Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Τελειως!!! Το βραδυ το παθαίνω αυτο που λες που ειναι τελειως τούρλα!!! 

Το ειχα τους πρωτους μηνες αυτο. Πέμπτο μηνα ημουν καλα και τωρα τελευταια βδομαδα του έκτου με επιασε παλι😫 Με το που φαω αστα να πανε… ενα τραβηγμα τρελό 🤪η κοιλια δε με ενοχλει καθολου, ουτε η μητρα… μάλλον επειδη μεγαλωνει και πιεζει τα οργανα μας προς τα πανω… πω πω εργοστασιο το σωμα μας ε🤪 οι ορμόνες τσιφτετέλι αλλα θα μου πεις ολοκληρο θαυμα φερνουμε στο κοσμο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Το ειχα τους πρωτους μηνες αυτο. Πέμπτο μηνα ημουν καλα και τωρα τελευταια βδομαδα του έκτου με επιασε παλι😫 Με το που φαω αστα να πανε… ενα τραβηγμα τρελό 🤪η κοιλια δε με ενοχλει καθολου, ουτε η μητρα… μάλλον επειδη μεγαλωνει και πιεζει τα οργανα μας προς τα πανω… πω πω εργοστασιο το σωμα μας ε🤪 οι ορμόνες τσιφτετέλι αλλα θα μου πεις ολοκληρο θαυμα φερνουμε στο κοσμο 

Κι εμενα ακριβως ετσι μου κανει το βραδυ!!! Τρελα τραβήγματα εχω, καμια φορα ουτε να περπατήσω δεν μπορω καλα καλα… 

Οντως ρε παιδι μου τι ειναι η γυναίκα!!! Τι φτιάχνουμε!!! Δε μπορω να το πιστέψω οτι εχω ενα μωρακι στην κοιλια και οτι σε ενα σώμα χτυπάνε δυο καρδιές αυτη τη στιγμη!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλημερα κορίτσια!!!! 
Κι εγω το εχω κανει το εμβόλιο!!! Κι εγω σαν κι εσενα σκεφτομαι Κάλλια, φοβαμαι τις ιώσεις ασε!!! Μην κανω κανα βήχα τωρα με την κοιλουμπα!!  Εκανα και της γρίπης ηδη!! 
Πολλα τα κρούσματα ρε κορίτσια οντως!! Θελει προσοχή και ιδιαιτερα μετα με τα μικρουλακια μας! Την προηγούμενη βδομαδα πολυ στενοχωρηθηκα με τα μωράκια που διασωληνώθηκαν!!! 

Ασε με , γιατί με το που το λες με πιάνουν τα κλάματα ! Κορίτσια εγω δεν βλέπω ειδήσεις καθόλου... δεν μπορώ. Επηρεάζομαι πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

https://www.mothersblog.gr/mia-mama-grafei/story/126966/mama-krata-me-konta-soy?fbclid=IwAR2lFYd3M2Re1vDCBIPJWppIHoLYDoS44xUX79LvueBxlcLDwbNyIDgO8v8

Σας έστειλα ένα κειμενάκι με όμορφα λόγια !! ❤️

Ναι, είναι απίστευτο αυτό που ζούμε... 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Ασε με , γιατί με το που το λες με πιάνουν τα κλάματα ! Κορίτσια εγω δεν βλέπω ειδήσεις καθόλου... δεν μπορώ. Επηρεάζομαι πολύ

Κι εγω δεν πολυ βλεπω τωρα αλλα τα αναπαράγουν κι αλλες εκπομπές!! Ασε!! 🙁🙁🙁 

Να προσέχουμε κορίτσια παρα πολυ και ολα θα γίνουν!!! 
Ευτυχως εγω βγήκα σε άδεια νωρις γιατι δουλεύω με παιδια και οι ιώσεις θερίζουν αυτη την εποχή!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia.Geo είπε:

https://www.mothersblog.gr/mia-mama-grafei/story/126966/mama-krata-me-konta-soy?fbclid=IwAR2lFYd3M2Re1vDCBIPJWppIHoLYDoS44xUX79LvueBxlcLDwbNyIDgO8v8

Σας έστειλα ένα κειμενάκι με όμορφα λόγια !! ❤️

Ναι, είναι απίστευτο αυτό που ζούμε... 🥰

Τι ομορφο!!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ μας χρειάζονται οι ψυχούλες!  🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

https://www.mothersblog.gr/mia-mama-grafei/story/126966/mama-krata-me-konta-soy?fbclid=IwAR2lFYd3M2Re1vDCBIPJWppIHoLYDoS44xUX79LvueBxlcLDwbNyIDgO8v8

Σας έστειλα ένα κειμενάκι με όμορφα λόγια !! ❤️

Ναι, είναι απίστευτο αυτό που ζούμε... 🥰

Τι ομορφα λογια μαρη που πλανταξα στο κλαμα με το που το διαβασα 🤣 πω πω πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κι εγω δεν πολυ βλεπω τωρα αλλα τα αναπαράγουν κι αλλες εκπομπές!! Ασε!! 🙁🙁🙁 

Να προσέχουμε κορίτσια παρα πολυ και ολα θα γίνουν!!! 
Ευτυχως εγω βγήκα σε άδεια νωρις γιατι δουλεύω με παιδια και οι ιώσεις θερίζουν αυτη την εποχή!! 

Δε βλεπω καθολου τηλεοραση… ταινιες μονο αλλα τα νεα ξεπηδάνε απο παντου μεσα στο ιντερνετ … υπομονη μανούλες! Θα τα καταφερουμε 🥰🌺🧚🏼‍♂️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Louna είπε:

Τι ομορφα λογια μαρη που πλανταξα στο κλαμα με το που το διαβασα 🤣 πω πω πω

κ εγωωωω!! Ετρεχε το δάκρυ και είμαι και στη δουλειά 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Δε βλεπω καθολου τηλεοραση… ταινιες μονο αλλα τα νεα ξεπηδάνε απο παντου μεσα στο ιντερνετ … υπομονη μανούλες! Θα τα καταφερουμε 🥰🌺🧚🏼‍♂️

Ναι οντως!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια ,τι κάνετε?  

Δεν έρχεται ΤΊΠΟΤΑ από ειδοποιήσεις κ επειδή κάνω όλη μέρα δουλειές δεν τα είδα καθόλου.... είστε όλες καλά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ,τι κάνετε?  

Δεν έρχεται ΤΊΠΟΤΑ από ειδοποιήσεις κ επειδή κάνω όλη μέρα δουλειές δεν τα είδα καθόλου.... είστε όλες καλά? 

Κ εμείς μόλις χαλαρωσαμε στον καναπέ ! Έχω να κάνω τόσες δουλειές βέβαια .. 😂

Βρε κορίτσια , νιώθω τόσο πολύ βαριά... Νομίζω ότι θα μου λείψει η κοιλιά μου , αλλά είναι αρκετά άβολο τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia.Geo είπε:

Κ εμείς μόλις χαλαρωσαμε στον καναπέ ! Έχω να κάνω τόσες δουλειές βέβαια .. 😂

Βρε κορίτσια , νιώθω τόσο πολύ βαριά... Νομίζω ότι θα μου λείψει η κοιλιά μου , αλλά είναι αρκετά άβολο τωρα

Έτσι είναι.... Θα σου λείψει! 

Πώς πάτε από προετοιμασίες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Έτσι είναι.... Θα σου λείψει! 

Πώς πάτε από προετοιμασίες?

Τίποτα ακόμα ! Περιμένω την άδεια πως κ πως ! Εσύ , πώς τα πας με αυτα ? Τα μικρά είναι καλύτερα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia.Geo είπε:

Τίποτα ακόμα ! Περιμένω την άδεια πως κ πως ! Εσύ , πώς τα πας με αυτα ? Τα μικρά είναι καλύτερα? 

Όλο κ καλύτερα... Δεν θα πάει σχολείο βέβαια καθόλου αυτή τη βδομάδα, να είμαστε σίγουρα εντελώς καλά 

Εγώ πλέων είμαι αρκετά έτοιμη από τα πραγματάκια μας 🥰 Περιμένω βέβαια να έρθουν κάποια από παραγγελίες, για να τα έχω όλα μπροστά μου κ να τσεκάρω ελλείψεις, αλλά νομίζω ότι ότι δεν εχω πολλά ακόμα να πάρω. Τώρα θέλω να τελειώσω με κάποιες δουλειές του σπιτιού για στήσω σιγά σιγά κούνιες κτλ..... ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/11/2021 at 2:40 ΜΜ, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσι μου οντως παρε τον γιατρο σου να τον ρωτήσεις… 

Τωρα πως εισαι; 

Μια χαρα είμαι, κ ο μπέμπης με χαιρετάει όλη την ώρα. Την άλλη βδομάδα έχω γιατρό κ θα τουωτο αναφέρω. Γενικά δεν αγχώνομαι κ πολύ 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Όλο κ καλύτερα... Δεν θα πάει σχολείο βέβαια καθόλου αυτή τη βδομάδα, να είμαστε σίγουρα εντελώς καλά 

Εγώ πλέων είμαι αρκετά έτοιμη από τα πραγματάκια μας 🥰 Περιμένω βέβαια να έρθουν κάποια από παραγγελίες, για να τα έχω όλα μπροστά μου κ να τσεκάρω ελλείψεις, αλλά νομίζω ότι ότι δεν εχω πολλά ακόμα να πάρω. Τώρα θέλω να τελειώσω με κάποιες δουλειές του σπιτιού για στήσω σιγά σιγά κούνιες κτλ..... ❤

Κι εμενα οι ειδοποιήσεις των μηνυμάτων σημερα πήγαιναν στον κάδο… 

Πω πω σχεδόν ετοιμη κι ολας ε!!! Μπραβο κοριτσι μου!!! 
 

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Κ εμείς μόλις χαλαρωσαμε στον καναπέ ! Έχω να κάνω τόσες δουλειές βέβαια .. 😂

Βρε κορίτσια , νιώθω τόσο πολύ βαριά... Νομίζω ότι θα μου λείψει η κοιλιά μου , αλλά είναι αρκετά άβολο τωρα

Κι εγω νιωθω πολυ βαριά και εχω ολο πόνους απο δω και απο κει!! Τα ειπα ολα στον γιατρο μου που πηγα σημερα και μου είπε οτι ειναι ολα μυϊκά και θα εχω και περισσότερα οσο μεγαλώνει το μικρουλακι και στη μέση και στη λεκάνη!!! 
Κι εμενα νομιζω οτι θα μου λειψει αλλα θα την βλεπω και θα εχω μεγαλύτερη χαρα και οχι τοσο αγχος οπως τωρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JNtina είπε:

Κι εμενα οι ειδοποιήσεις των μηνυμάτων σημερα πήγαιναν στον κάδο… 

Πω πω σχεδόν ετοιμη κι ολας ε!!! Μπραβο κοριτσι μου!!! 
 

Κι εγω νιωθω πολυ βαριά και εχω ολο πόνους απο δω και απο κει!! Τα ειπα ολα στον γιατρο μου που πηγα σημερα και μου είπε οτι ειναι ολα μυϊκά και θα εχω και περισσότερα οσο μεγαλώνει το μικρουλακι και στη μέση και στη λεκάνη!!! 
Κι εμενα νομιζω οτι θα μου λειψει αλλα θα την βλεπω και θα εχω μεγαλύτερη χαρα και οχι τοσο αγχος οπως τωρα!!! 

Αυτές τις μέρες πήρα λίγο φόρα κ ψώνισα... βέβαια εντάξει όπως καταλαβαίνεις δεν ασχολήθηκα με καρότσι, βρεφικά έπιπλα κτλ γιατί τα έχω ήδη! Αλλά τώρα έχω αρκετή δουλίτσα στο σπίτι, θέλω μια βδομάδα με δέκα μέρες (με τους ρυθμούς που πάω) για να τακτοποιήσω τους χώρους, να μπορούν να μπουν τα πραγματάκια του μωρού, τώρα τα βάζω όπως όπως μέσα στις ντουλάπες. Δεν έχω κ καθόλου βοήθεια οπότε το πάω πολύ αργά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Αυτές τις μέρες πήρα λίγο φόρα κ ψώνισα... βέβαια εντάξει όπως καταλαβαίνεις δεν ασχολήθηκα με καρότσι, βρεφικά έπιπλα κτλ γιατί τα έχω ήδη! Αλλά τώρα έχω αρκετή δουλίτσα στο σπίτι, θέλω μια βδομάδα με δέκα μέρες (με τους ρυθμούς που πάω) για να τακτοποιήσω τους χώρους, να μπορούν να μπουν τα πραγματάκια του μωρού, τώρα τα βάζω όπως όπως μέσα στις ντουλάπες. Δεν έχω κ καθόλου βοήθεια οπότε το πάω πολύ αργά 

Μια χαρα σε βρίσκω!!! Ευτυχως εσυ εχεις έπιπλα και καρότσι!! Εγω θα τα παω οοοοολα απο την αρχη!!! Θα ψωνίσω μεχρι τελικής πτώσης χαχαχαχαχαχαχαχ!!!! 
Τις δουλειες καλα κανεις και τις κανεις χαλαρα!! Να μην κουράζεσαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα, σας διαβάζω τόσο καιρό αλλά δν έχω προλάβει να γράψω. Αλλά σήμερα είπα να μπω και εγώ στην παρέα σας. Περιμένω και εγώ τον πρώτο μου μπεμπάκο τον Φλεβάρη. ΠΗΤ έχω 08/02 και στην αυχενική μου είπε η γιατρό 06/02. Δυστυχώς στην καμπύλη ζαχάρου βρέθηκα με διαβήτη κύησης αλλά προς το παρόν το ελέγχουμε με διατροφή και μετρήσεις ζαχάρου. Η αλήθεια είναι πως το είχα παρακάνει με τα γλυκά 😝Και εγώ αυτές τις μέρες περνάω μια ίωση ευτυχώς χωρίς πυρετό αλλά με έντονο βήχα και καταρροή. το ταλαιπωρώ το γλυκούλη μου εκεί μέσα. Ελπίζω να μην σας κούρασα με το κατεβατο μου😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Μια χαρα σε βρίσκω!!! Ευτυχως εσυ εχεις έπιπλα και καρότσι!! Εγω θα τα παω οοοοολα απο την αρχη!!! Θα ψωνίσω μεχρι τελικής πτώσης χαχαχαχαχαχαχαχ!!!! 
Τις δουλειες καλα κανεις και τις κανεις χαλαρα!! Να μην κουράζεσαι!! 

Ναι δεν θέλω να ζοριστώ κ να έχουμε κανένα απρόοπτο 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Ναι δεν θέλω να ζοριστώ κ να έχουμε κανένα απρόοπτο 😋

Καλα κανεις!!! Κι εγω το ιδιο κανω!! Ετσι πρεπει! 🙂🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

Μια χαρα σε βρίσκω!!! Ευτυχως εσυ εχεις έπιπλα και καρότσι!! Εγω θα τα παω οοοοολα απο την αρχη!!! Θα ψωνίσω μεχρι τελικής πτώσης χαχαχαχαχαχαχαχ!!!! 
Τις δουλειες καλα κανεις και τις κανεις χαλαρα!! Να μην κουράζεσαι!! 

Έχει κ αυτό τη χάρη του όμως 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Έχει κ αυτό τη χάρη του όμως 🥰🥰🥰🥰

Ωωωωω σιγουρα!!!! Ανυπομονω να κανω αυτα τα ψωνια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, εσείς που έχετε μωράκια και κατέχετε περισσότερα, δε κάνετε μια λίστα εδώ για μας τις πρωτάρες με το τι πράγματα θα χρειαστούμε; Φτιάχνω λίστα και θα χρειαστώ βοήθεια. Έχω γράψει π.χ 

καλαθάκι για τα απλυτα

μπανιέρα μωρού

θερμόμετρο 

Ψαλιδάκι 

βουρτσα κτλ κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...