Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δανεικα ωαρια..εμπειρια


Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα.Ειμαι σε φαση μετα απο 6 χρονια προσπαθειων με 5 αποτυχημενες εξωσωματικες και 4 παλινδρομες με φυσικη συλληψη (η τελευταια τον ιουλιο 2021)να εξετασω το θεμα των δανεικων.Εσεις πως το βιωσατε? λετε να φτασω πχ να κανω παιδι και να μην το θελω και να τρεχουμε σε ψυχιατρους η θα το δεχτω απολυτα σαν δικο μου? Εχω ενδοιασμους κατα ποσο θα το αποδεχτω απολυτα.Και βεβαια δεν θα τολμουσα να το πω στο παιδι.Πειτε μου την γνωμη σας,ειμαι σε απογνωση και συγχυση.

Ειμαι 47 ετων  fsh 12, E2 30 ,  lh 11.5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

κοριτσια καλησπερα.Ειμαι σε φαση μετα απο 6 χρονια προσπαθειων με 5 αποτυχημενες εξωσωματικες και 4 παλινδρομες με φυσικη συλληψη (η τελευταια τον ιουλιο 2021)να εξετασω το θεμα των δανεικων.Εσεις πως το βιωσατε? λετε να φτασω πχ να κανω παιδι και να μην το θελω και να τρεχουμε σε ψυχιατρους η θα το δεχτω απολυτα σαν δικο μου? Εχω ενδοιασμους κατα ποσο θα το αποδεχτω απολυτα.Και βεβαια δεν θα τολμουσα να το πω στο παιδι.Πειτε μου την γνωμη σας,ειμαι σε απογνωση και συγχυση.

Ειμαι 47 ετων  fsh 12, E2 30 ,  lh 11.5

Εννοείται και θα το αγαπάς σαν δικό σου .Με το που θα μείνεις έγκυος θα το έχεις ήδη ξεχάσει πως πηγές με δότρια .Τι πιο ωραίο από το να ακούς να φωνάζουν μαμα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοντινο μου προσωπο το εκανε αυτο! Την προβληματιζε αυτο αλλα μπορω να σου πω οτι εχει δυο μωρακια που τα λατρευει! Μπορει το dna να ειναι ξενο,αλλα στο σωμα σου μεγαλωνουν,εσυ τα γεννας,ειναι δικα σου! Εδω σκεψου οτι καποιες οικογενειες κανουν πως και πως να υιοθετησουν ενα παιδακι χωρις ενδοιασμους! Μην το σκεφτεσαι καν!Ειναι το παιδι σου ειτε το γεννας απο το σωμα ,ειτε απο την καρδια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

κοριτσια καλησπερα.Ειμαι σε φαση μετα απο 6 χρονια προσπαθειων με 5 αποτυχημενες εξωσωματικες και 4 παλινδρομες με φυσικη συλληψη (η τελευταια τον ιουλιο 2021)να εξετασω το θεμα των δανεικων.Εσεις πως το βιωσατε? λετε να φτασω πχ να κανω παιδι και να μην το θελω και να τρεχουμε σε ψυχιατρους η θα το δεχτω απολυτα σαν δικο μου? Εχω ενδοιασμους κατα ποσο θα το αποδεχτω απολυτα.Και βεβαια δεν θα τολμουσα να το πω στο παιδι.Πειτε μου την γνωμη σας,ειμαι σε απογνωση και συγχυση.

Ειμαι 47 ετων  fsh 12, E2 30 ,  lh 11.5

Δεν θα αμφισβητήσω την επιθυμία σου να γίνεις μητέρα. Το θέμα είναι μέχρι που θες να φτάσεις. Για να προχωρήσεις σε μία τέτοια απόφαση θα πρέπει να είσαι πλήρως συνηδειτοποιημενη και να μην έχεις ενδοιασμούς. Ίσως πριν προχωρήσεις θα ήταν καλό να μιλήσεις με κάποιον ειδικό για τους προβληματισμούς σου. Εύχομαι ότι καλύτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

κοριτσια καλησπερα.Ειμαι σε φαση μετα απο 6 χρονια προσπαθειων με 5 αποτυχημενες εξωσωματικες και 4 παλινδρομες με φυσικη συλληψη (η τελευταια τον ιουλιο 2021)να εξετασω το θεμα των δανεικων.Εσεις πως το βιωσατε? λετε να φτασω πχ να κανω παιδι και να μην το θελω και να τρεχουμε σε ψυχιατρους η θα το δεχτω απολυτα σαν δικο μου? Εχω ενδοιασμους κατα ποσο θα το αποδεχτω απολυτα.Και βεβαια δεν θα τολμουσα να το πω στο παιδι.Πειτε μου την γνωμη σας,ειμαι σε απογνωση και συγχυση.

Ειμαι 47 ετων  fsh 12, E2 30 ,  lh 11.5

Μια χαρα ειναι οι ορμονες σου εχω να πω εγω..για αυτο και προφανως επιανες ..ολες στον ιδιο γιατρο; Δοκιμασες φυσικους ή προεμφυτευτιξο για να μεταφερατε τα υγιή; Εγω ειμαι υπερ των δανεικών εως εξαντλησεωσ Των δικών μας κ θεωρω οτι μια χαρα θα ειναι το μωρακι κ δε θα εχεις τετοια θεματα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@antzy9Κορίτσι μου γλυκό!! Σου έστειλα μήνυμα!! Εγώ ήμουν απ'την αρχή θετική, μια και είχαμε αποφασίσει και για υιοθεσία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...