Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Μέχρι τις 18/2 είναι Υδροχόος. Μετά ξεκινάει ο Ιχθύς

Ειναι καλα ζωδια αυτα?? Βολικα??🤣🤣🤣

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Έχετε ποικιλία βλέπω !!!!

Θα έπρεπε να βγει καλοκαιράκι το τέταρτο για να συμπληρωθεί !! χαχα

Αρχές Φεβρουαρίου πιάνει Υδροχόος και μετά από 18 νομίζω γίνεται Ιχθείς

Χαχααα ναι!!! Δεν τα κανονισαμε καλα!!!🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ειναι καλα ζωδια αυτα?? Βολικα??🤣🤣🤣

Χαχααα ναι!!! Δεν τα κανονισαμε καλα!!!🤣🤣🤣🤣

χαχαχαχαχ .. τι να σου πω ?! Λίγο αλλοπρόσαλλους τους λένε τους Υδροχόους και κτητικούς , ενώ για τα ψαράκια μοναχικά και ευαίσθητα ! Μπορείς να διαλέξεις 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia.Geo είπε:

χαχαχαχαχ .. τι να σου πω ?! Λίγο αλλοπρόσαλλους τους λένε τους Υδροχόους και κτητικούς , ενώ για τα ψαράκια μοναχικά και ευαίσθητα ! Μπορείς να διαλέξεις 😂

Βασικά μάλλον δεν μπορείς !! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Βασικά μάλλον δεν μπορείς !! 😂

Ας διαλεξει η μικρη λοιπον και εμεις ας κανουμε υπομονηηηηη!!!! Το καθενα μια τρελα την εχει η αληθεια ειναι🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Σας έχει απαγορέψει και εσάς ο γιατρός σας την επαφή με τον άντρα σας ή μόνο ο δικός μου κάνει τέτοια; 

Κοίτα δεν είμαι η πιο κατάλληλη να σου απαντήσω.... έχοντας άντρα ναυτικό, πάντα λυπεί στην συγκεκριμένη φάση, αλλά νομίζω ότι μέχρι 36 βδομάδες πρέπει να προσέχεις αυτό το θέμα. Στο τέλος που έρχεται εμένα κ ρωτήσαμε τη γιατρό, μου λέει εννοείται ότι θέλουμε επαφές στο τις τελευταίες βδομάδες για να βοηθήσουμε την κατάσταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...πώς είστε; Εμένα ο γιατρός μου δεν μου έχει απαγορεύσει τις επαφές αλλά τις έχουμε κόψει γιατί ο άντρας μου είναι λίγο φοβιτσιαρης😂😂😂....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κοίτα δεν είμαι η πιο κατάλληλη να σου απαντήσω.... έχοντας άντρα ναυτικό, πάντα λυπεί στην συγκεκριμένη φάση, αλλά νομίζω ότι μέχρι 36 βδομάδες πρέπει να προσέχεις αυτό το θέμα. Στο τέλος που έρχεται εμένα κ ρωτήσαμε τη γιατρό, μου λέει εννοείται ότι θέλουμε επαφές στο τις τελευταίες βδομάδες για να βοηθήσουμε την κατάσταση

Ναι και εμένα αυτό μου είπε . Μετά τις 35 βδομάδες να κάνετε συνέχεια ,τώρα μην το σκέφτεσαι καν 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Sofi1 είπε:

Γεια σας κοριτσια...πώς είστε; Εμένα ο γιατρός μου δεν μου έχει απαγορεύσει τις επαφές αλλά τις έχουμε κόψει γιατί ο άντρας μου είναι λίγο φοβιτσιαρης😂😂😂....

Τους καταλαβαίνω και αυτούς τους καημένους 😋

Δεν ζουν την εγκυμοσύνη και συγχρόνως τη ζουν !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κοίτα δεν είμαι η πιο κατάλληλη να σου απαντήσω.... έχοντας άντρα ναυτικό, πάντα λυπεί στην συγκεκριμένη φάση, αλλά νομίζω ότι μέχρι 36 βδομάδες πρέπει να προσέχεις αυτό το θέμα. Στο τέλος που έρχεται εμένα κ ρωτήσαμε τη γιατρό, μου λέει εννοείται ότι θέλουμε επαφές στο τις τελευταίες βδομάδες για να βοηθήσουμε την κατάσταση

Ακριβως στην ιδια κατάσταση ειμαι κι εγω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ αν έχω μάθει κάτι είναι να μην ρωτάω .... 😝😝 

Δεν ρώτησα λοιπόν κάτι για επαφές οπότε δεν ξέρω ! 

Θεωρώ πως έχει να κάνει με τον τράχηλο πιο πολύ αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Sofi1 είπε:

Γεια σας κοριτσια...πώς είστε; Εμένα ο γιατρός μου δεν μου έχει απαγορεύσει τις επαφές αλλά τις έχουμε κόψει γιατί ο άντρας μου είναι λίγο φοβιτσιαρης😂😂😂....

Κ εγώ κάπως έτσι έτυχε κ ρώτησα τη γιατρό στην πρώτη εγκυμοσύνη.... μου ήρθε από το καράβι κ φοβόταν να με αγγίξει! Έλα εδώ βρε καλέ μου να το κυνηγάω 😅😅😅 κ λέω περίμενε να πάρω το ΟΚ κ θα σου πω εγώ, μόλις ρώτησα τη γιατρό κ είπε εννοείται θέλουμε.... τα ξέχασε όλα 🤣  

Αλλά είμασταν έτσι κ αλλιώς στο τέλος γι'αυτό λέω πως δεν μπορώ να απαντήσω για το πιο πριν.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω για σας αλλά εμένα ο άντρας μου γενικά φοβάται δεν ακουμπάει πολύ φοβάται το βράδυ μη με χτυπήσει καταλάθος...τι να πω ..και σας έτσι ήταν στην πρώτη εγκυμοσύνη; Την δεύτερη φορά ομισως να είναι πιο χαλαρός😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Sofi1 είπε:

Δεν ξέρω για σας αλλά εμένα ο άντρας μου γενικά φοβάται δεν ακουμπάει πολύ φοβάται το βράδυ μη με χτυπήσει καταλάθος...τι να πω ..και σας έτσι ήταν στην πρώτη εγκυμοσύνη; Την δεύτερη φορά ομισως να είναι πιο χαλαρός😂😂😂

Και εμένα είναι πιο προσεκτικός είναι η αλήθεια , αλλά γενικά δεν μπορώ να πω ότι φοβάται πολύ , παρά μόνο όταν κουράζομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia.Geo είπε:

Και εμένα είναι πιο προσεκτικός είναι η αλήθεια , αλλά γενικά δεν μπορώ να πω ότι φοβάται πολύ , παρά μόνο όταν κουράζομαι

Καλημερα κοριτσια 🥰 εμενα τον παει 3 και 1, λαϊκιστή: του παει το σκατο στη Καλτσά 🤣 πηγαμε χτες στο γιατρο  και φυσικα και δεν την ειδαμε τη μπεμπα😅 ειχε τα ποδια πανω στο κεφαλι 🤷‍♀️ Και το χερι στο στομα 🤷‍♀️🤣🤣🤣 αρχες του δεκεμβρη θα κανω και την εξεταση με το ζάχαρο, περα απο κει ολα καλα!!! Ειναι γερη και δυνατη κοντα στα 700 γρ🙃 ενα άγχος με πιανει μονο με το κοβιντ ρε κοριτσια 😫 που εχουμε μπλεξει ρε σεις και δε λεμε να βγουμε απο αυτη τη τρυπα πω πω πω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Καλημερα κοριτσια 🥰 εμενα τον παει 3 και 1, λαϊκιστή: του παει το σκατο στη Καλτσά 🤣 πηγαμε χτες στο γιατρο  και φυσικα και δεν την ειδαμε τη μπεμπα😅 ειχε τα ποδια πανω στο κεφαλι 🤷‍♀️ Και το χερι στο στομα 🤷‍♀️🤣🤣🤣 αρχες του δεκεμβρη θα κανω και την εξεταση με το ζάχαρο, περα απο κει ολα καλα!!! Ειναι γερη και δυνατη κοντα στα 700 γρ🙃 ενα άγχος με πιανει μονο με το κοβιντ ρε κοριτσια 😫 που εχουμε μπλεξει ρε σεις και δε λεμε να βγουμε απο αυτη τη τρυπα πω πω πω 

Δεν θελει δημοσιοτητα το παιδι!!!! 😆😆😆😆 Με τον κοβιντ πραγματικα δεν ξερω τι θα γινει.... Γινεται χαμος απο κρουσματα...  Τι να πω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Δεν θελει δημοσιοτητα το παιδι!!!! 😆😆😆😆 Με τον κοβιντ πραγματικα δεν ξερω τι θα γινει.... Γινεται χαμος απο κρουσματα...  Τι να πω... 

Το εμβολιο δε το εχω κανει. Αυτα λεγαμε και με το γιατρο μου χτες… Οι δικοι μου που ειναι εμβολιασμένοι την εχουν δει άτρωτοι και γω που δε το εχω κανει προσεχω το δεκαπλάσιο… Γενικα αποφευγω να βλεπω κοσμο. Αλλα και το θα γινει ρε παιδι μου, δε θα βλεπουμε κανεναν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lounaούτε αυτό είναι λύση , η απομόνωση. Σίγουρα χρειάζεται προσοχή κάθε μέρα, νομίζω όλες προσέχουμε , είτε είμαστε είτε όχι εμβολιασμενες...

Να δω πότε θα επιστρέψουμε στην κανονικότητα... 

Πάντως μην αγχώνεστε κορίτσια.. δεν βοηθάει το άγχος, όλα θα πάνε καλά !! 

Καλημέρα σας !

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Το εμβολιο δε το εχω κανει. Αυτα λεγαμε και με το γιατρο μου χτες… Οι δικοι μου που ειναι εμβολιασμένοι την εχουν δει άτρωτοι και γω που δε το εχω κανει προσεχω το δεκαπλάσιο… Γενικα αποφευγω να βλεπω κοσμο. Αλλα και το θα γινει ρε παιδι μου, δε θα βλεπουμε κανεναν;

Ουτε εγω εχω κανει εμβολιο κορονοιου. Μονο της γριπης εκανα. Προσοχη οσο μπορουμε... Τι αλλο?? Λεω να το κανω μετα τη γεννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

@Lounaούτε αυτό είναι λύση , η απομόνωση. Σίγουρα χρειάζεται προσοχή κάθε μέρα, νομίζω όλες προσέχουμε , είτε είμαστε είτε όχι εμβολιασμενες...

Να δω πότε θα επιστρέψουμε στην κανονικότητα... 

Πάντως μην αγχώνεστε κορίτσια.. δεν βοηθάει το άγχος, όλα θα πάνε καλά !! 

Καλημέρα σας !

 

Καλημερα μανούλες 🥰🌸🧚🏼‍♂️🌺🍫

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα , κορίτσια !!!

@Louna, μεγαλώνει η μπουμπού σουυυυ ❤️ Σου έκανε ναζάκια μάλλον ! χαχαχα Χαίρομαι που όλα είναι καλά, αυτό ειναι το πιο βασικό !

 

Εγώ φοβάμαι και τις ιώσεις πλέον ... Όσο για το εμβόλιο του κόβιντ εγώ το έκανα γιατί φοβόμουν με τη δουλειά και τον κόσμο. Αύριο θα κάνω και της γρίπης. Θέλει πολύ προσοχή πάντως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλημέρα , κορίτσια !!!

@Louna, μεγαλώνει η μπουμπού σουυυυ ❤️ Σου έκανε ναζάκια μάλλον ! χαχαχα Χαίρομαι που όλα είναι καλά, αυτό ειναι το πιο βασικό !

 

Εγώ φοβάμαι και τις ιώσεις πλέον ... Όσο για το εμβόλιο του κόβιντ εγώ το έκανα γιατί φοβόμουν με τη δουλειά και τον κόσμο. Αύριο θα κάνω και της γρίπης. Θέλει πολύ προσοχή πάντως...

Καλημερα κορίτσια!!!! 
Κι εγω το εχω κανει το εμβόλιο!!! Κι εγω σαν κι εσενα σκεφτομαι Κάλλια, φοβαμαι τις ιώσεις ασε!!! Μην κανω κανα βήχα τωρα με την κοιλουμπα!!  Εκανα και της γρίπης ηδη!! 
Πολλα τα κρούσματα ρε κορίτσια οντως!! Θελει προσοχή και ιδιαιτερα μετα με τα μικρουλακια μας! Την προηγούμενη βδομαδα πολυ στενοχωρηθηκα με τα μωράκια που διασωληνώθηκαν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Louna είπε:

Καλημερα κοριτσια 🥰 εμενα τον παει 3 και 1, λαϊκιστή: του παει το σκατο στη Καλτσά 🤣 πηγαμε χτες στο γιατρο  και φυσικα και δεν την ειδαμε τη μπεμπα😅 ειχε τα ποδια πανω στο κεφαλι 🤷‍♀️ Και το χερι στο στομα 🤷‍♀️🤣🤣🤣 αρχες του δεκεμβρη θα κανω και την εξεταση με το ζάχαρο, περα απο κει ολα καλα!!! Ειναι γερη και δυνατη κοντα στα 700 γρ🙃 ενα άγχος με πιανει μονο με το κοβιντ ρε κοριτσια 😫 που εχουμε μπλεξει ρε σεις και δε λεμε να βγουμε απο αυτη τη τρυπα πω πω πω 

Μπραβο το κοριτσακι σου!!!! 
Γυμναστικες επιδείξεις κανει για να την καμαρώνετε!!! 🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Μπραβο το κοριτσακι σου!!!! 
Γυμναστικες επιδείξεις κανει για να την καμαρώνετε!!! 🙂🙂

🥰🥰🥰 

κοριτσια η κοιλιά σας ειναι «τέντα» και σας; Το τέντωμα το αισθανομαι ψηλα στο στομαχι, καμια φορα με δυσκολεύει λιγο και καμπουριάζω😫

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Louna είπε:

🥰🥰🥰 

κοριτσια η κοιλιά σας ειναι «τέντα» και σας; Το τέντωμα το αισθανομαι ψηλα στο στομαχι, καμια φορα με δυσκολεύει λιγο και καμπουριάζω😫

Τελειως!!! Το βραδυ το παθαίνω αυτο που λες που ειναι τελειως τούρλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...