Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλά κάνεις και έχεις μικρό καλάθι, και εγώ έτσι κάνω. Ίσα ίσα θα είναι πιο μεγάλη η χαρά μας όταν θα το δούμε. 🤗 Άντε όμως μακαααρι να κάνεις την αρχή στην ομαδουλα μας. Να βλέπουμε ότι μια μια θα ξεκινήσει να φτανει στον στόχο. Εμείς εδώ όλες μαζί θα πάμε στους γιατρούς, όλες μαζί μας βλέπω με σπορακια. Το 2022 θα είναι η χρονιά μας, να το θυμηθείτε ♥️♥️

Αχ μακάρι ολες μαζί το 2022 να πέσουμε και στον ίδιο μήνα να λεμε τα άγχη και τις αγωνίες μας 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Κλαίω που φτάσαμε να χαιρόμαστε για τους γιατρους και να βαριόμαστε στους γάμους 😂😂😂😂

😂😂 Ασε και εγώ δεν το φανταζόμουν ποτέ στη ζωή μου ότι θα ζήσω τέτοιο πράγμα... Ποιος εγώ που εχω την τρέλα μου και θέλω συνέχεια να κάνω πράγματα! Τωωωρα το μόνο που θέλω είναι να βλέπω γιατρούς 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂 Ασε και εγώ δεν το φανταζόμουν ποτέ στη ζωή μου ότι θα ζήσω τέτοιο πράγμα... Ποιος εγώ που εχω την τρέλα μου και θέλω συνέχεια να κάνω πράγματα! Τωωωρα το μόνο που θέλω είναι να βλέπω γιατρούς 😂😂😂

Έχουμε πάθει εξάρτηση 🤣🤣🤣 σαν τους παππούδες και τις γιαγιάδες που όλο για χάπια μιλάνε και γιατρους 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω και ακόμα κάτι. .

Εγώ γενικά δεν πιστεύω ούτε σε όνειρα ούτε σε χαρτιά κτλ 

Πριν 2 χρόνια Δεκέμβρης ήταν βλέπω στον ύπνο μου μια φίλη μου που είχα να την δω 6 μήνες πριν. Αυτή είχε μια απλή σχέση. Ούτε συζούσε ούτε τίποτα. Την βλέπω που λέτε με πολύ φουσκωμένη κοιλιά έτοιμη να σκάσει🤣 της έλεγα στο όνειρο μουνα μου στρώσει το κρεβάτι για να με βοηθήσει και εκείνη μου έλεγε, στην κατάσταση μου θέλεις να κάνω δουλειές; Την επόμενη μέρα. Της στελνω μήνυμα. Τι κάνεις πως είσαι;. Όλα καλά μου λέει. Εσύ;; Της λέω, σε είδα στον ύπνο μου και ήσουν εγγυος. Μου λέει χαχαχα πλακα έχει. Αλλά δεν είμαι

Μετά από 4 μήνες μου έστειλε και μου είπε ότι είναι έγκυος και ότι θα παντρευτεί άρων άρων κτλ και όταν της το είχα πει δεν το ήξερε ακόμα αλλά ήταν ήδη εγγυος. Το έμαθε δύο βδομάδες μετά από το όνειρο μου μου είπε.

Εγώ σοκαρίστηκα λίγο, αλλά δεν έδωσα βάση 

Περισυ τον Σεπτέμβρη με τον κοβιντ, μας απολυσανε από την δουλειά που ήμουν. Και εμένα και μια άλλη κοπέλα.  Όταν κόντευε Δεκέμβριος, βλέπω πάλι όνειρο με την κοπέλα που μας απολυσανε, ότι είχε πολύ φουσκωμένη κοιλιά και ήταν έγκυος. Την επόμενη την παίρνω και της λέω το όνειρο μου. Και μου απαντάει. Κορίτσι μου ...σοβαρά;;; Είμαι 3 μηνών και δεν το ξέρει κανείς ακόμα

Εγώ κορίτσια είχα πάθει σοκ. Λέω τι γίνεται;; 2/2 ;; Από τότε μου έχει κατσει. Λέω, εμένα θα με δω ποτέ με φουσκωμένη κοιλιά στον ύπνο μου;; Εντομεταξυ και οι δύο περιπτώσεις κοντά Δεκέμβριο και οι δύο η εικόνα τους στον ύπνο μου ήταν σε πολύ προχωρημένη εγκυμοσύνη (ενώ στην πραγματικότητα ήταν στην αρχή της εγκυμοσύνης)

Αυτό τον Δεκέμβριο περιμένω να δω ποια θα δω....τι χοριακες και βλακείες. Εγώ και τα όνειρα μου, είμαστε εδώ... Χαχαχααχα 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Έχουμε πάθει εξάρτηση 🤣🤣🤣 σαν τους παππούδες και τις γιαγιάδες που όλο για χάπια μιλάνε και γιατρους 😂😂😂

εκλαψα!!!! 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

@babyblue94σμρ παιρνετε τα αποτελεσματα του αντρα σου ε;; να μας στειλεις τα νεα!!!!!!! ❤️❤️❤️

Ναι τα περιμένω. Και βέβαια θα σας τα στείλω🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ κορίτσια πάντα είχα διαίσθηση ότι θα γεννηθεί το πρώτο μου παιδακι σε χρονια με ζυγό αριθμό. Δεν ξέρω γιατί μου έχει κολλήσει έτσι. Οπότε στο 2021 δεν πολύ πίστευα. Τώρα όμως μέχρι τον Μάρτιο πρεπει να έρθει το σπορακι ώστε να προλάβει να γεννηθεί μετά στο 2022 για να επιβεβαιωθεί η διαίσθηση μου ,🤣😍

Και εγώ είχα αυτή τη διαίσθηση γιατί είχα προγραμματισμένο γάμο για Ιανουάριο του 2021 και λεω μετά τον γάμο μετά το honeymoon να αρχίσουμε τις προσπάθειες άρα γύρω στο Πάσχα του 2021 άρα το 22 θα έχω το μωράκι μου,  τελικά άλλαξαν τα πλάνα λόγο κορονοϊού και αρχίσαμε προσπάθεια πιο νωρις!! Αλλά μέσα μου δεν ήθελα το 2021 το θεωρώ πολύ γρουσουζικο έτος σαν το 2020 😂😂 να φύγει μακρυά 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Έχουμε πάθει εξάρτηση 🤣🤣🤣 σαν τους παππούδες και τις γιαγιάδες που όλο για χάπια μιλάνε και γιατρους 😂😂😂

😂😂😂 όντως! Αυτή την παρομοίωση δεν την σκέφτηκα! εύστοχη! 😂😂😂 Εντωμεταξύ εχθες ξέχασα να πάρω το χαπάκι για την προλακτινη 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Να σας πω και ακόμα κάτι. .

Εγώ γενικά δεν πιστεύω ούτε σε όνειρα ούτε σε χαρτιά κτλ 

Πριν 2 χρόνια Δεκέμβρης ήταν βλέπω στον ύπνο μου μια φίλη μου που είχα να την δω 6 μήνες πριν. Αυτή είχε μια απλή σχέση. Ούτε συζούσε ούτε τίποτα. Την βλέπω που λέτε με πολύ φουσκωμένη κοιλιά έτοιμη να σκάσει🤣 της έλεγα στο όνειρο μουνα μου στρώσει το κρεβάτι για να με βοηθήσει και εκείνη μου έλεγε, στην κατάσταση μου θέλεις να κάνω δουλειές; Την επόμενη μέρα. Της στελνω μήνυμα. Τι κάνεις πως είσαι;. Όλα καλά μου λέει. Εσύ;; Της λέω, σε είδα στον ύπνο μου και ήσουν εγγυος. Μου λέει χαχαχα πλακα έχει. Αλλά δεν είμαι

Μετά από 4 μήνες μου έστειλε και μου είπε ότι είναι έγκυος και ότι θα παντρευτεί άρων άρων κτλ και όταν της το είχα πει δεν το ήξερε ακόμα αλλά ήταν ήδη εγγυος. Το έμαθε δύο βδομάδες μετά από το όνειρο μου μου είπε.

Εγώ σοκαρίστηκα λίγο, αλλά δεν έδωσα βάση 

Περισυ τον Σεπτέμβρη με τον κοβιντ, μας απολυσανε από την δουλειά που ήμουν. Και εμένα και μια άλλη κοπέλα.  Όταν κόντευε Δεκέμβριος, βλέπω πάλι όνειρο με την κοπέλα που μας απολυσανε, ότι είχε πολύ φουσκωμένη κοιλιά και ήταν έγκυος. Την επόμενη την παίρνω και της λέω το όνειρο μου. Και μου απαντάει. Κορίτσι μου ...σοβαρά;;; Είμαι 3 μηνών και δεν το ξέρει κανείς ακόμα

Εγώ κορίτσια είχα πάθει σοκ. Λέω τι γίνεται;; 2/2 ;; Από τότε μου έχει κατσει. Λέω, εμένα θα με δω ποτέ με φουσκωμένη κοιλιά στον ύπνο μου;; Εντομεταξυ και οι δύο περιπτώσεις κοντά Δεκέμβριο και οι δύο η εικόνα τους στον ύπνο μου ήταν σε πολύ προχωρημένη εγκυμοσύνη (ενώ στην πραγματικότητα ήταν στην αρχή της εγκυμοσύνης)

Αυτό τον Δεκέμβριο περιμένω να δω ποια θα δω....τι χοριακες και βλακείες. Εγώ και τα όνειρα μου, είμαστε εδώ... Χαχαχααχα 

 

 

 

 

αχαχαχαχχα!!!! απιστευτη!! 😮 σου στελνω φωτο στο inbox και περιμενω ονειρο το δεκεμβρη!!!!! 😉😉😉

 εγω κοριτσια εκει που διαβαζα χθες μου εστειλε η αδερφη του αντρα μου να της πω ωρα και μερος που γεννηθηκα (ημερομηνια ξερει). μου εβγαλε τον αστρολογικο χαρτη μια ξαδερφη τους που εχει κανει και σεμιναρια... (σε υπουργειο δουλευει αλλα της αρεσει η αστρολογια...)

και μου λεει κτ γιαοικους κλπ.. ανιδεη εγω.... τεσπα μου λεει εχω σεληνη στον 5ο οικο που ειναι ο οικος των παιδιων (τα διαβαζω γτ δεν εχω ιδεα και ψαχνω τα μνματα της) και σεληνη στον σκορπιο. που ειναι λεει ζωδιο του νερου και σημαινει γονιμοτητα!!! λεει ειμαι πολυ γονιμη και θα κανω παιδια!!!!!

εκλαψααααααα!!! τις λεω και οι ορμονολογικες τα ιδια λενε 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

αχαχαχαχχα!!!! απιστευτη!! 😮 σου στελνω φωτο στο inbox και περιμενω ονειρο το δεκεμβρη!!!!! 😉😉😉

 εγω κοριτσια εκει που διαβαζα χθες μου εστειλε η αδερφη του αντρα μου να της πω ωρα και μερος που γεννηθηκα (ημερομηνια ξερει). μου εβγαλε τον αστρολογικο χαρτη μια ξαδερφη τους που εχει κανει και σεμιναρια... (σε υπουργειο δουλευει αλλα της αρεσει η αστρολογια...)

και μου λεει κτ γιαοικους κλπ.. ανιδεη εγω.... τεσπα μου λεει εχω σεληνη στον 5ο οικο που ειναι ο οικος των παιδιων (τα διαβαζω γτ δεν εχω ιδεα και ψαχνω τα μνματα της) και σεληνη στον σκορπιο. που ειναι λεει ζωδιο του νερου και σημαινει γονιμοτητα!!! λεει ειμαι πολυ γονιμη και θα κανω παιδια!!!!!

εκλαψααααααα!!! τις λεω και οι ορμονολογικες τα ιδια λενε 😂😂😂

Χαχαχααχα γέλασα πολύ 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Να σας πω και ακόμα κάτι. .

Εγώ γενικά δεν πιστεύω ούτε σε όνειρα ούτε σε χαρτιά κτλ 

Πριν 2 χρόνια Δεκέμβρης ήταν βλέπω στον ύπνο μου μια φίλη μου που είχα να την δω 6 μήνες πριν. Αυτή είχε μια απλή σχέση. Ούτε συζούσε ούτε τίποτα. Την βλέπω που λέτε με πολύ φουσκωμένη κοιλιά έτοιμη να σκάσει🤣 της έλεγα στο όνειρο μουνα μου στρώσει το κρεβάτι για να με βοηθήσει και εκείνη μου έλεγε, στην κατάσταση μου θέλεις να κάνω δουλειές; Την επόμενη μέρα. Της στελνω μήνυμα. Τι κάνεις πως είσαι;. Όλα καλά μου λέει. Εσύ;; Της λέω, σε είδα στον ύπνο μου και ήσουν εγγυος. Μου λέει χαχαχα πλακα έχει. Αλλά δεν είμαι

Μετά από 4 μήνες μου έστειλε και μου είπε ότι είναι έγκυος και ότι θα παντρευτεί άρων άρων κτλ και όταν της το είχα πει δεν το ήξερε ακόμα αλλά ήταν ήδη εγγυος. Το έμαθε δύο βδομάδες μετά από το όνειρο μου μου είπε.

Εγώ σοκαρίστηκα λίγο, αλλά δεν έδωσα βάση 

Περισυ τον Σεπτέμβρη με τον κοβιντ, μας απολυσανε από την δουλειά που ήμουν. Και εμένα και μια άλλη κοπέλα.  Όταν κόντευε Δεκέμβριος, βλέπω πάλι όνειρο με την κοπέλα που μας απολυσανε, ότι είχε πολύ φουσκωμένη κοιλιά και ήταν έγκυος. Την επόμενη την παίρνω και της λέω το όνειρο μου. Και μου απαντάει. Κορίτσι μου ...σοβαρά;;; Είμαι 3 μηνών και δεν το ξέρει κανείς ακόμα

Εγώ κορίτσια είχα πάθει σοκ. Λέω τι γίνεται;; 2/2 ;; Από τότε μου έχει κατσει. Λέω, εμένα θα με δω ποτέ με φουσκωμένη κοιλιά στον ύπνο μου;; Εντομεταξυ και οι δύο περιπτώσεις κοντά Δεκέμβριο και οι δύο η εικόνα τους στον ύπνο μου ήταν σε πολύ προχωρημένη εγκυμοσύνη (ενώ στην πραγματικότητα ήταν στην αρχή της εγκυμοσύνης)

Αυτό τον Δεκέμβριο περιμένω να δω ποια θα δω....τι χοριακες και βλακείες. Εγώ και τα όνειρα μου, είμαστε εδώ... Χαχαχααχα 

 

 

 

 

Χαχαχα ελπίζω να αρχίσεις να μας βλέπεις και εμας όνειρο αλλά ολες μαζί όχι μια μια γιατί θα αργήσουμε 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂😂 όντως! Αυτή την παρομοίωση δεν την σκέφτηκα! εύστοχη! 😂😂😂 Εντωμεταξύ εχθες ξέχασα να πάρω το χαπάκι για την προλακτινη 😂😂😂

τα χαπια σου μαρη!!!! βαλε ενα ξυπνητηρι η υπενθυμιση στο κινητο 😉😉

ακ ακ ακ (δεβορα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα ελπίζω να αρχίσεις να μας βλέπεις και εμας όνειρο αλλά ολες μαζί όχι μια μια γιατί θα αργήσουμε 🤣🤣🤣

Χαχαχαχα ναι δίκιο έχεις. Αν είναι κάθε Δεκεμβρη να περιμένουμε θα τραβήξει πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχαχαχαχχα!!!! απιστευτη!! 😮 σου στελνω φωτο στο inbox και περιμενω ονειρο το δεκεμβρη!!!!! 😉😉😉

 εγω κοριτσια εκει που διαβαζα χθες μου εστειλε η αδερφη του αντρα μου να της πω ωρα και μερος που γεννηθηκα (ημερομηνια ξερει). μου εβγαλε τον αστρολογικο χαρτη μια ξαδερφη τους που εχει κανει και σεμιναρια... (σε υπουργειο δουλευει αλλα της αρεσει η αστρολογια...)

και μου λεει κτ γιαοικους κλπ.. ανιδεη εγω.... τεσπα μου λεει εχω σεληνη στον 5ο οικο που ειναι ο οικος των παιδιων (τα διαβαζω γτ δεν εχω ιδεα και ψαχνω τα μνματα της) και σεληνη στον σκορπιο. που ειναι λεει ζωδιο του νερου και σημαινει γονιμοτητα!!! λεει ειμαι πολυ γονιμη και θα κανω παιδια!!!!!

εκλαψααααααα!!! τις λεω και οι ορμονολογικες τα ιδια λενε 😂😂😂

😂😂😂😂 και οι γιατροί τα ίδια λένε... τα παιδιά που είναι??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

τα χαπια σου μαρη!!!! βαλε ενα ξυπνητηρι η υπενθυμιση στο κινητο 😉😉

ακ ακ ακ (δεβορα)

😂😂😂😂😂 κλαιωωωω! πρέπει πρέπει να τα κρεμάσω στο λαιμό μου 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα ελπίζω να αρχίσεις να μας βλέπεις και εμας όνειρο αλλά ολες μαζί όχι μια μια γιατί θα αργήσουμε 🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂😂 κλαιωωω.. αχ ρε κορίτσια μου φτιάχνετε την μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂😂 όντως! Αυτή την παρομοίωση δεν την σκέφτηκα! εύστοχη! 😂😂😂 Εντωμεταξύ εχθες ξέχασα να πάρω το χαπάκι για την προλακτινη 😂😂😂

Ευτυχως σε υπενθύμισα 😂😂😂 

ποσο χαίρομαι που σας βρήκα που λέμε τον πονο μας και καταλαβαινόμαστε 💕💕 σας ευχαριστώ  που τα κωμωδουμε και αλλάζει λίγο η ψυχολογία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Ευτυχως σε υπενθύμισα 😂😂😂 

ποσο χαίρομαι που σας βρήκα που λέμε τον πονο μας και καταλαβαινόμαστε 💕💕 σας ευχαριστώ  που τα κωμωδουμε και αλλάζει λίγο η ψυχολογία 

Και εγώ κοριτσι μου χαίρομαι παααρα πολύ είστε η παρηγοριά μου 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂😂😂😂 κλαιωωωω! πρέπει πρέπει να τα κρεμάσω στο λαιμό μου 😂😂

χαχαχχαχα!! βαλτα ηχο κλησης οπως η θεοπουλα!!!!!! 🤣🤣🤣 "το χαπι για την πιεση το βραδυ στις 9"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχαχαχαχχα!!!! απιστευτη!! 😮 σου στελνω φωτο στο inbox και περιμενω ονειρο το δεκεμβρη!!!!! 😉😉😉

 εγω κοριτσια εκει που διαβαζα χθες μου εστειλε η αδερφη του αντρα μου να της πω ωρα και μερος που γεννηθηκα (ημερομηνια ξερει). μου εβγαλε τον αστρολογικο χαρτη μια ξαδερφη τους που εχει κανει και σεμιναρια... (σε υπουργειο δουλευει αλλα της αρεσει η αστρολογια...)

και μου λεει κτ γιαοικους κλπ.. ανιδεη εγω.... τεσπα μου λεει εχω σεληνη στον 5ο οικο που ειναι ο οικος των παιδιων (τα διαβαζω γτ δεν εχω ιδεα και ψαχνω τα μνματα της) και σεληνη στον σκορπιο. που ειναι λεει ζωδιο του νερου και σημαινει γονιμοτητα!!! λεει ειμαι πολυ γονιμη και θα κανω παιδια!!!!!

εκλαψααααααα!!! τις λεω και οι ορμονολογικες τα ιδια λενε 😂😂😂

🤣🤣🤣 να της στείλουμε και εμεις να μας πει αν θα γίνουμε μάνες να μην ταλαιπωρούμαστε 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα ελπίζω να αρχίσεις να μας βλέπεις και εμας όνειρο αλλά ολες μαζί όχι μια μια γιατί θα αργήσουμε 🤣🤣🤣

κλαιω ρεεεεεεε 😂😂😂😂 θα με απολυσουν!! θα ζησω κι αλλο δραμα!!! 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

🤣🤣🤣 να της στείλουμε και εμεις να μας πει αν θα γίνουμε μάνες να μην ταλαιπωρούμαστε 🤣🤣

κι εμενα γονιμη με βλεπει αλλα που;;;;;;;;;; με τοση τσιτα εμποδιζω τα αστρα να κανουν τη δουλεια τους!!!!! 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

χαχαχχαχα!! βαλτα ηχο κλησης οπως η θεοπουλα!!!!!! 🤣🤣🤣 "το χαπι για την πιεση το βραδυ στις 9"

😂😂😂😂😂😂 το δικό μου θα λέει το χάπι για την προλακτινη,  αν το ακούσει ο άντρας μου θα γελάει μέχρι αύριο 😂😂😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

❤️❤️❤️ θα ερθει και το δικο μας θαυματακι!!!!!! ❤️❤️❤️

απιστευτη ιστορια.... να το εχεις αποκλεισει και ξαφνικα εγκυος!!!!! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...