Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σε καταλαβαινω πολυ κοριτσι μου ομως νομιζω οτι  εαν ειναι κατι, ευτυχως που το βρηκατε για να προχωρησετε. Ελπιζω ομως να μην ειναι☺️

αχ μακαρι να μην ειναι κατι.. η τλχ να μην ειναι σοβαρο..

εσεις παρασκευη παιρνετε αποτελεσματα απο σπερμοδιαγραμμα ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχαχαχα τελικά ολες το ίδιο σκεφτόμαστε,  αυτό ακριβώς είχα πει στο γιατρό μου, να τελειώνω και να βρούμε το πρόβλημα, τουλάχιστον να ξέρουμε πως να κινηθούμε, έλα όμως που στο τέλος δεν βρηκαμε πρόβλημα 😂😂 προβληματάκια βρήκαμε τα οποία Δεν είναι λόγος να μην γίνετε η σύλληψη, σύμφωνα με τα λεγόμενα του γιατρού πάντα.. Άντε κορίτσια μού  σε 25 μέρες θα με δει ο πρώτος εξωσωματιστης να παρω τη γνώμη του και βλέπουμε 

Ευχομαι να μη χρειαστει να σε δει και να μεγαλωνει ενα σπορακι εκει στην κοιλιτσα!!!!!! 🙏🙏🙏❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσι μου ο αντρας μου ειναι πιο αναβλητικος πεθαινεις!! ειχαμε πει οτι θα το κανει την αλλη εβδομαδα που ειναι πρωινος (οποτε βολευουν οι ωρες) και το κεντρο κλεινει να φανταστεις στις 18.00. Οποτε εκλεισε την άλλη Παρασκευη στις 17.45!!!!  πιο τελευταια στιγμη πεθαινεις!!! 😆😆😆 το αποτελεσμα θελει 2 εργασιμες οποτε υποθετω Τριτη 19/10 θα ξερουμε..

αχ δε μπορω με αυτο τον αντρα!! τον αγαπω γτ με συμπληρωνει!! ❤️❤️ (εγω ψυχακι με την οργανωση και τον προγραμματισμο..🤓)

Σε καταλαβαινω απολυτα κι εμεις ακριβως αυτο το στυλ ημαστε, εγω της οργανωσης, προγραμματισμου και λεπτομερειας και αυτος της χαλαροτητας και της τελευταιας στιγμης😆 😃 

Φαντασου μετα απτο χαλια αποτελεσμα σπερμοδιαγραμμα μου λεει, ε καποια στιγμη θα το επαναλαβω του λεω τι εννοεις καποια στιγμη??? Θελεις να μεινω αυπνη για μηνες 😆 Και εκλεισα αλλο ραντεβου!

Αυτη η χαλαροτητα με γοητευσε κι εμενα 😅😅  Τη ζηλευω λιγο αυτη τη φιλοσοφια τυπου let it be..οτι ειναι να γινει ας γινει κλπ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σε καταλαβαινω απολυτα κι εμεις ακριβως αυτο το στυλ ημαστε, εγω της οργανωσης, προγραμματισμου και λεπτομερειας και αυτος της χαλαροτητας και της τελευταιας στιγμης😆 😃 

Φαντασου μετα απτο χαλια αποτελεσμα σπερμοδιαγραμμα μου λεει, ε καποια στιγμη θα το επαναλαβω του λεω τι εννοεις καποια στιγμη??? Θελεις να μεινω αυπνη για μηνες 😆 Και εκλεισα αλλο ραντεβου!

Αυτη η χαλαροτητα με γοητευσε κι εμενα 😅😅  Τη ζηλευω λιγο αυτη τη φιλοσοφια τυπου let it be..οτι ειναι να γινει ας γινει κλπ 

Καλύτερα που είναι έτσι παρά και αυτος να αγχώνεται θα γίνει ακόμα πιο δύσκολο…! Και εγώ ζηλεύω πολύ αυτους που είναι έτσι δεν σκέφτονται και να παρασκεφτονται και να αγχώνονται!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

αχ μακαρι να μην ειναι κατι.. η τλχ να μην ειναι σοβαρο..

εσεις παρασκευη παιρνετε αποτελεσματα απο σπερμοδιαγραμμα ε;;;

Μαλλον ναι αλλιως Δευτερα. 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

τωρα ειναι μια χαρα αλλα πριν που πρωτομιλησαμε ηταν καπως πεσμενος.. 

γνκ τον εχει πιασει κατι μετα τον ουρολογο... τυπου "θελω να ακουω συνεχεια ποσο με αγαπας". φοβαται ο χαζουλιακας οτι τι;;; αν εχει κατι δεν θα τον αγαπω;;;; οχι κυριε μου!!! θα με ανεχτεις μεχρι να μας χωρισει ο θανατος!!!!!!! 😇😆😆

Χαχαχα καλά του είπες 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εχεις δικιο παντως!!! αν ειναι και οι 2 της ιδιας παστας (ή πολυ χαλαροι ή τελειως ψυχακια) δε δενει το γλυκο!! 👍

Έτσι ακριβώς ο ενας πρέπει να συμπληρώνει τον άλλον αλλιως περνάς ωραία λίγο καιρό και μετά το βαριέσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

τωρα ειναι μια χαρα αλλα πριν που πρωτομιλησαμε ηταν καπως πεσμενος.. 

γνκ τον εχει πιασει κατι μετα τον ουρολογο... τυπου "θελω να ακουω συνεχεια ποσο με αγαπας". φοβαται ο χαζουλιακας οτι τι;;; αν εχει κατι δεν θα τον αγαπω;;;; οχι κυριε μου!!! θα με ανεχτεις μεχρι να μας χωρισει ο θανατος!!!!!!! 😇😆😆

Εμενα παλι δεν τον εχει πιασει τιποτα. Συνεχιζει χαλαρος! 😄

Εγω του ειπα οτι εαν δεν το ψαξουμεκαι χασουμε χρονο εγω δεν θα ξαναειμαι καλα για να το εμπεδωσει. Γιατι γενικα δεν θελει να κανει εξετασεις κλπ κλπ και να παμε Αθηνα σε ουρολογο κλπ  . Δεν ειναι ευχαριστο το καταλαβαινω αλλα εμας μα ςπιεζει ο χρονος και απο πλευρα νμου και δεν θα δεχτω να μην τις κανει. Τον αγαπαω υπερβολικα παρα πολυ και ειμαστε παρα πολυ καλα μαζι, αλλα θα πρεπει να κανει και αυτα που πρεπει καποια στιγμη, γενικα ειμαι παρα πολυ επιεικης ως χαρακτηρας, ☺️αλλα τωρα ειμαι καθετη πλεον!💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εμενα παλι δεν τον εχει πιασει τιποτα. Συνεχιζει χαλαρος! 😄

Εγω του ειπα οτι εαν δεν το ψαξουμεκαι χασουμε χρονο εγω δεν θα ξαναειμαι καλα για να το εμπεδωσει. Γιατι γενικα δεν θελει να κανει εξετασεις κλπ κλπ και να παμε Αθηνα σε ουρολογο κλπ  . Δεν ειναι ευχαριστο το καταλαβαινω αλλα εμας μα ςπιεζει ο χρονος και απο πλευρα νμου και δεν θα δεχτω να μην τις κανει. Τον αγαπαω υπερβολικα παρα πολυ και ειμαστε παρα πολυ καλα μαζι, αλλα θα πρεπει να κανει και αυτα που πρεπει καποια στιγμη, γενικα ειμαι παρα πολυ επιεικης ως χαρακτηρας, ☺️αλλα τωρα ειμαι καθετη πλεον!💪

ετσι μπραβο!! θελει λιγη πυγμη!! 👍

εννοειται να εισαι υπομονετικη αλλα κι εμας αυτη η υπομονη μας εφαγε.. και μετα σου λενε ολοι γτ εχεις αγχος;; ε αμα περιμενεις τον αλλο να το αποφασισει ή εχεις ενα σωρο οικονομικα (και μαλιστα της οικογενειας του) να βγαλεις περα, φεξε μου και γλιστρησα....

να εισαι αποφασιστικη και να του δειξεις ποσο σημαντικο ειναι για εσενα! μην κανεις εκπτωσεις σε αυτο το θεμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ετσι μπραβο!! θελει λιγη πυγμη!! 👍

εννοειται να εισαι υπομονετικη αλλα κι εμας αυτη η υπομονη μας εφαγε.. και μετα σου λενε ολοι γτ εχεις αγχος;; ε αμα περιμενεις τον αλλο να το αποφασισει ή εχεις ενα σωρο οικονομικα (και μαλιστα της οικογενειας του) να βγαλεις περα, φεξε μου και γλιστρησα....

να εισαι αποφασιστικη και να του δειξεις ποσο σημαντικο ειναι για εσενα! μην κανεις εκπτωσεις σε αυτο το θεμα!!

Εννοειται αυτο θα κανω και ελπιζω να δεχτει και αυτος,   και μαζι να τα καταφερουμε 💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εννοειται αυτο θα κανω και ελπιζω να δεχτει και αυτος,   και μαζι να τα καταφερουμε 💪

Συμφωνώ με την Αντωνία σε όλα!! Γιατί ομως να μην δεχθεί;; Δεν θέλει ένα μωράκι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Συμφωνώ με την Αντωνία σε όλα!! Γιατί ομως να μην δεχθεί;; Δεν θέλει ένα μωράκι;; 

Θελει αλλα οταν βγηκε σπερμοδιαγραμμα ειπε οτι δεν θελει με τιποτα τη διαδικασια εξωσωματικη κλπ αλλα μονο αν ημαστε οκ και παμε με φυσιολογικο τροπο. Του ειπα οτι εξωσωματικη να καναμε για μενα θα ηταν το πιο δυσκολο και οχι τοοσ γι αυτον ως διαδικασια. Με στενοχωρησε και ολο αυτο αλλα περιμενω επαναληωη αποτελεσματων και επισης πιστευω οτι ισως αλλαξει γνωμη και ηταν το πρωτο σοκ..Γιατι ηταν παρα πολυ αναπαντεχο ολο αυτο, αλλα θα δειξει😃 Βασικα επισης αν επιβεβαιωθει οτι οντως μονη λυση εκωσωματικη,  πρεπει να παμε μαζι στο γυναικολογο να του τα εξηγησει αναλυτικα γιατι οσο δεν μιλαει αυτος με γιατρο δεν ειναι το ιδιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εννοειται αυτο θα κανω και ελπιζω να δεχτει και αυτος,   και μαζι να τα καταφερουμε 💪

αυτες οι καταστασεις σας θελουν γροθια ενωμενη. ενα παιδι πρεπει να ειναι καλοδεχουμενο και απο τη μανα και τον πατερα.. 

ειναι αναποφασιστος αναφορικα με το αν ειναι ετοιμος για παιδι;; γτ οπως λεει η κολλητη μου "κανεις δεν ειναι ετοιμος μεχρι που γινεται γονιος!!" και νομιζω εχει δικιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αυτες οι καταστασεις σας θελουν γροθια ενωμενη. ενα παιδι πρεπει να ειναι καλοδεχουμενο και απο τη μανα και τον πατερα.. 

ειναι αναποφασιστος αναφορικα με το αν ειναι ετοιμος για παιδι;; γτ οπως λεει η κολλητη μου "κανεις δεν ειναι ετοιμος μεχρι που γινεται γονιος!!" και νομιζω εχει δικιο!!

οχι ηταν αποφασισμενος αλλα πως εγραψα ''οταν βγηκε σπερμοδιαγραμμα ειπε οτι δεν θελει με τιποτα τη διαδικασια εξωσωματικη κλπ αλλα μονο αν ημαστε οκ και παμε με φυσιολογικο τροπο. Του ειπα οτι και εξωσωματικη να καναμε για μενα θα ηταν το πιο δυσκολο και οχι τοσο γι αυτον ως διαδικασια. Με στενοχωρησε και ολο αυτο αλλα περιμενω επαναληψη αποτελεσματων και επισης πιστευω οτι ισως αλλαξει γνωμη και ηταν το πρωτο σοκ..Γιατι ηταν παρα πολυ αναπαντεχο ολο αυτο, αλλα θα δειξει😃 Βασικα επισης αν επιβεβαιωθει οτι οντως μονη λυση εκωσωματικη,  πρεπει να παμε μαζι στο γυναικολογο να του τα εξηγησει αναλυτικα γιατι οσο δεν μιλαει αυτος με γιατρο δεν ειναι το ιδιο.''

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

οχι ηταν αποφασισμενος αλλα πως εγραψα ''οταν βγηκε σπερμοδιαγραμμα ειπε οτι δεν θελει με τιποτα τη διαδικασια εξωσωματικη κλπ αλλα μονο αν ημαστε οκ και παμε με φυσιολογικο τροπο. Του ειπα οτι και εξωσωματικη να καναμε για μενα θα ηταν το πιο δυσκολο και οχι τοσο γι αυτον ως διαδικασια. Με στενοχωρησε και ολο αυτο αλλα περιμενω επαναληψη αποτελεσματων και επισης πιστευω οτι ισως αλλαξει γνωμη και ηταν το πρωτο σοκ..Γιατι ηταν παρα πολυ αναπαντεχο ολο αυτο, αλλα θα δειξει😃 Βασικα επισης αν επιβεβαιωθει οτι οντως μονη λυση εκωσωματικη,  πρεπει να παμε μαζι στο γυναικολογο να του τα εξηγησει αναλυτικα γιατι οσο δεν μιλαει αυτος με γιατρο δεν ειναι το ιδιο.''

α καταλαβα.. κι εμενα τα ιδια κοριτσια.. ειναι πολυ αρνητικος με την εξωσωματικη. επειδη συζητησαμε το ενδεχομενο λεει "αααντε να κανεις 1 φορα και αν πετυχει οκ αλλα δεν θα ξανακανουμε"...

φοβαται τις ορμονες και μην παθω κατι μετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

α καταλαβα.. κι εμενα τα ιδια κοριτσια.. ειναι πολυ αρνητικος με την εξωσωματικη. επειδη συζητησαμε το ενδεχομενο λεει "αααντε να κανεις 1 φορα και αν πετυχει οκ αλλα δεν θα ξανακανουμε"...

φοβαται τις ορμονες και μην παθω κατι μετα...

Κοιτα γενικα συμφωνω οτι αυτο δεν ειναι αυτο που προτιμαμε προφανως αλλα αν ισχυει σπερμοδιαγραμμα δεν νομιζω να υπαρχει αλλη λυση.

Θα δειξει συντομα🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοιτα γενικα συμφωνω οτι αυτο δεν ειναι αυτο που προτιμαμε προφανως αλλα αν ισχυει σπερμοδιαγραμμα δεν νομιζω να υπαρχει αλλη λυση.

Θα δειξει συντομα🙂

Ειναι απ τις ελαχιστες φορες που ευχομαι να εχει γινει λαθος στο αποτελεσμα διαγνωστικου!!!!!!!🙏🙏🙏

επισης με τοσα καρυδια!!!!! Ημαρτον!!!! κατι θα χει γινει!!!!!!!😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ειναι απ τις ελαχιστες φορες που ευχομαι να εχει γινει λαθος στο αποτελεσμα διαγνωστικου!!!!!!!🙏🙏🙏

επισης με τοσα καρυδια!!!!! Ημαρτον!!!! κατι θα χει γινει!!!!!!!😆😆😆😆

Μακαρι βρε κοριτσι μου, σε ευχαριστω πολυ για ευχες!!! Οσο για καρυδια, ασε εφερα καινουρια παλι χθες βραδυ εφαγε απειρα😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μακαρι βρε κοριτσι μου, σε ευχαριστω πολυ για ευχες!!! Οσο για καρυδια, ασε εφερα καινουρια παλι χθες βραδυ εφαγε απειρα😅😅😅

🤣🤣🤣🤣 (στερεψα απο αντιδρασεις παλι!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Θελει αλλα οταν βγηκε σπερμοδιαγραμμα ειπε οτι δεν θελει με τιποτα τη διαδικασια εξωσωματικη κλπ αλλα μονο αν ημαστε οκ και παμε με φυσιολογικο τροπο. Του ειπα οτι εξωσωματικη να καναμε για μενα θα ηταν το πιο δυσκολο και οχι τοοσ γι αυτον ως διαδικασια. Με στενοχωρησε και ολο αυτο αλλα περιμενω επαναληωη αποτελεσματων και επισης πιστευω οτι ισως αλλαξει γνωμη και ηταν το πρωτο σοκ..Γιατι ηταν παρα πολυ αναπαντεχο ολο αυτο, αλλα θα δειξει😃 Βασικα επισης αν επιβεβαιωθει οτι οντως μονη λυση εκωσωματικη,  πρεπει να παμε μαζι στο γυναικολογο να του τα εξηγησει αναλυτικα γιατι οσο δεν μιλαει αυτος με γιατρο δεν ειναι το ιδιο.

Μακάρι να έγινε λαθος αλήθεια στο εύχομαι!! 😊 και πρόβλημα να έχει θα μιλήσετε με ουρολόγο ανδρολογο και με τον γιατρο σας, λύσεις υπάρχουν!! Και οντως για την γυναίκα η εξωσωματική είναι ψυχοφθόρα όχι για τον άντρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αυτες οι καταστασεις σας θελουν γροθια ενωμενη. ενα παιδι πρεπει να ειναι καλοδεχουμενο και απο τη μανα και τον πατερα.. 

ειναι αναποφασιστος αναφορικα με το αν ειναι ετοιμος για παιδι;; γτ οπως λεει η κολλητη μου "κανεις δεν ειναι ετοιμος μεχρι που γινεται γονιος!!" και νομιζω εχει δικιο!!

Και εγώ αυτό λεω είναι το Μότο μου κανένας δεν είναι έτοιμος μέχρι που γίνεται!! Και εγώ προσωπικά δεν είμαι και τόσο έτοιμη νομίζω ότι θα πελαγώσω με ένα μικρό παιδάκι αλλά σκέφτομαι αυτή την φράση κ καπως ανακουφίζομαι 😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

α καταλαβα.. κι εμενα τα ιδια κοριτσια.. ειναι πολυ αρνητικος με την εξωσωματικη. επειδη συζητησαμε το ενδεχομενο λεει "αααντε να κανεις 1 φορα και αν πετυχει οκ αλλα δεν θα ξανακανουμε"...

φοβαται τις ορμονες και μην παθω κατι μετα...

Εμένα κορίτσια μου λέει ότι αν έχουμε πρόβλημα και πάμε σε εξωσωματική που θα βρούμε τα λεφτά;;; 🤣🤣🤣🤣 και μετά λέει θα δώσουν οι γιαγιάδες και οι παππούδες που αυτοί θέλουν εγγόνι 😂😂😂

 

εμεις περάσαμε εξωσωματική τη διαδικασία μέσω του αδερφού μου καο της νύφης μου κ είμαστε πολύ εξοικειωμένοι όποτε δεν μας φοβίζει αλήθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 @Hopemumtobe μην ανησυχείτε όλοι έτσι λένε επειδή μέσα τους πιστεύουν ότι κάτι θα γίνει... Όταν καταλάβουν ότι ή αυτό ή τπτ μια χαρά προχωρανε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εμένα κορίτσια μου λέει ότι αν έχουμε πρόβλημα και πάμε σε εξωσωματική που θα βρούμε τα λεφτά;;; 🤣🤣🤣🤣 και μετά λέει θα δώσουν οι γιαγιάδες και οι παππούδες που αυτοί θέλουν εγγόνι 😂😂😂

 

εμεις περάσαμε εξωσωματική τη διαδικασία μέσω του αδερφού μου καο της νύφης μου κ είμαστε πολύ εξοικειωμένοι όποτε δεν μας φοβίζει αλήθεια 

μιας και το εχουν περασει κοντινοι σας... ποσο παει το "πακετο" στο περιπου;;; κανα 10χιλιαρο; (λιποθυμωωωωω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Antonia2 @Hopemumtobe μην ανησυχείτε όλοι έτσι λένε επειδή μέσα τους πιστεύουν ότι κάτι θα γίνει... Όταν καταλάβουν ότι ή αυτό ή τπτ μια χαρά προχωρανε!!! 

Οπως τα λες ειναι κοριτσι μου. κανεις δεν ξυπνησε και ειπε παω για εξωσωματικη.. καποιος λογος υπαρχει που σε σπρωχνει εκει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...