Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Αυγούστου το μελτεμι θα μας πάρει απ το χέρι το φεγγάρι θα γεμίσει η κοιλίτσα θα ανθίσει


Lacostaki

Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Καλημέρα! ευτυχώς είστε ασφαλείς!! Εύχομαι και για σας αλλά και για όλο τον κόσμο να μην καούν τα σπίτια σας😔 

Μακάρι να σβηστεί άμεσα, αυτό που συμβαίνει είναι τραγικό.

Δυστυχώς σπίτια κάηκαν τώρα πόσα δεν ξέρω το δικό μου δεν έχει μεγάλο κίνδυνο γιατί βρησκετε στο κέντρο του χωριού αλλά τι να το κάνεις κατά στράφηκαν τα πάντα και κυρίως το δάσος μας... Μένω στο Κρυονέρι δεν ξέρω αν το ξέρετε είναι χτισμένο στους πρόποδες τις Πάρνηθας είχαμε το δάσος δίπλα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Δυστυχώς σπίτια κάηκαν τώρα πόσα δεν ξέρω το δικό μου δεν έχει μεγάλο κίνδυνο γιατί βρησκετε στο κέντρο του χωριού αλλά τι να το κάνεις κατά στράφηκαν τα πάντα και κυρίως το δάσος μας... Μένω στο Κρυονέρι δεν ξέρω αν το ξέρετε είναι χτισμένο στους πρόποδες τις Πάρνηθας είχαμε το δάσος δίπλα μας

Τι να πω.. πολύ άσχημες καταστάσεις, για τους ανθρώπους, τα ζώα ,τα δέντρα.. κρίμα πραγματικά. Ας μην θρηνήσουμε ανθρώπους τουλάχιστον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημερα, καλο σαββατοκυριακο ☺

Ήθελα να ρωτήσω κάτι, αφου μου ειπε ο γυναικολόγος ότι πιθανό να κάνω ωορηξια σε αυτό το μήνα, πήρα τα τοστακια κ έκανα το πρώτο σήμερα. Πήρα της clear blue το ψηφιακό.  Σήμερα είμαι στην 8η μέρα περιοδου. Δεν βγήκε χαμόγελο. Αλλά έχω μια απορία. Πάνω στη ταινία τι δείχνει η έντονη γραμμή κ η αγνή; να τις παρατηρω;

Δείχνουν κάτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια μου καλημερα, καλο σαββατοκυριακο ☺

Ήθελα να ρωτήσω κάτι, αφου μου ειπε ο γυναικολόγος ότι πιθανό να κάνω ωορηξια σε αυτό το μήνα, πήρα τα τοστακια κ έκανα το πρώτο σήμερα. Πήρα της clear blue το ψηφιακό.  Σήμερα είμαι στην 8η μέρα περιοδου. Δεν βγήκε χαμόγελο. Αλλά έχω μια απορία. Πάνω στη ταινία τι δείχνει η έντονη γραμμή κ η αγνή; να τις παρατηρω;

Δείχνουν κάτι;

Καλημέρα! Οι οδηγίες λένε ότι δεν χρειάζεται όμως στην ουσία είναι σαν τα απλά τεστ ταινίες. Η έντονη είναι η γραμμή ελέγχου κ η άλλη δείχνει το αποτέλεσμα. Αν είναι πολύ άχνη αργείς ακόμα! Όσο πλησιάζεις στην ωορρηξια θα σκουραινεο κ όταν γίνουν ίδιες θα βγει κ το χαμόγελο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια μου καλημερα, καλο σαββατοκυριακο ☺

Ήθελα να ρωτήσω κάτι, αφου μου ειπε ο γυναικολόγος ότι πιθανό να κάνω ωορηξια σε αυτό το μήνα, πήρα τα τοστακια κ έκανα το πρώτο σήμερα. Πήρα της clear blue το ψηφιακό.  Σήμερα είμαι στην 8η μέρα περιοδου. Δεν βγήκε χαμόγελο. Αλλά έχω μια απορία. Πάνω στη ταινία τι δείχνει η έντονη γραμμή κ η αγνή; να τις παρατηρω;

Δείχνουν κάτι;

Καλημέρα! Εγώ δεν τους έδινα σημασία να σου πω την αλήθεια.

Νομίζω είναι λίγο νωρίς για να αρχίσεις από τώρα να κάνεις το τεστ. Θα σου πρότεινα μετά την 11-12η μέρα. Εάν έχεις κύκλο 28 ημερών περίπου την 13-14η μέρα θα είναι οι πιο γόνιμες. Εγώ πχ είχα κύκλο 32 ημερών και έκανα ωορρηξία περίπου 17η με 18η. Οπότε άρχιζα τα τεστακια από τη 16η περίπου.

Βέβαια καταλαβαίνω πως λόγω του ότι δεν είχες φυσική περίοδο ίσως να μην ξέρεις ακριβώς πότε θα γίνει η ωορρηξία σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια μου καλημερα, καλο σαββατοκυριακο ☺

Ήθελα να ρωτήσω κάτι, αφου μου ειπε ο γυναικολόγος ότι πιθανό να κάνω ωορηξια σε αυτό το μήνα, πήρα τα τοστακια κ έκανα το πρώτο σήμερα. Πήρα της clear blue το ψηφιακό.  Σήμερα είμαι στην 8η μέρα περιοδου. Δεν βγήκε χαμόγελο. Αλλά έχω μια απορία. Πάνω στη ταινία τι δείχνει η έντονη γραμμή κ η αγνή; να τις παρατηρω;

Δείχνουν κάτι;

Εμένα Μ βόλεψαν κ αυτές οι γραμμές μέσα γιατί έβλεπα αν πλησιαζει η όχι. Αν είναι πολυ άχνη θα σ έλεγα να μη σπατάλη σεις άλλο τεστ αυριο.. Ξεκινά πχ μεθαυριο παλι. Όταν θα σκουρυνει θα δεις πως θα βγει κ το χαμογελακι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Καλημέρα! Εγώ δεν τους έδινα σημασία να σου πω την αλήθεια.

Νομίζω είναι λίγο νωρίς για να αρχίσεις από τώρα να κάνεις το τεστ. Θα σου πρότεινα μετά την 11-12η μέρα. Εάν έχεις κύκλο 28 ημερών περίπου την 13-14η μέρα θα είναι οι πιο γόνιμες. Εγώ πχ είχα κύκλο 32 ημερών και έκανα ωορρηξία περίπου 17η με 18η. Οπότε άρχιζα τα τεστακια από τη 16η περίπου.

Βέβαια καταλαβαίνω πως λόγω του ότι δεν είχες φυσική περίοδο ίσως να μην ξέρεις ακριβώς πότε θα γίνει η ωορρηξία σου.

Εγώ πρότεινα να ξεκινήσει 8η μέρα γιατί πρώτον είχε δει τρίτη μέρα στον υπέρηχο 15 χιλιοστά ( περίεργο βέβαια) και δεύτερον δεν κάνει ωορρηξίες δεν γνωρίζει πότε έχει στο περίπου...είναι και έναν κύκλο πριν την εξωσωματική , κρίμα να την χάσει....αλλά έχεις δίκιο φυσιολογικά το ξεκινάς λίγο πιο αργά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εμένα Μ βόλεψαν κ αυτές οι γραμμές μέσα γιατί έβλεπα αν πλησιαζει η όχι. Αν είναι πολυ άχνη θα σ έλεγα να μη σπατάλη σεις άλλο τεστ αυριο.. Ξεκινά πχ μεθαυριο παλι. Όταν θα σκουρυνει θα δεις πως θα βγει κ το χαμογελακι.. 

Ακριβώς κι εγώ αυτό κάνω ...κάνω ένα και με κατευθύνει και ως προς τη συχνότητα...και συνεχίζω πιο τακτικά όσο σκουραίνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Ακριβώς κι εγώ αυτό κάνω ...κάνω ένα και με κατευθύνει και ως προς τη συχνότητα...και συνεχίζω πιο τακτικά όσο σκουραίνει..

Ναι μια χαρά!! Το καλυτερο για μένα... Γιατί αμα έχει μόνο 5 το κορίτσι κ με ακανόνιστο κυκλο δε θα φθάσουν ουτε για ζητω...αλλα απ τη στιγμή που κάνει κ υπερήχους αν δε κάνω λάθος θα ναι 👍👍 πιστεύω.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Εγώ πρότεινα να ξεκινήσει 8η μέρα γιατί πρώτον είχε δει τρίτη μέρα στον υπέρηχο 15 χιλιοστά ( περίεργο βέβαια) και δεύτερον δεν κάνει ωορρηξίες δεν γνωρίζει πότε έχει στο περίπου...είναι και έναν κύκλο πριν την εξωσωματική , κρίμα να την χάσει....αλλά έχεις δίκιο φυσιολογικά το ξεκινάς λίγο πιο αργά...

Ααα εντάξει, ναι @Heart έχεις δίκιο☺️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Ααα εντάξει, ναι @Heart έχεις δίκιο☺️

 

Κορίτσια πηγα την Δευτέρα που μας περασε στο γιατρό κ μου είπε πως βλέπει ότι θα κάνω ωορηξια. 

Τώρα ακριβως μπορεί να μην κατάλαβα κ εγώ. Μου είπε να ξανά παω μεταξυ 10-12 η μέρα δηλαδή θα παω μεταξυ αυτής της Δευτέρας με Τεταρτη. 

10 τεστακια έχει μέσα! 

Τώρα επειδή δεν ξέρω τι εννοείται αν η γραμμή είναι πολυ άχνη, όταν πάω σπίτι θα σας το στείλω μια φωτογραφία. 

Το έκανα γιατί είχα πολλα υγρά χθες. 

Και λέω ας κάνω ένα σιγά σιγά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια πηγα την Δευτέρα που μας περασε στο γιατρό κ μου είπε πως βλέπει ότι θα κάνω ωορηξια. 

Τώρα ακριβως μπορεί να μην κατάλαβα κ εγώ. Μου είπε να ξανά παω μεταξυ 10-12 η μέρα δηλαδή θα παω μεταξυ αυτής της Δευτέρας με Τεταρτη. 

10 τεστακια έχει μέσα! 

Τώρα επειδή δεν ξέρω τι εννοείται αν η γραμμή είναι πολυ άχνη, όταν πάω σπίτι θα σας το στείλω μια φωτογραφία. 

Το έκανα γιατί είχα πολλα υγρά χθες. 

Και λέω ας κάνω ένα σιγά σιγά! 

Νομίζω μας έφαγε το autocorrect θέλαμε να πούμε αχνή... Δλδ όχι έντονη 

Ειλικρινά για να στο είπε ο γιατρός κάτι θα ξέρει, αλλά μια φορά που είχα ρωτήσει κ γω ο δικός μου γιατρός είπε πως είναι αδύνατο να ξέρουμε αν θα κάνω ή όχι ωορρηξία κ απλά το βλέπεις όταν γίνει. Φυσικά αν περίπου στη μέση του κύκλου έχεις ένα ωάριο σε κατάλληλο μέγεθος δείχνει ότι θα κάνεις αλλά κ πάλι σου λέει πρέπει να το δεις. Επίσης φαντάσου ότι γενικά έκανα ωορρηξια σε κάθε κύκλο κ μου έσκαγε γύρω στα 20χιλιοστα. Στην αρχή τιυ κύκλου ήταν γύρω στα 5 κάτι τέτοιο. Μήπως σου είπε 5 κ όχι 15; σε κάθε περίπτωση αφού θα κάνεις υπέρηχο δεν θα το χάσεις σίγουρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Νομίζω μας έφαγε το autocorrect θέλαμε να πούμε αχνή... Δλδ όχι έντονη 

Ειλικρινά για να στο είπε ο γιατρός κάτι θα ξέρει, αλλά μια φορά που είχα ρωτήσει κ γω ο δικός μου γιατρός είπε πως είναι αδύνατο να ξέρουμε αν θα κάνω ή όχι ωορρηξία κ απλά το βλέπεις όταν γίνει. Φυσικά αν περίπου στη μέση του κύκλου έχεις ένα ωάριο σε κατάλληλο μέγεθος δείχνει ότι θα κάνεις αλλά κ πάλι σου λέει πρέπει να το δεις. Επίσης φαντάσου ότι γενικά έκανα ωορρηξια σε κάθε κύκλο κ μου έσκαγε γύρω στα 20χιλιοστα. Στην αρχή τιυ κύκλου ήταν γύρω στα 5 κάτι τέτοιο. Μήπως σου είπε 5 κ όχι 15; σε κάθε περίπτωση αφού θα κάνεις υπέρηχο δεν θα το χάσεις σίγουρα! 

Βρε Τόκιο , τα ιδια πράγματα ρωτάμε εμείς οι δυο τις ίδιες απαντήσεις περνούμε ..μερικές φορές δεν σχολιάζω όσα γράφεις αλλά γελάω γιατί είναι σαν ακούω εμένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Heart είπε:

Βρε Τόκιο , τα ιδια πράγματα ρωτάμε εμείς οι δυο τις ίδιες απαντήσεις περνούμε ..μερικές φορές δεν σχολιάζω όσα γράφεις αλλά γελάω γιατί είναι σαν ακούω εμένα!!!

Κορίτσια κ εγώ μαζί με εσας τις ίδιες ακριβώς απορίες... Ενδέχεται να μην άκουσα καλά και να είπε 5 αντί για 15 σκεπτόμενη πως αν ήταν 15 δεν θα μου λεγε έλεγε σε δέκα μερες παλι 7-10 μερες πχ... Θα μου λεγε ελα παλι σε 2-3 φαντάζομαι... Αχαχαχα θα κάνω τα τεστακια κ θα ξανά παω! Είμαι χαλαρή. 

Τελείωσα περιδοδο, αρχισα επαφές αλλά έχω φόβο κ νομίζω πως ποναω ... Πιο πολυ είναι ο φόβος... Δεν είμαι πολυ χαλαρή έχω κ ενα μικρο τσούξιμο.. Μπορεί κ ολα από το φόβο φοβάμαι να κάνω σεξ με τόσο αυξημένες ωοθήκες... Αν κ μου είπε μπορώ τώρα πια .. Αλλά καταλαβαίνετε... 

Αυριο όμως έχω επέτειο με το αγόρι μου οπότε τα έχω ξεχάσει λίγο πολυ όλα κ είμαι καλά! 

ΑΑ αλλααα τα υγρά σήμερα κάπως παλι με έχουν εκνευρίσει κ το τσούξιμο. Με καλλιέργεια καθαρή έτσι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:02/04/22

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Καλημέρα κορίτσια, καλη Κυριακή 🥰 

Μόλις έκανα το 2ο τεστακι ωορηξιας. 

Το κάνω είναι από χθες το πάνω τώρα.... 

Αρνητικά αλλά πιστευετε από τη γραμμη είμαι πολυ μακριά ε; 😛

IMG_20210808_095657.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:15/08

diana8:?

Lacostaki:14/08

Ntinaki83:03/07

Mimi26:28/07

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:17/07 

evaioan:01/09                                           

Heart:27/07

Sillia:?

Αννια27:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?

Dina970:? 

Tonakiv:? 

Elli:? 

Daizy28:? 

HopefulMama2Be:? 

elissavet90:? 

Mantiko:? 

 

Alexiamama:? 

Μαργαρίτσ:? 

boysland:?  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:15/08

diana8:?

Lacostaki:14/08

Ntinaki83:03/07

Mimi26:28/07

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:17/07 

evaioan:01/09                                           

Heart:27/07

Sillia:?

Αννια27:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?

Dina970:? 

Tonakiv:? 

Elli:? 

Daizy28:? 

HopefulMama2Be:? 

elissavet90:? 

Mantiko:? 

Evaki:? 

Alexiamama:? 

Μαργαρίτσ:? 

boysland:?  

@Lacostaki δεν σου εχω δώσει ημερομηνία γιατί δεν ξέρω 😛😛😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλη Κυριακή 🥰 

Μόλις έκανα το 2ο τεστακι ωορηξιας. 

Το κάνω είναι από χθες το πάνω τώρα.... 

Αρνητικά αλλά πιστευετε από τη γραμμη είμαι πολυ μακριά ε; 😛

IMG_20210808_095657.jpg

Ναι είναι πολύ μακριά... Όταν πλησιάζει η δεύτερη γραμμή θα είναι ξεκάθαρα γαλάζια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

@Lacostaki δεν σου εχω δώσει ημερομηνία γιατί δεν ξέρω 😛😛😛

Όχι δεν μου έχεις δώσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλη Κυριακή 🥰

 

 

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλη Κυριακή 🥰 

Μόλις έκανα το 2ο τεστακι ωορηξιας. 

Το κάνω είναι από χθες το πάνω τώρα.... 

Αρνητικά αλλά πιστευετε από τη γραμμη είμαι πολυ μακριά ε; 😛

Έχεις οντως δρόμο ακόμη...Πιστεύω ότι ή θα κάνεις σε 2 μέρες τώρα( όχι οτι θα είναι θετικό αλλά να μας κατευθύνει πάλι , ίσως εγώ έκανα σε 3 μέρες αλλά φοβάμαι μην σε πάρω στο μυαλό μου  , εγώ καταλαβαίνω και το σώμα μου) ή αν πας αύριο ή μεθαύριο στο γιατρό να κάνει σε 4 μέρες τεστ πάλι ...ανάλογα τι θα σου πει ο γιατρός και πότε θα πας... Έχεις ακόμη  4 μέρες σίγουρα για θετικό πιστεύω...ο,τι ξέρω βέβαια από εμένα. Ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

 

 

Έχεις οντως δρόμο ακόμη...Πιστεύω ότι ή θα κάνεις σε 2 μέρες τώρα( όχι οτι θα είναι θετικό αλλά να μας κατευθύνει πάλι , ίσως εγώ έκανα σε 3 μέρες αλλά φοβάμαι μην σε πάρω στο μυαλό μου  , εγώ καταλαβαίνω και το σώμα μου) ή αν πας αύριο ή μεθαύριο στο γιατρό να κάνει σε 4 μέρες τεστ πάλι ...ανάλογα τι θα σου πει ο γιατρός και πότε θα πας... Έχεις ακόμη  4 μέρες σίγουρα για θετικό πιστεύω...ο,τι ξέρω βέβαια από εμένα. Ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός...

Μην σε πάρω στο λαιμό μου*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lacostaki Καλησπέρα, ελπίζω να είστε ασφαλείς εσύ και οι δικοί σου. Το ίδιο εύχομαι και για όλα τα κορίτσια του forum. Πονάει η ψυχή μας

Αν θες άλλαξέ με πινακάκι, είμαι εγκυούλα, ακούσαμε και την καρδούλα! 

Εύχομαι τα καλύτερα για όλες, αρχικά να είστε υγιείς και ασφαλείς και σύντομα να μας συντροφεύσετε σε αυτό το 9μηνο ταξίδι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...