Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022!!


Recommended Posts

στις πριν 13 ώρες, ο/η Stacey89 είπε:

Με έχει πιάσει κ εμένα σήμερα 14+2 πονακια άλλοτε έντονα άλλοτε φεύγουν πόνος πίσω στην μέση κυρίως δεξιά κ κάτι σαν σουβλιες κ τραβήγματα κ ανησυχώ είναι φυσιολογικό?

Λογικά χωρίς να είμαστε γιατροί, είναι φυσιολογικο γιατί έχουμε όλες αυτά τα συμπτώματα!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 11 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Τέλεια !! Μια χαρά !!! ♥️♥️♥️ Και καλές γιορτές τωρα!! 🎄🎄🎄

Κορίτσια εγω μια φορά που είχα πονοκέφαλο είχα στείλει μήνυμα στον γυναικολόγο τι να πάρω και μου είπε 2 χαπακια ντεπον 

Δεν είχα χαπακια και πήρα ένα αναβραζον... Ελπίζω να μην έκανα βλακεία....σκέφτηκα ε το ίδιο είναι σιγά... 

Το ίδιο είναι μια φίλη μου σε όλη την εγκυμοσύνη έπινε αναβράζον ντεπον με εντολή γιατρού!! Όπως κ μια κοπέλα εδώ στη γειτονιά εφτά μηνών κόλλησε κορωνοιο κ της είπε μονο ντεπον η οποία είναι διαβητική κ ανεμβολιαστη με εντολή γιατρού γιατί είναι έγκυος μας ειπαν! Δεν το πολύ πιστεύω βέβαια γιατί όλη οι οικογένεια ήταν αρνητές κορωνοιου πέρυσι κ εμβολίου μετέπειτα γιατί τα εμβόλια περιέχουν μέσα έμβρυα από εκτρώσεις οπότε εφόσον είναι της εκκλησίας απαγορεύεται να το κάνουν...!!!!! Λες κ εμείς πιστεύουμε λιγότερο που το κάναμε!!!! Επίσης η κυρία της οικογένειας κ μπροστάρης στην εκκλησία πριν δύο μήνες κολλησε κ έπαθε θρομβωση από τον ιό τελικά κ όχι από το εμβόλιο!!! Εύχομαι να είμαστε όλες καλά να έχουμε υγεία να προσεχουμε πολύ και να είμαστε τυχερές ώστε να μην κολλησουμε!!! Γιατί πλέον όσο κ να προσεχουμε δεν ξέρουμε από που θα μας βρει δυστυχώς κορίτσια μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Apol είπε:

Το ίδιο είναι μια φίλη μου σε όλη την εγκυμοσύνη έπινε αναβράζον ντεπον με εντολή γιατρού!! Όπως κ μια κοπέλα εδώ στη γειτονιά εφτά μηνών κόλλησε κορωνοιο κ της είπε μονο ντεπον η οποία είναι διαβητική κ ανεμβολιαστη με εντολή γιατρού γιατί είναι έγκυος μας ειπαν! Δεν το πολύ πιστεύω βέβαια γιατί όλη οι οικογένεια ήταν αρνητές κορωνοιου πέρυσι κ εμβολίου μετέπειτα γιατί τα εμβόλια περιέχουν μέσα έμβρυα από εκτρώσεις οπότε εφόσον είναι της εκκλησίας απαγορεύεται να το κάνουν...!!!!! Λες κ εμείς πιστεύουμε λιγότερο που το κάναμε!!!! Επίσης η κυρία της οικογένειας κ μπροστάρης στην εκκλησία πριν δύο μήνες κολλησε κ έπαθε θρομβωση από τον ιό τελικά κ όχι από το εμβόλιο!!! Εύχομαι να είμαστε όλες καλά να έχουμε υγεία να προσεχουμε πολύ και να είμαστε τυχερές ώστε να μην κολλησουμε!!! Γιατί πλέον όσο κ να προσεχουμε δεν ξέρουμε από που θα μας βρει δυστυχώς κορίτσια μου! 

Συγνώμη πιστεύουν ότι το εμβόλιο έχει μέσα έμβρυα από εκτρώσεις? Καλά διάβασα? Οκ.... 

Τι να σχολιάσουμε.... 

Ναι πρέπει να προσέχουμε πολύ εμείς αναγκαστικά θα περάσουμε Χριστούγεννα μόνοι μας γιατί οι γονείς μου που είναι κοντά μας και τα αδέρφια μου έρχονται σε επαφή με πολύ κόσμο είναι και φοιτητές... Οπότε μόνοι για φέτος ! Προέχει η υγεία μας τώρα και του μωρού μας ! 

♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Συγνώμη πιστεύουν ότι το εμβόλιο έχει μέσα έμβρυα από εκτρώσεις? Καλά διάβασα? Οκ.... 

Τι να σχολιάσουμε.... 

Ναι πρέπει να προσέχουμε πολύ εμείς αναγκαστικά θα περάσουμε Χριστούγεννα μόνοι μας γιατί οι γονείς μου που είναι κοντά μας και τα αδέρφια μου έρχονται σε επαφή με πολύ κόσμο είναι και φοιτητές... Οπότε μόνοι για φέτος ! Προέχει η υγεία μας τώρα και του μωρού μας ! 

♥️♥️♥️

Ναι ναι!!! Πολύ καλά διάβασες αγαπημένη μου!!! Άστα να πάνε, εμςι πάλι στους γονεις μου όπως κάθε χρόνο θα είμαστε απλά δεν αφήνω κανένα να με φιλήσει... Είμαστε κ όλοι εμβολιασμενοι οπότε ελπίζω να είμαστε όλοι καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Συγνώμη πιστεύουν ότι το εμβόλιο έχει μέσα έμβρυα από εκτρώσεις? Καλά διάβασα? Οκ.... 

Τι να σχολιάσουμε.... 

Ναι πρέπει να προσέχουμε πολύ εμείς αναγκαστικά θα περάσουμε Χριστούγεννα μόνοι μας γιατί οι γονείς μου που είναι κοντά μας και τα αδέρφια μου έρχονται σε επαφή με πολύ κόσμο είναι και φοιτητές... Οπότε μόνοι για φέτος ! Προέχει η υγεία μας τώρα και του μωρού μας ! 

♥️♥️♥️

Κορίτσια τελικά εμβολιαστηκατε εμένα με πήρε ο γιατρός κ μου είπε να εμβολιαστώ γιατί με την όμικρον τα πράγματα είναι περίεργα.. τι να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Stacey89 είπε:

Κορίτσια τελικά εμβολιαστηκατε εμένα με πήρε ο γιατρός κ μου είπε να εμβολιαστώ γιατί με την όμικρον τα πράγματα είναι περίεργα.. τι να πω

Εγώ έκανα κ τη δεύτερη τον Αύγουστο, το Φεβρουάριο θα κάνω την Τρίτη δόση που θα έχω έξι μήνες από τη δεύτερη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Stacey89 είπε:

Κορίτσια τελικά εμβολιαστηκατε εμένα με πήρε ο γιατρός κ μου είπε να εμβολιαστώ γιατί με την όμικρον τα πράγματα είναι περίεργα.. τι να πω

Εννοείς με τη τρίτη δόση η γενικά ? 

Εγω τη τρίτη δόση θα τη κάνω τον Φεβρουάριο που θα έχω κλείσει εξάμηνο από τη τελευταία δόση... Έτσι μου είπε ο γιατρός... Ως τότε σπίτι μου σπιτάκι μου δεν έρχομαι σε επαφή με κόσμο... Και τις γιορτές μόνοι με τον άντρα μου θα περάσουμε τι να κάνουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Εννοείς με τη τρίτη δόση η γενικά ? 

Εγω τη τρίτη δόση θα τη κάνω τον Φεβρουάριο που θα έχω κλείσει εξάμηνο από τη τελευταία δόση... Έτσι μου είπε ο γιατρός... Ως τότε σπίτι μου σπιτάκι μου δεν έρχομαι σε επαφή με κόσμο... Και τις γιορτές μόνοι με τον άντρα μου θα περάσουμε τι να κάνουμε... 

Γενικά εννοώ γιατί είμαι ανεμβολιαστη, εννοείται κ εμείς μόνοι δε θα πάμε, δε θα έρθουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Stacey89 είπε:

Γενικά εννοώ γιατί είμαι ανεμβολιαστη, εννοείται κ εμείς μόνοι δε θα πάμε, δε θα έρθουν. 

Τον Αύγουστο έκανα τη 2η δόση και 3η δόση τον Ιανουάριο τη 17η εβδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Stacey89 είπε:

Γενικά εννοώ γιατί είμαι ανεμβολιαστη, εννοείται κ εμείς μόνοι δε θα πάμε, δε θα έρθουν. 

Να το κάνεις κορίτσι μου... Το ξέρω ότι φοβάσαι αλλά είναι πιο επικίνδυνο να κολλήσεις κορονοιο... Τόσες έγκυες έχουν κάνει το εμβόλιο βασικά όλες όσες ξέρω και όλα καλά.... Για να το λένε και οι γιατροί... εδώ κάνουν και εμβόλιο γρίπης κοκκυτη κλπ οι έγκυες δεν είναι ότι δεν κάνουν εμβόλια στην εγκυμοσύνη. 

Εγώ δεν θα το αντέξω να πάθει κάτι κακό το παιδί μου επειδή δεν εμβολιαστηκα... 

 

 

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω συμφωνώ κορίτσια μου με το θέμα του εμβολίου. Εγώ έκανα 2η δόση τέλη Ιουλίου και η γυναικολόγος με προέτρεψε να κάνω και τη 3η όταν με το καλό κλείσω 6μηνο. Οποτε λογικά τέλη Γενάρη αρχές Φλεβάρη το πολύ, θα τη κάνω! 

Εν τέλη πήγα να με δει σήμερα κορίτσια… Για τα πονάκια που έχω χαμηλά. Το μωράκι μας είναι μια χαρά!!!!!! Δόξα τω Θεω!!! Τα πονάκια μάλλον οφείλονται στο ότι αλλάζει το σώμα και ανοίγει η λεκάνη αλλά για καλό και για κακό τη Δευτέρα θα κάνω και μια γενική ούρων να αποκλείσουμε την ουρολοίμωξη. Το καλύτερο δε σας είπα…… Κατα 99% ΑΓΟΡΑΡΟΣ!!!!!! 💕💕💕💕💕👶🏼 Θα το επιβεβαιώσουμε 03/01 που έχουμε το κανονικό μας ραντεβού! (Το σημερινό ήταν Χριστουγεννιάτικη Selfie λέει η γιατρός χαχα 🎄🥰🥰)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Alexandra92 είπε:

Και γω συμφωνώ κορίτσια μου με το θέμα του εμβολίου. Εγώ έκανα 2η δόση τέλη Ιουλίου και η γυναικολόγος με προέτρεψε να κάνω και τη 3η όταν με το καλό κλείσω 6μηνο. Οποτε λογικά τέλη Γενάρη αρχές Φλεβάρη το πολύ, θα τη κάνω! 

Εν τέλη πήγα να με δει σήμερα κορίτσια… Για τα πονάκια που έχω χαμηλά. Το μωράκι μας είναι μια χαρά!!!!!! Δόξα τω Θεω!!! Τα πονάκια μάλλον οφείλονται στο ότι αλλάζει το σώμα και ανοίγει η λεκάνη αλλά για καλό και για κακό τη Δευτέρα θα κάνω και μια γενική ούρων να αποκλείσουμε την ουρολοίμωξη. Το καλύτερο δε σας είπα…… Κατα 99% ΑΓΟΡΑΡΟΣ!!!!!! 💕💕💕💕💕👶🏼 Θα το επιβεβαιώσουμε 03/01 που έχουμε το κανονικό μας ραντεβού! (Το σημερινό ήταν Χριστουγεννιάτικη Selfie λέει η γιατρός χαχα 🎄🥰🥰)

Μπράβο κορίτσι μου!!!!! Αντε να αρχίσουν να αυξάνονται και οι λεβέντες γιατί τα κορίτσια μας είναι περισσότερα νομίζω 😁😁😁.. Γερά μωρά να έχουμε!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Alexandra92 είπε:

Και γω συμφωνώ κορίτσια μου με το θέμα του εμβολίου. Εγώ έκανα 2η δόση τέλη Ιουλίου και η γυναικολόγος με προέτρεψε να κάνω και τη 3η όταν με το καλό κλείσω 6μηνο. Οποτε λογικά τέλη Γενάρη αρχές Φλεβάρη το πολύ, θα τη κάνω! 

Εν τέλη πήγα να με δει σήμερα κορίτσια… Για τα πονάκια που έχω χαμηλά. Το μωράκι μας είναι μια χαρά!!!!!! Δόξα τω Θεω!!! Τα πονάκια μάλλον οφείλονται στο ότι αλλάζει το σώμα και ανοίγει η λεκάνη αλλά για καλό και για κακό τη Δευτέρα θα κάνω και μια γενική ούρων να αποκλείσουμε την ουρολοίμωξη. Το καλύτερο δε σας είπα…… Κατα 99% ΑΓΟΡΑΡΟΣ!!!!!! 💕💕💕💕💕👶🏼 Θα το επιβεβαιώσουμε 03/01 που έχουμε το κανονικό μας ραντεβού! (Το σημερινό ήταν Χριστουγεννιάτικη Selfie λέει η γιατρός χαχα 🎄🥰🥰)

Όπα τι όμορφα νέα ειναι αυτά κοριτσάκι μου 🎄🥰🥰♥️♥️♥️♥️ το καλύτερο δώρο να μάθετε το φύλο τώρα για τις γιορτές!!! Με το καλό !! Τι ωραία !! 

Άντε που αγχωνοσουν και εσύ για τα πονακια χαχχα στο είπα δεν είναι κάτι !! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Apol είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!!! Αντε να αρχίσουν να αυξάνονται και οι λεβέντες γιατί τα κορίτσια μας είναι περισσότερα νομίζω 😁😁😁.. Γερά μωρά να έχουμε!!! ❤️ 

Γερά μωρά κι ας είναι αγόρια και κορίτσια!!! Ειλικρινά δε μας απασχολούσε καθόλου το θέμα του φύλου! Ο,τι και να μας έλεγε η γιατρός μας σήμερα, εμείς πήραμε την ίδια χαρά!!!!💕💕💕 Με το καλό να τα κρατήσουμε όλες αγκαλιά!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Όπα τι όμορφα νέα ειναι αυτά κοριτσάκι μου 🎄🥰🥰♥️♥️♥️♥️ το καλύτερο δώρο να μάθετε το φύλο τώρα για τις γιορτές!!! Με το καλό !! Τι ωραία !! 

Άντε που αγχωνοσουν και εσύ για τα πονακια χαχχα στο είπα δεν είναι κάτι !! 🥰🥰🥰

Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου🥰🥰🥰 Ναι είδες;; Τίποτα δεν ήταν τελικά!!! Αν και με ταλαιπωρούν ακόμα αρκετά η αλήθεια είναι… Ηρέμησε όμως η ψυχούλα μου μόνο και μόνο που ξέρω ότι είναι καλά εκεί μέσα 🤰❤️  Κι ας πονάω 😅😅  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσιαααα!!!Εγώ 14+4 σήμερα και από εχθές πρώτα σαν με χτύπησε ρεύμα σε μια φάση στην κοιλιά και από κει και μετά έχω πονάκια, τραβήγματα, ενοχλήσεις όλα μαζί!!! Και έχω κατά αγχωθεί να σας πω την αλήθεια… Σήμερα νιώθω σαν βάρος χαμηλά στην κοιλιά και μια συνεχόμενη ενόχληση και αγχώθηκα πολύ για ουρολοίμωξη… αν και δεν έχω άλλο σύμπτωμα… αχχχχ πολύ άγχος κορίτσιααααα…😢😢😢και πολυ άσχημη ψυχολογία ... σήμερα έβαλα και τα κλάματα…Λέω μήπως είναι επειδή σταμάτησα τις ορμόνες και ελπίζω να περάσει σύντομα…. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Αναστασια 29 είπε:

Καλησπέρα κοριτσιαααα!!!Εγώ 14+4 σήμερα και από εχθές πρώτα σαν με χτύπησε ρεύμα σε μια φάση στην κοιλιά και από κει και μετά έχω πονάκια, τραβήγματα, ενοχλήσεις όλα μαζί!!! Και έχω κατά αγχωθεί να σας πω την αλήθεια… Σήμερα νιώθω σαν βάρος χαμηλά στην κοιλιά και μια συνεχόμενη ενόχληση και αγχώθηκα πολύ για ουρολοίμωξη… αν και δεν έχω άλλο σύμπτωμα… αχχχχ πολύ άγχος κορίτσιααααα…😢😢😢και πολυ άσχημη ψυχολογία ... σήμερα έβαλα και τα κλάματα…Λέω μήπως είναι επειδή σταμάτησα τις ορμόνες και ελπίζω να περάσει σύντομα…. 

Κορίτσι μου πάρε τα πάνω σου!!!!!! Μην έχεις άσχημη ψυχολογία όλα είναι καλά!! Αφού όλες έχουμε τα ίδια θέματακια, η Αλεξάνδρα πήγε γι αυτό το λόγο στο γιατρό κ της είπε όλα καλά, το παθαίνω κ εγώ αυτό όπως κ άλλες κοπέλες! Κ εγώ έκοψα τα χάπια κ ξεπρηστηκε το στήθος μου κ φοβήθηκα αλλά νομίζω πως είναι λογικό.. Ορμόνες είναι και ανεβοκατεβαινουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Αναστασια 29 είπε:

Καλησπέρα κοριτσιαααα!!!Εγώ 14+4 σήμερα και από εχθές πρώτα σαν με χτύπησε ρεύμα σε μια φάση στην κοιλιά και από κει και μετά έχω πονάκια, τραβήγματα, ενοχλήσεις όλα μαζί!!! Και έχω κατά αγχωθεί να σας πω την αλήθεια… Σήμερα νιώθω σαν βάρος χαμηλά στην κοιλιά και μια συνεχόμενη ενόχληση και αγχώθηκα πολύ για ουρολοίμωξη… αν και δεν έχω άλλο σύμπτωμα… αχχχχ πολύ άγχος κορίτσιααααα…😢😢😢και πολυ άσχημη ψυχολογία ... σήμερα έβαλα και τα κλάματα…Λέω μήπως είναι επειδή σταμάτησα τις ορμόνες και ελπίζω να περάσει σύντομα…. 

Αναστασία μου… Μην αγχώνεσαι, μη στεναχωριέσαι. Βγάλε τις κακές σκεψεις από το μυαλο σου! Ακου και μένα που είμαι παθούσα! Αν διαβάσεις παραπάνω, το ίδιο θέμα απασχολούσε και μένα τις τελευταίες ημερες… Σήμερα πήγα γιατρο (έκτακτα γιατί θα έσκαγα μέχρι το επόμενο ραντεβού) και είναι ΟΛΑ μια χαρά. Η γιατρός λέει ότι από δω και πέρα θα έχουμε και ενοχλήσεις και πονάκια και πολλά άλλα τα οποία είναι φυσιολογικότατα διότι αλλάζει η σωματοδομή μας. Και οι μυς εκεί κάτω θα πας πονάνε και τα κόκκαλα… Δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας!!! Ολα καλά θα είναι, θα δεις… Όσο για την ουρολοίμωξη, εμένα με έβαλε να κάνω μια γενική καλλιέργεια ούρων για καλό και για κακό. Θα πάω Δευτέρα να τη κάνω. Εσυ ποτε έχεις πάλι ραντεβού; Μίλησες καθόλου με το γιατρο σου; ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου που μου δίνεται θάρρος!!!Βοηθάει πολύ αλήθεια!!!

Ξερω ότι είναι φυσιολογικά τα πονάκια το έγραφε και στο application που έχω κατεβάσει ότι μεγαλώνει η μήτρα τώρα και γι’αυτο έχουμε ενοχλησεις αλλά με το που νιώθω κάτι διαφορετικό αυτόματα με πιάνει άγχος…Με την ουρολοίμωξη έχω γενικά φοβία γι’αυτο αγχώνομαι δίπλα… Δευτέρα θα πάω κ εγώ για καλό και για κακο για γενική… Ραντεβού έχω 5/1 τώρα… Με τον γιατρό μ δεν μίλησα ακόμα αλλά αν αγχωθώ κ άλλο θα τον πάρω σίγουρα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Αναστασια 29 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου που μου δίνεται θάρρος!!!Βοηθάει πολύ αλήθεια!!!

Ξερω ότι είναι φυσιολογικά τα πονάκια το έγραφε και στο application που έχω κατεβάσει ότι μεγαλώνει η μήτρα τώρα και γι’αυτο έχουμε ενοχλησεις αλλά με το που νιώθω κάτι διαφορετικό αυτόματα με πιάνει άγχος…Με την ουρολοίμωξη έχω γενικά φοβία γι’αυτο αγχώνομαι δίπλα… Δευτέρα θα πάω κ εγώ για καλό και για κακο για γενική… Ραντεβού έχω 5/1 τώρα… Με τον γιατρό μ δεν μίλησα ακόμα αλλά αν αγχωθώ κ άλλο θα τον πάρω σίγουρα…

Έτσι μπράβο, έτσι σε θέλω 💪🏼 Είμαστε δυνατές και το ‘χουμε. Άλλωστε έχουμε και η μια την άλλη, έστω κι από δω… Δευτέρα με το καλό θα πάμε για την εξέταση και προχωράμε βήμα βήμα! ♥️  Όλα καλά θα είναι!!! Θετικές σκέψεις…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Alexandra92 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου🥰🥰🥰 Ναι είδες;; Τίποτα δεν ήταν τελικά!!! Αν και με ταλαιπωρούν ακόμα αρκετά η αλήθεια είναι… Ηρέμησε όμως η ψυχούλα μου μόνο και μόνο που ξέρω ότι είναι καλά εκεί μέσα 🤰❤️  Κι ας πονάω 😅😅  

Σε νιώθω απόλυτα !! Κι εγώ αν δεν πήγαινα να δω ότι είναι όλα καλά δεν θα ηρεμουσα ! Και εγώ εκτάκτως πήγα για υπέρυχο ειχα σε δύο εβδομάδες κανονικά αλλά δεν άντεχα !! 😋😋 Καλύτερα έτσι να κάνουμε ήρεμες γιορτές τώρα ♥️♥️ κι εγώ εντωμεταξυ έχω πονακια ακόμα αλλά δεν δίνω και πολύ σημασία πλέον.. 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αναστασια 29 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου που μου δίνεται θάρρος!!!Βοηθάει πολύ αλήθεια!!!

Ξερω ότι είναι φυσιολογικά τα πονάκια το έγραφε και στο application που έχω κατεβάσει ότι μεγαλώνει η μήτρα τώρα και γι’αυτο έχουμε ενοχλησεις αλλά με το που νιώθω κάτι διαφορετικό αυτόματα με πιάνει άγχος…Με την ουρολοίμωξη έχω γενικά φοβία γι’αυτο αγχώνομαι δίπλα… Δευτέρα θα πάω κ εγώ για καλό και για κακο για γενική… Ραντεβού έχω 5/1 τώρα… Με τον γιατρό μ δεν μίλησα ακόμα αλλά αν αγχωθώ κ άλλο θα τον πάρω σίγουρα…

Γεια σου Αναστασία !! Κι εγώ όπως η Αλεξάνδρα και η @Apol μας έχω πονακια και είχα αγχωθει πολύ και εγώ και πήρα εκτάκτως στο γιατρό να με δει... Τελικά όλα καλά ! Τα πονακια ειναι φυσιολογικα! Πλέον δεν τους δίνω σημασία πολύ κάνω πως δεν τα νιώθω ! 

Σε καταλαβαίνω όμως λογικό να αγχώνεσαι... Προσπάθησε να μην κλαίς και να στεναχωριέσαι καντο για το μωράκι σου μη τι αγχωνεις άδικα! 

αν σε κάνει να νιώσεις καλύτερα και να ηρεμήσεις καλύτερα να πας στο γιατρό να σε δει για να ηρεμήσεις παρά να είσαι στεναχωρημένη ! Κάντο και θα το ξεχάσεις μετά θα είσαι καλύτερα ! 😘😘😘♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Σε νιώθω απόλυτα !! Κι εγώ αν δεν πήγαινα να δω ότι είναι όλα καλά δεν θα ηρεμουσα ! Και εγώ εκτάκτως πήγα για υπέρυχο ειχα σε δύο εβδομάδες κανονικά αλλά δεν άντεχα !! 😋😋 Καλύτερα έτσι να κάνουμε ήρεμες γιορτές τώρα ♥️♥️ κι εγώ εντωμεταξυ έχω πονακια ακόμα αλλά δεν δίνω και πολύ σημασία πλέον.. 

Γεια σου Αναστασία !! Κι εγώ όπως η Αλεξάνδρα και η @Apol μας έχω πονακια και είχα αγχωθει πολύ και εγώ και πήρα εκτάκτως στο γιατρό να με δει... Τελικά όλα καλά ! Τα πονακια ειναι φυσιολογικα! Πλέον δεν τους δίνω σημασία πολύ κάνω πως δεν τα νιώθω ! 

Σε καταλαβαίνω όμως λογικό να αγχώνεσαι... Προσπάθησε να μην κλαίς και να στεναχωριέσαι καντο για το μωράκι σου μη τι αγχωνεις άδικα! 

αν σε κάνει να νιώσεις καλύτερα και να ηρεμήσεις καλύτερα να πας στο γιατρό να σε δει για να ηρεμήσεις παρά να είσαι στεναχωρημένη ! Κάντο και θα το ξεχάσεις μετά θα είσαι καλύτερα ! 😘😘😘♥️♥️♥️

Αυτό θα κάνω μάλλον! Μέχρι τότε υπομονή! Δεν είναι πονάκια ακριβώς εμένα αλλά διαρκής έντονη ενόχληση… μέχρι και την νύχτα που κοιμάμαι το νιώθω δεν περνάει… Καλές γιορτές σε όλες κορίτσια μου υγεία και αγάπη !!! Φέτος θα είναι πολύ διαφορετικές γιορτες και όχι επειδή θα τις περάσουμε μοναχικά αλλά επειδή πολυ σύντομα το όνειρο μας θα γίνει πραγματικότητα και θα κρατήσουμε τα θαυματακια μας στην αγκαλιά μας!!!❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Αναστασια 29 είπε:

Αυτό θα κάνω μάλλον! Μέχρι τότε υπομονή! Δεν είναι πονάκια ακριβώς εμένα αλλά διαρκής έντονη ενόχληση… μέχρι και την νύχτα που κοιμάμαι το νιώθω δεν περνάει… Καλές γιορτές σε όλες κορίτσια μου υγεία και αγάπη !!! Φέτος θα είναι πολύ διαφορετικές γιορτες και όχι επειδή θα τις περάσουμε μοναχικά αλλά επειδή πολυ σύντομα το όνειρο μας θα γίνει πραγματικότητα και θα κρατήσουμε τα θαυματακια μας στην αγκαλιά μας!!!❣️❣️❣️

Καλές γιορτές με υγεία ♥️ ♥️ ♥️ φέτος με γεμάτες τις κοιλιές μας και του χρόνου με γεμάτες τις αγκαλιές μας με τα μωράκια μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα, χρόνια πολλά με υγεία! Καλά Χριστούγεννα να έχουμε και με το καλό να έρθουν γερά τα μωράκια μας !! 🎄♥️♥️🥳🥳

Εγώ σήμερα πήρα τις απαντήσεις από την κυστική ίνωση. Ευτυχώς όλα καλά δεν υπάρχει κάποια μετάλλαξη καταγεγραμμένη... Πήρα άλλη μια ανάσα και τώρα θα απολαύσω τις γιορτές!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eva29 Υπέροχα τα νέα απ’την εξέταση♥️☺️ Πολύ χαίρομαι καλή μου!!!! Δόξα τω Θεω θα κάνουμε ήρεμες γιορτές💕🎄🥰🥰

 Χρόνια πολλά, καλά Χριστούγεννα με υγεία να έχουμε γλυκές μου μανούλες!♥️ Εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να συνεχίσουν να μας πηγαίνουν όλα καλα, να περάσει γρήγορα ο καιρός και να κρατήσουμε τα αγγελούδια μας αγκαλιά Ας απολαύσουμε αυτό το υπέροχο και πρωτόγνωρο για μερικές από εμάς ταξίδι!!!!!!🎄🥰🥰🥰 Πολλά φιλια και μη το παρακάνετε αύριο με το φαγητοοο!!😂😂 (Το λέω για να το ακούσω και γω!! Χαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...