Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με το καλό τα μωράκια Μαρτίου 2022❤️


Recommended Posts

Να κάνω άλλη μια ερώτηση...Βρήκα έναν γυναικολόγο με ειδίκευση στις κυησεις υψηλού κινδύνου. Ο δικός μου ,μου είπε ξεκάθαρα ότι δεν του έχει ξανατυχει κάτι παρόμοιο..και είμαι τώρα σε δίλημμα να αλλάξω γυναικολόγο!

Έχω κάνει τις πρώτες εξετάσεις στον πρώτο κ έχω τον δεύτερο υπέρηχο την άλλη Δευτέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakiii είπε:

Να αυτά ακούω κ αγχώνομαι!

Έχεις και τα τρίδυμα όμως εσύ. Καλά είσαι να είσαι αισιόδοξη. Εγώ όταν ήμουν έγκυος στα δίδυμα νοσηλεύτηκα ουκ ολίγες φορές... Εκεί και αν ήταν δράμα. Σου εύχομαι τα καλύτερα ειλικρινά. Και φυσικά θα διαβάζω τα νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakiii είπε:

Να κάνω άλλη μια ερώτηση...Βρήκα έναν γυναικολόγο με ειδίκευση στις κυησεις υψηλού κινδύνου. Ο δικός μου ,μου είπε ξεκάθαρα ότι δεν του έχει ξανατυχει κάτι παρόμοιο..και είμαι τώρα σε δίλημμα να αλλάξω γυναικολόγο!

Έχω κάνει τις πρώτες εξετάσεις στον πρώτο κ έχω τον δεύτερο υπέρηχο την άλλη Δευτέρα!

Να σε ρωτήσω είσαι Αθήνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Monica 92 είπε:

Να σε ρωτήσω είσαι Αθήνα;

Πω πω φαντάζομαι...Δεν θέλω να γκρινιάζω γιατί είμαι σίγουρη ότι υπάρχουν και χειρότερα από εμένα αλλά με πιάνει το παράπονο κάποιες φορές!

Θεσσαλονίκη είμαι! Μια 2η γνώμη σίγουρα θα πάρουμε αλλά σκέφτομαι διάφορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Πω πω φαντάζομαι...Δεν θέλω να γκρινιάζω γιατί είμαι σίγουρη ότι υπάρχουν και χειρότερα από εμένα αλλά με πιάνει το παράπονο κάποιες φορές!

Θεσσαλονίκη είμαι! Μια 2η γνώμη σίγουρα θα πάρουμε αλλά σκέφτομαι διάφορα!

Γιατί έχω στην Αθήνα αυτή που μας παρακολουθούσε στην δίδυμη κύηση και ήταν αποκλειστικά για αυτά. Θα στη συνιστούσα ανεπιφύλακτα. Έχεις κάθε δικαίωμα να γκρινιάζεις δεν είναι εύκολο τρία μωράκια 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Μόλις γυρίσαμε από τη γιατρό που πήγαμε για τη δεύτερη επίσκεψη και έχουμε μεγαλώσει αρκετά! Φυλο δεν είδαμε ακόμη λογικά μπορεί μας είπε να δουμε την επόμενη εβδομάδα στην αυχενικη διαφάνεια!! Προς τον παρόν κουνάγε χεράκια ποδαράκια ζωηρό ζωηρό ήταν!! 

Ευτυχώς δεν υπάρχει ίχνος αποκόλλησης πια. Μπορεί να ηρεμήσα με αυτό αλλά η ενόχληση και ο πονος στο ποδι μου είπε ότι υπάρχει περιπτωση στενωσης αγγείου και θα πρεπει να παω σε αγγείο χειρουργό να το δουμε γτ μπορεί να χρειαστεί να κάνω αντιπικτικες ενέσεις. Μου εδωσε σαλοσπιρ και σιδήρο σε συνδιασμό με το μαγνήσιο και το φυλικο. 

Θέλω να ρωτήσω εάν έχει κάποια εμπειρία γιατί πανω που χάρηκα αγχωθηκα παλι. εάν ξέρει κάποιον αγγείο χειρουργό να μου προτεινει στην Αθήνα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki5s είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Μόλις γυρίσαμε από τη γιατρό που πήγαμε για τη δεύτερη επίσκεψη και έχουμε μεγαλώσει αρκετά! Φυλο δεν είδαμε ακόμη λογικά μπορεί μας είπε να δουμε την επόμενη εβδομάδα στην αυχενικη διαφάνεια!! Προς τον παρόν κουνάγε χεράκια ποδαράκια ζωηρό ζωηρό ήταν!! 

Ευτυχώς δεν υπάρχει ίχνος αποκόλλησης πια. Μπορεί να ηρεμήσα με αυτό αλλά η ενόχληση και ο πονος στο ποδι μου είπε ότι υπάρχει περιπτωση στενωσης αγγείου και θα πρεπει να παω σε αγγείο χειρουργό να το δουμε γτ μπορεί να χρειαστεί να κάνω αντιπικτικες ενέσεις. Μου εδωσε σαλοσπιρ και σιδήρο σε συνδιασμό με το μαγνήσιο και το φυλικο. 

Θέλω να ρωτήσω εάν έχει κάποια εμπειρία γιατί πανω που χάρηκα αγχωθηκα παλι. εάν ξέρει κάποιον αγγείο χειρουργό να μου προτεινει στην Αθήνα? 

Καλησπέρα και με το καλό το μωράκι σας.

Εγώ δεν ξέρω κανέναν να σε βοηθήσω. Αυτό με το πόδι τι ακριβώς συμβαίνει; Δεν έχω δει την ιστορία σου και δεν έχω εικόνα. Προκλήθηκε από την αποκόλληση; Ή καμιά σχέση δεν έχει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Monica 92 είπε:

Καλησπέρα και με το καλό το μωράκι σας.

Εγώ δεν ξέρω κανέναν να σε βοηθήσω. Αυτό με το πόδι τι ακριβώς συμβαίνει; Δεν έχω δει την ιστορία σου και δεν έχω εικόνα. Προκλήθηκε από την αποκόλληση; Ή καμιά σχέση δεν έχει;

Καλησπέρα!! Με το καλό τα μωράκια μας!! Οχι δεν είχε σχέση με την αποκολληση. Ξεκίνησε στην 9w να είναι συνέχεια μουδιασμενο το αριστερό πόδι μου και να έχω ένα αίσθημα ότι με καίει ακριβώς πανω απο το γόνατο που τα βράδια οταν μπορει να αλλαξω στάση ξυπναω απο τον έντονο πονο είναι λες και καιγομαι. μίλησα με τη γιατρό και μου ξεκίνησε μαγνήσιο αλλά δεν είδαμε αποτέλεσμα και σήμερα μου ξεκίνησε σαλοσπιρ και μου συνέστησε να δω αγγείο χειρουργό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια διάβασα τα νέα σας! 
 

αλλες πιο καλά άλλες πιο συγκρατημένα όπως κ να χει πάμε καλά όλες ! 

@Niki5s χαίρομαι τόσο πολύ για την αποκόλληση που υποχώρησε ❤️γιατί είχα κ εγώ στην 9η εβδ κ τώρα στην 11η υποχώρησε κ σε μένα κ ήταν ανέλπιστα καλό νέο 

Αγγειοχειρουργό δν γνωρίζω ούτε εγώ στην Αθήνα δυστυχώς αλλά έπαιρνα Σαλοσπίρ κ μπορώ να πω ότι βοηθάει όντως πολύ στην κυκλοφορία του αίματος 

 

@Marakiii κοιτα λογικό να αγχώνεσαι εμείς ένα έχουμε κ αγχωνόμαστε εσυ είναι απόλυτα κατανοητό να αγχώνεσαι τριπλά! Στη θέση σου κ εγώ θα έπαιρνα κ δεύτερη γνώμη κ θα έψαχνα για κάποιον γιατρό που να έχει εμπειρία σε πολυδυμες κυήσεις ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/9/2021 at 7:41 ΜΜ, ο/η Monica 92 είπε:

Γιατί έχω στην Αθήνα αυτή που μας παρακολουθούσε στην δίδυμη κύηση και ήταν αποκλειστικά για αυτά. Θα στη συνιστούσα ανεπιφύλακτα. Έχεις κάθε δικαίωμα να γκρινιάζεις δεν είναι εύκολο τρία μωράκια 😅

Ευχαριστώ πολύ και μόνο για την σκέψη 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

καλησπέρα κορίτσια διάβασα τα νέα σας! 
 

αλλες πιο καλά άλλες πιο συγκρατημένα όπως κ να χει πάμε καλά όλες ! 

@Niki5s χαίρομαι τόσο πολύ για την αποκόλληση που υποχώρησε ❤️γιατί είχα κ εγώ στην 9η εβδ κ τώρα στην 11η υποχώρησε κ σε μένα κ ήταν ανέλπιστα καλό νέο 

Αγγειοχειρουργό δν γνωρίζω ούτε εγώ στην Αθήνα δυστυχώς αλλά έπαιρνα Σαλοσπίρ κ μπορώ να πω ότι βοηθάει όντως πολύ στην κυκλοφορία του αίματος 

 

@Marakiii κοιτα λογικό να αγχώνεσαι εμείς ένα έχουμε κ αγχωνόμαστε εσυ είναι απόλυτα κατανοητό να αγχώνεσαι τριπλά! Στη θέση σου κ εγώ θα έπαιρνα κ δεύτερη γνώμη κ θα έψαχνα για κάποιον γιατρό που να έχει εμπειρία σε πολυδυμες κυήσεις ❤️

Βρήκαμε έναν και θα σας πω εντυπώσεις την άλλη Τετάρτη που κλείσαμε το ραντεβού !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε;

Εγώ είμαι πολύ χάλια αυτές τις μέρες γι’αυτό δεν πολυμπαίνω..ούτε νερό δε μπορώ να πιω..αν πιω κάνω εμετό…φοβάμαι μην έχω πάθει αφυδάτωση..ξέρετε πώς θα το καταλάβω;

@Xrisa95 πώς είναι η κόρη σου;

Οι υπόλοιπες κοπέλες είστε καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/9/2021 at 10:14 ΠΜ, ο/η Marakiii είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Τι κάνετε;;..πότε περνάν οι ναυτιες;..Τις έχω από την αρχή της εγκυμοσύνης και δεν την παλεύω άλλο! Πεινάω και δεν μπορώ να φάω!..Ο αδερφός μου μου έφερε προφιτερολ από το choureal και έφαγα μόνο 2 κουταλιές!

Αχ, έχω το ίδιο θέμα και στις δύο εγκυμοσύνες μου..στην πρώτη έκανα 5 εμετούς τη μέρα και ανακατευόμουν όλη μέρα…είχα όρεξη όμως από ένα σημείο και μετά, απλά ό,τι έτρωγα το έβγαζα..τώρα κάνω 2-3 τη μέρα και πάλι ανακατεύομαι όλη μέρα, αλλά δε μπορώ να φάω και να πιω τίποτα αυτή τη φορά..ούτε νερό..το στομάχι μου είναι χάλια..δε ξέρω τι να σου πω γιατί κι εμένα με ζορίζει πολύ αυτό..έχω και ένα μωρό όλη μέρα τώρα..υπομονή..έχεις και 3δυμα εσύ..ελπίζω μετά το 3μηνο να ηρεμήσουμε λίγο, γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη μου κράτησαν οι εμετοί μέχρι το τέλος, δηλαδή ακόμη και την ώρα που γεννούσα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Αχ, έχω το ίδιο θέμα και στις δύο εγκυμοσύνες μου..στην πρώτη έκανα 5 εμετούς τη μέρα και ανακατευόμουν όλη μέρα…είχα όρεξη όμως από ένα σημείο και μετά, απλά ό,τι έτρωγα το έβγαζα..τώρα κάνω 2-3 τη μέρα και πάλι ανακατεύομαι όλη μέρα, αλλά δε μπορώ να φάω και να πιω τίποτα αυτή τη φορά..ούτε νερό..το στομάχι μου είναι χάλια..δε ξέρω τι να σου πω γιατί κι εμένα με ζορίζει πολύ αυτό..έχω και ένα μωρό όλη μέρα τώρα..υπομονή..έχεις και 3δυμα εσύ..ελπίζω μετά το 3μηνο να ηρεμήσουμε λίγο, γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη μου κράτησαν οι εμετοί μέχρι το τέλος, δηλαδή ακόμη και την ώρα που γεννούσα…

Ωχ!Γλυκιά μου! Μακάρι να περάσουν αυτά τα συμπτώματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε;

Εγώ είμαι πολύ χάλια αυτές τις μέρες γι’αυτό δεν πολυμπαίνω..ούτε νερό δε μπορώ να πιω..αν πιω κάνω εμετό…φοβάμαι μην έχω πάθει αφυδάτωση..ξέρετε πώς θα το καταλάβω;

@Xrisa95 πώς είναι η κόρη σου;

Οι υπόλοιπες κοπέλες είστε καλά;

Ωχ ελπίζω να τελειώσουν σύντομα οι πολύ εμετοί και να αισθανθείς καλύτερα! 

Κορίτσια πραγματικά σας θαυμάζω εσάς που έχετε ήδη παιδάκι και τα καταφέρνετε με όλα αυτά τα συμπτώματα παράλληλα. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε;

Εγώ είμαι πολύ χάλια αυτές τις μέρες γι’αυτό δεν πολυμπαίνω..ούτε νερό δε μπορώ να πιω..αν πιω κάνω εμετό…φοβάμαι μην έχω πάθει αφυδάτωση..ξέρετε πώς θα το καταλάβω;

@Xrisa95 πώς είναι η κόρη σου;

Οι υπόλοιπες κοπέλες είστε καλά;

Πόσο σε νιώθω. Είχα 2 μέρες που ήμουν καλά. Είχα σηκωθεί και από το κρεβάτι. Και σήμερα πάλι τα ίδια. Όσο για το νερό; Ούτε όταν πλένω τα δόντια μου δε το μπορώ. Τα ξεπλενω μπαμ μπαμ να μην προλάβω να το νιώσω. Και εγώ σε όλες τις εγκυμοσύνες μου πολύ χάλια. Η αφυδάτωση έχει κάποια σημάδια. Αν δεν κατουράει συχνά, αν δεις τα ούρα σου πολύ σκούρο κίτρινο, αφυδατωμένα χείλη και δέρμα. Εμένα παθαίνουν απολεπηση οι πατούσες μου. Σε ποιά εβδομάδα είσαι; Περαστικά μας πάντως 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Monica 92 είπε:

Πόσο σε νιώθω. Είχα 2 μέρες που ήμουν καλά. Είχα σηκωθεί και από το κρεβάτι. Και σήμερα πάλι τα ίδια. Όσο για το νερό; Ούτε όταν πλένω τα δόντια μου δε το μπορώ. Τα ξεπλενω μπαμ μπαμ να μην προλάβω να το νιώσω. Και εγώ σε όλες τις εγκυμοσύνες μου πολύ χάλια. Η αφυδάτωση έχει κάποια σημάδια. Αν δεν κατουράει συχνά, αν δεις τα ούρα σου πολύ σκούρο κίτρινο, αφυδατωμένα χείλη και δέρμα. Εμένα παθαίνουν απολεπηση οι πατούσες μου. Σε ποιά εβδομάδα είσαι; Περαστικά μας πάντως 🙏🙏

Σ ευχαριστώ για την απάντηση σου.!

10+5 είμαι σήμερα…τα έχω όλα αυτά που λες φαντάσου έχω να κατουρήσω από το μεσημέρι κάπου στις 2 η ώρα…κ είναι κ πιο σκούρα..επίσης διψάω πολύ αλλά δε μπορώ να πιω νερό και νιώθω ότι το στόμα μου είναι στεγνό…και οι πατούσες μου έχουν ξεραθεί γύρω γύρω αλλά δεν το είχα συνδυάσει..και τα χείλια μου είναι ξηρά…εγώ αγχώνομαι γιατί θηλάζω κι όλας…πρέπει να κάνω κάτι;

Αυτό με τα δόντια το είχα και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη και τώρα…όποτε τα ξέπλενα έκανα εμετό..αλλά στην πρώτη μπορούσα να πιω νερό παρόλο που έκανα πολλούς εμετούς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Riaa είπε:

Ωχ ελπίζω να τελειώσουν σύντομα οι πολύ εμετοί και να αισθανθείς καλύτερα! 

Κορίτσια πραγματικά σας θαυμάζω εσάς που έχετε ήδη παιδάκι και τα καταφέρνετε με όλα αυτά τα συμπτώματα παράλληλα. 

 

 

❤️ Άσε Ριάκι κ αν δεν έχεις βοήθεια δύσκολο..κ ο άντρας μου δουλεύει όλη μέρα..περιμένω πώς κ πώς να γυρίσει η μητέρα μου από το εξοχικό μπας και με βοηθάει λίγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε;

Εγώ είμαι πολύ χάλια αυτές τις μέρες γι’αυτό δεν πολυμπαίνω..ούτε νερό δε μπορώ να πιω..αν πιω κάνω εμετό…φοβάμαι μην έχω πάθει αφυδάτωση..ξέρετε πώς θα το καταλάβω;

@Xrisa95 πώς είναι η κόρη σου;

Οι υπόλοιπες κοπέλες είστε καλά;

Εύχομαι πολύ γρήγορα να περάσουν τα συμπτώματα κ σ αυτήν τγν εγκυμοσύνη να Σταματήσουν στο 2ο τρίμηνο 

ήμουν κ εγώ έτσι κ μάλιστα με την προγεστερονη έγινα χειρότερα ευτυχώς πέρασε η αποκόλληση κ σε λίγες μέρες σταματάω προγεστερονη μπας κ δω άσπρη μέρα 

υπομονή σε νιωθω όπως κ πολλές ακόμα μητέρες κ έγκυες! 
εγω ελπίζω ότι αυτήν την φορά θα σταματήσουν μετά την προγεστερονη οι ναυτίες κ οι ζαλάδες κ είχα κ πόνους περιόδου 

μειωσα την προγεστερονη κ ήδη νιώθω καλύτερα 

η κόρη μου είχε ίωση κ καπάκι τώρα κρυολογησε όλη μέρα θηλάζει κ βράδυ ξενύχτι 

Βασικά 2 χρόνια ξενύχτι έχω θα είμαι έτοιμη για ταντεμ σίγουρα  🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

❤️ Άσε Ριάκι κ αν δεν έχεις βοήθεια δύσκολο..κ ο άντρας μου δουλεύει όλη μέρα..περιμένω πώς κ πώς να γυρίσει η μητέρα μου από το εξοχικό μπας και με βοηθάει λίγο

Καλημέρα!

Εαν γλύφεις σιγά σιγά παγάκια, μήπως σε βοηθήσει να πίνεις με αυτόν τον τρόπο νερό; 

Ελπίζω η βοήθεια να έρθει γρήγορα και να πάρεις μια ανάσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Σ ευχαριστώ για την απάντηση σου.!

10+5 είμαι σήμερα…τα έχω όλα αυτά που λες φαντάσου έχω να κατουρήσω από το μεσημέρι κάπου στις 2 η ώρα…κ είναι κ πιο σκούρα..επίσης διψάω πολύ αλλά δε μπορώ να πιω νερό και νιώθω ότι το στόμα μου είναι στεγνό…και οι πατούσες μου έχουν ξεραθεί γύρω γύρω αλλά δεν το είχα συνδυάσει..και τα χείλια μου είναι ξηρά…εγώ αγχώνομαι γιατί θηλάζω κι όλας…πρέπει να κάνω κάτι;

Αυτό με τα δόντια το είχα και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη και τώρα…όποτε τα ξέπλενα έκανα εμετό..αλλά στην πρώτη μπορούσα να πιω νερό παρόλο που έκανα πολλούς εμετούς..

Αχ βρε κοριτσάκι μου. Πώς σε νιώθω. Και εγώ τα ίδια μαύρα χάλια. Είμαι έτσι από 6+2 και έχω φτάσει 12+3 και ακόμα τα ίδια. Αύριο έχω αυχενική και λέω αν είναι δυνατόν, πόσο πια;;;;; Δε ξέρω εσύ που θηλάζεις ίσως πρέπει να ρωτήσεις τον γιατρό σου. Εγώ πάντως ότι γιατροσόφι και αν δοκίμασα τίποτα δε Με βοήθησε. 😞😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Monica 92 είπε:

Αχ βρε κοριτσάκι μου. Πώς σε νιώθω. Και εγώ τα ίδια μαύρα χάλια. Είμαι έτσι από 6+2 και έχω φτάσει 12+3 και ακόμα τα ίδια. Αύριο έχω αυχενική και λέω αν είναι δυνατόν, πόσο πια;;;;; Δε ξέρω εσύ που θηλάζεις ίσως πρέπει να ρωτήσεις τον γιατρό σου. Εγώ πάντως ότι γιατροσόφι και αν δοκίμασα τίποτα δε Με βοήθησε. 😞😞

Καλημέρα ελπίζω κ σε σένα να υποχωρήσουν γρήγορα τ συμπτώματα κ μετά θα είναι σίγουρα πολύ καλύτερη κ η διάθεση κ οι μέρες θα περνάνε πιο ωραία! 
 

στείλε μας αύριο μετά την αυχενικη ❤️❤️❤️ Θα περιμένουμε νέα σου ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα ελπίζω κ σε σένα να υποχωρήσουν γρήγορα τ συμπτώματα κ μετά θα είναι σίγουρα πολύ καλύτερη κ η διάθεση κ οι μέρες θα περνάνε πιο ωραία! 
 

στείλε μας αύριο μετά την αυχενικη ❤️❤️❤️ Θα περιμένουμε νέα σου ❤️❤️❤️ 

Έχω πολύ άγχος για αύριο. Θέλω τόσο πολύ να πάει καλά αυτή η εγκυμοσύνη. Δεν αντέχω άλλες περιπέτειες. Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα μάθουμε το φύλλο. Έχουμε αποφασίσει να το μάθουμε απευθείας στη γέννα 💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Monica 92 είπε:

Έχω πολύ άγχος για αύριο. Θέλω τόσο πολύ να πάει καλά αυτή η εγκυμοσύνη. Δεν αντέχω άλλες περιπέτειες. Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα μάθουμε το φύλλο. Έχουμε αποφασίσει να το μάθουμε απευθείας στη γέννα 💗💗

Όλα καλά θα πάνε!!

Και εγώ τη περιμένω πως και πως την αυχενική, εχω ραντεβού στις 28 Σεπτεμβρη. 

Εγώ περιμένω να μάθω φύλο πάντως ( αν δείξει βέβαια) 

Νομίζω ένα ποσοστό σου δίνουν να είναι αγόρι ή κορίτσι ε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Όλα καλά θα πάνε!!

Και εγώ τη περιμένω πως και πως την αυχενική, εχω ραντεβού στις 28 Σεπτεμβρη. 

Εγώ περιμένω να μάθω φύλο πάντως ( αν δείξει βέβαια) 

Νομίζω ένα ποσοστό σου δίνουν να είναι αγόρι ή κορίτσι ε; 

Αν δουν κάτι στο λένε. Εμένα στις δύο εγκυμοσύνες μου που έφτασαν μέχρι αυχενική, μου είπαν το φύλλο στη συγκεκριμένη εξέταση και έπεσαν μέσα. Αλλά πάντα στο λένε με επιφύλαξη 🙈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...