Μετάβαση σε περιεχόμενο

τιμες απο κλινικες


kattis

Recommended Posts

και εγω καινουργια ειμαι στο forum, επισεις και εγω θα ηθελα να μαθω περιπου τιμες γεννας σε κλινικες.ειμαι απο θεσσαλονικη και ειναι να γεννησω στην γενικη κλινικη εκει ειναι και ο γυναικολογος μου, αν γινετε και γνωριζει καποια και μπορει να με βοηθησει να μου δωσει καποιες πληροφοριες για την συγκεκριμενη κλινικη ακομα και γνωμες θα με εκανε πολυ χαρουμενη, παντος ακουω κατι τιμες τρελες γενικα απο κλινικες που τρομαξα λιγακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kattis kalos irthes,,k go thessalonikia eimai...

me to kalo na dexteis to mpempaki sou..

ego tha genniso sto genesis..mias k geniki de mou gemise to mati apo thema xorou...

tis times tis iksera alla me eipan oti apo 15 .01 tha anebazan tis times..an se boleyei apne apo kei k rota...to eixa kanei ego..i pare k til..tha se enimerosoun....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hi thouli! vasika o gynekologos moy einai stin geniki kai sto genesis apla gia to genisis den akousa kales entiposis,tora ti na po! tha kano afto pou mou ipes tha paro tilefono kai etsi tha paro kai tis sostes plirofories.echo vevaia poli kero brosta mou mechri na geniso, iounio genao.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kattis γεια σου!

Εγω γενναω οπου να ναι στη Γενικη.

Πηγα απο εκει στα μεσα του μηνα για να μαθω τις τιμες και διαφορα αλλα και με διωξανε ευγενικα λεγοντας μου οτι αλλαζει ο τιμοκαταλογος απο τις 20/1.

Και να μαθεις τωρα τις τιμες πιθανον να μην ισχυουν τον Ιουνιο γιατι αναπροσαρμοζουν τις τιμες τους πολυ συχνα...

Εγω δυστυχως δεν εχω αλλη επιλογη γιατι ο γιατρος μου ειναι μονο στη Γενικη.

Παντως θα σου ελεγα να πας και στα δυο που λες για να δεις απο κοντα τι γινεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου το μονο που ειπαν ειναι να ξαναεπικοινωνησω μετα τις 20 Ιανουαριου που θα εχει βγει ο καινουργιος τιμοκαταλογος.

Ξεχνα τις τιμες που ηξερες παντως.

Σιγουρα ανεβηκαν.

Δε φανταζομαι βεβαια να εχουν τοσο μεγαλη διαφορα...

Μη μου την κανεις και συ τελευταια στιγμη!!!!

Μονη μου θα μεινω εκει???????????

Please!!!!!!!!!!!

:( :( :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα κρατηθω απο μια φρούδα ελπίδα ότι λογω οικονομικης κρισης επεσαν οι γεννησεις στις κλινικες και ισως μειωθηκαν οι τιμες....χαχαχαχα....οχι παιδι μου εγω βραχος εκει ....ασε που ο αντρας μου κανει ονειρα οτι οταν γεννησω θα παει να τα πιει στα μαγαζια εκει κατω...ξερεις εσυ...επειτα οσο και να τα ανεβάσουν πιο φτηνα θα ειναι παλι απο τισ άλλες 2 γνωστες κλινικές....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαχαχα Γιωτα τα ιδια και ο δικος μου!!!

Τα εχει κανονισει με ενα μαγαζι εκει διπλα!!

Θα τους μαζεψει ολους εκει λεει και θα κερναει ολον τον κοσμο!!!

Μονο εγω θα λειπω!!!!

Λες η κριση να εφτασε μεχρι εκει??????

Δεν πανε καλα οι δουλειες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειάς σας κορίτσια, κι εγώ από Θεσσαλονίκη είμαι και έχω ΠΗΤ 07/04/2009. Ο γιατρός μου είναι Στο Διαβαλκανικό και στην Γενική.

Οι τιμές στο Διαβαλκανικό είναι:

3κλινο 1520,00 ευρώ

2κλινο 2090,00 ευρώ

1κλινο 3050,00 ευρώ

όλα αυτά χωρίς φάρμακα και αναισθισιολόγο.

Στην Γενική ρώτησα μόνο για 3κλινο 1450,00 ευρώ επίσης χωρίς φάρμακα και ανισθισιολόγο. Πάνω κάτω σε όλες τις κλινικές το ίδιο είναι.

Οι παραπάνω τιμές είναι για ΦΤ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...