Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ''LOVIE'' ΜΑΣ


thouli

Recommended Posts

kalispera koritsia...molis me pire i natassa k me eipe oti exei kamia ora pou gennise tin mpoumpou tis..:silly:

ola kala pigan doksa to theo...

tha sas ta pei otan bgei me to kalo..

natassa mou sou eyxomai katarxas kali anarosi...

na sou zisei i mpempa sou..kalotixo k eylogimeno na einai to kalo mou...gero k dinato...

filia filenadaaaaa:laugh:

ante k sta dika mas:woohoo: :silly: :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει Νατασουλα το μπεμπακι σου!

Ευχομαι να ειναι παντα γερο κι ευτυχισμενο κι εσυ σιδερενια!!!!!

Περιμενουμε νεα!

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lovie μου να σας ζήσει το μωράκι σας! Να είστε πάντα καλά! Καλή Ανάρρωση και περιμένουμε όταν αισθανθείς έτοιμη να μας πεις την ιστορία σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι καλααααα!!!

να σας ζησει η μπουμπου σας, να ειναι γερη και καλοτυχη!

καλα σαραντα!

περιμενουμε νεα σου

φιλιαααααααααααα:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lovie μου συγχαρητηρια!!!!!

Να χαιρεσαι τον θησαυρο σου να σας ζησει!!!!Σας ευχομαι να στε καλα και καθε ευτυχια με το καλο να πατε σπιτακι σας ολοι μαζι!!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα να σου ζήσει η μικρή πριγκίπισσα !!!Να είναι πάντα γερή,καλότυχη και ευτυχισμένη!:kiss: Καλή ανάρρωση και σε εσένα φυσικά,με το καλό να γυρίσετε σπιτάκι σας :kiss:

Τώρα η σειρά της Μαρθούλας μας!:P;) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sou zhsei lovie mou!!!gero k kalotuxo na einai!!!se eixa sto mualo mou autes tis meres,giati eida oti den eixes grapsei se post!!!!perimenoume na mas peis ta nea sou otan me to kalo vgeis!!!

na sou zisei k pali!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλακι μου!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ποσο πολυ χαρηκα!!!! Σε εψαχνα τωρα που μπηκα να δω αν εισαι εδω και σκεφτομουν.... να δεις παλι θα εμφανιστει και θα μας τη "σκασει"!!!

Δεν προκειται να βγει αυτη η μικρη...:P

Να σου ζησει κοριτσακι μου!!!!:) :)

Να ειναι παντα γερη και τυχερη στη ζωη της.... κι εσεις να την καμαρωνετε σε καθε της βημα!!! :laugh:

Οταν με το καλο πας σπιτακι.... μη μας ξεχασεις.... θελουμε φωτο της μπουμπουκιτσας και τα νεα του τοκετου....;)

Αχ!!! γιατι δεν εχει "smily" με συγκινημενη φατσουλα????

Καλα απ την χαρα μου.... φωναξα τον αντρα μου και αρχισα να φωναζω: Γενησσε η Νατασα... Γεννησε η Νατασα!!! :blink:

"Ποια ειναι η Νατασα ρε τρελοκομειο?" μου απανταει ευλογα ο Χριστιανος....:blush: :laugh: :laugh:

Αρχιζω να του εξηγω.... Με κοιταει με απορια..... Ερωτηση...."Ποσο καιρο την ξερεις αυτη την Νατασα και χαιρεσαι λες και γεννησε η αδελφη σου? Πας καλα?" :S

Αντε να καταλαβουν πως νιωθουμε εμεις εδω μεσα..... ;)B)

Ζουζουνα.... μην αργησεις να μας πεις νεακια.... Δεν κρατιεμαι!!! Γμτ... τωρα βρηκε να λειπει και η Γλυκα....?:angry:

Μακια Μακια Μακιααααααααααααα και στα δυο "lovie-girls"!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα..... ακου απορια Νο2 του Κων/νου και γελα.... αλλα με τροπο.... ειναι νωπα τα ραμματα....:P :laugh: :laugh:

"Και δε μου λες.... ειναι κι αυτη τοσο κολλημενη που πηρε το λαπ-τοπ της μαζι στο Νοσοκομειο που γεννουσε για να σας κανει απευθειας μεταδοση τα νεα???":laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Επεσα κατω απο τα γελια!!!! Φανταζομαι πως μας βλεπουν ολες οι αντρες μας.... ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΕΣ... ΤΡΕΛΛΑΜΕΝΕΣ....ΚΟΛΛΗΜΕΝΕΣ....με το ΜΑΜΜΥ!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασάκι μου να σου ζήσει η μικρή σου πριγκίπισσα! Να είναι πάντα υγιής, καλότυχη και να σας γεμίζει με ευτυχία...:cheer: :cheer:

Κάθε μέρα σε έβλεπα στο forum κι αναρωτιόμουν πότε θα γεννήσεις...Τελικά η μπουμπούκα σου "χτήπησε την πόρτα" σήμερα...:laugh: :laugh: Φαντάζομαι πώς θα νιώθεις τώρα που θα την κρατάς στην αγκαλίτσα σου, ενώ ο μπαμπάς σας θα είναι τρελαμένος με τις δύο γυναίκες του...

Καλά σαράντα να έχετε κοριτσάκια... Και στα δικά μας τώρα!;) ;)

Νατασάκι περιμένουμε σύντομα περιγραφούλα τοκετού και φυσικά φωτογραφίες της ζουζούνας σου...

Φιλάκια πολλά!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο! Ευχομαι να ειναι γερη και εκεινη και το μωρακι μας...

Αχ! Η καυμενη μεχρι τελευταια το παλευε στο mammyland ενεργα...τωρα μανουλα!

Ειναι και Θεσσαλονικια! τελεια Νατασακι μπραβο! Τις καλυτερες ευχες απο ολες!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

(Υ.Γ. ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ:P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΚΑΙ ΓΕΡΗ,ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ........ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ....:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο!Να σου ζησει Lovie μας!!:) :)

Νομιζα πως θα γεννουσες ..γραφοντας στο μαμμυ..:laugh: :laugh:

Πολλες πολλες ευχες και την αγαπη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natassoyla moy na soy zisei to moraki soy...na exei panta ygeia eytyxia kai kalotyxia sti zwoyla tis...eides poy ekleges koritsaki moy..???paei ki ayto...ante perimenoyme nea soy....me to kalo na gyrisete spiti...filia polla lovie moy...:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...