Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εμεις θα πάμε 17/11 στον ουρολόγο για να μας γράψει το σπερματοδιαγραμμα και στις 25/11 θα πάω εγώ σε ενδοκρινολόγο για να μου βάλει εξετάσεις προς το παρόν αυτάααα

Μπράβο κορίτσι μου σημασία έχει να βρείτε την άκρη της κλωστής 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Και 4μερες για τον Ουρολογο και αυτός μου είπε θα μου πει την αποψη του για την εξωσωματική και ζήτησε και δικες μου εξετάσεις να δει.. οπότε κατι θα πάρω και απο αυτόν. .. εντωμεταξύ κορίτσια ο άνθρωπος είναι κορυφή στο είδος του! 

Εννοειται κι εμενα με ειδε!! και τις εξετασεις μου!!! και τη Δευτερα (παροτι εχω διαβασμα...😒) θελω να παω να δω τι θα μας πει... τα μισα θα τα ξεχασει ο αντρας μου 😂😂😂

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εμεις θα πάμε 17/11 στον ουρολόγο για να μας γράψει το σπερματοδιαγραμμα και στις 25/11 θα πάω εγώ σε ενδοκρινολόγο για να μου βάλει εξετάσεις προς το παρόν αυτάααα

Τελεια κοριτσια μου!!!!! ειμαστε πολυ οργανωμενες!!!!! βουρρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

@Mimi26 τέλεια κορίτσι μου σε διόρθωσα στο πάνω ποστ μου 🥰

 

κορίτσια, έχω πόσο καιρό που ακολουθούσα ενα account στο instagram pickmymommybrain 

γενικα δεν θυμάμαι πως ξεκίνησα να την ακολουθώ την κοπέλα , νομίζω έλεγε για εγγυμοσύνες και για μια αποβολή που είχε κτλ.

έχει δυο κοριτσάκια, μετά είχε μια αποβολή στον πρώτο μήνα, και καπάκι έμεινε εγγυος στο τρίτο παιδακι. σήμερα θα ανακοίνωνε με βίντεο το φύλο του μωρού (είναι στον 6ο τωρα). εντομεταξυ μολις ανέβηκε το βίντεο και μπήκα και εγώ από ενδιαφέρον να δω τελικά τι περιμένει

έκανε gender revveal και δίχνει οτι είναι αγοράκι. στο τελος του βίντεο λέει είναι αγόρι. δεν το περιμέναμε. υγιές να είναι, αλλά πίστευα ειμαι κοριτσομανα. δεν θα σας κρύψω οτι δεν ενθουσιαστηκα. αλλά απογοητευτηκα

κορίτσια μολις το είδα την έκανα κατευθείαν unfollow. δεν ξέρω γιατί αλλά πολύ μου κακοφάνηκε...αλλες παλεύουμε και αλλες λενε και οτι απογοητευτηκαν με το φυλο. μου φαίνεται βαριά λέξη. μόνο εγω το είδα τόσο περίεργο (μεθαυριο αν το παιδάκι βλέπει το βίντεο θα του αρέσει αυτό )? ας έρθει και δεν με νοιάζει ότι φυλο  και να είναι🤞

 

 

Και εγώ θα ήθελα να κάνω κοριτσάκι τόσο πολύ είμαι τρελαμένη στην ιδέα ο λόγος δεν έχουμε στην οικογένεια μας ούτε και ένα κοριτσάκι πάντα ήμουν μόνη μου έχω μόνο ξάδερφους καμία ξαδέρφη καμία αδερφή…όταν έμαθα για το φύλο του ανιψιού μου τρελάθηκα (ήθελα να ήταν κορίτσι ομως είπα υγιές να είναι και θα το αγαπάμε) τώρα που έχουμε κ το αγοράκι μας νομίζω είμαι αγορομανα και αλήθεια δε με νοιάζει ούτε κ εμένα τι θα μου φέρει ο θεός υγιές γερό μωράκι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Και 4μερες για τον Ουρολογο και αυτός μου είπε θα μου πει την αποψη του για την εξωσωματική και ζήτησε και δικες μου εξετάσεις να δει.. οπότε κατι θα πάρω και απο αυτόν. .. εντωμεταξύ κορίτσια ο άνθρωπος είναι κορυφή στο είδος του! 

Τέλεια είναι καλά να ακούς απόψεις κι από ειδικότητα ενδοκρινολόγου και ουρολόγου γιατί είπαμε είναι πολυπαραγοντικο!! Μπράβο που βρήκες ένα γιατρο και τον εμπιστεύεσαι αυτό έχει σημασία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Εννοειται κι εμενα με ειδε!! και τις εξετασεις μου!!! και τη Δευτερα (παροτι εχω διαβασμα...😒) θελω να παω να δω τι θα μας πει... τα μισα θα τα ξεχασει ο αντρας μου 😂😂😂

Τελεια κοριτσια μου!!!!! ειμαστε πολυ οργανωμενες!!!!! βουρρρρρρρ

Να πας εννοείται!! Και εγώ σε αυτά δεν τον στέλνω μόνο του 😂😂😂 πήρα άδεια για τρίτη, θα κάνουμε και μια βόλτα στα Γιάννενα, το βλέπω έτσι και χαίρομαι πιο πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μπράβο κορίτσι μου σημασία έχει να βρείτε την άκρη της κλωστής 😉

Να σου πω κάτι μεταξύ μας θέλω να βρεθεί κάτι και να μην είναι το άγχος τελικά που φταίει γιατί νομίζω δεν θα έρθει ποτέ 😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Τέλεια είναι καλά να ακούς απόψεις κι από ειδικότητα ενδοκρινολόγου και ουρολόγου γιατί είπαμε είναι πολυπαραγοντικο!! Μπράβο που βρήκες ένα γιατρο και τον εμπιστεύεσαι αυτό έχει σημασία 

Θα σας πω εντυπώσεις Τρίτη βράδυ κορίτσια... εντωμεταξύ και αυτός μου είπε θα μείνω έγκυος!! Τρελαίνομαι,  δεν υπάρχει γιατρος να μου πει πως κάτι συμβαίνει και δεν γίνεται η σύλληψη... παιδί δεν βλέπω κορίτσια!!! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Να σου πω κάτι μεταξύ μας θέλω να βρεθεί κάτι και να μην είναι το άγχος τελικά που φταίει γιατί νομίζω δεν θα έρθει ποτέ 😅😅

αστα.... κι εγω τα ιδια... 

μαλλον το αγχος ειναι...βεβαια δεν εχει γινει η σαλπιγγογραφια αλλα φοβαμαι οτι το αγχος φταιει...

και ισως η κινητικοτητα που ειναι οριακη;;; περιμενω τη δευτερα πως και πως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Εννοειται κι εμενα με ειδε!! και τις εξετασεις μου!!! και τη Δευτερα (παροτι εχω διαβασμα...😒) θελω να παω να δω τι θα μας πει... τα μισα θα τα ξεχασει ο αντρας μου 😂😂😂

Τελεια κοριτσια μου!!!!! ειμαστε πολυ οργανωμενες!!!!! βουρρρρρρρ

Να πας εννοείται και εγώ θα πάω όχι γιατί θα ξεχάσει ο άντρας μου είναι πολύ τυπικός αλλά θέλω να ακούσω τι θα μας πει γιατί το μωρό με δυο γίνεται όχι μόνο με την γυναίκα ή τον άντρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Να σου πω κάτι μεταξύ μας θέλω να βρεθεί κάτι και να μην είναι το άγχος τελικά που φταίει γιατί νομίζω δεν θα έρθει ποτέ 😅😅

😂😂😂😂 αυτό που λες το καταλαβαίνω απόλυτα και το ζω στο έπακρο! Συμφωνώ μαζί σου! Ότι και να είναι αντιμετωπίζεται πάντως!!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Να πας εννοείται και εγώ θα πάω όχι γιατί θα ξεχάσει ο άντρας μου είναι πολύ τυπικός αλλά θέλω να ακούσω τι θα μας πει γιατί το μωρό με δυο γίνεται όχι μόνο με την γυναίκα ή τον άντρα 

ρε συ ειναι το διαβασμα.... δευτερα εχουμε γιατρο, τριτη εχει υπερηχο ο αντρας μου κι εγω μαγνητικη για τη μεση στο κεντρο της αθηνας... ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ;;;;;😥😥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂😂😂 αυτό που λες το καταλαβαίνω απόλυτα και το ζω στο έπακρο! Συμφωνώ μαζί σου! Ότι και να είναι αντιμετωπίζεται πάντως!!💗

@Antonia2 και πως θα το ξεπεράσουμε το άγχος θα χρειαστούμε και ψυχολόγο 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

ρε συ ειναι το διαβασμα.... δευτερα εχουμε γιατρο, τριτη εχει υπερηχο ο αντρας μου κι εγω μαγνητικη για τη μεση στο κεντρο της αθηνας... ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ;;;;;😥😥

Να βάλεις κοριό στο σακάκι του άντρα σου 🤣🤣🤣 

δε πειράζει επειδή είναι σοβαρό το θέμα νομίζω δεν θα ξεχάσει τίποτα…! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

@Antonia2 και πως θα το ξεπεράσουμε το άγχος θα χρειαστούμε και ψυχολόγο 😂😂😂

Εγω πηγαινα 2 χρονια!!!!!!!😄

μαλλον κακως σταματησα την ψυχαναλυση!!!!!!! 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Εγω πηγαινα 2 χρονια!!!!!!!😄

μαλλον κακως σταματησα την ψυχαναλυση!!!!!!! 😂😂😂😂

Ψυχίατρο ελπίζω να μην χρειαστούμε 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Να βάλεις κοριό στο σακάκι του άντρα σου 🤣🤣🤣 

δε πειράζει επειδή είναι σοβαρό το θέμα νομίζω δεν θα ξεχάσει τίποτα…! 

οχι μωρε ειαι αυτο που ειπε και η κατερινα! θα δει και τις δικες μου εξετασεις και θα μας πει! μια φορα που πηγα μ εκανε να πιστεψω οτι αυριο θα γινω μανα!!!!!!! 😂😂😂

αφου δεν γινομαι, ας παω τλχ να το πιστεψω μπας και 😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ψυχίατρο ελπίζω να μην χρειαστούμε 😂😂😂

εμεις η οι αντρες μας;;; ποσο θα μας αντεξουν πια;;;; τους εχουμε τρελανει😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αααα ναι να πας νομίζω θα σε βοηθήσει παρά πολύ ο ρευματολογος 

Με αγχώνει λίγο η ιδέα του ρευματολογου είχα πάει και παλιά κ είχα τέτοιο φόβο Παναγία μου δεν ξέρω. .... Δεν θέλω να το ξανά ζήσω πραγματικά νομίζω πως εκεί πάνε μόνο όσοι έχουνε αυτοανοσα  κ τρομάζω 🙊😥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

@Antonia2 και πως θα το ξεπεράσουμε το άγχος θα χρειαστούμε και ψυχολόγο 😂😂😂

Ψυχολόγο αν χρειαστούμε να πούμε και ευχαριστώ,  ψυχίατρο μη χρειαστούμε 😂😂 αστειεύομαι κορίτσι μου,  να απολαμβάνουμε στιγμές με τους άντρες μας και να κάνουμε πράγματα που μας αρέσουν... πχ εμένα τώρα μου αρέσει να παρω σβαρνα τους γιατρούς... ε αυτό θς κάνω 😂😂😂😂  αχχ με χτύπησε η μ...ια σόρρυ κιόλας στο κεφάλι γιατί πουθενά αλλού δεν βλέπω να χτυπάει... κάνα ωάριο ας πούμε...😂😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εμεις η οι αντρες μας;;; ποσο θα μας αντεξουν πια;;;; τους εχουμε τρελανει😂😂😂😂😂

Χαχαχαχα οντως τι τραβάνε και αυτοί αλήθεια 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ψυχολόγο αν χρειαστούμε να πούμε και ευχαριστώ,  ψυχίατρο μη χρειαστούμε 😂😂 αστειεύομαι κορίτσι μου,  να απολαμβάνουμε στιγμές με τους άντρες μας και να κάνουμε πράγματα που μας αρέσουν... πχ εμένα τώρα μου αρέσει να παρω σβαρνα τους γιατρούς... ε αυτό θς κάνω 😂😂😂😂  αχχ με χτύπησε η μ...ια σόρρυ κιόλας στο κεφάλι γιατί πουθενά αλλού δεν βλέπω να χτυπάει... κάνα ωάριο ας πούμε...😂😂😂 

Χαχαχαχαχαχα 😂😂😂 είπαμε σαν τις γιαγιάδες κ τους παππούδες αυτό μας ευχαριστεί τώρα 😂😂🤣🤣 αυτό κάνουμε 

Εμεις άκου τώρα σχολάω στις 6 ( που μάλλον έτσι οπως με βλέπω δεν σχολάω στις 6 με τίποτα όλα στραβά σήμερα) μέχρι να πάω σπίτι γίνεται 7:00 κ ο αντρασ Μου 7 θα σχολάσει και έχουμε να φτιάξουμε βαλίτσα για να πάμε ένα διήμερο σε μια άλλη πόλη που θες 3 ώρες να πας…δεν μας λες και φυσιολογικούς 😂😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχαχαχα 😂😂😂 είπαμε σαν τις γιαγιάδες κ τους παππούδες αυτό μας ευχαριστεί τώρα 😂😂🤣🤣 αυτό κάνουμε 

Εμεις άκου τώρα σχολάω στις 6 ( που μάλλον έτσι οπως με βλέπω δεν σχολάω στις 6 με τίποτα όλα στραβά σήμερα) μέχρι να πάω σπίτι γίνεται 7:00 κ ο αντρασ Μου 7 θα σχολάσει και έχουμε να φτιάξουμε βαλίτσα για να πάμε ένα διήμερο σε μια άλλη πόλη που θες 3 ώρες να πας…δεν μας λες και φυσιολογικούς 😂😂😂 

😂😂😂😂 αααα σας βρισκω σούπερ!!! Φυσιολογικοτατοι είστε!!!  Αυτά είναι τα ωραία κορίτσι μου,  να το απολαύσετε και να περάσετε τέλεια!!!! Μη σκέφτεσαι τπτ βγάλτα ολα σπο το μυαλό σου!!!💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχαχαχα 😂😂😂 είπαμε σαν τις γιαγιάδες κ τους παππούδες αυτό μας ευχαριστεί τώρα 😂😂🤣🤣 αυτό κάνουμε 

Εμεις άκου τώρα σχολάω στις 6 ( που μάλλον έτσι οπως με βλέπω δεν σχολάω στις 6 με τίποτα όλα στραβά σήμερα) μέχρι να πάω σπίτι γίνεται 7:00 κ ο αντρασ Μου 7 θα σχολάσει και έχουμε να φτιάξουμε βαλίτσα για να πάμε ένα διήμερο σε μια άλλη πόλη που θες 3 ώρες να πας…δεν μας λες και φυσιολογικούς 😂😂😂 

Καλά κ μένα με κράζει ο δικός μου κορίτσι α που τρέχω όλο σε γιατρούς με λέει κωλογρια 😂😂

Κ κάθε φορά λέει στη μάνα μου ότι θέλει την κάρτα αλλαγής 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλά κ μένα με κράζει ο δικός μου κορίτσι α που τρέχω όλο σε γιατρούς με λέει κωλογρια 😂😂

Κ κάθε φορά λέει στη μάνα μου ότι θέλει την κάρτα αλλαγής 😂

Πες μετά την απομάκρυνση από το ταμείο, ουδέν λάθος αναγνωρίζεται 😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχαχαχα 😂😂😂 είπαμε σαν τις γιαγιάδες κ τους παππούδες αυτό μας ευχαριστεί τώρα 😂😂🤣🤣 αυτό κάνουμε 

Εμεις άκου τώρα σχολάω στις 6 ( που μάλλον έτσι οπως με βλέπω δεν σχολάω στις 6 με τίποτα όλα στραβά σήμερα) μέχρι να πάω σπίτι γίνεται 7:00 κ ο αντρασ Μου 7 θα σχολάσει και έχουμε να φτιάξουμε βαλίτσα για να πάμε ένα διήμερο σε μια άλλη πόλη που θες 3 ώρες να πας…δεν μας λες και φυσιολογικούς 😂😂😂 

τελειο!!!! να περασετε φανταστικα!!!!! 😍😍❤️❤️ ας μην ειχα κι εγω το διαβασμα και θα σου ελεγα...

αν κι εγω ειμαι τυχερη!!! θα παω 4ημερο στην πεθερουλα μου την 28η!!! 😂😂😂😂 lucky me!!! ηδη εχω οργανωσει μονοημερη στον Προυσσο και τη λιμνη κρεμαστων τη 1 μερα!! ποσο γλυκια ειμαι 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...