Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Απριλίου '22


Recommended Posts

Πινακακι με τις μέλλουσες μανουλες!!! ❤️💙💜🌹🎉

 @Princess281/4 ❤️

@Διόνη 3/4 ❤️

@Dreamer1 3/4 ❤️

@Tvz 9/4 ❤️ & 💙

@danceroce 9/4 ❤️

@MrsD 12/4 💙

@Vera87 17/4 💙

@Kanelaa 19/4 💙

@Κουνελακι36 22/4 💙

@Lucky39 22/4 ❤️

@Tinkerbelly 22/4

@Sandyb 27/4 💙

@EvakiKrt 30/4 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια! μακάρι κι εγώ γι'αυτό προσεύχομαι κάθε μέρα. Είμαι 27 εγώ και είχα μια αποβολή πριν 6 μήνες (καθόλου καλή εμπειρία) και τώρα είμαι πάλι έγκυος! Έχω μπει στην 8η εβδομάδα και έχουμε κάνει τον πρώτο υπέρηχο όπου ακούσαμε και την καρδούλα του! Με θετική σκέψη όλα θα μας πάνε καλά. Εγώ due date δεν είναι 100% σιγουρη λόγω ασταθούς περιόδου περιμένω την αυχενική διαφάνεια που θα το σιγουρέψουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια με το καλό εύχομαι σε όλες να έχετε μια τελειομηνη κ υγιέστατη εγκυμοσύνη με πολλές χαρές κ χαμόγελα ❤️❤️❤️❤️
 

στο θεματάκι του Μαρτίου 2022 έχουμε πολλές εγκυουλες που γεννάνε Απρίλιο αν θέλετε μπείτε να δείτε το πινακακι μας να γνωριστείτε κ με αυτά τ κορίτσια 

εγώ είμαι 9 εβδ έγκυος έχω πητ 28μαρτιου στο περίπου αλλά ίσως πιάσω κ αρχές Απριλίου καθότι στην πρώτη εγκυμοσύνη μου ξεπέρασα τις 40 εβδ 

οπως κ να χει εύχομαι σε όλες τα καλύτερα ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα!! Είμαι κι εγώ 6 εβδομάδων σχεδόν και το Σάββατο είχαμε τον πρώτο μας υπέρηχο και ακούσαμε καρδούλα!!! Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σε όλες μας!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η MrsD είπε:

Καλησπέρα και από εμένα!! Είμαι κι εγώ 6 εβδομάδων σχεδόν και το Σάββατο είχαμε τον πρώτο μας υπέρηχο και ακούσαμε καρδούλα!!! Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σε όλες μας!!! ❤️❤️❤️❤️ 

Πολύ Χαίρομαι για σας!!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε... ❤️❤️❤️ Το πρώτο σου παιδάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Πολύ Χαίρομαι για σας!!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε... ❤️❤️❤️ Το πρώτο σου παιδάκι;

Αχ ναι!! Πρώτο παιδάκι και ελπίζω να πάνε όλα καλά!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MrsD είπε:

Αχ ναι!! Πρώτο παιδάκι και ελπίζω να πάνε όλα καλά!!! ❤️❤️❤️

Τέλεια κι εμένα το πρωτο μου!!!! 😁 

Όλα θα πανε καλά, αυτό πρέπει να έχουμε στο μυαλό μας, γιατί η ψυχολογία παίζει σημαντικό ρόλο. Ξέρω ότι ειναι δύσκολο αλλά πρέπει να προσπαθούμε να είμαστε ήρεμες... (Τα λέω για να τα ακούσω κι εγώ γιατί είμαι μες το άγχος γενικά). Δεν βλέπω την ώρα να περάσει κι αυτός ο μήνας να νιώσω λίγο πιο ξέγνοιαστη.

Το Σάββατο έχω το δεύτερο ραντεβού και ανυπομονώ για να δω ότι μεγαλώνει κανονικά και ολα πάνε καλά...❤️ Αν μπορούσα να πηγαίνω κάθε εβδομάδα για υπέρηχο θα πήγαινα... 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dreamer1 είπε:

Τέλεια κι εμένα το πρωτο μου!!!! 😁 

Όλα θα πανε καλά, αυτό πρέπει να έχουμε στο μυαλό μας, γιατί η ψυχολογία παίζει σημαντικό ρόλο. Ξέρω ότι ειναι δύσκολο αλλά πρέπει να προσπαθούμε να είμαστε ήρεμες... (Τα λέω για να τα ακούσω κι εγώ γιατί είμαι μες το άγχος γενικά). Δεν βλέπω την ώρα να περάσει κι αυτός ο μήνας να νιώσω λίγο πιο ξέγνοιαστη.

Το Σάββατο έχω το δεύτερο ραντεβού και ανυπομονώ για να δω ότι μεγαλώνει κανονικά και ολα πάνε καλά...❤️ Αν μπορούσα να πηγαίνω κάθε εβδομάδα για υπέρηχο θα πήγαινα... 😂

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ μέχρι να πάω το Σάββατο για τον πρώτο υπέρηχο ήμουν πολύ αγχωμένη έως τρομοκρατημένη! Όλο πίστευα θα είναι εξωμητριο, δε θα δούμε έμβρυο, γενικά όλα τα ωραία σενάρια!! 

Με το που το βλέπουμε, μου λέει ο γιατρός μου ότι όλα είναι καλά και ακούμε και καρδιά τρελάθηκα και παράλληλα πήρα ανάσα και μου έφυγε τεράστιο βάρος!! 

Κι εμείς Παρασκευή έχουμε τον δεύτερο υπέρηχο να δούμε πως μεγαλώνει το αγαπακι! Σίγουρα πάω με άλλον αέρα από ότι στον πρώτο! 

Αυτός που σίγουρα ηρέμησε περισσότερο ήταν ο άντρας μου που με έβλεπε να έχω τόσο άγχος και οριακά να αρρωσταίνω!! Μου λέει ότι από το Σάββατο είμαι άλλος άνθρωπος!! 😂

Προσωπικά πιστεύω ότι από εδώ και πέρα άγχος θα υπάρχει μόνιμα αλλά τουλάχιστον να το διαχειριζομαστε θετικά γιατι και αυτά ψυχουλες είναι και τα μυριζονται όλα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dreamer1 έχουμε και κοντινή ηλικία! Για την ακρίβεια έκλεισα τα 28 τον Απρίλιο!! 😊

@Hailey να μας πεις πως θα πάει την Τετάρτη!! Θα περιμένουμε!!

@Xrisa95 πως μπορούμε να ενημερώσουμε και τις υπόλοιπες κοπέλες που περιμένουν Απρίλιο ώστε να έχουμε δική μας ομαδουλα; (δεν ξέρω καθόλου από αυτά) Το λέω για να μην ενοχλούμε και τα κορίτσια του Μαρτίου! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η MrsD είπε:

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ μέχρι να πάω το Σάββατο για τον πρώτο υπέρηχο ήμουν πολύ αγχωμένη έως τρομοκρατημένη! Όλο πίστευα θα είναι εξωμητριο, δε θα δούμε έμβρυο, γενικά όλα τα ωραία σενάρια!! 

Με το που το βλέπουμε, μου λέει ο γιατρός μου ότι όλα είναι καλά και ακούμε και καρδιά τρελάθηκα και παράλληλα πήρα ανάσα και μου έφυγε τεράστιο βάρος!! 

Κι εμείς Παρασκευή έχουμε τον δεύτερο υπέρηχο να δούμε πως μεγαλώνει το αγαπακι! Σίγουρα πάω με άλλον αέρα από ότι στον πρώτο! 

Αυτός που σίγουρα ηρέμησε περισσότερο ήταν ο άντρας μου που με έβλεπε να έχω τόσο άγχος και οριακά να αρρωσταίνω!! Μου λέει ότι από το Σάββατο είμαι άλλος άνθρωπος!! 😂

Προσωπικά πιστεύω ότι από εδώ και πέρα άγχος θα υπάρχει μόνιμα αλλά τουλάχιστον να το διαχειριζομαστε θετικά γιατι και αυτά ψυχουλες είναι και τα μυριζονται όλα!! 

Ναι είναι αυτό το καλό που έχουμε εμείς οι γυναίκες να βάζουμε πάντα το κακό στο μυαλό μας. 

Εμένα ο άντρας μου από την μέρα που του είπα ότι μάλλον είμαι έγκυος είναι πεπεισμένος ότι όλα θα πάνε καλά δεν ξέρω πως το κάνει αυτό και από πού αντλεί όλη αυτή την αισιοδοξία αλλά εγώ δεν μπορώ. Προσπαθεί να μου το περάσει τα τελευταία χρόνια αλλά γίνεται με το πολύ αργους ρυθμούς. 

Φαντάσου εδώ αγχώνομαι για τον μικρό μου αδερφό πιο πολύ απο την μαμά μου. Έχουμε 10 χρόνια διαφορά και επειδή βοήθησα αρκετά στο μεγάλωμα του τον νιώθω σαν παιδι μου δεν θα αγχώνομαι για το παιδί μου; 😂 Η υστερική μάνα. 

Υ.γ έχω πάρει ένα τετράδιο και γράφω ότι δεν θέλω να γίνω σαν μαμά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η MrsD είπε:

@Dreamer1 έχουμε και κοντινή ηλικία! Για την ακρίβεια έκλεισα τα 28 τον Απρίλιο!! 😊

@Hailey να μας πεις πως θα πάει την Τετάρτη!! Θα περιμένουμε!!

@Xrisa95 πως μπορούμε να ενημερώσουμε και τις υπόλοιπες κοπέλες που περιμένουν Απρίλιο ώστε να έχουμε δική μας ομαδουλα; (δεν ξέρω καθόλου από αυτά) Το λέω για να μην ενοχλούμε και τα κορίτσια του Μαρτίου! 😊

Υπέροχα! 😁 εύχομαι όλες μας να συνεχίσουμε έτσι καλά και να δίνουμε η μία κουράγιο στην άλλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!ελπίζω να είστε όλες καλά!.Είμαι η Μαρία είμαι 28 χρ και περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι!.Είμαι 5 εβδομάδων και την άλλη εβδομάδα έχω τον πρωτο υπέρηχο!..Έχω μεγάλο άγχος και ανυπομονησία για να δω ότι όλα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!ελπίζω να είστε όλες καλά!.Είμαι η Μαρία είμαι 28 χρ και περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι!.Είμαι 5 εβδομάδων και την άλλη εβδομάδα έχω τον πρωτο υπέρηχο!..Έχω μεγάλο άγχος και ανυπομονησία για να δω ότι όλα πάνε καλά!

Γεια σου Μαράκι! 

Τι ωραία που μαζευόμαστε σιγά σιγά... Μέχρι στιγμής είμαστε όλες στο πρώτο μας παιδάκι. Εύχομαι να φτάσω μαζί με όλες σας μέχρι το τέλος! 

Η αλήθεια είναι πως το διάστημα μέχρι τον πρώτο υπέρηχο είναι αρκετά αγχωτικό αλλά κι εγώ τώρα που είμαι για το δεύτερο ραντεβού είμαι αγχωμενη. Σήμερα είναι λίγο πεσμένη η ψυχολογία μου και οι σκέψεις μου είναι στο κακό. Ελπίζω αύριο να ξυπνήσω με άλλη διάθεση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η MrsD είπε:

@Dreamer1 έχουμε και κοντινή ηλικία! Για την ακρίβεια έκλεισα τα 28 τον Απρίλιο!! 😊

@Hailey να μας πεις πως θα πάει την Τετάρτη!! Θα περιμένουμε!!

@Xrisa95 πως μπορούμε να ενημερώσουμε και τις υπόλοιπες κοπέλες που περιμένουν Απρίλιο ώστε να έχουμε δική μας ομαδουλα; (δεν ξέρω καθόλου από αυτά) Το λέω για να μην ενοχλούμε και τα κορίτσια του Μαρτίου! 😊

Μπορείτε να έρθετε στο θέμα μας κ να τις προσκαλέσετε με χαρά γράφοντας όπως εδώ! 
έχω φτιάξει πινακακι με όλες τις εγκυουλες που έχουμε στο θέμα κ είναι κ από Φεβρουάριο κ Μάρτιο κ Απρίλιο 💜

παντως δεν μας ενοχλείτε αλλά μπορείτε φυσικά να τ λετε κ στο θεματάκι σας ❤️

Ότι σας αρέσει 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dreamer1 είπε:

Γεια σου Μαράκι! 

Τι ωραία που μαζευόμαστε σιγά σιγά... Μέχρι στιγμής είμαστε όλες στο πρώτο μας παιδάκι. Εύχομαι να φτάσω μαζί με όλες σας μέχρι το τέλος! 

Η αλήθεια είναι πως το διάστημα μέχρι τον πρώτο υπέρηχο είναι αρκετά αγχωτικό αλλά κι εγώ τώρα που είμαι για το δεύτερο ραντεβού είμαι αγχωμενη. Σήμερα είναι λίγο πεσμένη η ψυχολογία μου και οι σκέψεις μου είναι στο κακό. Ελπίζω αύριο να ξυπνήσω με άλλη διάθεση... 

Ναι κ εγω ετσι είμαι!Μόνο οι γονείς μας το ξέρουν αλλά τους έχω απαγορεύσει να μιλάνε γιαυτο μέχρι να σιγουρευτουμε ότι πάνε όλα καλά!και γενικά πολύ άγχος!

Νομίζω ότι όλες στην αρχή σκεφτόμαστε και άσχημα πράγματα, αλλά μην αφήσεις αυτές τις σκέψεις να σε επηρεάσουν και να το σκέφτεσαι συνέχεια!Εμένα με βοηθάει να προσεύχομαι από μέσα μου!..Ή μπορείς να επικεντρωθείς σε μια όμορφη σκέψη από αυτό που βιώνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Ναι κ εγω ετσι είμαι!Μόνο οι γονείς μας το ξέρουν αλλά τους έχω απαγορεύσει να μιλάνε γιαυτο μέχρι να σιγουρευτουμε ότι πάνε όλα καλά!και γενικά πολύ άγχος!

Νομίζω ότι όλες στην αρχή σκεφτόμαστε και άσχημα πράγματα, αλλά μην αφήσεις αυτές τις σκέψεις να σε επηρεάσουν και να το σκέφτεσαι συνέχεια!Εμένα με βοηθάει να προσεύχομαι από μέσα μου!..Ή μπορείς να επικεντρωθείς σε μια όμορφη σκέψη από αυτό που βιώνεις!

Δυστυχώς εγώ δεν μπόρεσα να το κρατήσω κρυφο βέβαια δεν το έχω επιβεβαιώσει σε κανέναν ακόμα πέραν των γονιών μας. 

Μαθεύτηκε αυτή την φορά από το μαγαζί που δούλευα. την πρώτη φορά που είχα μείνει έγκυος αλλά απέβαλα, είχε μαθευτεί από το φαρμακείο. Δυστυχώς στο χωριό δεν μένει τίποτα κρυφό. Αν και δεν με ενοχλεί το μόνο που φοβάμαι είναι η αρνητική ενέργεια των κακων ανθρώπων.  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο ακριβώς!Στη δουλειά το έμαθαν αναγκαστικά..αν ήταν στο χέρι μου ούτε στους γονείς δεν θα το έλεγα!..ακριβώς για το  ίδιο λόγο, την αρνητική ενέργεια!..πραγματικά σου εύχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Αυτο ακριβώς!Στη δουλειά το έμαθαν αναγκαστικά..αν ήταν στο χέρι μου ούτε στους γονείς δεν θα το έλεγα!..ακριβώς για το  ίδιο λόγο, την αρνητική ενέργεια!..πραγματικά σου εύχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν!❤

Καλημέρα! Σε ευχαριστώ πολύ και ανταποδίδω. 

δεν ξέρω για εσάς κορίτσια αλλά τις τελευταίες μέρες έχω πολλά νευρα και το θέμα είναι ότι το καταλαβαίνω και δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό και μετά όταν μου περνάνε κάθομαι και γελάω μόνη μου με αυτά που είπα πιο πριν. Νευριάζω π.χ. με τα πιάτα που κάνουν θόρυβο όταν τα πλένω 😂😂😂😂 και τους φωνάζω 😂😂😂

 Εσείς όλα καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Καλημέρα! Σε ευχαριστώ πολύ και ανταποδίδω. 

δεν ξέρω για εσάς κορίτσια αλλά τις τελευταίες μέρες έχω πολλά νευρα και το θέμα είναι ότι το καταλαβαίνω και δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό και μετά όταν μου περνάνε κάθομαι και γελάω μόνη μου με αυτά που είπα πιο πριν. Νευριάζω π.χ. με τα πιάτα που κάνουν θόρυβο όταν τα πλένω 😂😂😂😂 και τους φωνάζω 😂😂😂

 Εσείς όλα καλά;

Χεχεχε σαν να ακούω εμενα! Βασικά ο άντρας μου μου λέει ότι είμαι στα κάγκελα, εγώ δεν το καταλαβαίνω!! 😂 Επίσης εκεί που κοιμόμουν του καλού καιρού, χθες είχα υπερένταση και κοιμήθηκα ελάχιστα και σήμερα ακόμα να κλείσει το μάτι έστω λίγο για μεσημέρι!! Δε ξέρω τι περνάω!

Περιμένω την Παρασκευή να πάμε για τον δεύτερο υπέρηχο! Ελπίζω να έχουμε καλά νεα ξανά! 

Όσο αφορά την ανακοίνωση, εμείς το είπαμε στις οικογένειες μας καθότι τους επισκεφθηκα με για διακοπές και οι μέρες μας μαζί τους είναι περιορισμένες! Επίσης, γενικά πιστεύω ότι οι οικογένειες( όχι μέχρι τρίτα ξαδελφια, οι πολύ πολύ δικοί σου και κοντινοί) μόνο θετική διάθεση και vibes μπορούν να δώσουν! Προσωπική μου άποψη! Επίσης σήμερα το ανακοίνωσα στη δουλειά λόγω διαφόρων συνθηκών και ώστε να απαλλαγώ από την άρση βαρους.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η MrsD είπε:

Χεχεχε σαν να ακούω εμενα! Βασικά ο άντρας μου μου λέει ότι είμαι στα κάγκελα, εγώ δεν το καταλαβαίνω!! 😂 Επίσης εκεί που κοιμόμουν του καλού καιρού, χθες είχα υπερένταση και κοιμήθηκα ελάχιστα και σήμερα ακόμα να κλείσει το μάτι έστω λίγο για μεσημέρι!! Δε ξέρω τι περνάω!

Περιμένω την Παρασκευή να πάμε για τον δεύτερο υπέρηχο! Ελπίζω να έχουμε καλά νεα ξανά! 

Όσο αφορά την ανακοίνωση, εμείς το είπαμε στις οικογένειες μας καθότι τους επισκεφθηκα με για διακοπές και οι μέρες μας μαζί τους είναι περιορισμένες! Επίσης, γενικά πιστεύω ότι οι οικογένειες( όχι μέχρι τρίτα ξαδελφια, οι πολύ πολύ δικοί σου και κοντινοί) μόνο θετική διάθεση και vibes μπορούν να δώσουν! Προσωπική μου άποψη! Επίσης σήμερα το ανακοίνωσα στη δουλειά λόγω διαφόρων συνθηκών και ώστε να απαλλαγώ από την άρση βαρους.. 

Χαχαχα χαίρομαι που δεν είμαι μόνη μου... 😂😂😂 Ο ύπνος δεν άλλαξε είναι σταθερά 22:30 με 6:00 και 11:00 με 12:30 κάθε μέρα όμως. Κι εγώ το Σάββατο και έχω τόση ανυπομονησία η εβδομάδα αυτή μου φάνηκε αιώνας...

εκτός από τα νεύρα έχω και την συγκίνηση πολύ εύκολη πχ γυρνάει το βράδυ από την δουλειά ο αντρας μου και με το που με πάρει αγκαλιά κλαίω από την χαρά μου 😂😂κάθε μέρα. βλέπω κανένα ντοκιμαντέρ με ζωάκια που γεννιούνται κλαίω, που δεν καταφέρνουν να επιβιώσουν κλαίω. 

Ναι για την οικογένεια συμφωνώ, αλλα η αλήθεια είναι ότι αν γινόταν δεν θα το έλεγα, όχι γιατί δεν θα χαρούν αλλά για να μην στεναχωρηθουν σε περίπτωση που δεν προχωρήσει η εγκυμοσύνη. Ειδάλλως τα άτομα της οικογένειας είναι τα μόνα που θα χαρούν πραγματικά. Πριν λίγες μέρες το είπαμε στην προγιαγιά μου, η οποία όχι απλά πέταξε από την χαρά της αλλά δεν μπορούσε να μιλήσει μετά από την συγκίνηση που θα δει και τρισέγγονα. (Η πιο έντονη αντίδραση χαράς και αυτή που μας γέμισε θετική ενέργεια ήταν) 😁😁😁

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια !!!και εγωωω είμαι 8 εβδομάδων!έχω πτη 9/4.πηγα τη προηγούμενη εβδομάδα άκουσα καρδούλα!!!τώρα έχω πάλι την άλλη εβδομάδα και ανυπομονώ τόσο πολύ!είχα μείνει έγκυος πριν ενάμιση χρόνο και απέβαλα..έκανα εξετάσεις βρήκα ότι έχω θρομβοφιλια και τώρα κάνω ενεσακια από την δεύτερη μέρα καθυστέρησης!!μακάρι να μας πάνε σε όλες καλά γτ όλες νιώθουμε η μια την άλλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η danceroce είπε:

Γεια σας κορίτσια !!!και εγωωω είμαι 8 εβδομάδων!έχω πτη 9/4.πηγα τη προηγούμενη εβδομάδα άκουσα καρδούλα!!!τώρα έχω πάλι την άλλη εβδομάδα και ανυπομονώ τόσο πολύ!είχα μείνει έγκυος πριν ενάμιση χρόνο και απέβαλα..έκανα εξετάσεις βρήκα ότι έχω θρομβοφιλια και τώρα κάνω ενεσακια από την δεύτερη μέρα καθυστέρησης!!μακάρι να μας πάνε σε όλες καλά γτ όλες νιώθουμε η μια την άλλη!

Καλημέραααα! Καλώς μας ήρθες!! ❤️

Με το καλό το μωράκι σου σου εύχομαι και να είναι μια εύκολη εγκυμοσύνη. 

Κι εγώ είχα μια αποβολή πριν ένα εξάμηνο, δεν διαγνώστηκα με θρομβοφιλια, αλλά παίρνω salospir, γιατί σύμφωνα με την γιατρό σε κάποιες γυναικες μπορεί να μην φαίνεται από την αρχή αλλά την εμφανίζουν γύρω στη 10 εβδομάδα. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Καλημέραααα! Καλώς μας ήρθες!! ❤️

Με το καλό το μωράκι σου σου εύχομαι και να είναι μια εύκολη εγκυμοσύνη. 

Κι εγώ είχα μια αποβολή πριν ένα εξάμηνο, δεν διαγνώστηκα με θρομβοφιλια, αλλά παίρνω salospir, γιατί σύμφωνα με την γιατρό σε κάποιες γυναικες μπορεί να μην φαίνεται από την αρχή αλλά την εμφανίζουν γύρω στη 10 εβδομάδα. 

 

 

Έχουν ξεκινήσει τα συμπτώματα σας??εγώ έχω αναγουλες. υπνιλια σχεδόν συνέχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια 😊 Από συμπτώματα το μόνο που έχω είναι ναυτία όλη μέρα σχεδόν και πρησμένο στήθος χωρίς πόνο!..Σήμερα παρατήρησα όμως ότι δεν είχα καθόλου ναυτιες μέχρι τώρα τουλάχιστον και αγχώθηκα λίγο..Σας έχει τύχει κάτι παρόμοιο;..Είμαι 5η εβδομάδα κ την άλλη Τρίτη θα παμε πρώτη φορά στον γυναικολόγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...