Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με το καλό τα μωράκια Μαρτίου 2022❤️


Recommended Posts

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Nantinaki είπε:

@Xrisa95 να χαίρεσαι την κορούλα σου! Να είναι πάντα υγιής, καλότυχη και ευτυχισμένη!!! 💗

Η μικρή σου δεν θα θυμάται έτσι και αλλιώς πάρτυ, όμως θα θυμάται την αγάπη που παίρνει απ' την μαμά και τον μπαμπά! Εύχομαι του χρόνου ένα μεγάλο πάρτυ με το κοριτσακι σου και αγκαλιά σας το νέο μέλος!

Σ ευχαριστωωω πολύ για τις ευχες σουυυ να σαι καλά! Με το καλό κ το δικό σας πρώτο παιδάκι να το κρατήσετε στην αγκαλιά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Louna είπε:

Εύχομαι τα καλυτερα σε ολα τα επίπεδα !!! Γερή και δυνατή η κοριτσάρα σας! Η αγαπη σας αρκεί για το παιδι, καλα να περασετε!🥳🥰🎈

Σ ευχαριστούμε πολυυυυ!❤️💜❤️💜

τ καλύτερα κ στην δίκη σου οικογένεια εύχομαι με το καλό το μωράκι σας! 
 Όπως τ λες είναι εύχομαι του χρόνου να γιορτάσουμε καλύτερα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Αχχ Χρυσούλα μου περαστικά!!

Είμαστε στην ίδια φάση εμείς και σε καταλαβαίνω…κι εγώ με τον μικρό μου όλη μέρα μόνη μου σπίτι φοβάμαι πολύ μην πάθω τίποτα τέτοιο..παρολο που περπατάει ευτυχώς απόταν έμεινα έγκυος, ξέρεις σε τόσο μικρή ηλικία θέλουν ακόμα αγκαλιά, άλλαγμα, τάισμα, παιχνίδι,βόλτα κλπ…τα ξέρεις κι εσύ καλύτερα…συν το σπίτι, μαγείρεμα κλπ..αλλά προσέχω όσο μπορώ!! Τι να κάνουμε τώρα δεν έχουμε άλλη επιλογή δυστυχώς..

Να χαίρεσαι την μικρή σουυυ🎂💓💓 2 σήμερα ε;; Ακυρώσατε το πάρτυ λόγω κορονοιού ή της αποκόλλησης;

Γίνεται κ ο μικρούλης μου 1 την Παρασκευή, κι έχω κανονίσει πάρτυ για τα πρώτα του γενέθλια με θέμα Μικρό Πρίγκιπα…💙 αν και τώρα που είπες για τον κορονοιό η αλήθεια είναι με έπιασε ένας φόβος γιατί δεν το είχα σκεφτεί…

Σ ευχαριστώ πολυυυυ κοπέλα μου να σαι καλά κ εσυ να χαίρεσαι το παιδάκι σου με το καλό κ το δεύτερο 💜💙

 

ακυρωσαμε γιατί είμαι στο κρεβάτι αλλιώς θα το κάναμε σε ανοιχτό χώρο τύπου παιδότοπο εξωτερικό όμως που είχαμε κλείσει για το πάρτι 

Οι πιο πολλοί έχουμε περάσει τον κορωνοιο μια από τις μεταλλάξεις του όποτε δν υπήρχε άγχος σχετικά με αυτό γιατί ήταν να γίνει κ έξω με ασφάλεια  αλλά δν θα ήταν κ οι παππουδεσ Μας που βρίσκονται στο χωριό αλλά εντάξει του χρόνου με το καλό τώρα! 🙏🏾🎊🎉🎈(ήταν να μαζευτούμε 15 άτομα πολύ στενοί συγγενείς που βρισκόμαστε καθημερινά δν πειράζει όμως του χρόνου 💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki5s είπε:

Πραγματικά τις μελλοντικές μανουλες που έχουν ήδη μικράκια στο σπίτι σας θαυμάζω. Γιατί πρεπει να είστε non stop όλη ημέρα. Θα σας στείλω να σας πω. Με φοβίζει γιατί δεν έκατσα σπιτι παρολο την αποκόλληση πηγαίνα για δουλειά και επειδή ακόμη δεν το γνωρίζουν δεν είχα την επιλογή να προσεχω και άλλα γυρνώντας σπιτι απλά προσπαθω όσο μπορω να μενω ξάπλα. Όποτε θέλω να δω ότι όντως είναι καλά. 

Σκέφτομαι κι εγώ μήπως πάρω απο τώρα κανένα παντελόνι εγκυμοσύνης γτ με τα ρουχά που μου κάνουν πλεον δεν με βλέπω να βγάζω φθινόπωρο 😂😇

Αχ ειβαι όπως τ λες νον στοπ χαχαχα 

ειτε 1 είτε 2 είτε 5 η μέρα κυλάει σε γοργούς ρυθμού εξαρτάται βέβαια κ το παιδί 😇

 

φαντάζομαι ποσο δύσκολο θα είναι σε τέτοιες συνθήκες να εργάζεσαι υπομονή μπας κ τους το ανακοινώσεις κ έχεις μια πιο εύκολη μεταχείριση στην εργασία σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Χαίρομαι που είσαι καλά αν ήταν κάτι θα το έβλεπε ο ιατρός στον υπέρηχο  έψαξα κ εγώ για τ καφέ κ είχα διαβάσει ότι είναι φυσιολογικά στο πρώτο τρίμηνο συνήθως 

είχα κ εγώ 2 φορές καφέ αλλά δν είχαμε δει τίποτα στον υπέρηχο άρα συνέχισα κανονικά την καθημερινότητα ώσπου 2-3 εβδομαδες μετά είχα πόνους μέσης κ περιόδου πολύ έντονους κ πηγα για υπέρηχο κ είδαμε μικρού βαθμού αποκόλληση κ είμαι έκτοτε στο κρεβάτι 😪

Ναι κατάλαβα... αν είναι μικρή η αποκόλληση θα επανέλθει εύκολα ειδικά αφού ξεκουράζεσαι, είχα και εγώ μια μικρή αποκόλληση τότε στην παλίνδρομη, με utrogestan και όσο μπορούσα ξεκούραση στον επόμενο υπέρηχο δεν φαινόταν.... Εύχομαι να περάσει γρήγορα και να επανέλθεις στην καθημερινότητα σου! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα σε όλες 

βλεπω έχουμε κοντά κοντά ραντεβού οι περισσότερες άρα να μας γράψετε τ νέα σας με το καλό όταν πάτε!❤️❤️❤️ 
τι ωραία που έχουμε μαζευτεί πολλές κοπέλες! 

κ εγώ έχω την Δευτέρα ραντεβού και θα κλείσουμε άμεσα κ για αυχενικη! 
 

αυτη η προγεστερονη εμένα μ έχει καταστρέψει προσωπικά ( μ είπε ο γιατρός καλύτερα κολπικά γιατί μειώνει σε κάποιο βαθμό τ συμπτώματα) παίρνω 3 την μέρα κ έχω υπνηλία ζαλάδα κ πολύ ναυτία ενώ μ είχε περάσει! 
 

περιμένω να πάω την Δευτέρα να δω μήπως έχει κολλησει ο πλακούντας κ να ηρεμήσω λίγο 🙏🏾
σημερα έχει γενέθλια η κόρη μ γίνεται 2 κ είχαμε κανονίσει πάρτι αλλά φυσικά ακυρώθηκε όμως είναι μικρούλα ακόμα ευτυχώς κ δν καταλαβαίνει πολλά σχετικά με τ πάρτι! Θα της σβήσουμε τούρτα σπίτι οι 3 μας! ❤️ 
του χρόνου ελπίζω να της κάνουμε ένα μεγάλο πάρτι να έχει περάσει κ ο κορωνοιος! 

Να τη χαίρεστε!! Πολύχρονη και τυχερή να είναι, και με το καλό να γνωρίσει το αδερφάκι της σε λίγους μήνες! 

Ναι του χρόνου πρώτα ο θεός, θα κάνετε ένα μεγάλο πάρτυ! 🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

4ο μωράκι είναι αυτό;; Με το καλό!!🥰💕💞

Είναι η πέμπτη μου εγκυμοσύνη αλλά πρώτα ο Θεός το δεύτερο μωράκι μας. Τα διδυμακια μας δυστυχώς πέθαναν στην κοιλίτσα τον 5ο μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nantinaki είπε:

Καλησπέρα! Ναι το pfizer έκανα! Πέρασε ένα 24ωρο πια και ευτυχώς δεν είχα καμία παρενέργεια! Το έκανα και γω με προτροπή του γυναικολόγου μου και αφού πήρα και γνώμη παθολόγου. Ρώτα τον γιατρό τώρα που θα μπεις δεύτερο τρίμηνο νομίζω θα στο προτείνει!

Μια χαρά έχεις αύριο ραντεβού τέλεια! Να μας γράψεις πόσο μεγάλωσε το μωράκι σου!

Εγώ έχω ακόμα... Έκανα αυχενική 17/8 και μου είπε το επόμενο ραντεβού 17/9!!! Οπότε έχω άλλες 18 μέρες να με τρώει η αγωνια😀🤣🤣.Το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι όταν θα ξαναπάω θα είμαι 17 εβδομάδων, οπότε θα δω με λαχτάρα το μωράκι μου να έχει μεγαλώσει πολύ!

Μακάρι!! Απλά επειδή θηλάζω κι όλας το πρώτο μου παιδάκι, πριν μείνω έγκυος μου είχε πει πάλι να μην το κάνω λόγω θηλασμού..μετά και λόγω εγκυμοσύνης…θα δούμε τώρα τι θα μου πει..

Αχ ναι θα σας πω τα νέα αύριο!! Ελπίζω να είναι όλα καλά🙏

Πωπωω ναι όταν ξαναπάς θα έχει μεγαλώσει😍 άντε με το καλό να το δείτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Theodora12 είπε:

Kορίτσια μου και εγώ έκανα Pfizer 1η δόση στην σύλληψη (δεν το ήξερα ότι ήμουν έγκυος) και την 2η δόση 6 εβδομάδων δεν είχα κάποιο θέμα, ούτε κάποιο σύμπτωμα πχ πυρετό ... οπότε ειδικά το 2ο τρίμηνο δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Το μόνο που μου είχε πει ο γιατρός ήταν να κάνω την 2η δόση αφού ακούσουμε καρδιά και όχι τις μέρες που θα είναι η αυχενική (δεν ξέρω γιατί) . Η αλήθεια είναι ότι στην αρχή δεν ήθελα και φοβόμουν αλλά τώρα νιώθω πιο άνετα που ξεμπέρδεψα με αυτό μιας και στην δουλειά μου μας το κάνανε υποχρεωτικό από 1η Σεπτέμβρη

Καλά εκανες κορίτσι μου, κι εγώ από τη μία έχω ενδοιασμούς, από την άλλη θέλω να το κάνω να έχω το κεφάλι μου ήσυχο..αλλά επειδή θηλάζω μου είπαν όχι και γι’αυτό το λόγο..θα πάω αύριο στο γιατρό μου να δω τι θα μου πει τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλά εκανες κορίτσι μου, κι εγώ από τη μία έχω ενδοιασμούς, από την άλλη θέλω να το κάνω να έχω το κεφάλι μου ήσυχο..αλλά επειδή θηλάζω μου είπαν όχι και γι’αυτό το λόγο..θα πάω αύριο στο γιατρό μου να δω τι θα μου πει τώρα 

Ναι ρωτά αν θέλεις, γιατί εμένα και την κουμπάρα μου και όλες τις φίλες μου που γέννησαν πέρυσι, η οδηγία που είχαν ήταν να το κάνουν με τον θηλασμό για να περάσουν και αντισώματα στα μωράκια τους, ώστε να τα προστατεύσουν!

Γενικά μου την σπάει λίγο κορίτσια που δεν υπάρχει έννοια γραμμή και κατεύθυνση από όλους τους γιατρούς, σε βάζουν σε προσωπικό δίλημμα ενώ δεν θα πρεπε να είναι έτσι! Άλλοι λένε κάντε το άλλοι όχι σε καμία περίπτωση! Εγώ πραγματικά μέχρι να το κάνω με είχε φάει τι άγχος, τώρα ηρέμησα λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nantinaki είπε:

Ναι ρωτά αν θέλεις, γιατί εμένα και την κουμπάρα μου και όλες τις φίλες μου που γέννησαν πέρυσι, η οδηγία που είχαν ήταν να το κάνουν με τον θηλασμό για να περάσουν και αντισώματα στα μωράκια τους, ώστε να τα προστατεύσουν!

Γενικά μου την σπάει λίγο κορίτσια που δεν υπάρχει έννοια γραμμή και κατεύθυνση από όλους τους γιατρούς, σε βάζουν σε προσωπικό δίλημμα ενώ δεν θα πρεπε να είναι έτσι! Άλλοι λένε κάντε το άλλοι όχι σε καμία περίπτωση! Εγώ πραγματικά μέχρι να το κάνω με είχε φάει τι άγχος, τώρα ηρέμησα λίγο.

Ισχύει!! Εμένα ο γυναικολόγος μου μου είπε πρώτα να σταματήσω το θηλασμό και μετά να το κάνω…απλά έμεινα έγκυος παράλληλα και αύριο που θα πάω θα τον ξαναρωτήσω..και ο άλλος γυναικολόγος που πήγα να ακούσω καρδιά(γιατί ο δικός μου έλειπε διακοπές), μου λέει τώρα που έμεινες έγκυος άστο καλύτερα..και για θηλασμό το ίδιο…πραγματικά οι γιατροί δεν ακολουθούν μία γραμμή και αυτό μας μπερδεύει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Monica 92 είπε:

Είναι η πέμπτη μου εγκυμοσύνη αλλά πρώτα ο Θεός το δεύτερο μωράκι μας. Τα διδυμακια μας δυστυχώς πέθαναν στην κοιλίτσα τον 5ο μήνα.

Αχ κατάλαβα…τα γλυκούλια…❤️ συγγνώμη που στο θύμισα…Τώρα θα πάνε όλα καλά..❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα! Είχα πολύ καιρό να μπω στο forum. Τυχαία έπεσα στην ομάδα σας "μωράκια Μαρτίου 2022" κ έτσι κάπως νοσταλγησα κ συγκινήθηκα. Πέρυσι ήμουν κι εγώ στα μωράκια Μαρτίου 2021 κ τώρα κρατώ έναν μικρό μπόμπιρα 5 μηνών στην αγκαλιά μου. Θέλω να σας ευχηθώ μια υπέροχη εγκυμοσύνη να έχετε, να το απολαυσετε γιατί αυτό που ζείτε τώρα είναι μοναδικό κ δεν έχει σχέση με το μετά (το οποίο είναι εξίσου υπέροχο αλλά με διαφορετικό τρόπο)

Με το καλό σε όλες σας 🙏 ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! Είχα πολύ καιρό να μπω στο forum. Τυχαία έπεσα στην ομάδα σας "μωράκια Μαρτίου 2022" κ έτσι κάπως νοσταλγησα κ συγκινήθηκα. Πέρυσι ήμουν κι εγώ στα μωράκια Μαρτίου 2021 κ τώρα κρατώ έναν μικρό μπόμπιρα 5 μηνών στην αγκαλιά μου. Θέλω να σας ευχηθώ μια υπέροχη εγκυμοσύνη να έχετε, να το απολαυσετε γιατί αυτό που ζείτε τώρα είναι μοναδικό κ δεν έχει σχέση με το μετά (το οποίο είναι εξίσου υπέροχο αλλά με διαφορετικό τρόπο)

Με το καλό σε όλες σας 🙏 ❤️ 

Τι ωραία!! ☺️ Σ' ευχαριστούμε πολύ!! 🙏

Ό,τι καλύτερο σου ευχόμαστε και να χαίρεσαι τον μπομπιράκο σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Αχ κατάλαβα…τα γλυκούλια…❤️ συγγνώμη που στο θύμισα…Τώρα θα πάνε όλα καλά..❤️

Μακάρι 🙏🙏🙏 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσουδες!! 
πως είσαστε όλες; Τα μωράκια σας; Εγώ είμαι στην 13η+3 και μπορώ να πω πως τα πάω αρκετά καλά σε σχέση με τς αρχές Ιουλίου που δεν μπορούσα να κάνω βήμα (περασμένα ξεχασμένα). Έχω κάνει την αυχενική την περασμένη εβδομάδα και περιμένω αποτελέσματα !! Χαίρομαι πολύ που βρήκα αυτό εδώ το φόρουμ να μιλήσω με άλλες μανούλες ή μανούλες to be!! Μιας και είναι το πρώτο μου αυτό που με αγχώνει προς το παρόν είναι το εμβόλιο.. σκέφτομαι να το κάνω αφού γυρίσω κοντά στον 5ο μήνα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Riaa είπε:

Να τη χαίρεστε!! Πολύχρονη και τυχερή να είναι, και με το καλό να γνωρίσει το αδερφάκι της σε λίγους μήνες! 

Ναι του χρόνου πρώτα ο θεός, θα κάνετε ένα μεγάλο πάρτυ! 🥳

Ευχαριστούμε πολύ πολύ για τις ευχές εύχομαι κ εσυ με το καλό να κρατήσεις το παιδάκι σου ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Theodora12 είπε:

Ναι κατάλαβα... αν είναι μικρή η αποκόλληση θα επανέλθει εύκολα ειδικά αφού ξεκουράζεσαι, είχα και εγώ μια μικρή αποκόλληση τότε στην παλίνδρομη, με utrogestan και όσο μπορούσα ξεκούραση στον επόμενο υπέρηχο δεν φαινόταν.... Εύχομαι να περάσει γρήγορα και να επανέλθεις στην καθημερινότητα σου! ❤️ 

Σ ευχαριστώ πολύ μου δίνεις πολύ κουράγιο κ ελπίδες να το ξεπεράσω σύντομα  ❤️❤️❤️❤️
Να πάνε όλα καλά εύχομαι κ με την δικιά σου εγκυμοσύνη μέχρι τέλους ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η thalaki είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! Είχα πολύ καιρό να μπω στο forum. Τυχαία έπεσα στην ομάδα σας "μωράκια Μαρτίου 2022" κ έτσι κάπως νοσταλγησα κ συγκινήθηκα. Πέρυσι ήμουν κι εγώ στα μωράκια Μαρτίου 2021 κ τώρα κρατώ έναν μικρό μπόμπιρα 5 μηνών στην αγκαλιά μου. Θέλω να σας ευχηθώ μια υπέροχη εγκυμοσύνη να έχετε, να το απολαυσετε γιατί αυτό που ζείτε τώρα είναι μοναδικό κ δεν έχει σχέση με το μετά (το οποίο είναι εξίσου υπέροχο αλλά με διαφορετικό τρόπο)

Με το καλό σε όλες σας 🙏 ❤️ 

Να χαίρεσαι το παιδάκι σου να ναι πάντα υγιές κ χαρούμενο 

❤️❤️❤️❤️

Έτσι νοσταλγώ κ εγώ ακόμα την πρώτη μου εγκυμοσύνη πριν 2-2.5 χρόνια 

ειναι πάντα μια δυνατή κ ξεχωριστή εμπειρία κ το πριν και το μετά 

αξιζει να απολαμβάνουμε το ταξίδι της κύησης κ της μητρότητας ως το τέλος! 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

ΠΗΤ για τις εγκυουλες Φεβρουαρίου-Μαρτίου-Απριλίου 2022❤️

@Bonbon 03/02 

@JNtina 06/02

@Nantinaki 26/02 αγόρι 👶💙

@mia2020 03/03 κορίτσι 👶💜

@geo2222  09/03

@Louna  15/03 κορίτσι 👶💜

@Monica 92 20/03

@Vasilique 24/03 αγόρι 👶💙 κορίτσι 👶💜

@Xrisa95     25/03 

@Niki5s     28/03

@Evaki! 29/03

@Konstantina93 30/03

@Princess28 02/04

@Theodora12 05/04

@Riaa   06/04

@Marakiii 25/04 

Επεξεργάστηκε από Xrisa95
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ μου δίνεις πολύ κουράγιο κ ελπίδες να το ξεπεράσω σύντομα  ❤️❤️❤️❤️
Να πάνε όλα καλά εύχομαι κ με την δικιά σου εγκυμοσύνη μέχρι τέλους ❤️❤️❤️❤️

Όλα θα πάνε καλά κοπέλα μου!! Η Παναγία μαζί σου... Μπαίνω και διαβάζω τα νέα σας! Και εμένα η νύφη μου έπαθε αποκόλληση αρχές της εγκυμοσύνης της και όμως μια χαρά με τα utregostan το ξεπέρασε και τώρα είναι στον 5ο μήνα.... Φιλιά πολλά 😘😘😘 να ξεκουράζεσαι και να προσέχεις!!! Εμάς αρχίζουν σχολεία τα μικρά μας και πήραμε τσαντουλες γράφτηκαμε στο φροντιστήριο αγγλικών... Έχω τρεξίματα και ξεχνιέμαι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Όλα θα πάνε καλά κοπέλα μου!! Η Παναγία μαζί σου... Μπαίνω και διαβάζω τα νέα σας! Και εμένα η νύφη μου έπαθε αποκόλληση αρχές της εγκυμοσύνης της και όμως μια χαρά με τα utregostan το ξεπέρασε και τώρα είναι στον 5ο μήνα.... Φιλιά πολλά 😘😘😘 να ξεκουράζεσαι και να προσέχεις!!! Εμάς αρχίζουν σχολεία τα μικρά μας και πήραμε τσαντουλες γράφτηκαμε στο φροντιστήριο αγγλικών... Έχω τρεξίματα και ξεχνιέμαι.... 

σ ευχαριστωωω παρά πολύ ελπίζω να πάνε όλα καλά γιατί δν μπορώ κ να κάτσω στο κρεβάτι όλη μέρα καθώς είμαι μόνη μου με την μικρή μου! 
Ότι είναι να γίνει θα γίνει ελπίζω στο καλύτερο 🥰😇

 

πολυ χαίρομαι για την νύφη σου με το καλό της εύχομαι να κυλήσει ο χρόνος νεράκι! ❤️
 

πως είσαι; Αρχίζουν τ σχολεία τώρα φαντάζομαι τ παιδάκια σου έχουν προσμονή πάλι από την αρχή!  
κρατα γερά 🙏🏾❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Princess28 καλησπέρα για πες μας τ νέα σου! 

κ εννοείται οποια άλλη κοπέλα έχει νέα να μας γράψει  να ξεχαστούμε λιγάκι από την καθημερινότητα ☺️😍🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...