Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Απριλίου '22


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dreamer1 είπε:

Ναι ρε συ είναι κρίμα να θέλεις πλύσιμο κάθε τρεις κατηγορίες λιγο.

Και άμα το δει από κοντά και σου ταιριάζει θα είναι τέλειο!!! Είναι όντως λίγο ακριβό, αλλά και από την άλλη στην ουσία αγοράζεις δύο καροτσια... Μακάρι να έχει έκπτωση... Πω σε γκρι θα είναι τέλειο επίσης, είναι και από τα αγαπημένα μου χρώματα... 

Είναι 2 καρότσια, 2 αυγά, 2 Πορτ μπεμπέ. Που αν έπαιρνα ένα απλό διπλό καρότσι κ τα επιπλέον ξεχωριστά νομίζω θα κόστιζαν παραπάνω.. Ναι είναι μια χαρά το γκρι κ unisex.. Το έχει κ σε μπορντω που μου αρέσει πολύ αλλά νομίζω δεν πάει κ τόσο για αγόρι ή για νά το τσουλαει κ ο άντρας μου😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dreamer1 είπε:

18+3 σήμερα!!!! 😁😁😁 

Εχουμε μια εβδομάδα διαφορά οπότε 6 μερουλες. Γιατί εγώ δεν τα έχω νιώσει τα μωράκια ακόμα, ίσως λίγο το ενα προχθές το βράδυ αλλά δεν ήμουν σίγουρη κ αγχώθηκα.. Είναι η πρώτη σου εγκυμοσύνη κ εσένα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tvz είπε:

Είναι 2 καρότσια, 2 αυγά, 2 Πορτ μπεμπέ. Που αν έπαιρνα ένα απλό διπλό καρότσι κ τα επιπλέον ξεχωριστά νομίζω θα κόστιζαν παραπάνω.. Ναι είναι μια χαρά το γκρι κ unisex.. Το έχει κ σε μπορντω που μου αρέσει πολύ αλλά νομίζω δεν πάει κ τόσο για αγόρι ή για νά το τσουλαει κ ο άντρας μου😜😜

Και το μπορντω είναι τέλειο και νομίζω πλέον θεωρείται unisex, αλλά για τον άντρα σου μπορεί να είναι θεμα, όπως θα ήταν και για τον δικό μου και ίσως για τους περισσότερους!!! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Εχουμε μια εβδομάδα διαφορά οπότε 6 μερουλες. Γιατί εγώ δεν τα έχω νιώσει τα μωράκια ακόμα, ίσως λίγο το ενα προχθές το βράδυ αλλά δεν ήμουν σίγουρη κ αγχώθηκα.. Είναι η πρώτη σου εγκυμοσύνη κ εσένα;; 

Στην ουσία είναι η δεύτερη, είχα μια παλινδρομη πριν από αυτή την εγκυμοσύνη, σε μικρή ευτυχώς εβδομάδα. Θα σου πω εγώ έχω πλακούντα οπίσθιο, και μου είχαν πει ότι σε σχέση με άλλες γυναίκες θα το νιώσω πιο νωρίς, γιατί δεν παρεμβάλει ανάμεσα στην κοιλιά και το μωρό. Επίσης  στην κάθε γυναίκα είναι διαφορετικά πιστεύω... Θεωρώ ότι δεν πρέπει να σε αγχωνει αυτό... Πότε έχεις το επόμενο ραντεβού;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Λογικό μου ακούγεται. Αθήνα Κόρινθος δεν είναι κ απαγορευτική η απόσταση, γύρω στη 1 ώρα. Φυσικά αν έχεις συγγενεις εδώ είναι το καλύτερο.. Αλλά σκέψου πως με την κίνηση που έχει τον τελευταίο καιρό η Αθήνα μπορεί να κάνεις κέντρο-βόρεια προάστια 40 50 λεπτά.. Εμένα ο γιατρός μου το ιδιωτικό του ιατρείο είναι στο Χαϊδάρι κ τη προηγούμενη φορά που πήγαμε κάναμε γύρω στα 70 λεπτά από κέντρο να φτάσουμε.. Θα είχαμε φτάσει Κόρινθο κ θα είχαμε παραγγείλει κ καφε που λέει ο λογος😂😂. Ευτυχώς το Μαιευτήριο (Ι..Ω) είναι κοντά σε έξοδο Αττικής οδού κ κάπως σώζεται το πράγμα. Δεν ξέρω αν είναι μέσα στις επιλογές σου, αλλά εγώ που έχω νοσηλευτει κ για άλλη επέμβαση Γυναικολογική κ έκανα εκεί κ την εξωσωματικη είμαι πολύ ευχαριστημένη!!

Ναι έχω συγγενείς.. και τα πεθερικά μου, και τον αδερφό μου.. τα πεθερικά μου μένουν από πάνω από το ΡΕΑ που πάντα ήθελα και είναι η μία μου επιλογή.. πάντως πραγματικά τι έχει γίνει με την κίνηση εκεί στην Αθήνα.. πριν 3 χρόνια που εμένα εκεί δεν ήταν έτσι.. ο γιατρός μου έχει και ιατρειο στο Ψυχικό, πολύ κοντά στο ΛΗΤΩ ( που είναι η δεύτερη μου επιλογή και έχω πάει για την πρώτη απόξεση, έμεινα κατευχαριστημενη) και πηγαίνουμε από Αττική οδό και κάνουμε λίγο παραπάνω από 1 ώρα αν έχει κίνηση η Κηφισιάς.. οπότε μια χαρά με βολεύει και στα δύο.. θα δούμε!! Περισσότερο είναι θέμα γιατρού.. αν είσαι ευχαριστημένη με τον γιατρό σου, θα πας και στην ανάλογη κλινική που κάνει τους τοκετούς..♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Το έχω σκεφτεί κ εγώ αλλα θεωρώ ότι στη αρχή θα χρησιμοποιώ πιο πολύ το αυγό από το Πορτ μπεμπέ. Κ ευτυχώς γεννάμε αρχές άνοιξης οπότε στις πρώτες βόλτες θα έχει ανοίξει ο καιρός, δε θα χρειαστούμε κ πολύ το καλύμματακι.. Το θέμα με τα καρότσια των διδυμων είναι πως αυτά που είναι δίπλα δίπλα οι θέσεις για να τα βλέπεις καλύτερα έχουν μόνο τα καθίσματακια κ δε μπορείς να βάλεις πάνω Πορτ μπεμπέ ή αυγά. Εκτός του ότι δε χωράνε σε πεζοδρόμιο στην Αθήνα!! 

Έχεις δίκιο.. ειδικά για τα πεζοδρόμια στην Αθήνα.. πάντως φαίνεται βολικό καρότσι και μαζεμένο.. αν σε βολεψει και είναι και ποιοτικό, μια χαρά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια σε ιδιωτικό θα πάω στην Θεσσαλονίκη. Είμαστε από Χαλκιδική και το δημόσιο που έχουμε εδώ 1ον είναι χάλια και δεν το εμπιστεύομαι καθόλου γιατί έχω ακούσει πολλές  ιστορίες με κακό τέλος, 2ον είναι σχεδόν το ίδιο μακριά με το να πάω Θεσσαλονίκη. Στην Θεσσαλονίκη από την άλλη άμα πήγαινα σε κάποιο δημόσιο θα ήταν στο Ιπποκράτειο, αλλά καταλήξαμε στο ιδιωτικό.

Σας είπαν πόσο θα κοστίσει η γέννα; Εμας μας είπε η γιατρός όλα μαζί το πολύ 2500€! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dreamer1 είπε:

Εγώ κορίτσια σε ιδιωτικό θα πάω στην Θεσσαλονίκη. Είμαστε από Χαλκιδική και το δημόσιο που έχουμε εδώ 1ον είναι χάλια και δεν το εμπιστεύομαι καθόλου γιατί έχω ακούσει πολλές  ιστορίες με κακό τέλος, 2ον είναι σχεδόν το ίδιο μακριά με το να πάω Θεσσαλονίκη. Στην Θεσσαλονίκη από την άλλη άμα πήγαινα σε κάποιο δημόσιο θα ήταν στο Ιπποκράτειο, αλλά καταλήξαμε στο ιδιωτικό.

Σας είπαν πόσο θα κοστίσει η γέννα; Εμας μας είπε η γιατρός όλα μαζί το πολύ 2500€! 

Όλα μαζί εννοείς και το πόσα θα ζητήσει ο γιατρός η μόνο το μαιευτήριο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Όλα μαζί εννοείς και το πόσα θα ζητήσει ο γιατρός η μόνο το μαιευτήριο??

Και του γιατρού μέσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

Και του γιατρού μέσα.

Νομίζω πολύ καλά είναι..σε μια φίλη μου ζήτησαν 2000 το μαιευτήριο και 3000 ο γιατρός.. εμένα μου είπε η μαία,γύρω στα 1600 μόνο το μαιευτήριο.. με τον γιατρό δεν έχω μιλήσει ακόμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Στην ουσία είναι η δεύτερη, είχα μια παλινδρομη πριν από αυτή την εγκυμοσύνη, σε μικρή ευτυχώς εβδομάδα. Θα σου πω εγώ έχω πλακούντα οπίσθιο, και μου είχαν πει ότι σε σχέση με άλλες γυναίκες θα το νιώσω πιο νωρίς, γιατί δεν παρεμβάλει ανάμεσα στην κοιλιά και το μωρό. Επίσης  στην κάθε γυναίκα είναι διαφορετικά πιστεύω... Θεωρώ ότι δεν πρέπει να σε αγχωνει αυτό... Πότε έχεις το επόμενο ραντεβού;

Αν θυμάμαι καλά από την αυχενική κ εγώ οπίσθιο έχω στον ένα σάκο κ στον άλλο επιπωματικο (δεν ξέρω βέβαια τι είναι αυτό).. Τη Δευτέρα θα πάω για υπέρηχο. Ελπίζω να είναι όλα καλα,παντα με πιάνει κάτι σαν άγχος σαν φόβος πριν τον υπέρηχο.. Μετράω τις μέρες σαν φαντάρος! Είναι κ η γιορτή μου τη Δευτέρα θα είναι το καλύτερο δώρο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Όλα μαζί εννοείς και το πόσα θα ζητήσει ο γιατρός η μόνο το μαιευτήριο??

Κ εμάς γύρω στα 3000 βγαίνει Μαιευτήριο κ γιατρός αλλά εμείς υπολογίζουμε 4000 γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι εξετάσεις συμπεριλαμβάνονται κ αν χρειαστεί κάτι παραπάνω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Ναι έχω συγγενείς.. και τα πεθερικά μου, και τον αδερφό μου.. τα πεθερικά μου μένουν από πάνω από το ΡΕΑ που πάντα ήθελα και είναι η μία μου επιλογή.. πάντως πραγματικά τι έχει γίνει με την κίνηση εκεί στην Αθήνα.. πριν 3 χρόνια που εμένα εκεί δεν ήταν έτσι.. ο γιατρός μου έχει και ιατρειο στο Ψυχικό, πολύ κοντά στο ΛΗΤΩ ( που είναι η δεύτερη μου επιλογή και έχω πάει για την πρώτη απόξεση, έμεινα κατευχαριστημενη) και πηγαίνουμε από Αττική οδό και κάνουμε λίγο παραπάνω από 1 ώρα αν έχει κίνηση η Κηφισιάς.. οπότε μια χαρά με βολεύει και στα δύο.. θα δούμε!! Περισσότερο είναι θέμα γιατρού.. αν είσαι ευχαριστημένη με τον γιατρό σου, θα πας και στην ανάλογη κλινική που κάνει τους τοκετούς..♥️♥️♥️

Κ τα 2 είναι αξιόλογα μαιευτήρια, φαντάζομαι θα σε κατευθύνει κ ο γιατρός ανάλογα κ θα επιλέξεις. Γιατί νομίζω στο οικονομικό κομμάτι δεν έχει κ μεγάλη διαφορά το ένα με το άλλο. Απλώς πολλές φορές μπορεί να σε κατευθύνει ο γιατρός ανάλογα με το που συνεργάζεται καλύτερα κτλ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tvz είπε:

Κ εμάς γύρω στα 3000 βγαίνει Μαιευτήριο κ γιατρός αλλά εμείς υπολογίζουμε 4000 γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι εξετάσεις συμπεριλαμβάνονται κ αν χρειαστεί κάτι παραπάνω.. 

Κ εμείς γύρω στα 5000 υπολογίζουμε.. δεν ξέρω καν αν ο φυσιολογικός τοκετός χρεώνεται διαφορεΤικα από την καισαρική.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Κ τα 2 είναι αξιόλογα μαιευτήρια, φαντάζομαι θα σε κατευθύνει κ ο γιατρός ανάλογα κ θα επιλέξεις. Γιατί νομίζω στο οικονομικό κομμάτι δεν έχει κ μεγάλη διαφορά το ένα με το άλλο. Απλώς πολλές φορές μπορεί να σε κατευθύνει ο γιατρός ανάλογα με το που συνεργάζεται καλύτερα κτλ.. 

Ναι έχω διαβάσει καλά σχόλια και έχω επισκευθεί και τα 2. Το ένα για απόξεση, το άλλο για αυχενική.. ο γιατρός μου είπε όπου θέλω, αλλά νομίζω από το ψυχολογικό κομμάτι θα πάω στο ΡΕΑ που έχω τη θετική εμπειρία, γιατί στο ΛΗΤΩ έκανα την απόξεση.. το χρηματικό είναι το ίδιο.. κ επίσης μου είπε κ στα δύο θα μου κάνουν όλα τα χαρτιά στο μαιευτήριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Κ εμείς γύρω στα 5000 υπολογίζουμε.. δεν ξέρω καν αν ο φυσιολογικός τοκετός χρεώνεται διαφορεΤικα από την καισαρική.. 

Σίγουρα χρεώνεται γιατί αλλάζουν κ οι μέρες νοσηλείας. Στο φυσιολογικό είναι 3 ενω στην καισαρική 5. Κ έχει να κάνει κ σε τι δωμάτιο θα πας, δεν ξέρω τώρα βέβαια με τον covid τι παίζει στα δωμάτια αλλά λογικά θα σου δώσουν επιλογή 4κλινο,3κλινο κτλ. Αν ψάξεις στο Google μπορεί να βρεις τιμοκατάλογο των μαιευτηριων που θέλεις. Εγώ έχω βρει, βέβαια ο γιατρός μας είπε χαμηλότερη τιμή από αυτή που βρήκα αλλά είπαμε με τον άντρα μου όταν πάμε για τη Β επιπέδου να κάνουμε μια ερώτηση στο ταμείο για να μάθουμε ακριβώς τη τιμή κ ανάλογα κ το δωμάτιο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Ναι έχω διαβάσει καλά σχόλια και έχω επισκευθεί και τα 2. Το ένα για απόξεση, το άλλο για αυχενική.. ο γιατρός μου είπε όπου θέλω, αλλά νομίζω από το ψυχολογικό κομμάτι θα πάω στο ΡΕΑ που έχω τη θετική εμπειρία, γιατί στο ΛΗΤΩ έκανα την απόξεση.. το χρηματικό είναι το ίδιο.. κ επίσης μου είπε κ στα δύο θα μου κάνουν όλα τα χαρτιά στο μαιευτήριο..

Εννοείται τότε να πας στο Ρέα, είναι κ κοντά σε σπίτι συγγενών σου, μια χαρά βολεύει.. Κ το ψυχολογικό κομμάτι είναι σημαντικό στην κατάσταση μας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Σίγουρα χρεώνεται γιατί αλλάζουν κ οι μέρες νοσηλείας. Στο φυσιολογικό είναι 3 ενω στην καισαρική 5. Κ έχει να κάνει κ σε τι δωμάτιο θα πας, δεν ξέρω τώρα βέβαια με τον covid τι παίζει στα δωμάτια αλλά λογικά θα σου δώσουν επιλογή 4κλινο,3κλινο κτλ. Αν ψάξεις στο Google μπορεί να βρεις τιμοκατάλογο των μαιευτηριων που θέλεις. Εγώ έχω βρει, βέβαια ο γιατρός μας είπε χαμηλότερη τιμή από αυτή που βρήκα αλλά είπαμε με τον άντρα μου όταν πάμε για τη Β επιπέδου να κάνουμε μια ερώτηση στο ταμείο για να μάθουμε ακριβώς τη τιμή κ ανάλογα κ το δωμάτιο. 

Ωραία ιδέα, δεν το είχα σκεφτεί.. όταν πάω και εγώ πρώτα ο Θεός για τη β επιπέδου θα κάνω και εγώ μια ερώτηση.. αχ, να πάνε όλα καλά και ας δώσουμε όσο χρειάζεται.. απλά εμένα μου είπαν πως το μεγαλύτερο μέρος το περνεις πίσω από το ταμείο σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tvz είπε:

Εννοείται τότε να πας στο Ρέα, είναι κ κοντά σε σπίτι συγγενών σου, μια χαρά βολεύει.. Κ το ψυχολογικό κομμάτι είναι σημαντικό στην κατάσταση μας.. 

Όντως πολύ σημαντικό.... Οουφφφ, τόση ώρα έχω φύγει (εγκεφαλικά) και γεννάω ήδη!! 🤣🤣♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Νομίζω πολύ καλά είναι..σε μια φίλη μου ζήτησαν 2000 το μαιευτήριο και 3000 ο γιατρός.. εμένα μου είπε η μαία,γύρω στα 1600 μόνο το μαιευτήριο.. με τον γιατρό δεν έχω μιλήσει ακόμα.. 

Αλήθεια; Και μου φάνηκαν εμένα πολλά 😂😂😂😂 άρα είμαστε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Αν θυμάμαι καλά από την αυχενική κ εγώ οπίσθιο έχω στον ένα σάκο κ στον άλλο επιπωματικο (δεν ξέρω βέβαια τι είναι αυτό).. Τη Δευτέρα θα πάω για υπέρηχο. Ελπίζω να είναι όλα καλα,παντα με πιάνει κάτι σαν άγχος σαν φόβος πριν τον υπέρηχο.. Μετράω τις μέρες σαν φαντάρος! Είναι κ η γιορτή μου τη Δευτέρα θα είναι το καλύτερο δώρο.. 

Καλά αυτό με τον υπέρηχο νομίζω πως το έχουμε όλες... Και εμένα όταν πλησιάζει με πιάνουν όλες οι ανασφάλειες... Όλα θα πάνε καλά όπως πάντα!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

Αλήθεια; Και μου φάνηκαν εμένα πολλά 😂😂😂😂 άρα είμαστε καλά!

Στα ιδιωτικα ότι μπορεί ο καθένας περνει, νομίζω!! 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς παίρνουνε και αυτά τα 2000€ του Κούλη για την γέννα, να μαζέψουμε και ότι μπορούμε, μήπως μπορέσουμε και παντρευτούμε κι όλας μαζί με την βάφτιση τον Σεπτέμβριο!!! Λέμε τώρα με το καινούργιο έτος να κάνουμε έναν πολιτικό. Εσείς είστε όλες παντρεμένες; 

Επίσης έχω αρχίσει να νιώθω άσχημα, γιατί δεν δικαιούμαι κανένα επίδομα και πλέον δεν φέρνω χρήματα στο σπίτι. Και ο καημένος ο αντρουλης μου δουλεύει 12 ώρες την μέρα για να μην μας λείψει τίποτα... Δεν ξέρω τι να κάνω, έχετε καμία ιδέα για κανένα επίδομα ίσως που δεν ξέρω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

Ευτυχώς παίρνουνε και αυτά τα 2000€ του Κούλη για την γέννα, να μαζέψουμε και ότι μπορούμε, μήπως μπορέσουμε και παντρευτούμε κι όλας μαζί με την βάφτιση τον Σεπτέμβριο!!! Λέμε τώρα με το καινούργιο έτος να κάνουμε έναν πολιτικό. Εσείς είστε όλες παντρεμένες; 

Επίσης έχω αρχίσει να νιώθω άσχημα, γιατί δεν δικαιούμαι κανένα επίδομα και πλέον δεν φέρνω χρήματα στο σπίτι. Και ο καημένος ο αντρουλης μου δουλεύει 12 ώρες την μέρα για να μην μας λείψει τίποτα... Δεν ξέρω τι να κάνω, έχετε καμία ιδέα για κανένα επίδομα ίσως που δεν ξέρω;

Εγώ παντρεύτηκα τον Ιούλιο με πολιτικο.. το είχαμε κανονίσει όταν η δεύτερη εγκυμοσύνη στην αρχή πήγαινε καλά, και αφού το χάσαμε δεν αναβαλλαμε το γάμο (μιας και είχε πάρει αρκετές αναβολες από αλλά άσχημα που είχαν συμβεί) έτσι κι αλλιώς με τους γονείς και τα αδέρφια μας το κάναμε.. και σκευτομαστε για γαμο-βαφτιση κ εμείς αν τα καταφέρουμε Σεπτεμβρη..Καταρχήν δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι για αυτο.. όλα καλά θα πάνε και με τα χρήματα και με όλα.. υγεία να έχουμε.. Εργαζοσουν πριν? Σταμάτησες την δουλειά? Δεν έχεις βγει σε αναρρωτική?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...