Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλησπέρα! Νέα στην παρέα!


marychatzi

Recommended Posts

Μόλις ανακάλυψα το site και θέλησα αμέσως να μπω στην παρέα σας! Είμαι νεόνυμφη, μόλις 3 μήνες έχω που παντρεύτηκα τον άντρα της ζωής μου ! Μήνυμα στον πελαργό δεν έχουμε στείλει ακόμα άλλα λέμε σιγά σιγά να το προσπαθήσουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσηρθες marychatzi μου!!!Να ζησετε με τον αντρουλη σου!Ευχομαι καθε ευτυχια!!!Και με το καλο να ερθει και ενα νινακι!!!Με το καλο να προσπαθησετε και οχι αγχος ειναι ωραια περιοδος και αυτη της προσπαθειας....απολαυστε τον ερωτα σας!!

Φιλακιααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marychatzi

kalws irthes stin parea mas!!!

Na zisete kai na eisaste eytyxismenoi...

O pelargos,,, na se enimerwsw,,,

lamvanei SMS , MAIL, COURIER

kai apo ta ELTA ,,, ola ta mynimata

pou stelnoume!!!

Egw ton enimerwsa me OLOUS tous tropous

kai doksa ton Theo

MOU APANTISE AMESSA!!!

Apolaustiki ((kai poly tryferi))

empeiria... Enjoy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ!! ΚΙ ΕΓΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΔΩ. ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΙΛΟΞΕΝΑ. ΘΑ ΣΟΥ ΛΥΘΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ. ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ... ;) ΜΟΥ ΧΟΥΝ ΛΕΙΨΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΛΙΓΑΚΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΞΕΓΝΟΙΑΣΤΟΥ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΟΥ ΣΕΞ... ΓΙ ΑΥΤΟ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ!!!:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ορισες στην παρεα μας!

Κι εγω νιοπαντρη ειμαι - τον Οκτωβριο παντρευτηκα-και περιμενω κοριτσακι σε ενα μηνα περιπου...

Σου ευχομαι καλη διαμονη στο site μας και ο,τι αποριες εχεις να τις λυνεις!

Φιλια

Αννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες στη παρεα marychatzi.θα σου αρεσει πολυ η παρεουλα εδω.εγω τουλαχιστον νιωθω σαν τις εχω γνωρισει απο κοντα.δεν θα ξεκολλησεις.φαντασου εγω ακομα ουτε παντρεμενη ειμαι, ουτε παιδι εχω αλλα εχω παθει εξαρτηση.μαθαινω πολυ ενδιαφερον πραγματα.

.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρούλα καλοσώρισες στην ομορφη και μεγαλα παρέα μας!!!Ευχομαι να σε βοηθησουμε σε οτι απορία έχεις και να λυσουμε τους προβληματισμους σου!!Να ζησετε με τον αντρουλη σου!Παντα ευτηχισμένοι και με ενα μωρακι να ολοκληρωσει την ευτηχια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαιρη. Καλως μας βρηκες... Σου ευχομαι να ζησετε και να ευτυχισετε... Εγω ειμαι παντρεμενη 2 χρονια και 3 μηνες και εχω ενα αγορακι 8 μηνων... πολλα φιλακια...:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ.

ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΛΗ, ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ.

ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...