Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κοριτσάκια μου παρακολουθώ λίγο σήμερα την συζήτηση σας... φυσικά αν δεν εχω εικόνα από κάτι δεν επεμβαίνω, μόνο θα σας πω πως κ η @Mimi26 αν θυμάμαι σωστά, με το ίδιο θέμα κάνει τις προσπάθειες της.... Κ έχει κάνει την βασική δουλειά το κορίτσι μας! Τα εμβρυάκια της την περιμένουν έτοιμα για να γεμίσουν την κοιλίτσα της!!!! Εννοείται να το αναλύσετε όσο δεν πάει γιατί δίνεται η μια στην άλλη πολύ σημαντικές πληροφορίες!!! Αλλά μη μου στεναχωριέστε το θέμα όλο είναι να βρείτε που πρέπει να δώσετε βάση κ όπου να ναι θα είστε όλες έτοιμες να μιλάτε για το νούμερο στα pumpers 🥰 Ακόμα κ αν δεν εχω άποψη πάνω στο θέμα, σας νιώθω κ θέλω πολύ σύντομα να πετύχετε ΟΛΕΣ

Γλυκούλα μου σε ευχαριστούμε πολύ, μακάρι να γίνουν όλα έτσι όπως τα λες!! Δύσκολος ο δρόμος αλλά θα τον περπατήσουμε με αισιοδοξία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Celine είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Σας διαβάζω σχεδόν κάθε μέρα με την ελπίδα να δω κάτι ευχάριστο.. πρίν ένα χρόνο είχα κ γω θέματα γονιμότητα και οι γυναικολόγοι με στέλνανε για αφαίρεση ινομυοματος, πολύποδα και εξωσωματική... Έκανα σαλπιγγογραφια και μετά από 1 μήνα έμεινα έγκυος χωρίς καμία παρέμβαση (ξαφνικά οι πολύποδες και τα ινομυοματα δεν φαινόντουσαν)... όλα πήγαν τέλεια και τώρα κρατάω την κόρη μου αγκαλιά... Ξέρω ότι κάθε μήνα που έρχεται η περίοδος σας χάνετε πιο πολύ την ελπίδα.. Μην το κάνετε γιατί τα θαύματα γίνονται απο εκεί που δεν το περιμένεις. Να ξέρετε ότι θα γίνει απλά όταν τελειώσετε με τίς απαραίτητες εξετάσεις ύστερα προσπαθειστε όσο γίνεται να το δείτε πιο χαλαρά...(το πιο δύσκολο κομμάτι είναι το άγχος) Καλή επιτυχία απο καρδιάς. 

αχ κοριτσι μου!!! δε φανταζεσαι ποση αισιοδοξια παιρνουμε απο το μηνυμα σου!!!!

Να εισαι καλα εσυ και η οικογενεια σου!!!! ευχομαι να ειναι γερη η μικρουλα σας και τυχερη!!!! 🙏🙏❤️❤️❤️❤️

Να μας επισκεπτεσαι και να μας στελνεις μπεμπεδοσκονη!!!!!!! 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και να μην αγχώνεσαι να σου πω για την εξωσωματική εσυ θα αγχώνεσαι 😝😝 σου είπα ξανά η νύφη μου δεν προσπάθησαν καν φυσική σύλληψη πήγαν απευθείας με εξωσωματική και πέτυχε με το ένα και μοναδικό εμβρυακι!! Έκανα ομως ολες τις αλλες εξετάσεις που έπρεπε προληπτικά και κατέληξαν στο μοναδικό πρόβλημα πολυκυστικών 
 

μια άλλη συνάδελφος είχε ενδομητριωση και με 2 σαλπιγγεσ Κατεστραμμένες έπρεπε να χειρουργηθεί και μετά έκανε εξωσωματική και γέννησε πριν λιγες ημερες!! Τα Χριστούγεννα της έλεγαν ότι δεν θα μείνει ποτέ έγκυος!!
 

για αυτό σου λεω μην αγχώνεσαι εχεις πολλες ελπίδες να πετύχετε 😘😘😘

αχ τρομερες ιστοριες!!! με αισιοδοξια και πιστη ολα θα τα πετυχουμε!!!

καλα εγω πελαγωνω αμεσως!!! με εχετε ψυχολογησει!! ολα τα κακα του ντουνια πανω μου!!!! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κοριτσάκια μου παρακολουθώ λίγο σήμερα την συζήτηση σας... φυσικά αν δεν εχω εικόνα από κάτι δεν επεμβαίνω, μόνο θα σας πω πως κ η @Mimi26 αν θυμάμαι σωστά, με το ίδιο θέμα κάνει τις προσπάθειες της.... Κ έχει κάνει την βασική δουλειά το κορίτσι μας! Τα εμβρυάκια της την περιμένουν έτοιμα για να γεμίσουν την κοιλίτσα της!!!! Εννοείται να το αναλύσετε όσο δεν πάει γιατί δίνεται η μια στην άλλη πολύ σημαντικές πληροφορίες!!! Αλλά μη μου στεναχωριέστε το θέμα όλο είναι να βρείτε που πρέπει να δώσετε βάση κ όπου να ναι θα είστε όλες έτοιμες να μιλάτε για το νούμερο στα pumpers 🥰 Ακόμα κ αν δεν εχω άποψη πάνω στο θέμα, σας νιώθω κ θέλω πολύ σύντομα να πετύχετε ΟΛΕΣ

αχχχχ!!!!! η φωνη της λογικης!!!!! Σ' αγαπω απλα!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Γιατι όμως δεν προσπάθησαν κάνω με φυσική σύλληψη?

Επειδή πάντα έκαναν ελεύθερα κ ποτέ δεν προέκυψε και επίσης χωρις χάπι δεν είχε περίοδο! Έκαναν νομίζω μια προσπάθεια αλλα δεν ανταποκρίθηκε στην αγωγή και επειδή η νύφη μου ήταν ανυπόμονη δεν ήθελε να το προσπαθήσουν περισσότερο… τώρα μπορώ να την καταλάβω 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Επειδή πάντα έκαναν ελεύθερα κ ποτέ δεν προέκυψε και επίσης χωρις χάπι δεν είχε περίοδο! Έκαναν νομίζω μια προσπάθεια αλλα δεν ανταποκρίθηκε στην αγωγή και επειδή η νύφη μου ήταν ανυπόμονη δεν ήθελε να το προσπαθήσουν περισσότερο… τώρα μπορώ να την καταλάβω 🙂

Αααα μάλιστα κατάλαβα!!! Πολύ χαίρομαι για την κατάληξη της ιστορίας της!!! Μπράβο να χαίρεσαι το ανιψακι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Σε ευχαριστούμε πολύ γλυκιά μου!!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου! Χαίρομαι πολύ που δεν ταλαιπωρηθηκες με επεμβάσεις! 💛

 Σ'ευχαριστώ πολύ καλή μου 😘Δυστυχώς είχα  αφαιρέσει άλλες δύο φορές πολύποδα.κ είχα μία αποβολή... Είχα φτάσει στο σημείο να πιστεύω ότι κάθε χρόνο άλλες κοπέλες θα γεννάνε μωρά και γω πολύποδες 😬 Αφού όμως έγινε το θαύμα σε μένα θα γίνει σίγουρα κ σε εσάς 🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ τρομερες ιστοριες!!! με αισιοδοξια και πιστη ολα θα τα πετυχουμε!!!

καλα εγω πελαγωνω αμεσως!!! με εχετε ψυχολογησει!! ολα τα κακα του ντουνια πανω μου!!!! 😂😂😂

Εγώ να σου πω δεν σκέφτομαι το κακό πρώτα αντιθέτως ο άντρας μου πάντα το κακό σκέφτεται! Γενικά είμαι αισιόδοξη αλλά εντάξει όλοι μας κάποια στιγμή αρχίζουμε να κάνουμε δεύτερες σκέψεις και να λέμε λες;;; Οντως; Να έχω αυτό;;; Ή άλλη πως τα κατάφερε;;; Τι να έχουμε;;; Προσπαθω να μην σκέφτομαι αρνητικά και οτι θα έρθει με κάποιο τρόπο!!! Απλά ρε κορίτσια κάθε μήνα αυτή η απογοήτευση γίνεται κουραστική!!!
 

Είχα δει την συνέντευξη της Χριστίνας μπομπα και έκλαιγα γιατί ταυτίστηκα μαζί της…και με ολες εσας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Να σου ζήσει το μωρακι σου και εχεις δίκιο σε όλα σε ευχαριστούμε πολύ :) 

Γι'αυτό είμαστε εδώ να δίνουμε η μία ελπίδα στην άλλη. Θυμάμαι πέρσυ τέτοια εποχή γράφτηκα στην ομάδα και πραγματικά ήταν μεγάλη η παρηγοριά που πήρα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ να σου πω δεν σκέφτομαι το κακό πρώτα αντιθέτως ο άντρας μου πάντα το κακό σκέφτεται! Γενικά είμαι αισιόδοξη αλλά εντάξει όλοι μας κάποια στιγμή αρχίζουμε να κάνουμε δεύτερες σκέψεις και να λέμε λες;;; Οντως; Να έχω αυτό;;; Ή άλλη πως τα κατάφερε;;; Τι να έχουμε;;; Προσπαθω να μην σκέφτομαι αρνητικά και οτι θα έρθει με κάποιο τρόπο!!! Απλά ρε κορίτσια κάθε μήνα αυτή η απογοήτευση γίνεται κουραστική!!!
 

Είχα δει την συνέντευξη της Χριστίνας μπομπα και έκλαιγα γιατί ταυτίστηκα μαζί της…και με ολες εσας 

Αααα δεν την εχω δει την συνέντευξη,  θα την ψάξω να Την βρω.. Κορίτσια μου σε 2 ωρες παω ενδοκρινολογο θα τον τρέλανω τον άνθρωπο! @Antonia2 εισαο και μακριά δεν μπορω να σου πετάξω καμία παντόφλα.. μην προτρεχεις!!! Θυμάσαι τι λέγαμε για το σπερμοδιαγραμμα? Ε το ίδιο ισχύει και σε αυτή τη περίπτωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσι μου!!! δε φανταζεσαι ποση αισιοδοξια παιρνουμε απο το μηνυμα σου!!!!

Να εισαι καλα εσυ και η οικογενεια σου!!!! ευχομαι να ειναι γερη η μικρουλα σας και τυχερη!!!! 🙏🙏❤️❤️❤️❤️

Να μας επισκεπτεσαι και να μας στελνεις μπεμπεδοσκονη!!!!!!! 😘😘

Σας στέλνω μπόλικη μπεμπεδοσκονη γλυκιά μου! Σ'ευχαριστώ πολύ 💗💗💗 και στις προσευχές μου πάντα σας θυμάμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αααα δεν την εχω δει την συνέντευξη,  θα την ψάξω να Την βρω.. Κορίτσια μου σε 2 ωρες παω ενδοκρινολογο θα τον τρέλανω τον άνθρωπο! @Antonia2 εισαο και μακριά δεν μπορω να σου πετάξω καμία παντόφλα.. μην προτρεχεις!!! Θυμάσαι τι λέγαμε για το σπερμοδιαγραμμα? Ε το ίδιο ισχύει και σε αυτή τη περίπτωση

Αχαχαχαχα!!!! Ευτυχως ειμαστε μακρυα!!!!! 😝🤭🤭😂😂

Λοιπον πηρα τις ορμονολογικες!!! Μια χαρα μου φαινονται!! Η προλακτινη απο 27 επεσε στο 10!!

Η γυναικα π μου πηρε αιμα γελουσε!! Της ειπα να μου δωσει 1-2 λεπτα να ηρεμησω κ μετα ν μου παρει αιμα!! Κ ευτυχως το ακουσε μια πιο παλια κ της εξηγησε γ την προλακτινη!!!!! Αλλιως θα μ εστελνε κατευθειαν στο ψυχιατρειο!!!! 😆😆😆

 

16345745861791281050065002546619.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Celine είπε:

Σας στέλνω μπόλικη μπεμπεδοσκονη γλυκιά μου! Σ'ευχαριστώ πολύ 💗💗💗 και στις προσευχές μου πάντα σας θυμάμαι

Με συγκινεις!! Μακαρι ολες οι γυναικες του κοσμου π το θελουμε τοσο, να αξιοθουμε να γινουμε μανουλες!!! 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχαχαχαχα!!!! Ευτυχως ειμαστε μακρυα!!!!! 😝🤭🤭😂😂

Λοιπον πηρα τις ορμονολογικες!!! Μια χαρα μου φαινονται!! Η προλακτινη απο 27 επεσε στο 10!!

Η γυναικα π μου πηρε αιμα γελουσε!! Της ειπα να μου δωσει 1-2 λεπτα να ηρεμησω κ μετα ν μου παρει αιμα!! Κ ευτυχως το ακουσε μια πιο παλια κ της εξηγησε γ την προλακτινη!!!!! Αλλιως θα μ εστελνε κατευθειαν στο ψυχιατρειο!!!! 😆😆😆

 

16345745861791281050065002546619.jpg

Μια χαρά είναι οι εξετάσεις σου φίλη μου!!! Μπράβοοοοο!!! Είσαι στη μονάδα lh/fsh 😉 παααααλι είχα δίκαιο 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ να σου πω δεν σκέφτομαι το κακό πρώτα αντιθέτως ο άντρας μου πάντα το κακό σκέφτεται! Γενικά είμαι αισιόδοξη αλλά εντάξει όλοι μας κάποια στιγμή αρχίζουμε να κάνουμε δεύτερες σκέψεις και να λέμε λες;;; Οντως; Να έχω αυτό;;; Ή άλλη πως τα κατάφερε;;; Τι να έχουμε;;; Προσπαθω να μην σκέφτομαι αρνητικά και οτι θα έρθει με κάποιο τρόπο!!! Απλά ρε κορίτσια κάθε μήνα αυτή η απογοήτευση γίνεται κουραστική!!!
 

Είχα δει την συνέντευξη της Χριστίνας μπομπα και έκλαιγα γιατί ταυτίστηκα μαζί της…και με ολες εσας 

Αχ δεν την εχω δει τη συνεντευξη... Το καλοκαιρι μου μιλουσε η φιλη μου (αυτη η κοπελα προσπαθουσε 2 χρονια για παιδακι κ μετα απο μια παλινδρομη τωρα ειναι εγκυος κ την περασμενη εβδομαδα εκαναν αυχενικη και ειναι ολα τελεια!!!!!😁😁😁) Και συγκινηθηκε πολυ.. πιστευω αν τη δω θ γινω χωμα...

Δυστυχως το εχω αυτο με τα bad cases... Παιρνω το κακο σεναριο γτ θελω να προλαβαινω καταστασεις. Με συνεπεια να αγχωνομαι μερικες φορες χωρις λογο.... 🤔🤔 Προσπαθω να το αλλαξω αλλα ειναι dna....θελει πολληηηη δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχαχαχαχα!!!! Ευτυχως ειμαστε μακρυα!!!!! 😝🤭🤭😂😂

Λοιπον πηρα τις ορμονολογικες!!! Μια χαρα μου φαινονται!! Η προλακτινη απο 27 επεσε στο 10!!

Η γυναικα π μου πηρε αιμα γελουσε!! Της ειπα να μου δωσει 1-2 λεπτα να ηρεμησω κ μετα ν μου παρει αιμα!! Κ ευτυχως το ακουσε μια πιο παλια κ της εξηγησε γ την προλακτινη!!!!! Αλλιως θα μ εστελνε κατευθειαν στο ψυχιατρειο!!!! 😆😆😆

 

16345745861791281050065002546619.jpg

Καλέ μια χαρά είναι οι εξετάσεις σου Μπράβο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μια χαρά είναι οι εξετάσεις σου φίλη μου!!! Μπράβοοοοο!!! Είσαι στη μονάδα lh/fsh 😉 παααααλι είχα δίκαιο 😂😂😂

Ναιιιι!!! Κι εγω χαρηκα!!!!😁😁😁💖💖

Γι αυτο σ εχω φιληηηηη!!!!! Γτ μου δειχνεις το σωστο!!! 🌹🌹

Τωρα π θα πας στη γιατρο ν τις εχεις σαν μπουσουλα!! Κοιτα να σου τις γραψει αυτες!!!😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ δεν την εχω δει τη συνεντευξη... Το καλοκαιρι μου μιλουσε η φιλη μου (αυτη η κοπελα προσπαθουσε 2 χρονια για παιδακι κ μετα απο μια παλινδρομη τωρα ειναι εγκυος κ την περασμενη εβδομαδα εκαναν αυχενικη και ειναι ολα τελεια!!!!!😁😁😁) Και συγκινηθηκε πολυ.. πιστευω αν τη δω θ γινω χωμα...

Δυστυχως το εχω αυτο με τα bad cases... Παιρνω το κακο σεναριο γτ θελω να προλαβαινω καταστασεις. Με συνεπεια να αγχωνομαι μερικες φορες χωρις λογο.... 🤔🤔 Προσπαθω να το αλλαξω αλλα ειναι dna....θελει πολληηηη δουλεια

Κορίτσι μου ο καθένας λέει την προσωπική του εμπειρία!Κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός! Να ξέρεις ότι στο τέλος θα πάνε όλα καλά και εάν δεν πάνε δεν θα είναι το τέλος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

Καλέ μια χαρά είναι οι εξετάσεις σου Μπράβο!!

Ναιιιι!!! 😁😁😁 Φαινονται πολυ καλες!!!

Το παιδι ποτε θα ρθει οεο;;;😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

Εμένα τελικά μου έδωσε D3 και μου είπε ότι είναι το ίδιο με την εξέταση D που κάνουμε!

Κ θα κανεις επαναληπτικες για να δεις αν ανεβηκε;;; Γ ποσο καιρο θ παρεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Ναιιιι!!! 😁😁😁 Φαινονται πολυ καλες!!!

Το παιδι ποτε θα ρθει οεο;;;😂😂😂

Ετοιμάζετε το βλέπω εγώ!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Κ θα κανεις επαναληπτικες για να δεις αν ανεβηκε;;; Γ ποσο καιρο θ παρεις;;

2 μήνες τουλάχιστον μου είπε!Αλλά τον άλλο μήνα προχωράμε σε εξωσωματική λέει.

Θα δούμε!Εγώ θα τα πάρω και βλέπουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχαχαχαχα!!!! Ευτυχως ειμαστε μακρυα!!!!! 😝🤭🤭😂😂

Λοιπον πηρα τις ορμονολογικες!!! Μια χαρα μου φαινονται!! Η προλακτινη απο 27 επεσε στο 10!!

Η γυναικα π μου πηρε αιμα γελουσε!! Της ειπα να μου δωσει 1-2 λεπτα να ηρεμησω κ μετα ν μου παρει αιμα!! Κ ευτυχως το ακουσε μια πιο παλια κ της εξηγησε γ την προλακτινη!!!!! Αλλιως θα μ εστελνε κατευθειαν στο ψυχιατρειο!!!! 😆😆😆

 

16345745861791281050065002546619.jpg

Τέλεια κορίτσι μου! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

Κορίτσι μου ο καθένας λέει την προσωπική του εμπειρία!Κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός! Να ξέρεις ότι στο τέλος θα πάνε όλα καλά και εάν δεν πάνε δεν θα είναι το τέλος 

Ωραιο αυτο π ειπες!!!!! 😍😍😍

Ρε κοριτσια γνκ με το θεμα ειμαι πολυ κλαψιαρα.... Στην τιβι βλεπω να ανακοινωνει η αλλη εγκυμοσυνη κ κλαιωωω!! Σε ταινια εννοω....

Ποσο μαλλον να ακουσω προσωπικη ιστορια προσπαθειας...

Μονο την πως τη λενε.. αυτη π παρουσιαζε περσυ το mega star ειχα ακουσει να εξιστορει την προσπαθεια της για συλληψη κ πως απογοητευοταν αλλα τοτε μου φαινοταν τοοοοσο μακρινο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...