Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχαχαχα εγώ όλο του μαγειρεύω όλο υγιεινά άσε απλά όταν ο αλλος έχει σπουδάσει Θεσσαλονίκη θέλει και τα βρώμικα του τουλάχιστον 2 φορες την εβδομάδα περιμένει πως και πως ΠΑρασκευη Σάββατο ή να παραγγείλουμε να πάμε να φάμε 😂😂😂😂 αν του πω κομμένα και αυτά θα με τρέχει χαχαχαχαχα 

αχ κι εγω ετσι κανω με τα βρωμικα!! σαν τα μικρα παιδια!!! και σπουδασα και Σαλλλλονικα!!!! Χαλλλλαρα και σαντουιτς με καλαμακι!! (οχι σουβλακι!!) 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

@Antonia2 γελάμε για τη βαφή, αλλά αν το πεις σήμερα στον Ασβέστη δεν θα σου αρέσει η άποψη του.... 😋 εμένα με κατσάδιασε που είδε ότι βάφω τα μαλλιά μου! Επίσης μου τόνισε πολύ έντονα να μην χρησιμοποιώ χλωρίνη κορίτσια! Να μην την εισπνέει κανένας από το ζευγάρι λέει.... δεν μπορώ βέβαια να μην βάζω καθόλου στην τουαλέτα, αλλά από τότε που μου το είπε το κάνω ώρες που δεν κινούμαστε στον χώρο 

Ναι τα χημικά όσο μπορούμε να τα αποφεύγουμε αλλ δεν είναι εφικτό ρε κορίτσια και τα βιολογικά είναι πανάκριβα! Εμένα ο άνδρας μου θέλω δε θέλω όλο κρέμες εισπνέει που βάζει στους ασθενεις στις θεραπείες…δυστυχως δεν μπορείς να τα κόψεις όλα :( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι τα χημικά όσο μπορούμε να τα αποφεύγουμε αλλ δεν είναι εφικτό ρε κορίτσια και τα βιολογικά είναι πανάκριβα! Εμένα ο άνδρας μου θέλω δε θέλω όλο κρέμες εισπνέει που βάζει στους ασθενεις στις θεραπείες…δυστυχως δεν μπορείς να τα κόψεις όλα :( 

Κορίτσια και εμένα μου έχει πει ο γιατρός ότι γενικά τα χημικά δεν είναι καλό να το εισπνέουμε και τα απορρυπαντικά εμένα μου έκανε παρατήρηση και για το απορρυπαντικό που χρησιμοποιώ για τη μούχλα γιατί είσαι χαζή πήγα και του είπα ότι δεν χρησιμοποιώ χλωρίνη βάζω το απορρυπαντικό της μούχλας και άρχισε και φώναζε γιατί είναι πάρα πολύ δυνατό εγώ στο μεταξύ πήγα να το πω για καλό αυτό 😂😂😂

Για τα μαλλιά εγώ τόσα χρόνια τα είχα πορτοκαλί χάλκινα δεν είχα αλλάξει ποτέ χρώμα και τώρα τον τελευταίο χρόνο που αποφάσισα να ξεκινήσω προσπάθεια για μωρό τα έχω βάψει μόνο δύο φορές και τα έχω φέρει στο φυσικό με λίγες ξανθές ανταύγειες και ο λόγος είναι απλά για να μην εισπνέω την αμμωνία......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως πολύ λάθος όλα αυτά που εισπνέουμε... αλλά όπως λέτε δεν γίνεται σε κάποια πράγματα! Εγώ ας πούμε τα βάφω τα μαλλάκια μου, τα έβαψα κ τώρα στην εγκυμοσύνη μετά τις 12 βδομάδες που μου έδωσε το ΟΚ η γιατρός, αλλιώς νιώθω χάλια.... είμαι που είμαι σαν μπαλονάκι, τουλάχιστον να νιώθω ωραίο μπαλονάκι 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! καλη επιτυχία σε όλες! Καλά αποτελέσματα.

Και εγω δεν έχω κάτι αυτη την εβδομάδα! θα φυγουμε και εκδρομή! από βδομαδα όμως ενδοκρινολόγο και στο καπάκι εξωσωματιστή να μου γραψει τα φαρμακα και να μιλήσουμε για λεπτομέριες!

Μακάρι όλα για όλες να είναι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Όντως πολύ λάθος όλα αυτά που εισπνέουμε... αλλά όπως λέτε δεν γίνεται σε κάποια πράγματα! Εγώ ας πούμε τα βάφω τα μαλλάκια μου, τα έβαψα κ τώρα στην εγκυμοσύνη μετά τις 12 βδομάδες που μου έδωσε το ΟΚ η γιατρός, αλλιώς νιώθω χάλια.... είμαι που είμαι σαν μπαλονάκι, τουλάχιστον να νιώθω ωραίο μπαλονάκι 😄

κοριτσια μου τα πραγματα ειναι απλα!!!

για να ερθει με το καλο η συλληψη θελει καποια διαδικασια...μια επαφη... ε δε γινεται να ειμαι με την ασπρη ριζα σαν τη γρια μπαμπω και να περιμενω να τρελαθει ο αντρας μου.... 😂😂😂 

(ο γλυκουλης μου τπτ δε λεει.. ουτε που τον πειραζουν αυτα.. ισα ισα που αν του πω κατι, τυπου "κοιτα ουτε λειζερ δεν εχω κανει γτ δεν εφυγε το μαυρισμα και δε μπορω με τη τριχα" μου απανταει "ναι δε βλεπεις;; με εχει επηρεασει..." (και εχουμε πιο πολλες επαφες και δε μ αφηνει σε ησυχια...) αλλα εγώ δε νιωθω καλα με εμενα... ως γυναικα... και περα απο τις επαφες, εχουμε τη δουλεια μας, δε γινεται να κυκλοφορουμε απεριποιητες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! καλη επιτυχία σε όλες! Καλά αποτελέσματα.

Και εγω δεν έχω κάτι αυτη την εβδομάδα! θα φυγουμε και εκδρομή! από βδομαδα όμως ενδοκρινολόγο και στο καπάκι εξωσωματιστή να μου γραψει τα φαρμακα και να μιλήσουμε για λεπτομέριες!

Μακάρι όλα για όλες να είναι καλά!

τελειααα!!! κι εμεις θα φυγουμε την Τεταρτη!!! εσεις που θα πατε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

τελειααα!!! κι εμεις θα φυγουμε την Τεταρτη!!! εσεις που θα πατε;;

είμαι από Κατερίνη κοντά....οπότε θα ανέβουμε στο πατρικό μου! είναι και οι γονείς μου πάνω και με περιμένουν πως και πως. συγγενείς φίλοι χαμός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μου τα πραγματα ειναι απλα!!!

για να ερθει με το καλο η συλληψη θελει καποια διαδικασια...μια επαφη... ε δε γινεται να ειμαι με την ασπρη ριζα σαν τη γρια μπαμπω και να περιμενω να τρελαθει ο αντρας μου.... 😂😂😂 

(ο γλυκουλης μου τπτ δε λεει.. ουτε που τον πειραζουν αυτα.. ισα ισα που αν του πω κατι, τυπου "κοιτα ουτε λειζερ δεν εχω κανει γτ δεν εφυγε το μαυρισμα και δε μπορω με τη τριχα" μου απανταει "ναι δε βλεπεις;; με εχει επηρεασει..." (και εχουμε πιο πολλες επαφες και δε μ αφηνει σε ησυχια...) αλλα εγώ δε νιωθω καλα με εμενα... ως γυναικα... και περα απο τις επαφες, εχουμε τη δουλεια μας, δε γινεται να κυκλοφορουμε απεριποιητες...

😄😄😄 κ εμένα τα ίδια μου λέει....! Υδροχόοι!!!!!!!!

Κ τώρα που του στέλνω καμία φωτογραφία να βλέπει την κοιλίτσα, να το ζει κ εκείνος όσο γίνεται.... εγώ νιώθω σαν λουκουμάς κ εκείνος εκεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

είμαι από Κατερίνη κοντά....οπότε θα ανέβουμε στο πατρικό μου! είναι και οι γονείς μου πάνω και με περιμένουν πως και πως. συγγενείς φίλοι χαμός!

Καλά να περάσετε 🥰

Μου έλειψε πολύ μια εκδρομούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

είμαι από Κατερίνη κοντά....οπότε θα ανέβουμε στο πατρικό μου! είναι και οι γονείς μου πάνω και με περιμένουν πως και πως. συγγενείς φίλοι χαμός!

Αχ τι ωραια!!!! reunion κανονικο!!! εμεις θα παμε στο χωριο του αντρα μου... κοντα στο Μεσολογγι!!! και λεμε το Σαββατο να παμε μονοημερη σε Προυσσο και λιμνη Κρεμαστων!!!

Θα εξαρτηθει απο τον καιρο γτ οπως φαινεται μαλλον θα χαλασει.. 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Καλά να περάσετε 🥰

Μου έλειψε πολύ μια εκδρομούλα!!!

βοηθάει λίγο να ξεχνέσαι..... και επειδη ξεκινάμε Νοέμβριο το χρειαζόμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ τι ωραια!!!! reunion κανονικο!!! εμεις θα παμε στο χωριο του αντρα μου... κοντα στο Μεσολογγι!!! και λεμε το Σαββατο να παμε μονοημερη σε Προυσσο και λιμνη Κρεμαστων!!!

Θα εξαρτηθει απο τον καιρο γτ οπως φαινεται μαλλον θα χαλασει.. 😕

Πολύ όμορφα μακάρι να μην χαλάσει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! καλη επιτυχία σε όλες! Καλά αποτελέσματα.

Και εγω δεν έχω κάτι αυτη την εβδομάδα! θα φυγουμε και εκδρομή! από βδομαδα όμως ενδοκρινολόγο και στο καπάκι εξωσωματιστή να μου γραψει τα φαρμακα και να μιλήσουμε για λεπτομέριες!

Μακάρι όλα για όλες να είναι καλά!

Αα τέλεια καλά να περάσετε να ξεκουραστείτε γιατί από εβδομάδας έχει τρέξιμο!! 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

😄😄😄 κ εμένα τα ίδια μου λέει....! Υδροχόοι!!!!!!!!

Κ τώρα που του στέλνω καμία φωτογραφία να βλέπει την κοιλίτσα, να το ζει κ εκείνος όσο γίνεται.... εγώ νιώθω σαν λουκουμάς κ εκείνος εκεί!!!

του λειπεις μωρεεεεε!!! ειναι πολυ δυσκολο αυτο το επαγγελμα... αντε να περασει ο καιρος να ερθει σπιτακι σας!!!! βλεπω μετα τη γεννα να σκαρωνετε αμεσα το 4ο...!!! 😄😄😄 με το καλο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

του λειπεις μωρεεεεε!!! ειναι πολυ δυσκολο αυτο το επαγγελμα... αντε να περασει ο καιρος να ερθει σπιτακι σας!!!! βλεπω μετα τη γεννα να σκαρωνετε αμεσα το 4ο...!!! 😄😄😄 με το καλο!!! 

Μακάρι.... δεν θα έλεγα όχι....! Αλλά όπως τα φέρει η κατάσταση, θα εξαρτηθεί από πολλά, αν έρθει γρήγορα κ ΜΕΙΝΕΙ τότε ναι 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα θέλει βάψιμο το μαλλί άνοιξε και είναι πολύ ξανθά τα κάτω και δε μαρεσουν 🤣🤣🤣 συμφωνώ με όλα όσες είπες @Antonia2 σε γυάλα δεν μπορούμε να μπούμε, τοσες κοπελες χωρις να το καταλάβουν μένουν έγκυες και καπνίζουν και πίνουν και τρωνε χάλια και αλλα πολλα…εμεις που τα ψελλιζουμε όλα τίποτα! Νομίζω αυτό είναι το μυστικό να μην προσεχείς καθόλου και να είσαι γιουχου που έλεγε και μια φίλη μου 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εμένα θέλει βάψιμο το μαλλί άνοιξε και είναι πολύ ξανθά τα κάτω και δε μαρεσουν 🤣🤣🤣 συμφωνώ με όλα όσες είπες @Antonia2 σε γυάλα δεν μπορούμε να μπούμε, τοσες κοπελες χωρις να το καταλάβουν μένουν έγκυες και καπνίζουν και πίνουν και τρωνε χάλια και αλλα πολλα…εμεις που τα ψελλιζουμε όλα τίποτα! Νομίζω αυτό είναι το μυστικό να μην προσεχείς καθόλου και να είσαι γιουχου που έλεγε και μια φίλη μου 🤣🤣🤣🤣

Όντως.... εδώ άλλες που κάνουν  τη χειρότερη ζωή παίρνοντας ουσίες πχ κ κάνουν την μια έκτρωση μετά την άλλη!!! Ξέρω τέτοια περίπτωση 😓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Όντως.... εδώ άλλες που κάνουν  τη χειρότερη ζωή παίρνοντας ουσίες πχ κ κάνουν την μια έκτρωση μετά την άλλη!!! Ξέρω τέτοια περίπτωση 😓

Καλά κορίτσια αυτό με τη περιποίηση πραγματικα κ εγώ πρώτη φορά δεν έχω κάνει τίποτα ούτε λέιζερ τίποτα .... Πάλι καλά κυκλοφορώ με φταιγμενο νύχι.... Έχω πάρει στο μεταξύ 3 κιλα ξαφνικά από το Σεπτέμβρη τρώω βέβαια αλλά είμαι κ πρισμένη.... Φοβάμαι να κάνω γυμναστική έχω κ πόνους πολλους κ έχω παχύνει....κ μένα δεν μιλάει ενώ το βλέπει ...

Κλεισαμε σπίτι κάτι είναι κ αυτό !!!!

Μια αλλαγή!

Πάω να τον πάρω από τη δουλειά και φεύγουμε για Αθήνα τώρα 🥴🥴🥴🥴🥴

Άη να δούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλά κορίτσια αυτό με τη περιποίηση πραγματικα κ εγώ πρώτη φορά δεν έχω κάνει τίποτα ούτε λέιζερ τίποτα .... Πάλι καλά κυκλοφορώ με φταιγμενο νύχι.... Έχω πάρει στο μεταξύ 3 κιλα ξαφνικά από το Σεπτέμβρη τρώω βέβαια αλλά είμαι κ πρισμένη.... Φοβάμαι να κάνω γυμναστική έχω κ πόνους πολλους κ έχω παχύνει....κ μένα δεν μιλάει ενώ το βλέπει ...

Κλεισαμε σπίτι κάτι είναι κ αυτό !!!!

Μια αλλαγή!

Πάω να τον πάρω από τη δουλειά και φεύγουμε για Αθήνα τώρα 🥴🥴🥴🥴🥴

Άη να δούμε

Μπραβο για το σπιτι!!! ειναι οκ με το ποδι σου;; βρηκατε μονοκατοικια που ψαχνατε;;

Να πανε ολα καλα με το γιατρο!!! να μας στειλεις νεα!!! 😍❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Όντως.... εδώ άλλες που κάνουν  τη χειρότερη ζωή παίρνοντας ουσίες πχ κ κάνουν την μια έκτρωση μετά την άλλη!!! Ξέρω τέτοια περίπτωση 😓

Λυπάμαι πολύ όταν ακούω τέτοια περιστατικά γιατί υπάρχουν γυναίκες που θελεουν να γίνουν μανούλες και για λόγους γυναικολογικούς ή και υγειας ή για οτιδήποτε άλλο να μη μπορούν!! Και να ακούς και να βλέπεις αλλες να κανουν εκτρώσεις λες και είναι κάτι απλό…! Τουλάχιστον άμα δε το θέλουν να το δίνουν σε οικογένειες που θέλουν ένα μωράκι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εμένα θέλει βάψιμο το μαλλί άνοιξε και είναι πολύ ξανθά τα κάτω και δε μαρεσουν 🤣🤣🤣 συμφωνώ με όλα όσες είπες @Antonia2 σε γυάλα δεν μπορούμε να μπούμε, τοσες κοπελες χωρις να το καταλάβουν μένουν έγκυες και καπνίζουν και πίνουν και τρωνε χάλια και αλλα πολλα…εμεις που τα ψελλιζουμε όλα τίποτα! Νομίζω αυτό είναι το μυστικό να μην προσεχείς καθόλου και να είσαι γιουχου που έλεγε και μια φίλη μου 🤣🤣🤣🤣

ας προσεχουμε τα βασικα και ας αφησουμε τις υπερβολες!! νομιζω οταν ξενοιασουμε λιγο θα ερθει!!! 😉😉 (τα λεω για να τα ακουω!! 😝)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλά κορίτσια αυτό με τη περιποίηση πραγματικα κ εγώ πρώτη φορά δεν έχω κάνει τίποτα ούτε λέιζερ τίποτα .... Πάλι καλά κυκλοφορώ με φταιγμενο νύχι.... Έχω πάρει στο μεταξύ 3 κιλα ξαφνικά από το Σεπτέμβρη τρώω βέβαια αλλά είμαι κ πρισμένη.... Φοβάμαι να κάνω γυμναστική έχω κ πόνους πολλους κ έχω παχύνει....κ μένα δεν μιλάει ενώ το βλέπει ...

Κλεισαμε σπίτι κάτι είναι κ αυτό !!!!

Μια αλλαγή!

Πάω να τον πάρω από τη δουλειά και φεύγουμε για Αθήνα τώρα 🥴🥴🥴🥴🥴

Άη να δούμε

Μπράβο τέλεια θα περιμένουμε τα νέα σας από το γιατρο!! Να κανεις λίγο περπάτημα αν μπορείς και λόγο του ποδιού σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Λυπάμαι πολύ όταν ακούω τέτοια περιστατικά γιατί υπάρχουν γυναίκες που θελεουν να γίνουν μανούλες και για λόγους γυναικολογικούς ή και υγειας ή για οτιδήποτε άλλο να μη μπορούν!! Και να ακούς και να βλέπεις αλλες να κανουν εκτρώσεις λες και είναι κάτι απλό…! Τουλάχιστον άμα δε το θέλουν να το δίνουν σε οικογένειες που θέλουν ένα μωράκι!! 

αμα δεν το θες, ΠΡΟΣΕΧΕ.......!!!!! ελεος!!! κανε το στοιχειωδες!!! 😣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...