Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Barbie92 είπε:

Καλησπέρα @Froufro, δεν έχετε ούτε σύμπτωματα έτσι;

Εγώ ξύπνησα με πονοκέφαλο, αλλά το τελευταίο διάστημα είναι κάτι που έτσι κ αλλιώς συμβαίνει οπότε δεν μπορώ να κρίνω από αυτό 🤷‍♀️ Τα παιδιά μέχρι στιγμής μια χαρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εγώ ξύπνησα με πονοκέφαλο, αλλά το τελευταίο διάστημα είναι κάτι που έτσι κ αλλιώς συμβαίνει οπότε δεν μπορώ να κρίνω από αυτό 🤷‍♀️ Τα παιδιά μέχρι στιγμής μια χαρά 

Μπραβο ρε κοριτσι μου!!! Ετσι να συνεχίσετε!! Οοοοολα καλα θα πανε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! Πήγαμε πάλι για rapid κ δείχνουμε ακόμα αρνητικοί 🎉🎉🎉 εύχομαι να συνεχίσουμε κ τις επόμενες μέρες!!! 

Περίπου την 5η-7η μέρα από την επαφή βγαίνεις θετικός.. Νομίζω πως εσυ δεν θα κολλήσεις.. γιατί δεν ήρθες σε άμεση επαφή..  Ο γιος μου από το Σάββατο που βγήκα θετική εγώ, σήμερα βγήκε θετικός.. επίσης όσους συγγενεις είδα τις παραμονες πρωτοχρονιάς (Παρασκευή) που τους κόλλησα, βγήκαν θετικοί χθες Τετάρτη και σήμερα Πέμπτη.. 

όποτε κάντε ραπιντ 6 μέρες από την επαφή και μετά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Περίπου την 5η-7η μέρα από την επαφή βγαίνεις θετικός.. Νομίζω πως εσυ δεν θα κολλήσεις.. γιατί δεν ήρθες σε άμεση επαφή..  Ο γιος μου από το Σάββατο που βγήκα θετική εγώ, σήμερα βγήκε θετικός.. επίσης όσους συγγενεις είδα τις παραμονες πρωτοχρονιάς (Παρασκευή) που τους κόλλησα, βγήκαν θετικοί χθες Τετάρτη και σήμερα Πέμπτη.. 

όποτε κάντε ραπιντ 6 μέρες από την επαφή και μετά.. 

Ναι το ξέρω... βλεπόμαστε κάθε μέρα, οπότε είχα επαφή μαζί τους, γι'αυτό δεν ξέρω αν κολλήσαμε πότε μπορεί να έχει συμβεί! Οπότε κάνουμε κάθε μέρα rapid ώστε αν βγω θετική τουλάχιστον να αρχίσουν να μετράνε 20 μέρες αντίστροφα με πιστοποιητικό νόσησης και να μπορώ να κάνω εισαγωγή στο Μητέρα ακόμα κ αν βγαίνει θετικό το pcr.... αν φυσικά ωστόσο δεν μας προκύψει γέννα 🤦‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ναι το ξέρω... βλεπόμαστε κάθε μέρα, οπότε είχα επαφή μαζί τους, γι'αυτό δεν ξέρω αν κολλήσαμε πότε μπορεί να έχει συμβεί! Οπότε κάνουμε κάθε μέρα rapid ώστε αν βγω θετική τουλάχιστον να αρχίσουν να μετράνε 20 μέρες αντίστροφα με πιστοποιητικό νόσησης και να μπορώ να κάνω εισαγωγή στο Μητέρα ακόμα κ αν βγαίνει θετικό το pcr.... αν φυσικά ωστόσο δεν μας προκύψει γέννα 🤦‍♀️

Τι εννοια σε βρήκε και σενα τωρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Είδες τελευταίες μέρες ρε παιδί μου....

Κανε τα τεστ και οοοοολα καλα θα πανε!!!! Να μας λες πως τα πας… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κανε τα τεστ και οοοοολα καλα θα πανε!!!! Να μας λες πως τα πας… 

Να είσαι καλά κορίτσι μου ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου αρνητικά κ σήμερα!!!!! ❤

Καλησπέρα!! Τέλεια!! 

11 μέρες έμειναν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Καλησπέρα!! Τέλεια!! 

11 μέρες έμειναν!!

Αν μέχρι την Δευτέρα είναι συνέχεια αρνητικά πιστεύω μπορώ να ηρεμήσω κ να πάνε τα πράγματα σύμφωνα με το πρόγραμμα! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Αν μέχρι την Δευτέρα είναι συνέχεια αρνητικά πιστεύω μπορώ να ηρεμήσω κ να πάνε τα πράγματα σύμφωνα με το πρόγραμμα! ❤

Κι εγώ πιστεύω ότι όλα θα είναι αρνητικά! Και θα πάνε όλα καλά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Αν μέχρι την Δευτέρα είναι συνέχεια αρνητικά πιστεύω μπορώ να ηρεμήσω κ να πάνε τα πράγματα σύμφωνα με το πρόγραμμα! ❤

Μακαρι να πανε οοοοοολα καλα!!! 👍🏻🙏🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Christine_ είπε:

@Froufroκαλησπέρα, όλα καλά ;

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Ήρθε ο αντρούλης μου σήμερα κ γι'αυτό χάθηκα κ δεν σας είπα νέα... κάναμε ξανά rapid κ είναι πάλι αρνητικά κ έτσι είπαμε ας έρθει τελικά ο άντρας μου στο σπίτι αλλιώς φυσικά δεν θα έμενε εδώ. Όσο περνάνε οι μέρες μεγαλώνουν οι ελπίδες μου να έχουμε γλυτώσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Ήρθε ο αντρούλης μου σήμερα κ γι'αυτό χάθηκα κ δεν σας είπα νέα... κάναμε ξανά rapid κ είναι πάλι αρνητικά κ έτσι είπαμε ας έρθει τελικά ο άντρας μου στο σπίτι αλλιώς φυσικά δεν θα έμενε εδώ. Όσο περνάνε οι μέρες μεγαλώνουν οι ελπίδες μου να έχουμε γλυτώσει!!!

Καλώς τον δέχτηκες!!!! ❤️❤️❤️ 

Κι εγώ πιστεύω ότι έχετε γλιτώσει! Και το εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Ήρθε ο αντρούλης μου σήμερα κ γι'αυτό χάθηκα κ δεν σας είπα νέα... κάναμε ξανά rapid κ είναι πάλι αρνητικά κ έτσι είπαμε ας έρθει τελικά ο άντρας μου στο σπίτι αλλιώς φυσικά δεν θα έμενε εδώ. Όσο περνάνε οι μέρες μεγαλώνουν οι ελπίδες μου να έχουμε γλυτώσει!!!

Καλως τον δέχτηκες!!!! 
Οοοολα καλα να πανε κοριτσι μου!!! Πολυ καλο αυτο που βγαίνουν αρνητικά τα τεστ!!! Μπραβο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Σήμερα δεν έρχομαι με τόσο καλά νέα... Χθες το βράδυ αφού σας είπα τα νέα μας, μας πήραν τηλ για να μας ενημερώσουν για τα προχθεσινά pcr... Εγώ κ ο μικρός αρνητικοί, ο μεγάλος θετικός ☹ Πρώτη μέρα που ήρθε ο άντρας μου σπίτι κοιμηθήκαμε χώρια, μην τυχόν κ τελικά κάποιο από τα επόμενα τεστ μου βγει θετικό κ πρωί πρωί αναγκαστήκαμε να αποχωριστούμε το παιδάκι μας. Του είπαμε να επιλέξει αν θέλει να είναι στο δωμάτιο του απομονωμένος κ να έχει όλα τα παιχνίδια κ ότι άλλο ζητήσει ή αν προτιμάει να πάει με τη μαμά κ την αδερφή μου για να έχει παρέα. Ευτυχώς διάλεξε το δεύτερο γιατί δεν θα άντεχα να τον νιώθω μόνο του κλεισμένο κ περιφρονημένο σε ένα δωμάτιο. Παρ' όλα αυτά είμαι σαν να έχω σπάσει σε δύο κομμάτια... νιώθω ότι έδιωξα το παιδάκι μου από το σπίτι κ όλα αυτά γίνονται εξαιτίας μου. Αύριο πάω ξανά για pcr, αλλά αφού τώρα βγήκε θετικό το παιδί πάλι δεν μπορώ  να είμαι σίγουρη για καμιά βδομάδα πως θα πάει η κατάσταση στο θέμα της γέννας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Σήμερα δεν έρχομαι με τόσο καλά νέα... Χθες το βράδυ αφού σας είπα τα νέα μας, μας πήραν τηλ για να μας ενημερώσουν για τα προχθεσινά pcr... Εγώ κ ο μικρός αρνητικοί, ο μεγάλος θετικός ☹ Πρώτη μέρα που ήρθε ο άντρας μου σπίτι κοιμηθήκαμε χώρια, μην τυχόν κ τελικά κάποιο από τα επόμενα τεστ μου βγει θετικό κ πρωί πρωί αναγκαστήκαμε να αποχωριστούμε το παιδάκι μας. Του είπαμε να επιλέξει αν θέλει να είναι στο δωμάτιο του απομονωμένος κ να έχει όλα τα παιχνίδια κ ότι άλλο ζητήσει ή αν προτιμάει να πάει με τη μαμά κ την αδερφή μου για να έχει παρέα. Ευτυχώς διάλεξε το δεύτερο γιατί δεν θα άντεχα να τον νιώθω μόνο του κλεισμένο κ περιφρονημένο σε ένα δωμάτιο. Παρ' όλα αυτά είμαι σαν να έχω σπάσει σε δύο κομμάτια... νιώθω ότι έδιωξα το παιδάκι μου από το σπίτι κ όλα αυτά γίνονται εξαιτίας μου. Αύριο πάω ξανά για pcr, αλλά αφού τώρα βγήκε θετικό το παιδί πάλι δεν μπορώ  να είμαι σίγουρη για καμιά βδομάδα πως θα πάει η κατάσταση στο θέμα της γέννας 

Ελα ρε κοριτσι μου!!! Δεν έδιωξες κανεναν, να μη σκεφτεσαι ετσι! Απλα ειναι η κατάσταση σου τωρα που εισαι ευάλωτη λόγω εγκυμοσύνης! Με τη θεία του και τη γιαγιά θα παει το παιδι!!! 
Εσυ συνέχισε τα τεστ και βλεπεις πως θα παει… ενα βήμα κάθε φορα και αναλόγως θα πραττεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Σήμερα δεν έρχομαι με τόσο καλά νέα... Χθες το βράδυ αφού σας είπα τα νέα μας, μας πήραν τηλ για να μας ενημερώσουν για τα προχθεσινά pcr... Εγώ κ ο μικρός αρνητικοί, ο μεγάλος θετικός ☹ Πρώτη μέρα που ήρθε ο άντρας μου σπίτι κοιμηθήκαμε χώρια, μην τυχόν κ τελικά κάποιο από τα επόμενα τεστ μου βγει θετικό κ πρωί πρωί αναγκαστήκαμε να αποχωριστούμε το παιδάκι μας. Του είπαμε να επιλέξει αν θέλει να είναι στο δωμάτιο του απομονωμένος κ να έχει όλα τα παιχνίδια κ ότι άλλο ζητήσει ή αν προτιμάει να πάει με τη μαμά κ την αδερφή μου για να έχει παρέα. Ευτυχώς διάλεξε το δεύτερο γιατί δεν θα άντεχα να τον νιώθω μόνο του κλεισμένο κ περιφρονημένο σε ένα δωμάτιο. Παρ' όλα αυτά είμαι σαν να έχω σπάσει σε δύο κομμάτια... νιώθω ότι έδιωξα το παιδάκι μου από το σπίτι κ όλα αυτά γίνονται εξαιτίας μου. Αύριο πάω ξανά για pcr, αλλά αφού τώρα βγήκε θετικό το παιδί πάλι δεν μπορώ  να είμαι σίγουρη για καμιά βδομάδα πως θα πάει η κατάσταση στο θέμα της γέννας 

Καλησπέρα... 

Πραγματικά καταλαβαίνω το πώς νιώθεις ... Αλλά δεν είναι έτσι , δεν φταις για κάτι, δεν έκανες κάτι κακό. Ίσα ίσα προστατεύεις το πιο ευάλωτο που δεν είσαι εσύ αλλά το μωράκι σου . Έτσι να το σκέφτεσαι γιατί έτσι είναι .. 

Με τη γιατρό σου μίλησες; Αλλάζετε κάτι ? 

Εντομεταξυ ήταν να κλείσω ραντεβού με τη δική μου στις 18/1 και μου είπαν ότι έχουν έναν τοκετό και λέω λες ; Μπα αποκλείεται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Christine_ είπε:

Καλησπέρα... 

Πραγματικά καταλαβαίνω το πώς νιώθεις ... Αλλά δεν είναι έτσι , δεν φταις για κάτι, δεν έκανες κάτι κακό. Ίσα ίσα προστατεύεις το πιο ευάλωτο που δεν είσαι εσύ αλλά το μωράκι σου . Έτσι να το σκέφτεσαι γιατί έτσι είναι .. 

Με τη γιατρό σου μίλησες; Αλλάζετε κάτι ? 

Εντομεταξυ ήταν να κλείσω ραντεβού με τη δική μου στις 18/1 και μου είπαν ότι έχουν έναν τοκετό και λέω λες ; Μπα αποκλείεται! 

Μίλησα μαζί της κ περιμένουμε να δούμε πως θα εξελιχθεί η κατάσταση.... Δεν μπορεί να βγει καμία σίγουρη απόφαση μέχρι να περάσουν οι μέρες κ να δούμε αν βγω θετική ή αρνητική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Μίλησα μαζί της κ περιμένουμε να δούμε πως θα εξελιχθεί η κατάσταση.... Δεν μπορεί να βγει καμία σίγουρη απόφαση μέχρι να περάσουν οι μέρες κ να δούμε αν βγω θετική ή αρνητική 

Σημασια εχει κοριτσι μου, πως δεν εχει κανενας κατι. Ειναι περαστικό και χωρις προβληματα υγειας. Σε δυο βδομαδες ολα αυτα θα ειναι πισω. Καλυτερα τωρα παρα μετα που θα εχεις το μωρακι σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christine_ είπε:

Καλησπέρα @Froufro! Είχαμε κάποιο νέο ; Ο μεγάλος πως είναι ;

Καλησπέρα κορίτσι μου, μόλις πήρα το pcr κ είναι αρνητικό. Τώρα θα ξανακάνω την Πέμπτη, αλλά κάθε μέρα rapid..... Ευχαριστώ πάρα πολύ που με σκέφτεσαι ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...