Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με το καλό τα μωράκια Μαρτίου 2022❤️


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Marakiii είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Πως είστε;

Από χθες παρατήρησα στο εσώρουχο καφέ αίμα!μίλησα με τον γιατρό κ μ ειπε ότι το παρακολουθούμε κ τίποτα άλλο..ειναι ανησυχητικό;η ποσότητα είναι πολύ λίγη!

Καλημέρα κορίτσι μου! Αχ γιατί;;;μήπως κουράστηκες;;κοίταξε εσένα θα σου μεγαλώνει κι η μήτρα απότομα! Ίσως να τα έχεις αυτά!!! Αλλά μήπως να κάτσεις ξάπλα;;;; Σου εδωσε προγεστερόνη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Αχ γιατί;;;μήπως κουράστηκες;;κοίταξε εσένα θα σου μεγαλώνει κι η μήτρα απότομα! Ίσως να τα έχεις αυτά!!! Αλλά μήπως να κάτσεις ξάπλα;;;; Σου εδωσε προγεστερόνη;;

Δεν μ ειπε τίποτα άλλο μόνο ότι θα το παρακολουθούμε..κ εγώ αυτό σκέφτηκα ή είναι από την κούραση γιατί χθες ήταν η πρώτη μέρα που ένιωθα καλά και πήγαμε μια μεγάλη βόλτα ή λόγω μήτρας!..πάντως δεν έχω κάτι άλλο όπως πόνους ας πούμε..ελπίζω να μην είναι τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Marakiii είπε:

Δεν μ ειπε τίποτα άλλο μόνο ότι θα το παρακολουθούμε..κ εγώ αυτό σκέφτηκα ή είναι από την κούραση γιατί χθες ήταν η πρώτη μέρα που ένιωθα καλά και πήγαμε μια μεγάλη βόλτα ή λόγω μήτρας!..πάντως δεν έχω κάτι άλλο όπως πόνους ας πούμε..ελπίζω να μην είναι τίποτα!

Από αυτό θα είναι θα κουράστηκες!!! Ωραία σήμερα μήν κάνεις πολλά...αναπαυσου!!! Και πες μας πως θα είσαι!!💗🙏🙏🙏 Πιστεύω όλα θα είναι καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσι μου να περάσετε τελειαααααα!!! Έχω πάει Βιέννη πέντε μέρες και δεν την χορταινα! Πανέμορφη πόλη και θα πάτε την κατάλληλη περίοδο ! Δυστυχώς εμείς πήγαμε Γενάρη και τα βλέπαμε που τα ξεστολιζαν λίγα είχαν μείνει!!!!!!! Αχ θα είναι τέλεια!!!! 💓💓

Ευχαριστώ πολύυυ❤️❤️ Ναι κι εμείς θέλαμε να’ναι στολισμένα🥰🎄 Όποτε και να πας είναι πολύ όμορφα όμως φαντάζομαι💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Πως είστε;

Από χθες παρατήρησα στο εσώρουχο καφέ αίμα!μίλησα με τον γιατρό κ μ ειπε ότι το παρακολουθούμε κ τίποτα άλλο..ειναι ανησυχητικό;η ποσότητα είναι πολύ λίγη!

Καλημέρα Μαράκι!!

Καλά είμαι, εσύ;;

Δε ξέρω κι εγώ καθόλου..δεν έχω δει ποτέ αίμα, ευτυχώς δηλαδή γιατί ξέρω είναι αγχωτικό..αφού είναι ήρεμος όμως ο γιατρός σου να είσαι κι εσύ..Μπορεί να είναι όντως επειδή κουράστηκες! Αχ κι εσύ με 3 μωράκια να μην κουράζεσαι γλυκιά μου, πρέπει να προσέχεις…τώρα προσπάθησε να ξεκουραστείς και να είσαι ξαπλωμένη όσο μπορείς!!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Πως είστε;

Από χθες παρατήρησα στο εσώρουχο καφέ αίμα!μίλησα με τον γιατρό κ μ ειπε ότι το παρακολουθούμε κ τίποτα άλλο..ειναι ανησυχητικό;η ποσότητα είναι πολύ λίγη!

Καλησπέρα Μαράκι. Νομίζω δεν είναι κάτι ανησυχητικό. Είχα και γω καφέ στο σκούπισμα για 2-3 μέρες στην 8η βδομάδα. Είχα αγχωθει όμως ο γιατρός μου με είχε ηρεμήσει. Μου είχε πει ότι λογικά οφείλεται σε κάποιο αγγείο που έσπασε επειδή μεγαλώνει η μήτρα. Είχα κάνει έναν υπέρηχο γιατί είχα αγχωθει και όλα ήταν καλά. Ελπίζω να μην είναι τίποτα απολύτως. 

Αν είναι για να σου φύγει το άγχος ( επειδή ξέρω εμένα μου είχανε κοπεί το πόδια) ζητά του αύριο να κάνεις έναν υπέρηχο για ψυχολογικούς κυρίως λόγους να ηρεμήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Ναι ναι!είμαι αισιόδοξη 😊😊😊

Και εγώ πιστεύω πως θα είναι από κάποιο αγγειακι της μήτρας.

Αν δεις πως συνεχίζεται πήγαινε για έναν υπέρηχο να σου φύγει το άγχος😊

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/10/2021 at 11:20 ΜΜ, ο/η Marakiii είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσια!...Βλέπω την λίστα και σκέφτομαι ότι δεν πειράζει να μην τα πηγαινω πουθενά μέχρι μια ηλικία ε; 🤣

Θα δεις ποσό όμορφα θα νιώθεις όταν πηγαίνεις βόλτα με το καροτσάκι και τι καμάρι μόνο εσυ πας καλύτερα το καροτσάκι από όλες 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/10/2021 at 1:12 ΠΜ, ο/η Princess28 είπε:

Τα γάντια καροτσιού τι είναι;;

Γάντια που τα βάζεις στο καρότσι είναι για το κρυο για τς μαμάδες εγώ είχα πάρει από το oh baby κάτι τέλεια ούτε κρύο ούτε βροχή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/10/2021 at 1:27 ΠΜ, ο/η Princess28 είπε:

Αχ τέλεια, σ’ ευχαριστώ για την πληροφορία θα το έχω υπόψιν!! 🌸
Και αν έχεις και κανένα άλλο τιπ να μου πεις😊

Στην Βιέννη στο πεζόδρομο τν γνωστό που είναι μια ΠΑΟ τα παλιότερες εκκλησίες λίγο πιο κάτω είναι ένα γνωστό ζαχαροπλαστείο που κάνει το γλυκό του Βασιλιά κάπως έτσι λέγεται βέβαια θέλει κουράγιο για να μπεις μπορεί να είσαι στην ουρά και μια ωρα(τότε είχε πολύ κόσμο τώρα λόγο κορονοϊού δεν ξέρω ) και μην πάρεις σοκολάτακια από μαγαζί πηγαίε σε σούπερ μάρκετ αυτά που έχουν το Μότσαρτ απ έξω και δώσε μετά σε όλους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/10/2021 at 9:38 ΠΜ, ο/η Marakiii είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Πως είστε;

Από χθες παρατήρησα στο εσώρουχο καφέ αίμα!μίλησα με τον γιατρό κ μ ειπε ότι το παρακολουθούμε κ τίποτα άλλο..ειναι ανησυχητικό;η ποσότητα είναι πολύ λίγη!

Μαράκι καλησπέρα είχα και εγώ καφέ την 5η και την 8η εβδομάδα μάλιστα το είχα αναφέρει και εδώ στην συζήτηση, τελικά καταλήξαμε με τον γιατρό ότι ήταν μάλλον ακαθαρσίες απο την εμφύτευση καθώς ούτε κάποια αποκόλληση  υπήρχε και όλα ήταν οκ στον υπέρηχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα, ελπίζω να είστε όλες καλά! ❤️ Μόλις γύρισα από τον γιατρό και τελικά έχουμε αγοράκι με ΠΗΤ 05/04/22 οπότε @Xrisa95 άμα δεν σου κάνει κόπο άλλαξε με στο πινακάκι.... 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΤ για τις εγκυουλες Φεβρουαρίου-Μαρτίου-Απριλίου 2022❤️

@Bonbon 03/02 

@JNtina 06/02

@Nantinaki 26/02 αγόρι 👶💙

@mia2020  01/03 Κορίτσι 👶💜

@I want a baby 06/03 

@geo2222 09/03 κορίτσι 👶💜, 💜ή 💙 

@Νανά22 09/03 αγόρι 👶💙, κορίτσι 👶💜

@Louna     15/03 κορίτσι👶💜

@Maira29  19/03 κορίτσι 👶💜

@Monica 92 20/03

@Liza05     21/03  κορίτσι 👶💜

@Vasilique 24/03 αγόρι 👶💙 κορίτσι 👶💜

@Niki5s     25/03 αγόρι 👶💙

@Konstantina93 26/03 αγόρι 👶💙

@Xrisa95 28/03 αγόρι 👶💙

@Evaki! 29/03 κορίτσι 👶💜

@Αναστασία31 30/03 αγόρι 👶💙

@Maria mariaa 31/03 κορίτσι 👶💜

@Ονομα χρήστη 31/03 κορίτσι 👶💜

@iovnn 31/03 

@Princess28 01/04 κορίτσι 👶💜

@Διόνη 03/04 κορίτσι👶💜

@Vasiliki14 03/04 κορίτσι 👶💜

@Theodora12 05/04 αγόρι 👶💙

@Riaa   06/04 κορίτσι 👶💜

@Hailey 17/04

@Marakiii 25/04 κορίτσι 👶💜, κορίτσι 💜👶, κορίτσι 👶💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nantinaki πως πήγε η β επιπέδου κοπέλα μου όταν βρεις χρόνο γραψε μας ❤️
 

@Theodora12 αγοράκι Θεοδωρα μου ε; Άντε με το καλό το άλλαξα στο πινακακι όλα τ καλά εύχομαι! ❤️
 

@Marakiii είσαι καλύτερα κορίτσι μου ; Ξεκουράστηκες ; ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Τώρα βρήκα χρόνο να μπω. Λοιπόν είχαμε το ραντεβού μας το απόγευμα για την β επιπέδου και πετάω στα σύννεφα! Ήταν όλα όπως πρέπει μου είπε ο γιατρός. Το μωράκι μας μεγάλωσε πολύ! Είναι 451 γραμμάρια. Το απολαύσαμε 1 ώρα στον υπέρηχο. Δεν μας ζορισε καθόλου γύρισε και το είδαμε από όλες τις μεριές❤️.

Με το που φύγαμε απ' την γιατρό πήγαμε βόλτα στα μαγαζιά και του πήραμε τα πρώτα του φορμακια🤪🥳🥰.

Εύχομαι σε όλες κορίτσια να πάρετε την χαρά που πήρα σήμερα και να είναι όλα τα μωράκια υγιή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Nantinaki είπε:

Γεια σας κορίτσια! Τώρα βρήκα χρόνο να μπω. Λοιπόν είχαμε το ραντεβού μας το απόγευμα για την β επιπέδου και πετάω στα σύννεφα! Ήταν όλα όπως πρέπει μου είπε ο γιατρός. Το μωράκι μας μεγάλωσε πολύ! Είναι 451 γραμμάρια. Το απολαύσαμε 1 ώρα στον υπέρηχο. Δεν μας ζορισε καθόλου γύρισε και το είδαμε από όλες τις μεριές❤️.

Με το που φύγαμε απ' την γιατρό πήγαμε βόλτα στα μαγαζιά και του πήραμε τα πρώτα του φορμακια🤪🥳🥰.

Εύχομαι σε όλες κορίτσια να πάρετε την χαρά που πήρα σήμερα και να είναι όλα τα μωράκια υγιή!

Μπράβο κοπέλα μου έτσι πάντα χαρές να έχεις να πετάς στα σύννεφα κ πλησιάζει ο καιρός σιγά σιγά που θα το κρατήσεις αγκαλιά το αντράκι σου 💙💙💙💙💙💙

καλες αγορές λοιπόν 💙💙💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Nantinaki είπε:

Γεια σας κορίτσια! Τώρα βρήκα χρόνο να μπω. Λοιπόν είχαμε το ραντεβού μας το απόγευμα για την β επιπέδου και πετάω στα σύννεφα! Ήταν όλα όπως πρέπει μου είπε ο γιατρός. Το μωράκι μας μεγάλωσε πολύ! Είναι 451 γραμμάρια. Το απολαύσαμε 1 ώρα στον υπέρηχο. Δεν μας ζορισε καθόλου γύρισε και το είδαμε από όλες τις μεριές❤️.

Με το που φύγαμε απ' την γιατρό πήγαμε βόλτα στα μαγαζιά και του πήραμε τα πρώτα του φορμακια🤪🥳🥰.

Εύχομαι σε όλες κορίτσια να πάρετε την χαρά που πήρα σήμερα και να είναι όλα τα μωράκια υγιή!

μπραβο κοριτσι μου!!!!! ευχομαι μονο τα καλυτερα!!!! μπραβο!!ολο προχωρανε τελεια!τωρα στην αγκαλιτσα σας μονο να το παρετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον σας! Όλα είναι καλά!σταμάτησε την δεύτερη μέρα το αιματακι οπότε ολα κομπλέ!Δεν έκανα υπέρηχο γιατί ο γιατρός μου δεν αγχωθηκε καθόλου οπότε δεν αγχώθηκα κ εγώ!Με βοήθησε πιστεύω η ξεκούραση που μου προτείνατε!

Την Πέμπτη έχουμε το ραντεβού με τον γυναικολόγο για τον υπέρηχο του 15νθημερου και αρχές Νοεμβρίου μια μίνι β επιπέδου για να δούμε πως πάμε!

Ήθελα να ρωτήσω για το φύλο του μωρού..Μας είπε στην αυχενική αλλά αφού τον ρώτησα εγώ..πιστεύω ότι αν δεν τον ρώταγα μπορεί κ να μην μας έλεγε!Από την άλλη θεωρείτε από τους καλύτερους γιατρούς της πόλης, οπότε θεωρώ δεν θα μας έλεγε κ βλακεια! Αλλά το έχω άγχος μην πάμε την επόμενη φορά κ μας πει είναι αγοράκια τελικά! Σας έτυχε εσάς να σας αλλάξουν στην πορεία το φύλο; Δεν έχω κανένα θέμα ούτε έχω κάνει κάποια αγορά , αλλά έτσι το σκέφτομαι εδώ κ κάποιες μέρες!Υπάρχει περίπτωση να φαίνεται στον απλό υπέρηχο τι είναι τελικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Marakiiiχαίρομαι πολύ που είναι όλα καλά και σε εσένα και στις υπόλοιπες κοπέλες!!!εγώ σήμερα το απόγευμα έχω ραντεβού με το γιατρό μου περί.ενω πως και πως να δω το μωράκι μας!!!αρχικά θέλω να δω ότι είναι καλά και να δω και εμένα τι θα μ πει για το φύλο μας είχαν πει κοριτσάκι στην αυχενικη για να δούμε θα είναι όντως κοριτσάκι γτ εγω η αλήθεια είναι ειχα παει να ψωνίσω στον μικρό και μπήκα στον πειρασμό ένα φορεματάκι το πήρα χα χα χα!!!😇😇😇💗💗💗🤩🤩🤩ναι αν εχει καλη θέση φαίνεται και στον απλό υπέρηχο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον σας! Όλα είναι καλά!σταμάτησε την δεύτερη μέρα το αιματακι οπότε ολα κομπλέ!Δεν έκανα υπέρηχο γιατί ο γιατρός μου δεν αγχωθηκε καθόλου οπότε δεν αγχώθηκα κ εγώ!Με βοήθησε πιστεύω η ξεκούραση που μου προτείνατε!

Την Πέμπτη έχουμε το ραντεβού με τον γυναικολόγο για τον υπέρηχο του 15νθημερου και αρχές Νοεμβρίου μια μίνι β επιπέδου για να δούμε πως πάμε!

Ήθελα να ρωτήσω για το φύλο του μωρού..Μας είπε στην αυχενική αλλά αφού τον ρώτησα εγώ..πιστεύω ότι αν δεν τον ρώταγα μπορεί κ να μην μας έλεγε!Από την άλλη θεωρείτε από τους καλύτερους γιατρούς της πόλης, οπότε θεωρώ δεν θα μας έλεγε κ βλακεια! Αλλά το έχω άγχος μην πάμε την επόμενη φορά κ μας πει είναι αγοράκια τελικά! Σας έτυχε εσάς να σας αλλάξουν στην πορεία το φύλο; Δεν έχω κανένα θέμα ούτε έχω κάνει κάποια αγορά , αλλά έτσι το σκέφτομαι εδώ κ κάποιες μέρες!Υπάρχει περίπτωση να φαίνεται στον απλό υπέρηχο τι είναι τελικά;

Mαράκι εμένα στην αυχενική μας είπε κοριτσάκι αλλά τώρα στους επόμενους 2 υπέρηχους που έκανα είδαμε ότι μάλλον είναι αγοράκι τελικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/10/2021 at 12:36 ΠΜ, ο/η Nantinaki είπε:

Γεια σας κορίτσια! Τώρα βρήκα χρόνο να μπω. Λοιπόν είχαμε το ραντεβού μας το απόγευμα για την β επιπέδου και πετάω στα σύννεφα! Ήταν όλα όπως πρέπει μου είπε ο γιατρός. Το μωράκι μας μεγάλωσε πολύ! Είναι 451 γραμμάρια. Το απολαύσαμε 1 ώρα στον υπέρηχο. Δεν μας ζορισε καθόλου γύρισε και το είδαμε από όλες τις μεριές❤️.

Με το που φύγαμε απ' την γιατρό πήγαμε βόλτα στα μαγαζιά και του πήραμε τα πρώτα του φορμακια🤪🥳🥰.

Εύχομαι σε όλες κορίτσια να πάρετε την χαρά που πήρα σήμερα και να είναι όλα τα μωράκια υγιή!

Τέλειααα κορίτσι μου τι ωραία νέα!! Μεγάλη ανακούφιση που ήταν όλα καλά!!❤️ Πάμε για την τελική ευθεία τώρα😀 Καλά κάνατε και του πήρατε φορμάκια, περιμένω κι εγώ τη β’ επιπέδου για να ξεκινήσω τα ψώνια🙈💞💞

Πότε έχετε τώρα ραντεβού;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον σας! Όλα είναι καλά!σταμάτησε την δεύτερη μέρα το αιματακι οπότε ολα κομπλέ!Δεν έκανα υπέρηχο γιατί ο γιατρός μου δεν αγχωθηκε καθόλου οπότε δεν αγχώθηκα κ εγώ!Με βοήθησε πιστεύω η ξεκούραση που μου προτείνατε!

Την Πέμπτη έχουμε το ραντεβού με τον γυναικολόγο για τον υπέρηχο του 15νθημερου και αρχές Νοεμβρίου μια μίνι β επιπέδου για να δούμε πως πάμε!

Ήθελα να ρωτήσω για το φύλο του μωρού..Μας είπε στην αυχενική αλλά αφού τον ρώτησα εγώ..πιστεύω ότι αν δεν τον ρώταγα μπορεί κ να μην μας έλεγε!Από την άλλη θεωρείτε από τους καλύτερους γιατρούς της πόλης, οπότε θεωρώ δεν θα μας έλεγε κ βλακεια! Αλλά το έχω άγχος μην πάμε την επόμενη φορά κ μας πει είναι αγοράκια τελικά! Σας έτυχε εσάς να σας αλλάξουν στην πορεία το φύλο; Δεν έχω κανένα θέμα ούτε έχω κάνει κάποια αγορά , αλλά έτσι το σκέφτομαι εδώ κ κάποιες μέρες!Υπάρχει περίπτωση να φαίνεται στον απλό υπέρηχο τι είναι τελικά;

Καλησπέρα Μαράκι!! Καταρχάς πολύ χαίρομαι που είσαι καλύτερα😊🌸 

Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα;;

Ναι και στον απλό υπέρηχο μπορεί να φανεί, ειδικά αν είσαι μετά τη 15-16η εβδ. Εμένα 12+5 που έκανα την αυχενική δε φαινόταν, και την επόμενη εβδομάδα που ήμουν 13+5 είχα ραντεβού στο γιατρό και μου είπε κοριτσάκι!! Κοίτα πιστεύω όλα δύσκολο να αλλάξουν..κάποιο μπορεί να είναι αγοράκι κ να μη φαινόταν, ποιος ξέρει..αλλά μπορεί κ όλα κοριτσάκια όπως σου είπαν😊 πόσες πιθανότητες υπάρχουν να έπεσαν σε όλα έξω, δε νομίζω😄 στη β’ επιπέδου λένε φαίνεται σίγουρα, αλλά κ να μη φανεί εκεί, στους επόμενους υπερήχους θα φανεί, πού θα πάει!!💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

@Marakiiiχαίρομαι πολύ που είναι όλα καλά και σε εσένα και στις υπόλοιπες κοπέλες!!!εγώ σήμερα το απόγευμα έχω ραντεβού με το γιατρό μου περί.ενω πως και πως να δω το μωράκι μας!!!αρχικά θέλω να δω ότι είναι καλά και να δω και εμένα τι θα μ πει για το φύλο μας είχαν πει κοριτσάκι στην αυχενικη για να δούμε θα είναι όντως κοριτσάκι γτ εγω η αλήθεια είναι ειχα παει να ψωνίσω στον μικρό και μπήκα στον πειρασμό ένα φορεματάκι το πήρα χα χα χα!!!😇😇😇💗💗💗🤩🤩🤩ναι αν εχει καλη θέση φαίνεται και στον απλό υπέρηχο...

Καλησπέραα, κι εγώ έχω σήμερα ραντεβού!! Να μας πεις μετά τα νέα σου😍 Τι ώρα είναι το ραντεβού σου; Κι εγώ ακριβώς το ίδιο, περιμένω πώς κ πώς να δούμε αν είναι όντως κοριτσάκι!!🙏 Αχχ μακάρι να μην αλλάξει💞 Επίσης αγχώνομαι πολύ, έχουμε να πάμε 3 εβδομάδες κ θέλω να το δω κ να είναι όλα καλά🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Τέλειααα κορίτσι μου τι ωραία νέα!! Μεγάλη ανακούφιση που ήταν όλα καλά!!❤️ Πάμε για την τελική ευθεία τώρα😀 Καλά κάνατε και του πήρατε φορμάκια, περιμένω κι εγώ τη β’ επιπέδου για να ξεκινήσω τα ψώνια🙈💞💞

Πότε έχετε τώρα ραντεβού;

Δεν το πιστεύω ότι πάμε για τελική ευθεία σαν όνειρο μου φαίνεται❤️.τελικά περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός! 

Εφτιαξα μια λίστα με πράγματα που θα χρειαστώ και άρχισα να κοιτάω από τώρα με την λογική όχι να τα αγοράσω άμεσα αλλά να δω πότε θα μπορέσω ίσως να βρω και κάποια σε προσφορά πχ black Friday!

Λοιπόν επόμενος σταθμός είναι η καμπύλη ζαχάρου! Θα την κάνω στις 8/11 που θα είμαι 24weeks&2. Με το που την κάνω στέλνω αποτελέσματα στον γιατρό και μου κλείνει επιτόπου ραντεβού! Οπότε υπολογίζω σε 3 βδομαδουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...