Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ...


Recommended Posts

Μολις γυρισα απο τον υπερηχο της μπεμπας και ειπα να το μοιραστω μαζι σας!

Τη ειδαμε να τρωει να μασουλαει, να βαζει δαχτυλο στο στομα, να κουναει χερι και ποδια, να ανοιγοκλεινει τα ματια της και να κοιταζει δεξια και αριστερα...προφανως κατι έψαχνε!!! χιχι!

Ειμαι 28 εβδομαδων και ο γιατρος μας ειπε οτι ειναι 1 κιλο, δηλαδη καλα σε αυτη τη φαση, με πλακουντα οπισθιο μεσο, ενω την τελευταια φορα ηταν χαμηλος! ευτυχως ανεβαινει, γιατι ειχα ενα αγχος!

Ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι ειδα και το προφιλ της και μου φανηκε ομορφη! θα μου πειτε καθε μανα για το παιδι της τα ιδια λεει!!!

Σας φιλω όλες! ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ, ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ !!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ!!!! ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ??!?!? ΑΧ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΙ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ!!!!!!

ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ!!!!!!!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Baby sm είσαι χαρούμενη!:) Όμορφα δεν είναι;;;:);) Και εμένα 1 κιλό ήταν η μπέμπα στις 28 εβδομάδες. Τώρα θα δηλώνει πιο έντονα την ύπαρξή της η μπέμπα σου!:cheer: Απόλαυσε τις στιγμές!:cheer: Θ'ανέβει και ο πλακούντας, εμένα ήταν χαμηλός οπίσθιος και στις 34 εβδομάδες ήταν πλέον υψηλός.:) Την είδατε κιόλας!:) Κάθε φορά θα διακρίνεται όλο και περισσότερο!:) Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου! :cheer::):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to exw ksanagrapsei to pathenoyme san thn koukoyvagia to diko mas to paidi einai to pio omorfo!!!!!!!

me to kalo na to kratiseis sthn agkalia soy kouklitsa moy

faganoula tha soy vgei.

emena anoigokleine to stoma ths otan htan sthn koilitsa moy

gynaika paidi moy..... exei stisei koytsopmolio xixixi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Baby sm geia sou...

Eisai xaroumeni e???

Agapi mou ti teleio pou einai otan ta vlepoume ta mwrakia mas eee...

Eutixws KALA ta nea sou me ton plakounta...

Ates agapi mou kali sunexeia me tin egkumwsini...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

baby sm ακούγεται το λιγότερο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ εμπειρία!!!:woohoo: Με το καλό να υποδεχτείτε την μικρή ζουζούνα σας και να την δείτε να σας σκάει χαμογελάκια ive!:laugh:

Φιλάκια πολλά!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βaby sm φανταστικό συναίσθημα ε;;;Να βλέπεις το μωράκι σου μέσα απο την κοιλιά να κινειται,να πιπιλάει το δαχτυλάκι του!!Φοβερό!!Με το καλο η μπέμπα σου και μ έναν πόνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:cheer: Κοριτσια όντως εχετε μεγαλο δικιο! Ειναι απιστευτο το συναισθημα! Βασικα, δεν νομιζω ότι υπάρχουν λόγια τελικα για να περιγραψεις τετοια συναισθηματα....φανταζομαι ή μαλλον προσπαθω να φανταστω πως θα ειναι και στη γεννα αλλα αμα δεν το ζησεις δεν νομιζω ότι μπορεισ να καταλαβεις...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο baby sm :) Δεν είναι υπέροχο που μοιάζει πια να έχει χαρακτήρα και να κάνει συνειδητές κινήσεις? Είμαστε και στην ίδια εβδομάδα! Ο δικός μας μπεμπούλης δεν είδα αν είχε ανοιχτά μάτια αλλά ήταν σίγουρα με το κεφάλι προς τα κάτω, όπως τον βρήκαμε και στο Β' Επιπέδου. Να σου πάνε όλα υπεροχα και ό,τι καλύτερο για το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

baby sm έγραψε:

Μολις γυρισα απο τον υπερηχο της μπεμπας και ειπα να το μοιραστω μαζι σας!

Τη ειδαμε να τρωει να μασουλαει, να βαζει δαχτυλο στο στομα, να κουναει χερι και ποδια, να ανοιγοκλεινει τα ματια της και να κοιταζει δεξια και αριστερα...προφανως κατι έψαχνε!!! χιχι!

Ειμαι 28 εβδομαδων και ο γιατρος μας ειπε οτι ειναι 1 κιλο, δηλαδη καλα σε αυτη τη φαση, με πλακουντα οπισθιο μεσο, ενω την τελευταια φορα ηταν χαμηλος! ευτυχως ανεβαινει, γιατι ειχα ενα αγχος!

Ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι ειδα και το προφιλ της και μου φανηκε ομορφη! θα μου πειτε καθε μανα για το παιδι της τα ιδια λεει!!!

Σας φιλω όλες! ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ, ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!

Μπραβο!!! Τα νεα σου ειναι πολυ καλα! Και το βαρος της το ιδιο...

Εμας η δικια μας στην ιδια εβδομαδα ηταν λιγοτερο...αλλα μετα παιρνουνε βαρος!!!

Τελεια να ειναι γερη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ, σε καταλαβαίνω απόλυτα..Κι εγώ κάθε φορά που πάω για υπέρηχο και βλέπω τη μικρούλα μου να πιπιλάει τα δαχτυλάκια της, να ανοιγοκλείνει το στοματάκι της και όλα τα σχετικά λιώνω...Την τελευταία φορά που πήγα στο γιατρό (29 εβδομάδες και 4 ημέρες) ήταν 1324 γραμμάρια και το προσωπάκι της φαινόταν πεντακάθαρα..Και φυσικά μου φαινόταν πανέμορφη...Αφού ρωτούσα σαν χαζή το γιατρό αν είναι όντως τόσο όμορφη ή εγώ τη βλέπω έτσι....:laugh: :laugh: Τελικά είμαστε όλες τρελές χαζομαμάδες...:P :P

Χαίρομαι που όλα είναι super και σου εύχομαι όλα να πάνε καλά μέχρι το τέλος...Και να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο και πανέμορφο κοριτσάκι....

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

baby sm μου τι καλα και ομορφα ολα αυτα!!!πρεπει να ειναι τελειο συναισθημα οπως εχω ξαναπει να το βλεπεις ολο αυτο απεριγρραπτο!!!!!Αχ μπραβο να ειστε καλα και ευτυχισμενοι και με το καλο να κρατησεις την κουκλαρα αγκαλιτσα!!!!Να εχεις καλη συνεχεια!!!!!και σ ευχαριστουμε αμην να μας συμβει και σ εμας γρηγορα!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως είναι φοβερό να το βλέπεις να κουνιέται σαν κανονικός άνθρωπος!!! Η δικιά μου η μπεμπούλα έπιανε το πηγούνι της και ο γιατρός μας είπε ότι είναι πολύ σκεπτικό το παιδί μας!!!

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμάς η μπέμπα πριν 2 εβδομάδες είχε τα χεράκια της μπουνίτσες στα μαγουλάκια της!:cheer:

Δεν χορταίναμε να την παρακολουθούμε... :cheer:

Αύριο πάλι θα έχουμε εικόνα της... :cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ!!!!

ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ..ΑΦΟΥ ΕΛΕΓΑ ΦΑΓΑΝΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ!!!

Ε, ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΛΕΓΧΕΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΟΠΟΤΕ ΠΕΙΝΑΕΙ ΡΟΥΦΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟ ΤΗΝ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΤΟΥ, ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΘΟΡΥΒΟ!!! ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι από καρδιάς να πάνε όλα καλά με τη μπεμπούλα σου!

Αντε και άν είναι όντως τόσο όμορφη που λές να κάνουμε και κανένα κονέ με το γιό μου ο οποίος είναι 14 εβδομάδες μικρότερος από τη δικιά σου και από ότι βλέπω κι εγώ στον υπέρηχο (φαντάσου εγώ τί ψώνιο μάνα που είμαι) εκτός του ότι θα είναι ένας κούκλος θα είναι και παίδαρος αφού η ανάπτυξη του παιδιού είναι για 1 εβδομαδα μεγαλύτερο και έχει καλοσχηματισμένα μακρυά δάχτυλα και ψηλά πόδια..!!!Δυο μέτρα παλικάρι βρε θα της δώσουμε της κόρης σου!!!

Με το καλό γλυκειά μου, σου εύχομαι καλή συνέχεια και καλό τοκετό να έχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

baby sm έγραψε:

Μολις γυρισα απο τον υπερηχο της μπεμπας και ειπα να το μοιραστω μαζι σας!

Ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι ειδα και το προφιλ της και μου φανηκε ομορφη!

ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΕ;;;;;

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΤΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ..

ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ

ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ..

ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ

ΝΑ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΩ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΠΙΟ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ ΟΝΕΙΡΑ

ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΟΥΤΑ ΝΑ ΔΙΑΝΟΗΘΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ..

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

baby sm τι ομορφη εμπειρια μας περιγραφεις.... ειμαι σιγουρη πως θα σας πηρε τα μυαλα η μικρουλα:woohoo: αφου να φανταστεις εγω που δεν βλεπουμε ακομη τοσα πολλα κ δε θελουμε να φυγουμε απο τον γιατρο οταν κανουμε υπερηχο,καλη λευτερια κοριτσι μου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...