Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ........


IRENEMOUR

Recommended Posts

koritsia kalimera

elpizo na eiste oles kala.

loipon xreiazomai tin boithia sas thelo polli na kano ena moraki

prin mia bdomada akrivos eixa oorixia kai irthame se epafi me ton kalo m apo tis teleutaies meres niotho paraxena exo dinati osfrisi,polous alla mikrous ponous periodous ana takta diastimata ,liges kaoures.

simera epiasa ena test apo to farmakio alla bgike arnitiko

den xero an eimai paralogi mallon paranoiki :silly:

ti lete einai polli sintoma;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moyr

kalimera......!

Fysika kai einai pooooooly nwris!!!

1 ebvomada meta tin "praksi"

((oute kan syllipsi!))

dyskolo na exeis symptwmata,,,

den nomizeis?

Iremise, ksekourasou

kane thetikes skepseis,

xamogela............

kai an oxi auton,

ton allo , ton par'allo mina

tha ta karaferetai!!!

Filiaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακι μου και καλως μην αγχωνεσαι απο τωρα,περιμενε μεχρι να ερθει η μερα που περιμενεις περιοδο..τωρα ειναι πολυ νωρις ακομα...μπορει οντωσ αυτα τα συμπτωματα να ειναι εγκυμοσυνης..μπορει ομως να ειναι και περιοδου..έτσι και εγω...ειδικα τον 1ο μηνα προσπαθειας,ολα τα νομιζα ,ολα τα ενιωθα και χωβρισ να εχω καθυστερηση ειχα κανει 3 τεστ!!!χαχαχα..απο την αγωνια και το αγχοσ μου!!!

ευχομαι ολοψυχα να εισαι!!!!!!κανε υπομονη μεχρι την αναμενομενη περιοδο και ευχομαι να μην ερθει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mour mou kalimera sou agapi mou...

Min anxwnesai,,,iremisai...

Perimene ws tis meres pou tha prepei na deis periodo kai AN DEIS...

Einai polli grigwra akomi nwmizw...

Agapi mou sou euxwme na einai egkumwsini...

Tha perimenoume ta nea sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη σου μερα Moyr!Συμφωνω απολυτα με τα κοριτσια.Μην ανησυχεις καθοοοοολου μα καθολου και μην αγχωνεσαι.Περιμενε τουλαχιστον μια βδομαδα ακομα και μετα ξανασκεψου το!Μεχρι τοτε σου προτεινω να "απολαυσεις" τον καλο σου κι ας μην ειναι οι γονιμες μερες!!!!Ετσι θα διωξεις και το αγχος!Χαχαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΚΙ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΠΕΙΤΑ ΕΙΧΑ Η΄1 Η ΄3ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 28 ΜΕ 30 ΜΕΡΕΣ..ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ..ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜOYR μου γεια σου!!!

Σου ευχομαι να τα εχεις καταφερει ολοψυχα!!Οπως ειπαν και τα κοριτσια ειναι νωρις μωρε....καταλαβαινω την αγωνια σου....ολες λιγο πολυ τα εχουμε περασει και τα περναμε!!Δεν εισαι τιποτα απο τα δυο απλα εχεις αγωνια, ειναι φυσιολογικο αλλα ηρεμησε και μην εχεις τοσο αγχος γιατι μακρια απο δω θα απογοητευτεις πιο πολυ αν δεν συμβαινει κατι που ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να επιασες το νινακι σου!!!

Φιλακια θα περιμενουμε νεα σου με αγωνια!!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...