Μετάβαση σε περιεχόμενο

Moms of twins 2022 🤰🌸💞


Vasilique

Recommended Posts

στις πριν 32 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Και εμείς στολισαμε,  ο άντρας μου δλδ πιο πολύ χαχαχαχαχαχα 

Στομάχι όχι και στα καλύτερα του, ευτυχώς δεν έχω κάνει εμετο ακόμα!!! Αλλά μόνιμα είναι σαν να έχω φάει κάτι χαλασμένο, το δε στήθος είναι πια μια αυτόνομη προσωπικότητα!

Τρίτη απόγευμα θα πάμε εμείς να τα ακούσουμε!

Χαχχαχαχαχα ναι και εμένα καπως έτσι είναι το στομάχι... υπάρχει μια συνεχής αναστάτωση.....σε ποια βδομάδα είσαι φίλη μου!!!! Καλέ και εμένα η Μαρούσκα (ο άντρας μου δηλαδή) στόλισε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 524
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Χαχαχα! Εμένα συνήθως κάνουν σόλο καριέρα αλλά ενίοτε ρίχνουν κ κανένα ντουετάκι! 😂

Μια μέρα δε, εκεί που ξάπλωνα στον καναπέ κ είχα τα πόδια λυγισμένα, μου ρίχνει το ένα δυνατό χτύπημα κάτω χαμηλά, μιλάμε για πολύ κάτω χαμηλά -if you know what i mean- που φοβήθηκα πολύ! Λέω πάει θα βγει! Μίλησα με την μαία κ με καθησύχασε… Αλήθεια εσάς χτυπάνε κάτω χαμηλά; Εμένα η θέση τους είναι με το κεφάλι κάτω πάντως… 🙃🙃

Ο μπέμπης είναι με το κεφάλι κάτω αλλά κινητό από ότι είπε ο έμβρυολογος, κ είναι κ το πιο χαμηλό από τα 2..εγώ κάποιες φορές ειδικά όταν περπατάω νιώθω ένα σφίξιμο κάτω χαμηλά, κ η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι κ καταλαβαίνω ότι πρέπει να κάτσω. Δεν κρατάει πολύ 10δ ζήτημα είναι, αλλά είναι σαν προειδοποίηση!! Με τα ρούχα βρε κορίτσια τι κάνετε; εμένα από τα κανονικά μου μόνο οι μπλούζες μου κάνουν κ κάνα 2 φορέματα τα οποία τα λες κ λίγο κοντά λόγω κοιλιάς. Έχω αγοράσει ένα τζιν με λάστιχο κ όλο αυτό φοράω να πω την αλήθεια, αλλά έλεγα να πάρω κ κάτι καλύτερο μια φούστα, ένα φόρεμα, γιορτές έρχονται.. Έχετε κάτι να μου προτείνετε; Όχι πολύ καλό να φοριέται όλη μερα κ με ένα πουκάμισακι ξέρω εγώ να το φορέσω κ στις γιορτές!! Σίγουρα στις εκπτώσεις θα πάω για πανωφόρι γιατί οριακά μου κλείνουν τα παλιά αλλά είναι πολλά τα έξοδα για τα μωρά κ το σπίτι κ προσπαθώ λίγο να κατά πιέσω τις δικές μου ανάγκες, καταλαβαίνετε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Ο μπέμπης είναι με το κεφάλι κάτω αλλά κινητό από ότι είπε ο έμβρυολογος, κ είναι κ το πιο χαμηλό από τα 2..εγώ κάποιες φορές ειδικά όταν περπατάω νιώθω ένα σφίξιμο κάτω χαμηλά, κ η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι κ καταλαβαίνω ότι πρέπει να κάτσω. Δεν κρατάει πολύ 10δ ζήτημα είναι, αλλά είναι σαν προειδοποίηση!! Με τα ρούχα βρε κορίτσια τι κάνετε; εμένα από τα κανονικά μου μόνο οι μπλούζες μου κάνουν κ κάνα 2 φορέματα τα οποία τα λες κ λίγο κοντά λόγω κοιλιάς. Έχω αγοράσει ένα τζιν με λάστιχο κ όλο αυτό φοράω να πω την αλήθεια, αλλά έλεγα να πάρω κ κάτι καλύτερο μια φούστα, ένα φόρεμα, γιορτές έρχονται.. Έχετε κάτι να μου προτείνετε; Όχι πολύ καλό να φοριέται όλη μερα κ με ένα πουκάμισακι ξέρω εγώ να το φορέσω κ στις γιορτές!! Σίγουρα στις εκπτώσεις θα πάω για πανωφόρι γιατί οριακά μου κλείνουν τα παλιά αλλά είναι πολλά τα έξοδα για τα μωρά κ το σπίτι κ προσπαθώ λίγο να κατά πιέσω τις δικές μου ανάγκες, καταλαβαίνετε!! 

Κορίτσι μου έχει ρούχα εγκυμοσύνης στα h&m σε πολύ καλές τιμές και τώρα στις εκπτώσεις θα τα έχει ακόμα πιο χαμηλά. Επίσης για παντελόνια η νύφη μου είχε βολευτει με κάποια από τα Στραντιβάριους που πάνω έχουν σούρα και είναι επίσης πολύ οικονομικά νομίζω έχουν 19 ευρώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Χαχχαχαχαχα ναι και εμένα καπως έτσι είναι το στομάχι... υπάρχει μια συνεχής αναστάτωση.....σε ποια βδομάδα είσαι φίλη μου!!!! Καλέ και εμένα η Μαρούσκα (ο άντρας μου δηλαδή) στόλισε.....

7 και 3 είμαι φίλη μου αν τα έχω βγάλει καλά,φαντάζομαι θα μου πουν και την Τρίτη στο γιατρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσι μου έχει ρούχα εγκυμοσύνης στα h&m σε πολύ καλές τιμές και τώρα στις εκπτώσεις θα τα έχει ακόμα πιο χαμηλά. Επίσης για παντελόνια η νύφη μου είχε βολευτει με κάποια από τα Στραντιβάριους που πάνω έχουν σούρα και είναι επίσης πολύ οικονομικά νομίζω έχουν 19 ευρώ...

Κοίταζα κ εγώ στα HM αλλά ότι μου αρέσει δεν είναι διαθέσιμο σε κατάστημα κ για να παραγγείλω δεν ξέρω τι νούμερο θα χρειαστώ!! Θα κάνω όμως κ μια βόλτα, το τζιν από HM το πήρα, έχει ωραία πραγματάκια!! Τώρα σε κατάστημα χωρίς ρούχα εγκυμοσύνης δεν κοιτάω γιατί τα λάστιχα με σφίγγουν κ με ενοχλούν κ επίκειται να μεγαλώσει κ άλλο η κοιλιά ακόμα κ xl να πάρω δεν ξέρω ως πότε θα μου κανουν😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/12/2021 at 9:52 ΜΜ, ο/η Tvz είπε:

Ο μπέμπης είναι με το κεφάλι κάτω αλλά κινητό από ότι είπε ο έμβρυολογος, κ είναι κ το πιο χαμηλό από τα 2..εγώ κάποιες φορές ειδικά όταν περπατάω νιώθω ένα σφίξιμο κάτω χαμηλά, κ η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι κ καταλαβαίνω ότι πρέπει να κάτσω. Δεν κρατάει πολύ 10δ ζήτημα είναι, αλλά είναι σαν προειδοποίηση!! Με τα ρούχα βρε κορίτσια τι κάνετε; εμένα από τα κανονικά μου μόνο οι μπλούζες μου κάνουν κ κάνα 2 φορέματα τα οποία τα λες κ λίγο κοντά λόγω κοιλιάς. Έχω αγοράσει ένα τζιν με λάστιχο κ όλο αυτό φοράω να πω την αλήθεια, αλλά έλεγα να πάρω κ κάτι καλύτερο μια φούστα, ένα φόρεμα, γιορτές έρχονται.. Έχετε κάτι να μου προτείνετε; Όχι πολύ καλό να φοριέται όλη μερα κ με ένα πουκάμισακι ξέρω εγώ να το φορέσω κ στις γιορτές!! Σίγουρα στις εκπτώσεις θα πάω για πανωφόρι γιατί οριακά μου κλείνουν τα παλιά αλλά είναι πολλά τα έξοδα για τα μωρά κ το σπίτι κ προσπαθώ λίγο να κατά πιέσω τις δικές μου ανάγκες, καταλαβαίνετε!! 

Εγώ πήρα ένα τζην από τα hm κ δύο κολάν από τα Prenatal… Μου έδωσε κάποια ριχτά φορεματάκια η αδερφή μου κ την βγάζω με αυτά. Όχι πως πάω κ κάπου βέβαια! Α! Αγόρασα κ πολλές νυχτικές! 😂 Αφού είμαι όλη την ημέρα σπίτι! 

Μπορείς να πάρεις αυτά τα κοντά ριχτά φορεματάκια που κ αργότερα δεν θα πάνε χαμένα φορώντας τα με μια ζώνη στη μέση… 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/12/2021 at 9:26 ΜΜ, ο/η Tvz είπε:

Κοίταζα κ εγώ στα HM αλλά ότι μου αρέσει δεν είναι διαθέσιμο σε κατάστημα κ για να παραγγείλω δεν ξέρω τι νούμερο θα χρειαστώ!! Θα κάνω όμως κ μια βόλτα, το τζιν από HM το πήρα, έχει ωραία πραγματάκια!! Τώρα σε κατάστημα χωρίς ρούχα εγκυμοσύνης δεν κοιτάω γιατί τα λάστιχα με σφίγγουν κ με ενοχλούν κ επίκειται να μεγαλώσει κ άλλο η κοιλιά ακόμα κ xl να πάρω δεν ξέρω ως πότε θα μου κανουν😂😂

Στα hm εγω παίρνω το νούμερο που φορούσα πριν! Σε ένα παντελόνι πήρα ένα νούμερο μεγαλύτερο γιατί μου φάνηκε ότι τα μπούτια μου μεγάλωσαν αλλά τελικά μου είναι μεγάλο! Δεν το άλλαξα όμως γιατί όσα έχω είναι στενά λ ήθελα κ ένα πιο ριχτό! Αλλά μην φανταστείς 2 τζιν κ 2 κολάν έχω και τα φοράω εναλλάξ στους γιατρούς σε όλα τα υπόλοιπα events είμαι με πιτζάμες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Καλημέρα κοριτσούδια ομορφα και καλή εβδομάδα!!! τι κάνετε;;;;

Καλημέρα φίλη...... εγώ καλά είμαι σχετικά καλά...πάω με τις μέρες δύο είμαι καλά 3 δεν είμαι.... βλέπω βέβαια μια βελτίωση όσο προχωράνε οι μέρες... εσύ πως πας από συμπτώματα???? Έκλεισα τώρα μέσα στις γιορτές να κάνω και την 3 η δόση εμβολίου... εσείς ρε κορίτσια την κάνατε??? Εμένα ο γιατρός μου είναι κάθετος να την κάνω σε όποια βδομάδα και αν είμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Καλημέρα φίλη...... εγώ καλά είμαι σχετικά καλά...πάω με τις μέρες δύο είμαι καλά 3 δεν είμαι.... βλέπω βέβαια μια βελτίωση όσο προχωράνε οι μέρες... εσύ πως πας από συμπτώματα???? Έκλεισα τώρα μέσα στις γιορτές να κάνω και την 3 η δόση εμβολίου... εσείς ρε κορίτσια την κάνατε??? Εμένα ο γιατρός μου είναι κάθετος να την κάνω σε όποια βδομάδα και αν είμαι....

αυριο εχουμε καρδιες εμεις!!!! το απογευμα να δουμε τι θα ακουσουμε χαχαχαχα

με εμετους και τετοια πως εισαι;;; εγω τιποτα ακομα!!!!!!

το καφε που ειχα εχει εξαφανιστει 2 μερες τωρα, δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο αυτο χαχαχαχα

εμβολιο δεν εχω κανει καθολου εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

αυριο εχουμε καρδιες εμεις!!!! το απογευμα να δουμε τι θα ακουσουμε χαχαχαχα

με εμετους και τετοια πως εισαι;;; εγω τιποτα ακομα!!!!!!

το καφε που ειχα εχει εξαφανιστει 2 μερες τωρα, δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο αυτο χαχαχαχα

εμβολιο δεν εχω κανει καθολου εγω!

Αχχχ τι ωραία με το καλό να ακούσετε τις καρδούλες σας τις όμορφες..... καφέ είχα και εγώ δύο φορές εμφανίστηκαν από δύο μέρες την κάθε φορά και μετά εξαφανίστηκαν ...μην σε αγχωνει το καφέ δεν είναι κάτι....απλά γενικά να ξεκουράζεσαι....

Δεν έχεις κάνει καθόλου εμβόλιο ε???? Δεν θα κάνεις????

Εμετούς και αναγουλες ούτε εγώ είχα ευτυχώς...μόνο καούρες έχω που έχουν αρχίσει λόγο να καλυτερουν.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Εγώ πήρα ένα τζην από τα hm κ δύο κολάν από τα Prenatal… Μου έδωσε κάποια ριχτά φορεματάκια η αδερφή μου κ την βγάζω με αυτά. Όχι πως πάω κ κάπου βέβαια! Α! Αγόρασα κ πολλές νυχτικές! 😂 Αφού είμαι όλη την ημέρα σπίτι! 

Μπορείς να πάρεις αυτά τα κοντά ριχτά φορεματάκια που κ αργότερα δεν θα πάνε χαμένα φορώντας τα με μια ζώνη στη μέση… 😉

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Στα hm εγω παίρνω το νούμερο που φορούσα πριν! Σε ένα παντελόνι πήρα ένα νούμερο μεγαλύτερο γιατί μου φάνηκε ότι τα μπούτια μου μεγάλωσαν αλλά τελικά μου είναι μεγάλο! Δεν το άλλαξα όμως γιατί όσα έχω είναι στενά λ ήθελα κ ένα πιο ριχτό! Αλλά μην φανταστείς 2 τζιν κ 2 κολάν έχω και τα φοράω εναλλάξ στους γιατρούς σε όλα τα υπόλοιπα events είμαι με πιτζάμες! 

Από ότι βλέπω δικές μου κ εσείς, τις τιμάμε τις πιτζάμες μας δεόντως!! Εμένα κ αυτές στριμωχτες είναι σιγά σιγά!! Θα κάνω μια έρευνα αγοράς σε διάφορα μαγαζιά με εγκυμοσύνης τύπου HM, Orchestra, mothercare κτλ. Θα πάω Avenue που λόγω μαιευτηριων έχει αρκετές επιλογές κ θα σας ενημερώσω τι θα βρω!! Εγώ πάντως για στενά φορεματάκια με λάστιχο πάντως με βλέπω. Προ εγκυμοσύνης δε φορούσα ποτέ στενά φορέματα, φούστες κτλ. Κ έλεγα μα καλά πως τις φοράνε οι εγκυμονουσες, δεν παιδεύονται να βάλουν την κοιλιά μέσα;;; 😂😂τώρα όμως κ εγώ στενά θέλω, να φαίνεται η κοιλίτσα μου να χαίρομαι!! Έχω κ κάποια ριχτα φορέματα που μου κάνουν αλλά λόγω κοιλιάς πάρα είναι κοντά, αφήστε τα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Αχχχ τι ωραία με το καλό να ακούσετε τις καρδούλες σας τις όμορφες..... καφέ είχα και εγώ δύο φορές εμφανίστηκαν από δύο μέρες την κάθε φορά και μετά εξαφανίστηκαν ...μην σε αγχωνει το καφέ δεν είναι κάτι....απλά γενικά να ξεκουράζεσαι....

Δεν έχεις κάνει καθόλου εμβόλιο ε???? Δεν θα κάνεις????

Εμετούς και αναγουλες ούτε εγώ είχα ευτυχώς...μόνο καούρες έχω που έχουν αρχίσει λόγο να καλυτερουν.....

καουρες ξινηλες εχω κυρια παρε παρε εχω και λιγες αναγουλες που δεν φτανουν ποτε σε εμετο! 

προς το παρον δεν το εχω στο προγραμμα καθόλου για εμβόλιο, αργότερα βλέπουμε ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Καλημέρα φίλη...... εγώ καλά είμαι σχετικά καλά...πάω με τις μέρες δύο είμαι καλά 3 δεν είμαι.... βλέπω βέβαια μια βελτίωση όσο προχωράνε οι μέρες... εσύ πως πας από συμπτώματα???? Έκλεισα τώρα μέσα στις γιορτές να κάνω και την 3 η δόση εμβολίου... εσείς ρε κορίτσια την κάνατε??? Εμένα ο γιατρός μου είναι κάθετος να την κάνω σε όποια βδομάδα και αν είμαι....

Καλησπέρα!εγώ έχω κάνει το εμβόλιο όχι την 3η δόση όμως..αν μ πει ο γιατρός θα την κάνω..προς το παρόν δεν μ έχει πει κάτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tvz είπε:

 

Από ότι βλέπω δικές μου κ εσείς, τις τιμάμε τις πιτζάμες μας δεόντως!! Εμένα κ αυτές στριμωχτες είναι σιγά σιγά!! Θα κάνω μια έρευνα αγοράς σε διάφορα μαγαζιά με εγκυμοσύνης τύπου HM, Orchestra, mothercare κτλ. Θα πάω Avenue που λόγω μαιευτηριων έχει αρκετές επιλογές κ θα σας ενημερώσω τι θα βρω!! Εγώ πάντως για στενά φορεματάκια με λάστιχο πάντως με βλέπω. Προ εγκυμοσύνης δε φορούσα ποτέ στενά φορέματα, φούστες κτλ. Κ έλεγα μα καλά πως τις φοράνε οι εγκυμονουσες, δεν παιδεύονται να βάλουν την κοιλιά μέσα;;; 😂😂τώρα όμως κ εγώ στενά θέλω, να φαίνεται η κοιλίτσα μου να χαίρομαι!! Έχω κ κάποια ριχτα φορέματα που μου κάνουν αλλά λόγω κοιλιάς πάρα είναι κοντά, αφήστε τα!! 

Τα τιμάμε λέει! Τα έχουν βγάλει τα λεφτά τους ήδη! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakiii είπε:

Καλησπέρα!εγώ έχω κάνει το εμβόλιο όχι την 3η δόση όμως..αν μ πει ο γιατρός θα την κάνω..προς το παρόν δεν μ έχει πει κάτι!

Κ εγώ τελείωσα από αρχές Νοεμβρίου με το εμβόλιο… Εάν όντως την 3η δόση την κάνουμε στο τρίμηνο τότε πρέπει να πάω αρχές Φεβρουαρίου πάλι… Ό,τι πει ο ντόκτορ! 😉👨‍⚕️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια έκανα την προηγούμενη εβδομάδα τη 3η δόση, καμία παρενέργεια δεν είχα όπως κ στις 2 προηγουμενες. Μόνο πονούσε το χερι. Το μόνο που ελπίζω κ εύχομαι είναι να μη χρειαστεί να κάνουμε κ 4η πριν γεννήσουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Ελπίζω να είστε όλες καλά! 

Με έχουν πιάσει κάποιες ανασφάλειες και φοβίες γιατι μάλλον δεν έχω καταλάβει σωστά και ήθελα να ρωτήσω και την γνώμη σας ή αν έχετε κάποια εμπειρία!

1. Αν πάνε όλα καλά και συνεχίσουμε έτσι θα κάνω καισαρική κ ο γιατρός μας ειπε ότι θα έχει και ένα ακόμα άτομο (κατάλαβα ότι εννοεί την μαία αλλά η χαζή δεν ρώτησα τότε). Στο γραφείο του έχει 2 κοπέλες οπότε υποθέτω μια από αυτές θα είναι κ λογικά θα διαλέξω ποια...αυτή η κοπέλα θα είναι μόνο για εκείνη την μέρα, σωστά;

2. Ξέρετε πότε πρέπει να αρχίσω να ψάχνομαι με τον θηλασμό ή συνδέεται κάπως με την κλινική που θα γεννήσω, γιατί εκεί θα ξεκινήσω.

3. Αυτά τα συζητάω με τον γιατρό ή με την μαία; Μήπως είναι νωρίς να ξεκινήσω τέτοια συζήτηση; Γενικά ο γιατρός μας είναι συγκρατημενος όπως κ εμεις αλλά με έχει πιάσει ένα άγχος ότι δεν θα προλάβω! (Σε κάθε ερώτηση έχω πει από μέσα μου χίλιες φορές να πάνε όλα καλά αλλά δεν το γράφω 😅)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακούσαμε δύο τέλειες καρδούλες!!!!! Παιδιά τι τέλειο πράγμα είναι αυτο;;;;;

Καλέ τι ζούμε;;;;;; χαχαχαχαχα 

Το ένα είχε 180 παλμούς και το άλλο 169

Σε 15 μέρες θα ξαναπάμε πάλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Ακούσαμε δύο τέλειες καρδούλες!!!!! Παιδιά τι τέλειο πράγμα είναι αυτο;;;;;

Καλέ τι ζούμε;;;;;; χαχαχαχαχα 

Το ένα είχε 180 παλμούς και το άλλο 169

Σε 15 μέρες θα ξαναπάμε πάλι!!!

Μπράβο βρε κορίτσι μου!! Όλα καλά να πάνε σου εύχομαι κ να τις αγκαλιάσεις αυτές τις 2 καρδούλες!! Πόσο εβδομάδων είσαι τώρα; τι είπε ο γιατρός; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι μου!! Όλα καλά να πάνε σου εύχομαι κ να τις αγκαλιάσεις αυτές τις 2 καρδούλες!! Πόσο εβδομάδων είσαι τώρα; τι είπε ο γιατρός; 

Κορίτσι μου γλυκό σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!

7 και 4 μου είπε περίπου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου, 

Τι κάνετε; εγω μόλις γύρισα από το γιατρό κ βρήκαμε το αγοράκι κάπως μικρότερο από το κοριτσάκι σε βάρος,ενω ως τώρα πήγαιναν μαζί με πολύ μικρή διαφορά. Βέβαια ο γιατρός μου είπε ότι όλα σχετικά είναι με τον υπέρηχο γιατί σύμφωνα με τις μετρήσεις συμβαδίζουν με την εβδομάδα που είμαστε κ καμία φορά συμβαίνει το ένα να παίρνει περισσότερο βάρος σε σχέση με το αλλο ανάλογα κ το που βρίσκεται κ να μην ανησυχώ. Εσάς κορίτσια μου @Vasilique, @geo2222πού είστε πιο προχωρημένες σε εβδομάδα από μένα είναι κοντά στο βάρος τα μωράκια σας; γιατί λίγο ανησύχησα, δε σας το κρύβω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, 

Τι κάνετε; εγω μόλις γύρισα από το γιατρό κ βρήκαμε το αγοράκι κάπως μικρότερο από το κοριτσάκι σε βάρος,ενω ως τώρα πήγαιναν μαζί με πολύ μικρή διαφορά. Βέβαια ο γιατρός μου είπε ότι όλα σχετικά είναι με τον υπέρηχο γιατί σύμφωνα με τις μετρήσεις συμβαδίζουν με την εβδομάδα που είμαστε κ καμία φορά συμβαίνει το ένα να παίρνει περισσότερο βάρος σε σχέση με το αλλο ανάλογα κ το που βρίσκεται κ να μην ανησυχώ. Εσάς κορίτσια μου @Vasilique, @geo2222πού είστε πιο προχωρημένες σε εβδομάδα από μένα είναι κοντά στο βάρος τα μωράκια σας; γιατί λίγο ανησύχησα, δε σας το κρύβω!! 

Γεια σου κορίτσι μου!!!μην αγχώνεσαι και μένα έτσι ήταν είχαν διαφορά και ξαφνικά τώρα μια το ένα είναι πιο βαρύ μια το άλλο!ειναι φυσικό να έχουν κάποια αποκλείσει αρκεί να μην είναι είναι πολύ μεγάλη!εμενα έχουν διαφορά γύρω στα 50 γραμμάρια το καθένα είναι στα φυσιολογικά μου είπε ο γιατρός τώρα η μια είναι 1180 και η άλλη 1137 αλλά στην αρχή μου την μέτρησε 1023 την μια και τρομαξα και μου είπε να μην αγχώνομαι είναι λογικό το θέμα είναι να μην εχπυν μεγάλη διαφορά μιας γνωστής της τα πήραν 32 εβδομάδων γιατί το ένα ήταν 1100 και το άλλο 2000 και όταν το ειπα στο γιατρό μου είπε εκεί πρέπει να στα πάρουν γιατί σημαίνει πτι ότι το ένα δεν τρέφεται όλα όμως πήγαν καλά και τώρα τα μωράκια την είναι 4 μηνών και έχουν και το ίδιο βάρος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/12/2021 at 9:51 ΜΜ, ο/η angel35 είπε:

Ακούσαμε δύο τέλειες καρδούλες!!!!! Παιδιά τι τέλειο πράγμα είναι αυτο;;;;;

Καλέ τι ζούμε;;;;;; χαχαχαχαχα 

Το ένα είχε 180 παλμούς και το άλλο 169

Σε 15 μέρες θα ξαναπάμε πάλι!!!

Πολύ χαίρομαι κορίτσι μου!!!!μπραβο σας!!!!απολαυσε τις γιορτές τώρα με την τόση χαρά που θα έχεις μέσα σου μην κουράζεσαι καθόλου και άσε μας εμάς να γκρινιάζουμε για βίντεο χαχαχααχαχαχα!!!🍼🍼🍼🍼❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Πολύ χαίρομαι κορίτσι μου!!!!μπραβο σας!!!!απολαυσε τις γιορτές τώρα με την τόση χαρά που θα έχεις μέσα σου μην κουράζεσαι καθόλου και άσε μας εμάς να γκρινιάζουμε για βίντεο χαχαχααχαχαχα!!!🍼🍼🍼🍼❤️❤️❤️❤️

με εχει τρελανει το στομαχι μου ρεεεεεε

ολο αναγουλες, ολο νομιζω θα κανω εμετο φτανω στο τσακ και τιποτα, και μετα ποναει ακομα πιο πολυ το στομαχι... γκρινιαζω;;;;; χαχαχαχαχαχα δεν ξερω

ουτε τρωω ουτε τιποτα! κροσσια τελικα τα νευρα μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...