Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Όχι ξεκινάω σ αυτόν τον κύκλο...και περίοδο δεν περιμένω 17/12 ...ξεκινάω σήμερα χάπια...

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια!!!! Ευχομαι το δεκεμβρη να ερθει η θετικη χοριακη και τα Χριστουγεννα να πλεετε σε πελαγη ευτυχιας!!!!!! 🙏🙏🙏🙏💖💖💖💖🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!! Ευχομαι μια ομορφη κυριακη σε ολες!!!!! Χρονια πολλα σε οσες γιορταζετε!!! 💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας!! Επιτελους κάθισα και σας διάβασα με την ησυχία μου!! Ήταν ένα κουραστικό τριήμερο!!! Χρόνια πολλά σε ολες όσες γιορτάζετε!! ❤️❤️
 

@Lacostakiμου χάρηκα παρά πολύ όταν το είδα το τεστ!!! Πάτησα αμέσως παράθεση για συγχαρητήρια, και μετά λεω κάτσε να τα διαβάσω όλα κ μετα να κάνω ένα γενικό μήνυμα!! Στεναχωρεθηκα 😔😔 ομως είμαι σίγουρη ότι το όνειρο σου ειναη πολύ κοντά 😘 σου στέλνω μια αγκαλιά 🙂🙂💖💖

 

Καλή επιτυχία σε όλα κορίτσια που ετοιμάζονται για έμβρυο μεταφορά ή σπερματέγχυση!! Σύντομα με ευχάριστα νέα ❣️❣️
 

@Κατεριναπαπκαλη επιτυχία αύριο με το φάκελο!! Έφυγε κ αυτό το άγχος!! Ευχαριστηθου τώρα τις γιορτές και από το νέο έτος ξεκινάς τις προσπάθειες σου!!!! 💖💖💖 περνούν γρήγορα οι μερες, θα είναι κ γιορτές ούτε που θα το Καταλάβεις 

εμεις κορίτσια οπως τα υπολόγισα θα έπεφτε η ωορρηξία στην πιο δύσκολη μέρα το Σάββατο χθες!!! Είχαμε επαφή την Πέμπτη, Παρασκευή (είχα θετικό τεστ ωορρηξιας) χθες δε τα καταφέραμε ήρθα αργά το βράδυ έκανα μπάνιο κ έπεσα ξερή, και είχαμε και μια σήμερα το απόγευμα όταν γύρισα!! Δεν ελπίζω τίποτα αυτό το μήνα…δε πειράζει θα προσπαθήσουμε τον επόμενο 😉😉

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας!! Επιτελους κάθισα και σας διάβασα με την ησυχία μου!! Ήταν ένα κουραστικό τριήμερο!!! Χρόνια πολλά σε ολες όσες γιορτάζετε!! ❤️❤️
 

@Lacostakiμου χάρηκα παρά πολύ όταν το είδα το τεστ!!! Πάτησα αμέσως παράθεση για συγχαρητήρια, και μετά λεω κάτσε να τα διαβάσω όλα κ μετα να κάνω ένα γενικό μήνυμα!! Στεναχωρεθηκα 😔😔 ομως είμαι σίγουρη ότι το όνειρο σου ειναη πολύ κοντά 😘 σου στέλνω μια αγκαλιά 🙂🙂💖💖

 

Καλή επιτυχία σε όλα κορίτσια που ετοιμάζονται για έμβρυο μεταφορά ή σπερματέγχυση!! Σύντομα με ευχάριστα νέα ❣️❣️
 

@Κατεριναπαπκαλη επιτυχία αύριο με το φάκελο!! Έφυγε κ αυτό το άγχος!! Ευχαριστηθου τώρα τις γιορτές και από το νέο έτος ξεκινάς τις προσπάθειες σου!!!! 💖💖💖 περνούν γρήγορα οι μερες, θα είναι κ γιορτές ούτε που θα το Καταλάβεις 

εμεις κορίτσια οπως τα υπολόγισα θα έπεφτε η ωορρηξία στην πιο δύσκολη μέρα το Σάββατο χθες!!! Είχαμε επαφή την Πέμπτη, Παρασκευή (είχα θετικό τεστ ωορρηξιας) χθες δε τα καταφέραμε ήρθα αργά το βράδυ έκανα μπάνιο κ έπεσα ξερή, και είχαμε και μια σήμερα το απόγευμα όταν γύρισα!! Δεν ελπίζω τίποτα αυτό το μήνα…δε πειράζει θα προσπαθήσουμε τον επόμενο 😉😉

 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου να είσαι καλά και σύντομα να τα καταφέρουμε όλες μας 💕 

Οσο για τις επαφές σου μια χαρά μου ακούγονται, μην απαισιοδοξεις, είπαμε πίστη και έλπιδα 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου δεν μου έχει απαντήσει ακόμα.. Έχω περίοδο κανονικά.. Μια χαρά είμαι περίεργως το πήρα πολύ ψύχραιμα ίσως επειδή σκέφτηκα ότι για να μην προχωρήσει κάτι δεν πήγαινε καλά.. Τώρα περιμένω να τελειώσει η περίοδος και να ξεκινήσω πάλι προσπάθειες.. Αφού έγινε η αρχή είμαστε σε καλό δρόμο το θαυματακι πιστεύω ότι είναι πολύ κοντα

Έτσι! Όταν μένεις έγκυος μια φορά μετά είναι πολύ πιο εύκολο λένε🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Heart είπε:

Όχι ξεκινάω σ αυτόν τον κύκλο...και περίοδο δεν περιμένω 17/12 ...ξεκινάω σήμερα χάπια...

Καλή επιτυχία κορίτσι μου γλυκό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου γλυκό!!

@Heart καλή επιτυχία ❤️❤️❤️❤️

@Lacostaki εγώ θα σου πω ημερομηνία το Σάββατο που θα πάω για υπέρηχο 10η μέρα να δω αν θα μου πει για εξωσωματική τώρα η όχι....

Κορίτσια πέρυσι κοίταζα το χριστουγεννιάτικο δέντρο αγκαλιά με τον άντρα μου κ λέγαμε του χρόνου θα μάστε παραπάνω, έβλεπα το δέντρο πριν κ είχα Βουρκωσει...

Ένας χρόνος πέρασε , σαν ψέμα φανηκε ....κ τίποτα.... Στο μηδέν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα να έχουμε!!! Εγώ τελικά πήγα πριν λίγο και έκανα χοριακη το απόγευμα θα βγουν τα αποτελέσματα... Με βαλατε στο τρύπακι και έκανα και τρίτο τεστ εχθες και βγήκε πάλι αχνό θετικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα να έχουμε!!! Εγώ τελικά πήγα πριν λίγο και έκανα χοριακη το απόγευμα θα βγουν τα αποτελέσματα... Με βαλατε στο τρύπακι και έκανα και τρίτο τεστ εχθες και βγήκε πάλι αχνό θετικο

Αρα μαλλον κατι αρχισε και απλα δεν προχωρησε.. ειχα και εγω καθυστερηση τον περασμενο μηνα 3 μερες αλλα δεν ειχα κανει τεστ αρα δεν ξερω αν αρχισε κατι.. συνηθως δεν εχω καθυστερηση και αν εχω μεχρι 2 μερες εχω.. οπως και να εχει θα δω τι θα γινει αυτο το μηνα που δεν πιστευω να εμεινα.. απλα δεν ειμαι τοσο φουσκωμενη οπως αλλες φορες αλλα σε 6 μερες περιμενω να ερθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

Αρα μαλλον κατι αρχισε και απλα δεν προχωρησε.. ειχα και εγω καθυστερηση τον περασμενο μηνα 3 μερες αλλα δεν ειχα κανει τεστ αρα δεν ξερω αν αρχισε κατι.. συνηθως δεν εχω καθυστερηση και αν εχω μεχρι 2 μερες εχω.. οπως και να εχει θα δω τι θα γινει αυτο το μηνα που δεν πιστευω να εμεινα.. απλα δεν ειμαι τοσο φουσκωμενη οπως αλλες φορες αλλα σε 6 μερες περιμενω να ερθει

Ούτε για το αν δεν προχώρησε είμαι 100% σίγουρη γιατί και η "περίοδος" σταμάτησε εχθές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμερα κορίτσια μου,  καλη εβδομάδα και καλή δουλειά στα εργαζόμενα κορίτσια..

@Lacostakiμου ελπίζω η περίοδος που σταμάτησε να είναι για καλό,  περιμένουμε νέα σου! Και έκανες πολύ καλά που πήγες για χοριακη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ούτε για το αν δεν προχώρησε είμαι 100% σίγουρη γιατί και η "περίοδος" σταμάτησε εχθές 

αρα θα δειξει η χωριακη.. μαλλον εγκυμοσυνη ειναι.. να δεις τα αποτελεσματα της χωριακης και αν ειναι αυξημενα να μιλησεις με τον γιατρο σου.. εγω στο ευχομαι να ειναι εγκυμοσυνη

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ούτε για το αν δεν προχώρησε είμαι 100% σίγουρη γιατί και η "περίοδος" σταμάτησε εχθές 

Αχ μακάρι να πάρεις προγεστερόνη και να προλάβεις να το βοηθήσεις. Γιατί το άργησες μάλλον. Ο γιατρός τι σου είπε ; Σου έδωσε προγεστερονη ή περιμενει την χοριακη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ μακάρι να πάρεις προγεστερόνη και να προλάβεις να το βοηθήσεις. Γιατί το άργησες μάλλον. Ο γιατρός τι σου είπε ; Σου έδωσε προγεστερονη ή περιμενει την χοριακη; 

Όχι περιμένει τη χοριακη απλά μου είπε να μην κουράζομαι δεν πήγα ούτε για δουλειά σήμερα.. Εγώ κρατάω το ότι απ ότι φαίνεται γίνεται σύλληψη και αν βγει αρνητική πάμε βουρ για τον επόμενο μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!!! καλη εβδομαδα να εχουμε!!!! ❤️❤️❤️

@Lacostakiμου καλα αποτελεσματα στη χοριακη!!!! Ευχομαι να ειναι θετικη και να ηταν ψευτοπεριοδος το αιμα που ειδες.. ανυπομονουμε για τα νεα σου!!! 💌❤️🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!!! καλη εβδομαδα να εχουμε!!!! ❤️❤️❤️

@Lacostakiμου καλα αποτελεσματα στη χοριακη!!!! Ευχομαι να ειναι θετικη και να ηταν ψευτοπεριοδος το αιμα που ειδες.. ανυπομονουμε για τα νεα σου!!! 💌❤️🤰

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου και στα δικά σου και σε όλα τα κορίτσια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου καλή εβδομάδα ❤️❤️
 

@Lacostakiευχομαι να σε παιδεύει το σποράκι :) και να μας έρθεις με μεγάλη χοριακη!!! Άντε αναμένουμε 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου να είσαι καλά και σύντομα να τα καταφέρουμε όλες μας 💕 

Οσο για τις επαφές σου μια χαρά μου ακούγονται, μην απαισιοδοξεις, είπαμε πίστη και έλπιδα 💕

Μακάρι να το πετύχαμε πριν διαλυθεί χαχαχαχα με άγγιζε στη κοιλια ο άντρας μου κ μου έλεγε δινω ενέργεια στον Αντωνάκη χαχαχαχα 🤪🤪🤪 χαζεψαμε όλοι μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι να το πετύχαμε πριν διαλυθεί χαχαχαχα με άγγιζε στη κοιλια ο άντρας μου κ μου έλεγε δινω ενέργεια στον Αντωνάκη χαχαχαχα 🤪🤪🤪 χαζεψαμε όλοι μας 

Μακαρι κοριτσαρα μου!!!!! Σας το ευχομαι!!!! 🙏🙏❤️❤️❤️

Νομιζω οι επαφες σας ηταν πολυ καλες και ας μην ειχατε το Σαββατο!!! Θετικη ενεργεα και παμε!!!! Ο αντρας σου εχει δρομολογησει σπερμοδιαγραμμα και λοιπες εξετασεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Μακαρι κοριτσαρα μου!!!!! Σας το ευχομαι!!!! 🙏🙏❤️❤️❤️

Νομιζω οι επαφες σας ηταν πολυ καλες και ας μην ειχατε το Σαββατο!!! Θετικη ενεργεα και παμε!!!! Ο αντρας σου εχει δρομολογησει σπερμοδιαγραμμα και λοιπες εξετασεις;

Ναι ναι θα πάει αυτή την εβδομάδα μας είπες ο γιατρος 2-3 ημερες χωρις εκσπερμάτωση για να κάνει το σπερμοδιαγραμμα! Μάλλον την Πέμπτη θα πάει να το κάνει…Θα πάω και εγώ στην ενδοκρινολόγο την Πέμπτη! Μολις βγει το σπερμοδιαγραμμα θα δούμε πως θα είναι κ θα κάνει κ αλλες εξετάσεις! 
 

Σε ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου μακάρι να το προλάβαμε στο Τσακ 🤞🏻😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lacostaki καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!!καλη βδομαδα να εχουμε κοριτσια με υγεια!!!εγω πηρα αδεια απο τη δουλεια και ηρθα να προσεχω τη μαμα μου!!δεν ξερω αν θα προλάβουμε τις επαφες αυτο το μηνα!!δεν πειράζει ομως ολα για καποιο λογο γινονται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

@Κατεριναπαπ καλη επιτυχια με την Επιτροπη!!! 🤞🤞❤️❤️ Εστειλες το φάκελο σημερα;;;

Κορίτσι μου λίγο αργότερα θα το στείλω γιατί το πρωί δεν προλάβαινα, έπρεπε Στις 8 να είμαι δουλειά, δεν ήξερα κιόλας αν ανοίγουν νωρίτερα τα κουριελ, οπότε λίγο αργότερα θα το στείλω..αχχχ περιμένω πώς και πώς να ξεκινήσω.. 

Εσύ κορίτσι μου τελικά θα κάνεις κάτι άλλο? Κάποια εξέταση ίσως? Θυμάμαι είχες βάλει χρονικό περιθώριο, σωστά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι να το πετύχαμε πριν διαλυθεί χαχαχαχα με άγγιζε στη κοιλια ο άντρας μου κ μου έλεγε δινω ενέργεια στον Αντωνάκη χαχαχαχα 🤪🤪🤪 χαζεψαμε όλοι μας 

🤣🤣🤣 τελείωσαν και οι αντιδράσεις μου, στο εύχομαι κορίτσι μου να έρθει στην αγκαλιά σου ο Αντωνάκης ❤👪🙆‍♂️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...