!

Είσαι σούπερ! Β´ επιπέδου κάνατε υποθέτω ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Είσαι σούπερ! Β´ επιπέδου κάνατε υποθέτω ε;

Ναι την κάναμε νωρίς νωρίς γιατί ο γιατρός φοβόταν ότι δεν θα βγάζαμε άκρη αλλά κάθονται τόσο ήσυχα που σε 20 λεπτά τελειώνουμε κάθε φορά! Τώρα σε αυτόν θα παμε στις 30 εβδομάδες κ έχουμε σε 2 εβδομάδες τον δικό μας! 

Εσυ αύριο είπες έχεις γιατρό ε; Σε ποια εβδομάδα είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakiii είπε:

Ναι την κάναμε νωρίς νωρίς γιατί ο γιατρός φοβόταν ότι δεν θα βγάζαμε άκρη αλλά κάθονται τόσο ήσυχα που σε 20 λεπτά τελειώνουμε κάθε φορά! Τώρα σε αυτόν θα παμε στις 30 εβδομάδες κ έχουμε σε 2 εβδομάδες τον δικό μας! 

Εσυ αύριο είπες έχεις γιατρό ε; Σε ποια εβδομάδα είσαι;

Ψυχούλια μου! Εντάξει τρελαίνομαι στην εικόνα τριών ίδιων κοριτσιών! 🥰

Εγώ μεθαύριο μπαίνω στην 30η! Αύριο θα πάμε για τον υπέρηχο του μήνα κ θα μου πει ο γιατρός εάν τελικά πρέπει να κάνω αμνιοπαρακέντηση η οποία εάν είναι θα γίνει την 32η w.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Ψυχούλια μου! Εντάξει τρελαίνομαι στην εικόνα τριών ίδιων κοριτσιών! 🥰

Εγώ μεθαύριο μπαίνω στην 30η! Αύριο θα πάμε για τον υπέρηχο του μήνα κ θα μου πει ο γιατρός εάν τελικά πρέπει να κάνω αμνιοπαρακέντηση η οποία εάν είναι θα γίνει την 32η w.

Αα κομπλέ μου χαρά! Από βάρος πως πάνε; Ακολουθούν την εκτίμηση της ανάπτυξης; Από περιέργεια ρωτάω για να δω αν υπάρχουν αποκλίσεις γενικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα, 

Ελπίζω να είστε όλες καλά.. χθες πήγαμε για ψώνια, αγοράσαμε δλδ το καρότσι κ ρίξαμε κ μια ματιά στις κούνιες. Κ μου δημιουργήθηκε η εξής απορία: τι στρώμα διαλέγουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα, 

Ελπίζω να είστε όλες καλά.. χθες πήγαμε για ψώνια, αγοράσαμε δλδ το καρότσι κ ρίξαμε κ μια ματιά στις κούνιες. Κ μου δημιουργήθηκε η εξής απορία: τι στρώμα διαλέγουμε;

Καλησπέρα! Έτυχε κ πηγαμε κ εμεις χθες μια βόλτα στα λητω κ μια από τις απορίες που είχαμε ήταν για το στρώμα! Η κοπέλα εκεί μας πρότεινε ένα με λατέξ από την μία κ κοκοφοινικα από την άλλη. 

Μετά από ψάξιμο του συζύγου καταλήξαμε ότι όταν θα έρθει η ώρα μάλλον θα πάμε σε αυτό που έχει μεμονωμένα ελατήρια κ μια στρώση λατεξ..μια εταιρεία που έχει πολλά είναι η grecostrom! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/1/2022 at 4:20 ΜΜ, ο/η Marakiii είπε:

Αα κομπλέ μου χαρά! Από βάρος πως πάνε; Ακολουθούν την εκτίμηση της ανάπτυξης; Από περιέργεια ρωτάω για να δω αν υπάρχουν αποκλίσεις γενικά..

Ναι, μια χαρά! Είναι κοντά στο 1.5 κιλό το καθένα με 50γρ διαφορά μεταξύ τους. Πάντα κατά προσέγγιση… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα, 

Ελπίζω να είστε όλες καλά.. χθες πήγαμε για ψώνια, αγοράσαμε δλδ το καρότσι κ ρίξαμε κ μια ματιά στις κούνιες. Κ μου δημιουργήθηκε η εξής απορία: τι στρώμα διαλέγουμε;

Σίγουρα σκληρό πάντως! Εμείς πήραμε της εταιρείας Greco strom με κοκκοφοίνικα και latex.

Σε ποιο καρότσι καταλήξατε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Καλησπέρα! Έτυχε κ πηγαμε κ εμεις χθες μια βόλτα στα λητω κ μια από τις απορίες που είχαμε ήταν για το στρώμα! Η κοπέλα εκεί μας πρότεινε ένα με λατέξ από την μία κ κοκοφοινικα από την άλλη. 

Μετά από ψάξιμο του συζύγου καταλήξαμε ότι όταν θα έρθει η ώρα μάλλον θα πάμε σε αυτό που έχει μεμονωμένα ελατήρια κ μια στρώση λατεξ..μια εταιρεία που έχει πολλά είναι η grecostrom! 

Ναι, κ εμείς από Greco strom! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου όμορφα...... κορίτσι μου @geo2222 πως είσαι??? Τα νέα τα δικά μου είναι καλά, μπήκα στην 15 η βδομάδα τα μωρά είναι πολύ καλά, εγώ επίσης μια χαρά....και μάλλον έχω δύο κοριτσάκια ❤️❤️ @Tvz ποίο καρότσι επέλεξες τελικά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε;;;;;;

εγώ 13η εβδομάδα, την τριτη εχουμε γυναικολογο και την παρασκευη εχουμε αυχενική και εχω αφοδευτει πανω μου χαχαχαχαχα

 

με εχουν τσακισει οι πονοκεφαλοι, εντονοι σαν ημικρανια καποιες φορες...

εμετο δεν εχω κανει ξανα, εκτος απο τις δυο φορες, και καποιες φορες εχω πλεον αναγουλες, ευχομαι ολα αυτα και ειδικα ο πονοκεφαλος να φυγουν.

το αλλο το κορυφαιο ειναι τα βλαμμενα τα ονειρα που βλεπω!!!!!

κατα τα αλλα ολα καλα βρε χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/1/2022 at 12:23 ΠΜ, ο/η Vasilique είπε:

Σίγουρα σκληρό πάντως! Εμείς πήραμε της εταιρείας Greco strom με κοκκοφοίνικα και latex.

Σε ποιο καρότσι καταλήξατε; 

Αυτό που κοίταζα από την αρχή. Kunert turbo booster 3 in 1 λέγεται. Μπαίνουν μπρος πίσω τα μωρά κ έχει 2 καθισματακια, 2 αυγά, 2 Πορτ μπεμπέ κ τον σκελετό φυσικά με τσάντα, αδιάβροχα, κουνουπιέρες, ποτηροθηκη κτλ. Σήμερα πήγαμε κ για κούνια κ για στρώματα καταλήξαμε σε κοκοφοίνικα κ ελατήρια. Είπα κ εγώ να πάρω αυτό που έχει κ λάτεξ πάνω κ κάτω αλλά ήταν ανεπαίσθητη η διαφορά σε σχέση με αυτό που είχε σκέτο κοκοφοίνικα οπότε μια χαρά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου όμορφα...... κορίτσι μου @geo2222 πως είσαι??? Τα νέα τα δικά μου είναι καλά, μπήκα στην 15 η βδομάδα τα μωρά είναι πολύ καλά, εγώ επίσης μια χαρά....και μάλλον έχω δύο κοριτσάκια ❤️❤️ @Tvz ποίο καρότσι επέλεξες τελικά???

Ωωω καλώς την τι ωραία που έφτασες 15η εβδομάδα!! Κ 2 κοριτσάκια σούπερ!! Όλα καλά να σου πάνε σου εύχομαι!! Ησυχάσες από εμετούς κ ανακατωσουρες; Καρότσι πήρα της kunert turbo booster 3 in 1. Έτσι λέγεται, εγώ ήθελα με μπρος πίσω τις θέσεις γιατί θεωρώ θα με βολεψει καλύτερα με τα στενά πεζοδρόμια της πόλης. Κ επίσης ήθελα κ όλα τα εξαρτήματα Πορτ μπεμπέ, αυγά, κ καθισματακια για αργότερα οπότε αυτό τα είχε όλα μέσα στην τιμή. Κ η τιμή του πολύ καλύτερη από όσα κοίταξα στην αγορά. Γιατι αν έχεις δει τα αυγά ας πούμε τα χρησιμοποιούν μέχρι 6 μηνών για καθίσματα οπότε τα θέλεις να κουμπωνουν στον σκελετό του καροτσιου κ τα Πορτ μπεμπέ τα θέλω για την αρχή ιδιαίτερα για να τα κοιμιζω εκεί, να τα έχω κοντά μου μέχρι να στρώσει ο ύπνος τους. Χτύπα το στο google να το δεις. Εγώ το παρέλαβα κιόλας κ είμαι πολύ ευχαριστημένη από όλα τα εξαρτήματα κ το σκελετό.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Αυτό που κοίταζα από την αρχή. Kunert turbo booster 3 in 1 λέγεται. Μπαίνουν μπρος πίσω τα μωρά κ έχει 2 καθισματακια, 2 αυγά, 2 Πορτ μπεμπέ κ τον σκελετό φυσικά με τσάντα, αδιάβροχα, κουνουπιέρες, ποτηροθηκη κτλ. Σήμερα πήγαμε κ για κούνια κ για στρώματα καταλήξαμε σε κοκοφοίνικα κ ελατήρια. Είπα κ εγώ να πάρω αυτό που έχει κ λάτεξ πάνω κ κάτω αλλά ήταν ανεπαίσθητη η διαφορά σε σχέση με αυτό που είχε σκέτο κοκοφοίνικα οπότε μια χαρά!! 

Καλημέρα! Να ρωτήσω για το καρότσι 2 πράγματα; Κ εμεις αυτό κοιτάμε να παρουμε αλλά για να το δούμε από κοντά το έχει μόνο στην Κατερίνη! Δηλαδή είναι απίστευτο ολόκληρη Θεσσαλονίκη να μην έχει ένα μαγαζί που να έχει έστω το μόνο! Πως σας φάνηκε σαν καρότσι κ αίσθηση; εμείς λέμε να παρουμε ένα διπλό κ ενα μόνο...στα βιντεακια που έχω δει όταν το μαζεύεις φαίνεται πιο μαζεμένο από άλλα..ισχύει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα. Σας παρακολουθώ καιρό, κάποιες από το τόπικ της εξωσωματικής. Μπήκα στον 4ο μήνα και ΠΗΤ έχω 15/7.

Περιμένουμε κοριτσάκια, μας έδωσαν μια εκτίμηση στην αυχενική και οι δυο εμβρυολόγοι που ήταν μέσα και προχθες μας το επιβεβαίωσε και ο γιατρός μας.

Προς το παρόν έχω μια καλή εγκυμοσύνη, με πολλές ναυτίες που σταμάτησαν λίγο πριν το τέλος του τρίτου μήνα κι αφού έκοψα την προγεστερόνη και τα cyclacour, χωρίς όμως άλλα προβλήματα. Συνεχίζω κανονικά την δουλειά και ευελπιστώ για το καλύτερο. Το μόνο μου άγχος αυτή τη στιγμή είναι το ζάχαρο, εχω ινσουλινοαντίσταση και έπαιρνα γκλουκοφαζ, από την αρχή έχω ξεκινήσει μετρήσεις και διατροφή με διατροφολόγο και την άλλη εβδομάδα έχω και επίσκεψη στον ενδοκρινολόγο μου. 

Προς το παρόν τα μόνα που έχουμε δει είναι καρότσι και αυγά για το αμάξι, κλείνουμε προς το mountain buggy και besafe αυγά. Μου αρέσουν καλύτερα τα καρότσια που είναι δίπλα δίπλα. Αγορές λέω να ξεκινήσω σιγά σιγά απο την β επιπέδου και μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Καλημέρα! Να ρωτήσω για το καρότσι 2 πράγματα; Κ εμεις αυτό κοιτάμε να παρουμε αλλά για να το δούμε από κοντά το έχει μόνο στην Κατερίνη! Δηλαδή είναι απίστευτο ολόκληρη Θεσσαλονίκη να μην έχει ένα μαγαζί που να έχει έστω το μόνο! Πως σας φάνηκε σαν καρότσι κ αίσθηση; εμείς λέμε να παρουμε ένα διπλό κ ενα μόνο...στα βιντεακια που έχω δει όταν το μαζεύεις φαίνεται πιο μαζεμένο από άλλα..ισχύει;

Α εσείς είστε Θεσσαλονίκη, κατάλαβα. Ναι όταν το μαζεύεις είναι όντως αρκετά μαζεμένος ο σκελετός κ βγαίνουν κ οι Ρόδες πανευκολα για να μπει στο αυτοκίνητο. Είναι αρκετά στιβαρό καρότσι με πολύ καλές αναρτήσεις που μάλιστα έχουν ένα κουμπί όπως μας έδειξε ο κύριος που αργότερα που θα βαρύνουν τα μωρά κάπως μαζεύουν τα ελατήρια για να γίνεται ακόμα πιο σταθερό κ να μην κουνιέται όλο το καρότσι όσο θα κουνιούνται τα μωρά. Εγώ να σου πω την αλήθεια στην αρχή είχα δει το μονό για να δω το σκελετό κ πως είναι τα υπόλοιπα εξαρτήματα κ το διπλό το είδα πρώτη φορά όταν το αγοράσαμε. Μου φαίνεται πολύ καλό δλδ ο σκελετός μου φαίνεται καλύτερος από έναν peg perego για παράδειγμα που κοίταξαμε για δίδυμα που είχε κ την διπλάσια τιμή. Υπάρχει κ σε ένα μαγαζί στις Σέρρες που το έχει κ με έκπτωση, δεν ξέρω μήπως σε βολεύει καλύτερα για να το δεις κιόλας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Α εσείς είστε Θεσσαλονίκη, κατάλαβα. Ναι όταν το μαζεύεις είναι όντως αρκετά μαζεμένος ο σκελετός κ βγαίνουν κ οι Ρόδες πανευκολα για να μπει στο αυτοκίνητο. Είναι αρκετά στιβαρό καρότσι με πολύ καλές αναρτήσεις που μάλιστα έχουν ένα κουμπί όπως μας έδειξε ο κύριος που αργότερα που θα βαρύνουν τα μωρά κάπως μαζεύουν τα ελατήρια για να γίνεται ακόμα πιο σταθερό κ να μην κουνιέται όλο το καρότσι όσο θα κουνιούνται τα μωρά. Εγώ να σου πω την αλήθεια στην αρχή είχα δει το μονό για να δω το σκελετό κ πως είναι τα υπόλοιπα εξαρτήματα κ το διπλό το είδα πρώτη φορά όταν το αγοράσαμε. Μου φαίνεται πολύ καλό δλδ ο σκελετός μου φαίνεται καλύτερος από έναν peg perego για παράδειγμα που κοίταξαμε για δίδυμα που είχε κ την διπλάσια τιμή. Υπάρχει κ σε ένα μαγαζί στις Σέρρες που το έχει κ με έκπτωση, δεν ξέρω μήπως σε βολεύει καλύτερα για να το δεις κιόλας;

Ααα τέλεια! Ποιο μαγαζί είναι στις Σέρρες; Μας βολεύει καλύτερα η αλήθεια είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Marakiii είπε:

Ααα τέλεια! Ποιο μαγαζί είναι στις Σέρρες; Μας βολεύει καλύτερα η αλήθεια είναι!

Κιβωτός ονείρων λέγεται, αλλά πάρε πρώτα τηλ να δεις ότι όντως έχουν κάποιο δείγμα να στο δείξουν. Εγώ το πήρα σε light grey χρώμα γιατι το σκούρο γκρί μας φαινόταν αρκετά σκούρο αλλά αν είχα κορίτσια μόνο σαν κ σένα θα μου άρεσε κ το μπορντό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Κιβωτός ονείρων λέγεται, αλλά πάρε πρώτα τηλ να δεις ότι όντως έχουν κάποιο δείγμα να στο δείξουν. Εγώ το πήρα σε light grey χρώμα γιατι το σκούρο γκρί μας φαινόταν αρκετά σκούρο αλλά αν είχα κορίτσια μόνο σαν κ σένα θα μου άρεσε κ το μπορντό!!

Θα παρω γιατί νόμιζα ότι είναι μόνο ηλεκτρονικό αυτό το κατάστημα! Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες! Ααα ωραίο το light grey! Γενικά έχει πολύ ωραία χρώματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Didimaki13 είπε:

Καλησπέρα και από μένα. Σας παρακολουθώ καιρό, κάποιες από το τόπικ της εξωσωματικής. Μπήκα στον 4ο μήνα και ΠΗΤ έχω 15/7.

Περιμένουμε κοριτσάκια, μας έδωσαν μια εκτίμηση στην αυχενική και οι δυο εμβρυολόγοι που ήταν μέσα και προχθες μας το επιβεβαίωσε και ο γιατρός μας.

Προς το παρόν έχω μια καλή εγκυμοσύνη, με πολλές ναυτίες που σταμάτησαν λίγο πριν το τέλος του τρίτου μήνα κι αφού έκοψα την προγεστερόνη και τα cyclacour, χωρίς όμως άλλα προβλήματα. Συνεχίζω κανονικά την δουλειά και ευελπιστώ για το καλύτερο. Το μόνο μου άγχος αυτή τη στιγμή είναι το ζάχαρο, εχω ινσουλινοαντίσταση και έπαιρνα γκλουκοφαζ, από την αρχή έχω ξεκινήσει μετρήσεις και διατροφή με διατροφολόγο και την άλλη εβδομάδα έχω και επίσκεψη στον ενδοκρινολόγο μου. 

Προς το παρόν τα μόνα που έχουμε δει είναι καρότσι και αυγά για το αμάξι, κλείνουμε προς το mountain buggy και besafe αυγά. Μου αρέσουν καλύτερα τα καρότσια που είναι δίπλα δίπλα. Αγορές λέω να ξεκινήσω σιγά σιγά απο την β επιπέδου και μετά.

με το καλο κοριτσι μου!!!! και γω τελη ιουλιου εχω πητ! θα μαθω και την παρασκευη στην αυχενική! 

και γω το ζαχαρο φοβαμαι γτ ενω δεν ειχα θεμα η εξεταση εδειξε 98, θα δουμε τι θα γινει!!! 

 

 

@Vasiliqueαρχηγέ τι κάνεις εσύ;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/1/2022 at 10:00 ΠΜ, ο/η kk88 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου όμορφα...... κορίτσι μου @geo2222 πως είσαι??? Τα νέα τα δικά μου είναι καλά, μπήκα στην 15 η βδομάδα τα μωρά είναι πολύ καλά, εγώ επίσης μια χαρά....και μάλλον έχω δύο κοριτσάκια ❤️❤️ @Tvz ποίο καρότσι επέλεξες τελικά???

Μπράβο κορίτσι! Αργά κ σταθερά προχωράμε! Κοριτσάκια ε; Τέλεια! Μεγάλη η χάρη του μπαμπά! Τρεις γυναίκες πλάι του να τον προσέχουν! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...