Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:29/09

diana8:?

Lacostaki:25/10

Ntinaki83:?

Mimi26:23/10

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:10/09

evaioan:02/10

Αννι:20/09                                   

Heart:22/09

Antonia2:13/10

Hopemumtobe:14/10

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :13/10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

ΝΙ ακριβώς! Συνεχίσαμε άλλο ένα εξάμηνο χωρίς αποτέλεσμα κ μετά εξωσωματική... 

Αντωνια σίγουρα το έχεις πει αλλά δεν το θυμάμαι, πόσο χρονών είσαι; εγώ τότε ήμουν 37

32 (μισο 😂😂) ειμαι κοριτσι μου.. κ προσπαθουμε απ φλεβαρη... 😤

Ο αντρας μου 35..

Αλλα η υπογονιμοτητα χρονια δεν κοιτα!! (Εννοω αν υπαρχει θεμα παθολογικο, η ηλικια δεν ειναι τοσο σημαντικος παραγοντας. Σιγουρα η ηλικια γ τη γυναικα και τη γονιμοτητα της ειναι σημαντικη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια και καλορίζικο το νέο θεματακι! Εύχομαι να είναι ο τυχερός μήνας για όλες!!! Έχω καιρό να μπω και έχασα νέα σας... εύχομαι να είστε όλες καλά!! Πέρυσι είχα ανοίξει εγώ το θέμα του Οκτωβρίου και την επόμενη μέρα κρατούσα το θετικό τέστ 💖💖💖 σας στέλνω λοιπόν όλη τη θετική μου ενέργεια!!!

Αχ σ ευχαριστουμε!!!! Τετοια ν ακουμε να μας φτιαχνει η ψυχολογια κ το κεφι!!!!!😍😍😍❤️❤️❤️❤️

Ειδα στο πινακακι εκανες μπουμπουκα!!! Να σου ζησει κοριτσι μου!!! Να ειναι γερη κ τυχερη στη ζωη της!!!!🙏🙏🙏🙏💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Εμένα στο Ιασώ η γυναίκα που μου την έκανε μου είπε καλύτερα να αφήσεις αυτόν τον κύκλο ...μπορεί να είδε την ηλικία μου και σου λέει εντάξει δεν θα γίνει και τίποτα να μην προσπαθήσει ενα κύκλο..τι να πω; Οι απόψεις διίστανται

Καλα λες!! Ειναι λιγο μπερδεμενο..

Ωστοσο ειμαι της αποψης "φυλαγε τα ρουχα σου να χεις τα μισα"!! 😉

1 μηνας υπομονη δν ειναι κ κατι, τοσους μηνες προσπαθουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλα λες!! Ειναι λιγο μπερδεμενο..

Ωστοσο ειμαι της αποψης "φυλαγε τα ρουχα σου να χεις τα μισα"!! 😉

1 μηνας υπομονη δν ειναι κ κατι, τοσους μηνες προσπαθουμε..

Εμένα με είχε ξεκουράσει το διάλειμμα! Για ένα μήνα μετά από τόσους δεν κοίταζα μέρες, συμπτώματα κλπ. Χρειάζεται κ αυτό... 

Όσο για το άλλο με την ηλικία έχεις δίκιο το πρόβλημα αν υπάρχει είναι πρόβλημα, όμως τα πάντα είναι πιο εύκολα όσο πιο νέος είναι κανείς. Εγώ θεωρώ ότι για αυτό μου πήγε καλά γιατί τα 37 ήταν μια εύκολη ηλικία για εξωσωματική. Βέβαια δεν είχαμε κ κάποιο φοβερό θέμα. Πάντως ξέρετε τι; εγώ περίμενα να πάω εκεί κ να είμαι η μικρή κ ήμουν από τις μεγαλύτερες! Ένα σωρό κορίτσια 30 κ 32 ετών να κάνουν εξωσωματική... Είχα ξαφνιαστει φοβερά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια και καλορίζικο το νέο θεματακι! Εύχομαι να είναι ο τυχερός μήνας για όλες!!! Έχω καιρό να μπω και έχασα νέα σας... εύχομαι να είστε όλες καλά!! Πέρυσι είχα ανοίξει εγώ το θέμα του Οκτωβρίου και την επόμενη μέρα κρατούσα το θετικό τέστ 💖💖💖 σας στέλνω λοιπόν όλη τη θετική μου ενέργεια!!!

Αυτό που έγραψες μου έδωσε λίγη αισιοδοξία το σκέφτηκα κ εγώ όταν άνοιξα το θεματάκι 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Μπραβο κοριτσι μου!!!!👍👍👍 Ολα καθαρα με το παπ κ τον hpv και πατε βουρ για την εξωσωματικη!!!!

Μακαρι να πανε ολα τελεια κ γρηγορα να μας μιλας γ τα συμπτωματα της εγκυμοσυνης!!! 🤰❣️❣️❣️

Καλημέρα κορίτσια μου !!!!

Να ζούμε μια όμορφη μέρα!

Κοίτα δεν ήταν και πάρα πολύ ομιλητικός. Σκέψου έλεγε ότι να ναι κ εγώ του τα υπενθύμιζα...αλλά είναι γενικά έτσι το στυλ του γιατρού μας. Ήταν χαλαρός έκανε πλάκα ! 

Δείχνει να μην ανησυχει .... Δείχνει καλυμμένος με όσα έχει στα χέρια του.

Επίσης κατάλαβα πως θα ξεκινήσω και βλέπουμε! Αν πάει καλά ο κύκλος θα με βάλει για εξωσωματικη. Αν δεν πάει καλά όχι. Δηλαδή κατάλαβα πως θα πειραματιστούμε λίγο.

Ένα καταλαβα καλά όμως ! Φοβάται να μου δώσει πολλά γιατί δεν θέλει να πάω πάλι υπερδιέγερση.

Βγάζω πααααααρα πολλά ωάρια κ φοβάται..κ κατάλαβα πως θα με πάει λίγο δοκιμαστικά για αρχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Επιστρέψαμε και με τίποτα δεν θέλω να πάω δουλεια 😭😭σήμερα φαίνομαι και είμαι τόσο κουρασμένη από το ταξίδι χθες 😞😞

@Antonia2 να σε ρωτήσω εσυ βρήκες τεστ ωορρηξιας θετικό Κυριακή και Τρίτη έγινε η ωορρηξία σου καλά θυμάμαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου !!!!

Να ζούμε μια όμορφη μέρα!

Κοίτα δεν ήταν και πάρα πολύ ομιλητικός. Σκέψου έλεγε ότι να ναι κ εγώ του τα υπενθύμιζα...αλλά είναι γενικά έτσι το στυλ του γιατρού μας. Ήταν χαλαρός έκανε πλάκα ! 

Δείχνει να μην ανησυχει .... Δείχνει καλυμμένος με όσα έχει στα χέρια του.

Επίσης κατάλαβα πως θα ξεκινήσω και βλέπουμε! Αν πάει καλά ο κύκλος θα με βάλει για εξωσωματικη. Αν δεν πάει καλά όχι. Δηλαδή κατάλαβα πως θα πειραματιστούμε λίγο.

Ένα καταλαβα καλά όμως ! Φοβάται να μου δώσει πολλά γιατί δεν θέλει να πάω πάλι υπερδιέγερση.

Βγάζω πααααααρα πολλά ωάρια κ φοβάται..κ κατάλαβα πως θα με πάει λίγο δοκιμαστικά για αρχή.

Καλημέρα μια χαρά μου ακούγονται εμένα όλα αυτά! Μακάρι να πετύχει από την πρώτη!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Επιστρέψαμε και με τίποτα δεν θέλω να πάω δουλεια 😭😭σήμερα φαίνομαι και είμαι τόσο κουρασμένη από το ταξίδι χθες 😞😞

@Antonia2 να σε ρωτήσω εσυ βρήκες τεστ ωορρηξιας θετικό Κυριακή και Τρίτη έγινε η ωορρηξία σου καλά θυμάμαι;

Καλημερα κοριτσι μου καλως μας ηρθες πισω❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου !!!!

Να ζούμε μια όμορφη μέρα!

Κοίτα δεν ήταν και πάρα πολύ ομιλητικός. Σκέψου έλεγε ότι να ναι κ εγώ του τα υπενθύμιζα...αλλά είναι γενικά έτσι το στυλ του γιατρού μας. Ήταν χαλαρός έκανε πλάκα ! 

Δείχνει να μην ανησυχει .... Δείχνει καλυμμένος με όσα έχει στα χέρια του.

Επίσης κατάλαβα πως θα ξεκινήσω και βλέπουμε! Αν πάει καλά ο κύκλος θα με βάλει για εξωσωματικη. Αν δεν πάει καλά όχι. Δηλαδή κατάλαβα πως θα πειραματιστούμε λίγο.

Ένα καταλαβα καλά όμως ! Φοβάται να μου δώσει πολλά γιατί δεν θέλει να πάω πάλι υπερδιέγερση.

Βγάζω πααααααρα πολλά ωάρια κ φοβάται..κ κατάλαβα πως θα με πάει λίγο δοκιμαστικά για αρχή.

καλημερα κοριτσι μου!!! ισως λογω της ηλικιας σου να μην αγχωνεται τοσο.. ειδε και τα ωαρια που εβγαλες και δε σε φοβαται απο αποψη ποιοτητας ωαριων γτ απ οτι μας ειπες γυρω στα 20 ηταν σουπερ.. (υποθετικα μιλαω γτ δεν ξερω καλα τι αξιολογεις στην εξωσωματικη)

Ωστοσο, ρε παιδι μου, αυτο που του θυμιζεις εσυ πραγματα συνεχεια (και χθες στη συναντηση σας και στο τηλεφωνο με τις εξετασεις του hpv-test PAP) και που ειναι ετσι χαμενος δεν ξερω αν θα με καλυπτε εμενα για ενα τοσο λεπτο ζητημα οπως η συλληψη και η εγκυμοσυνη... Εγω θελω καποιον να με "προσεχει" και να θυμαται την περιπτωση μου.. (για να μη παρεξηγηθω, οχι τυπου "ειμαι η Τονια, ετων 32 και προσπαθω 8 μηνες για παιδι" αλλα εσυ εχεις παρει χαπια για να προκαλεσεις περιοδο και διεγερση, εχετε παρακολουθησει την εξελιξη του hpv και τα λεει λιγο αλλα αντί άλλων..)

Δε θελω να σε επηρεασω.. απλα τη γνωμη μου καταθετω...

Η ουσια ειναι μια!!! να πανε ολα καλα, να ερθει η περιοδος, να ξεκινησετε τη διαδικασια της εξωσωματικης και τα Xmas να διπλασιαζεις χοριακες!!!!!!!!!!🙏🙏😍❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Επιστρέψαμε και με τίποτα δεν θέλω να πάω δουλεια 😭😭σήμερα φαίνομαι και είμαι τόσο κουρασμένη από το ταξίδι χθες 😞😞

@Antonia2 να σε ρωτήσω εσυ βρήκες τεστ ωορρηξιας θετικό Κυριακή και Τρίτη έγινε η ωορρηξία σου καλά θυμάμαι;

Καλημεραααα Ραφαελα μου!! Σκεψου ποσο γεμισες μπαταριες στο ταξιδακι σου και βρες τη δυναμη και τη διαθεση να πας γραφειο!!!😉😉 

Καλα τα λες κοριτσι μου.. Εγω κυριακη βραδυ (γυρω στις 9) εκανα το τεστ και βγηκε θετικο και τη Δευτερα στις 9 το βραδυ υπηρχε ωαριο.. (βεβαια φαινοναν 17 εκ και δεν ξερω αν αυτο δειχνει οτι η μια ωοθηκη δε βγαζει καλα ωαρια..😕) και Τριτη στις 9 το πρωι δεν υπηρχε ωαριο στην ωοθηκη. καπου εκει στο 12ωρο εγινε η ωορρηξια..😊

εσεις ολα ενταξει με τις επαφες σας;; τελικα εκανες τεστ ωορρηξιας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!!! ισως λογω της ηλικιας σου να μην αγχωνεται τοσο.. ειδε και τα ωαρια που εβγαλες και δε σε φοβαται απο αποψη ποιοτητας ωαριων γτ απ οτι μας ειπες γυρω στα 20 ηταν σουπερ.. (υποθετικα μιλαω γτ δεν ξερω καλα τι αξιολογεις στην εξωσωματικη)

Ωστοσο, ρε παιδι μου, αυτο που του θυμιζεις εσυ πραγματα συνεχεια (και χθες στη συναντηση σας και στο τηλεφωνο με τις εξετασεις του hpv-test PAP) και που ειναι ετσι χαμενος δεν ξερω αν θα με καλυπτε εμενα για ενα τοσο λεπτο ζητημα οπως η συλληψη και η εγκυμοσυνη... Εγω θελω καποιον να με "προσεχει" και να θυμαται την περιπτωση μου.. (για να μη παρεφηγηθω, οχι τυπου "ειμαι η Τονια, ετων 32 και προσπαθω 8 μηνες για παιδι" αλλα εσυ εχεις παρει χαπια για να προκαλεσεις περιοδο και διεγερση, εχετε παρακολουθησει την εξελιξη του hpv και τα λεει λιγο αλλα αντί άλλων..)

Δε θελω να σε επηρεασω.. απλα τη γνωμη μου καταθετω...

Η ουσια ειναι μια!!! να πανε ολα καλα, να ερθει η περιοδος, να ξεκινησετε τη διαδικασια της εξωσωματικης και τα Xmas να διπλασιαζεις χοριακες!!!!!!!!!!🙏🙏😍❤️❤️

Ρε κοριτσάκι μου ξέρω πως το λες για όνομα του Θεού δεν υπάρχει παρεξήγηση εδώ μέσα κάνουμε συζήτηση εγώ είμαι ανοιχτή σε κάθε άποψη από την κάθε μια ας ειλικρινά το γράφω αυτό ίσα ίσα με βοηθάτε και το ψάχνω επιπλέον.....ψάχνω το κάθε τι για να είναι καλυμμένη....

Αληθεια καμία παρεξήγηση απλά ίσως ο άνθρωπος είναι έτσι το στυλ του ...

Δεν μπορώ να το εξηγήσω διαφορετικά δηλαδή εκείνος μου είπε πως είμαστε μια χαρά από όλα για να προχωρήσουμε...

Πήρα και τη μικροβιολογο μετά και μιλήσαμε κ τα συζητήσαμε...

Ας βάλουμε θετική ενέργεια κ πάμε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημεραααα Ραφαελα μου!! Σκεψου ποσο γεμισες μπαταριες στο ταξιδακι σου και βρες τη δυναμη και τη διαθεση να πας γραφειο!!!😉😉 

Καλα τα λες κοριτσι μου.. Εγω κυριακη βραδυ (γυρω στις 9) εκανα το τεστ και βγηκε θετικο και τη Δευτερα στις 9 το βραδυ υπηρχε ωαριο.. (βεβαια φαινοναν 17 εκ και δεν ξερω αν αυτο δειχνει οτι η μια ωοθηκη δε βγαζει καλα ωαρια..😕) και Τριτη στις 9 το πρωι δεν υπηρχε ωαριο στην ωοθηκη. καπου εκει στο 12ωρο εγινε η ωορρηξια..😊

εσεις ολα ενταξει με τις επαφες σας;; τελικα εκανες τεστ ωορρηξιας;

Καλημέρα μια χαρά είναι τα εκατοστά σκεψου ότι για να ελευθερωθεί περίπου είναι 18-23 εσένα σίγουρα μεγάλωσε κι άλλο ως το άλλο πρωί! Όποτε μην αγχώνεσαι μια χαρά είναι! 
 

Ειχα κάνει το βράδυ την προηγούμενη πριν φύγουμε στις 28/9 (Τρίτη) δε τα πήρα μαζί μου ομως ήξερα ότι την επόμενη (29/09) θα μου έβγαινε θετικό γιατί ήταν έντονο αλλά όχι έντονο όσο της γραμμής ελέγχου! Άρα αν υποθέσω ότι θα έβγαινε θετικό  την Τετάρτη (29/9) Πέμπτη (30/09) με Παρασκευή(01/10) θα είχε γίνει η ωορρηξία..είχαμε επαφές ολες τις ημερες εκτός το Σάββατο (02/10) που πέσαμε ξεροί στο κρεβάτι…αλλά ως το Σάββατο δεν θα είχε γίνει η ωορρηξία;; Αλλά δεν πειράζει ότι έγινε τώρα θα δείξει σε 9 μερες 😉😉 είχαμε και μια την Κυριακή 😉🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Ρε κοριτσάκι μου ξέρω πως το λες για όνομα του Θεού δεν υπάρχει παρεξήγηση εδώ μέσα κάνουμε συζήτηση εγώ είμαι ανοιχτή σε κάθε άποψη από την κάθε μια ας ειλικρινά το γράφω αυτό ίσα ίσα με βοηθάτε και το ψάχνω επιπλέον.....ψάχνω το κάθε τι για να είναι καλυμμένη....

Αληθεια καμία παρεξήγηση απλά ίσως ο άνθρωπος είναι έτσι το στυλ του ...

Δεν μπορώ να το εξηγήσω διαφορετικά δηλαδή εκείνος μου είπε πως είμαστε μια χαρά από όλα για να προχωρήσουμε...

Πήρα και τη μικροβιολογο μετά και μιλήσαμε κ τα συζητήσαμε...

Ας βάλουμε θετική ενέργεια κ πάμε !!!

Εννοειταιιι!!! Καλα τα λες!! Θετικη ενεργεια μονο!!! ΑΓΑΠΗ ΜΟΝΟ (που ελεγε και η αλλη μορφη!!😆😆😆)

Απλα λεω οτι εγω που ειμαι ψειρας (της λεπτομερειας εννοω) θελω να ξερω οτι καθε παραγοντας εχει ληφθει υποψιν και εχει προβλεφθει...(οσο γινεται παντα..). δεν μπορω με ενα γιατρο που ειναι κουλ κι ετσι..

Αλλοι χαρακτηρες που δεν ειναι psycho σαν εμενα 🤣 θελουν ενα γιατρο να τους χαλαρωνει και να ειναι πιο ηρεμος!! εγω θελω ενα σαν εμενα!!! Αυτο με κανει να νιωθω ασφαλεια...😉

Οπως λενε συνεχως τα κοριτσια στην ομαδα της εξωσωματικης, ο καλυτερος γιατρος για την καθεμια ειναι αυτος που της χαριζει το θαυματακι της!!!!!😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα μια χαρά είναι τα εκατοστά σκεψου ότι για να ελευθερωθεί περίπου είναι 18-23 εσένα σίγουρα μεγάλωσε κι άλλο ως το άλλο πρωί! Όποτε μην αγχώνεσαι μια χαρά είναι! 
 

Ειχα κάνει το βράδυ την προηγούμενη πριν φύγουμε στις 28/9 (Τρίτη) δε τα πήρα μαζί μου ομως ήξερα ότι την επόμενη (29/09) θα μου έβγαινε θετικό γιατί ήταν έντονο αλλά όχι έντονο όσο της γραμμής ελέγχου! Άρα αν υποθέσω ότι θα έβγαινε θετικό  την Τετάρτη (29/9) Πέμπτη (30/09) με Παρασκευή(01/10) θα είχε γίνει η ωορρηξία..είχαμε επαφές ολες τις ημερες εκτός το Σάββατο (02/10) που πέσαμε ξεροί στο κρεβάτι…αλλά ως το Σάββατο δεν θα είχε γίνει η ωορρηξία;; Αλλά δεν πειράζει ότι έγινε τώρα θα δείξει σε 9 μερες 😉😉 είχαμε και μια την Κυριακή 😉🙃

Κοριτσι μου ειναι σουπερ με τις επαφες!!!! Αχ μακαρι να εγινε το σπορακι σας το ταξιδιαρικο!!!!!

Ακομη και Σαββατο να εγινε (που δεν το βρισκω και πολυ πιθανο) η ουσια ειναι οι επαφες πριν την ωορρηξια κι εσεις του δωσατε και καταλαβε!!!☺️☺️

Ετσι να ειστε παντα ερωτευμενοι και ευτυχισμενοι!!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου ειναι σουπερ με τις επαφες!!!! Αχ μακαρι να εγινε το σπορακι σας το ταξιδιαρικο!!!!!

Ακομη και Σαββατο να εγινε (που δεν το βρισκω και πολυ πιθανο) η ουσια ειναι οι επαφες πριν την ωορρηξια κι εσεις του δωσατε και καταλαβε!!!☺️☺️

Ετσι να ειστε παντα ερωτευμενοι και ευτυχισμενοι!!!!!❤️

Σε ολες εύχομαι αυτό να είμαστε ερωτευμένοι με τους συζύγους μας αυτό έχει σημασία!! Είτε με παιδί είτε χωρις!! Βλέπαμε κάτι γιαγιάδες και παππούδες κρατούσαν χεράκι στο δρόμο και λεω στον άντρα μου έτσι θέλω να είμαστε ερωτευμένοι ως τα γεράματα…!! ❤️❤️ Καταλαβαίνω ότι τα παιδιά έρχονται να μας γεμίσουν αλλά τα παιδιά μας δεν είναι κτήμα μας ο άντρας μας ομως θα είναι εκεί μαζί μας για πάντα γι αυτό σας ευχομαξ να είστε ολες αγαπημένοι και πάντα ερωτευμένοι οπως την πρώτη ημέρα που είδατε ο ενας τον άλλον ❤️❤️
 

αντε μακάρι να μας έρθει το σποράκι!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σε ολες εύχομαι αυτό να είμαστε ερωτευμένοι με τους συζύγους μας αυτό έχει σημασία!! Είτε με παιδί είτε χωρις!! Βλέπαμε κάτι γιαγιάδες και παππούδες κρατούσαν χεράκι στο δρόμο και λεω στον άντρα μου έτσι θέλω να είμαστε ερωτευμένοι ως τα γεράματα…!! ❤️❤️ Καταλαβαίνω ότι τα παιδιά έρχονται να μας γεμίσουν αλλά τα παιδιά μας δεν είναι κτήμα μας ο άντρας μας ομως θα είναι εκεί μαζί μας για πάντα γι αυτό σας ευχομαξ να είστε ολες αγαπημένοι και πάντα ερωτευμένοι οπως την πρώτη ημέρα που είδατε ο ενας τον άλλον ❤️❤️
 

αντε μακάρι να μας έρθει το σποράκι!!!  

❤️❤️❤️ (παλι τελειωσαν οι αντιδρασεις...αμαν!!)

αχ κοριτσια εμεις περασαμε τοσα που μας εχουν δεσει τοοοοσο πολυ!!! Να ειμαστε καλα και καθε μερα να αγαπιομαστε ολο και πιο πολυ!! να βρισκουμε καθε μερα ενα λογο για να αγαπαμε τον αντρα μας περισσοτερο!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Σας διαβάζω εδώ και πολύ καιρό και μου δίνετε κουράγιο στη προσπάθεια μου για εγκυμοσύνη!!!

Εγώ σύμφωνα με το τεστ που έκανα σήμερα ( clearblue ψηφιακό), είμαι έγκυος 1-2 εβδομάδων!!!🌠🙏

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια θετικά αποτελέσματα και πότε να μην χάνουν το κουράγιο τους ( σας το λέω εγώ που πολλές φορές τα παρατούσα και απογοητευομουν, αλλά τελικά για όλες μας υπάρχει αυτή η κατάλληλη στιγμή που όλα γίνονται και οι οποίες δυσκολίες ξεχνιούνται ως δια μαγείας)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

❤️❤️❤️ (παλι τελειωσαν οι αντιδρασεις...αμαν!!)

αχ κοριτσια εμεις περασαμε τοσα που μας εχουν δεσει τοοοοσο πολυ!!! Να ειμαστε καλα και καθε μερα να αγαπιομαστε ολο και πιο πολυ!! να βρισκουμε καθε μερα ενα λογο για να αγαπαμε τον αντρα μας περισσοτερο!!

 

Αυτό με τις αντιδράσεις οντως πρέπει κάτι να γίνει!!! 😜😜 

αυτο είναι το σημαντικό να σας δένουν και όχι να σας απομακρύνουν γιατί υπάρχει κατανόηση και από τις δυο πλευρές ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Καλημέρα Τόνια μου! Καλά είμαι! 🥰 Δεν έχω γράψει... έχω μπλέξει λίγο με δουλειές και δεν προλαβαίνω να συμμετέχω... μπαίνω όμως και διαβαζω διαγώνια τα νεα σας..! 

Εσύ πως τα πας?? Πότε περιμένεις καθυστέρηση??

Ειμαι πολυ καλα κοριτσι μου!! εδω βαλαμε σε μια σειρα τις εξετασεις και εχει αρχισει το παρτυ!!

Καθυστερηση στις 12 του μηνα περιμενω βασει ωορρηξιας.. οποτε απο παρασκευη θα αρχισει το τσικι τσικι με τα ροζ.. Παμε για τον αλλο μηνα εμεις (και λογικα αν κανω σαλπιγγογραφια παμε απο Δεκεμβρη)..

Μ εφαγε το παπ αυτο το μηνα!!!🤣🤣

Εσυ πηγες στο γυναικολογο;; ποτε περιμενεις καθυστερηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Ναι πήγα, όλα μια χαρά φαίνονται.. εγώ αργώ ακόμα για καθυστέρηση... το σκ μάλλον θα έχω ωορρηξία! Βλέπουμε... 

Μακάρι κορίτσι να μην χρειαστεί να κάνεις καμία εξέταση! Αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σου!

Το ΣΚ να περασετε τελεια με τον αντρουλη σου!!! σας εκατσε κουτι!!! Εμενα εχει ξεκινησει η ωορρηξια απο Παρασκευη (αρχες του ετους) και εφτασε Δευτερα.. που θα παει;; θα φτασει και ΣΚ.. αν και ελπιζω μεχρι τοτε να μην μου ερθει η ακατανομαστη!!! ☺️😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...