Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Ιούνη τα μωράκια θα ‘ναι σαν καραμελάκια 🍭🍬🍭🍬...Ήλιος, θάλασσα, ποτό και μωράκια ένα σωρό!!! 👶


Recommended Posts

στις On 21/6/2021 at 9:57 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/10/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Βάλτε με και εμένα 26/06 μελλοντικές έγκυες. Το παλεύουμε 4 μηνες μετά από επέμβαση ινομυωμα τος και εμφάνισης δεύτερου εντός έτους. Σας διαβάζω 4 μηνες τώρα, η καλύτερη ψυχολογική υποστήριξη είστε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Έτσι ακριβώς είναι όπως τα λες κ τα θυμάσαι. Κ είχα απίστευτη ψυχολογια τόσες μέρες κ ήμουν απίστευτα καλά... Δεν ξέρω τι συνέβη πια... Με ενοχλεί πολυ ο κόλπος μου  ... Κ εχω κουραστεί παρα πολυ ψυχολογικά εδώ κ μια βδομαδα είχα πολυ άσχημη περιοδο πολυ άσχημη περιοδο. 

Προσπαθώ να μην δείχνω κάτι να περάσουν οι μέρες να παω στο γιατρο. 

Αλλά δεν μπορουμε κ να ρθουμε σε επαφή έτει όπως είμαι συν την περιοδο πριν πονάω κ τωρα με τα κολπικα δεν κάνει κιόλας αν πΧ εχω μύκητα. 

Να σε ξεματιασει κάποιος....χαχα!! Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου!Περιμένω αύριο μήνυμα αισιοδοξο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Heart είπε:

Να σε ξεματιασει κάποιος....χαχα!! Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου!Περιμένω αύριο μήνυμα αισιοδοξο!!!!!

Καλημέρα κοριτσια.... Κάθε μέρα με περναει η θεία μου 🤣🤣 έχω δεν έχω μάτι χάχα μπα από ψυχολογια τα ίδια έχω άρνηση για σπερματεγχυση απλά έχω πάρει κ τα χαπια τώρα κ έχω κλείσει κ το ραντεβού..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σε όλες κορίτσια, είναι η πρώτη φορά που μπαίνω και χαίρομαι πολύ που σας βρήκα! Είναι η πρώτη φορά που κάναμε ελεύθερα σεξ με τον σύντροφο μου( θέλουμε παιδί και οι δύο) . Πήρα τα τεστ ωορρηξίας της clearblue και εντόπισα την μέρα πριν την ωορρηξία. Εκείνη την ημέρα κάναμε σεξ όπως και 2-3 φορές, λίγες μέρες πιο πριν. Την επόμενη λόγω ταξιδιού δεν γινόταν.αρα σεξ τη μέρα της ωορρηξιας δεν έγινε.  Στις 30 του μήνα περιμένω την περίοδο μου κανονικά. Να πω πως από συμπτώματα έχω μόνο πρησμένο στήθος εδώ και μια βδομάδα και πονάει όταν το ακουμπάω. Εάν πάρω το clearblue early λέτε να με διαφωτίσει ή λέτε να απογοητευτω και να περιμένω λίγο ακόμα; Σας φαίνονται και εσάς αιώνας οι μέρες μέχρι να μάθετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχει συμβεί σε καμία ενώ έχει ένα σταθερά μεγάλο κύκλο πχ 35 ημερών με το που ξεκινούν οι προσπάθειες για μωρό ο κύκλος να αλλάζει πχ να γίνεται 28 ημερών; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια έκανα ένα τεστ το πρωί και νόμιζα ότι είδα μια πολύ άχνη γραμμή αλλά μάλλον λάθος έκανα γιατί η ακατανομαστη κάνει σιγά σιγά την εμφάνιση της... Βέβαια στη φώτο δεν νομίζω να φαίνεται κατι

IMG_20210624_055707.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια έκανα ένα τεστ το πρωί και νόμιζα ότι είδα μια πολύ άχνη γραμμή αλλά μάλλον λάθος έκανα γιατί η ακατανομαστη κάνει σιγά σιγά την εμφάνιση της... Βέβαια στη φώτο δεν νομίζω να φαίνεται κατι

IMG_20210624_055707.jpg

Εγώ στη φωτο βλέπω μόνο τη  έντονη. Σε ποια μέρα είσαι κορίτσι μου ;

Μήπως να κάνεις μια χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια έκανα ένα τεστ το πρωί και νόμιζα ότι είδα μια πολύ άχνη γραμμή αλλά μάλλον λάθος έκανα γιατί η ακατανομαστη κάνει σιγά σιγά την εμφάνιση της... Βέβαια στη φώτο δεν νομίζω να φαίνεται κατι

IMG_20210624_055707.jpg

Καλημέρα!!!δεν φαίνεται κάτι στην φωτογραφία.. Υπάρχει όμως αχνη;;; αν υπάρχει είναι θετικό... Αλώστε είσαι πριν την καθυστέρηση σύμφωνα με τον κύκλο σου, σωστά; άρα λογικό να είναι αχνο!!!! Σου ήρθε αίμα; ή σταγόνες ακόμα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κοριτσια.... Κάθε μέρα με περναει η θεία μου 🤣🤣 έχω δεν έχω μάτι χάχα μπα από ψυχολογια τα ίδια έχω άρνηση για σπερματεγχυση απλά έχω πάρει κ τα χαπια τώρα κ έχω κλείσει κ το ραντεβού..  

Τα καλύτερα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...νομίζω υπάρχει και άσμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια έχει συμβεί σε καμία ενώ έχει ένα σταθερά μεγάλο κύκλο πχ 35 ημερών με το που ξεκινούν οι προσπάθειες για μωρό ο κύκλος να αλλάζει πχ να γίνεται 28 ημερών; 

Ναι , εμένα άλλαξε ο κύκλος όταν ξεκινήσαμε προσπάθειες , τώρα μετά από 2 μισή χρόνια πάλι σταθερός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια έκανα ένα τεστ το πρωί και νόμιζα ότι είδα μια πολύ άχνη γραμμή αλλά μάλλον λάθος έκανα γιατί η ακατανομαστη κάνει σιγά σιγά την εμφάνιση της... Βέβαια στη φώτο δεν νομίζω να φαίνεται κατι

IMG_20210624_055707.jpg

Στη φωτογραφία νομίζω κάτι βλέπω αλλά νομίζω είναι της εξάχνωσης...για να πω την αλήθεια αν ήσουν θα ήταν πιο σκούρα...μπορεί όμως να κάνω λάθος...σου ήρθε η περίοδος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα!!!δεν φαίνεται κάτι στην φωτογραφία.. Υπάρχει όμως αχνη;;; αν υπάρχει είναι θετικό... Αλώστε είσαι πριν την καθυστέρηση σύμφωνα με τον κύκλο σου, σωστά; άρα λογικό να είναι αχνο!!!! Σου ήρθε αίμα; ή σταγόνες ακόμα; 

Καλησπερα ειμαι 1 μερα πριν την περιοδο  βαση κυκλου..Βαση τεστ ωορρυξιας ειμαι στη 2 μερα καθυστερησης...αιμα κοκκινο δεν εχω ακομα αλλα εχω καφε ροζ σε κανονικη ποσοτητα οποτε μεχρι αυριο θα ερθει....ισως να πηγε κατι να γινει και να μην προχωρησε 

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Στη φωτογραφία νομίζω κάτι βλέπω αλλά νομίζω είναι της εξάχνωσης...για να πω την αλήθεια αν ήσουν θα ήταν πιο σκούρα...μπορεί όμως να κάνω λάθος...σου ήρθε η περίοδος;;

εξαχνωσης λογικα δεν ειναι γιατι βγηκε απο την αρχη παντως δεν ειμαι γιατι η περιοδος σχεδον εχει ερθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπερα ειμαι 1 μερα πριν την περιοδο  βαση κυκλου..Βαση τεστ ωορρυξιας ειμαι στη 2 μερα καθυστερησης...αιμα κοκκινο δεν εχω ακομα αλλα εχω καφε ροζ σε κανονικη ποσοτητα οποτε μεχρι αυριο θα ερθει....ισως να πηγε κατι να γινει και να μην προχωρησε 

Εσύ βάση κύκλου να υπολογίζεις...οποτε εισαι πριν την καθυστέρηση... Οπότε λογικό να βγαίνει αχνή... Και αν βγήκε και από την αρχή είναι καλό σημάδι! Αν είναι μόνο ροζ καφέ ίσως δεν είναι περίοδος... Θα δείξει αύριο αν κατέβει το αίμα ή όχι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

εξαχνωσης λογικα δεν ειναι γιατι βγηκε απο την αρχη παντως δεν ειμαι γιατι η περιοδος σχεδον εχει ερθει

Θα ξανά προσπαθήσεις!!! Ένας νέος κυκλος ξεκινά!!!!! Μην ανησυχείς @Lacostaki θα τα καταφέρεις!!! 🥰 μπορεί η Ψυχολογία μου να είναι επηρεασμένη λόγω αυτου που έπαθα με τα υγρά αλλά ωστόσο πιστεύω ακόμη ότι αυτο το καλοκαίρι θα τα καταφέρουμε όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

εξαχνωσης λογικα δεν ειναι γιατι βγηκε απο την αρχη παντως δεν ειμαι γιατι η περιοδος σχεδον εχει ερθει

Αν βγήκε απ' την αρχή μην είσαι τόσο σίγουρη... Είχες προχθές ροζ , εχθές τίποτα και σήμερα πάλι; Ε δεν είναι και φυσιολογικό έτσι όπως το ακούω! Σ εμένα έρχονται ροζ ώρες πριν την περίοδο και μετά αίμα!! Αυτό το σταματά ξεκινά κάτι μου κάνει!!! Εκτός κι αν είναι έτσι ο κύκλος σου πάντα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Αν βγήκε απ' την αρχή μην είσαι τόσο σίγουρη... Είχες προχθές ροζ , εχθές τίποτα και σήμερα πάλι; Ε δεν είναι και φυσιολογικό έτσι όπως το ακούω! Σ εμένα έρχονται ροζ ώρες πριν την περίοδο και μετά αίμα!! Αυτό το σταματά ξεκινά κάτι μου κάνει!!! Εκτός κι αν είναι έτσι ο κύκλος σου πάντα!!

Συμφωνώ... Είναι πολλές οι ημέρες που δεν έρχεται τελικα😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Heart είπε:

Αν βγήκε απ' την αρχή μην είσαι τόσο σίγουρη... Είχες προχθές ροζ , εχθές τίποτα και σήμερα πάλι; Ε δεν είναι και φυσιολογικό έτσι όπως το ακούω! Σ εμένα έρχονται ροζ ώρες πριν την περίοδο και μετά αίμα!! Αυτό το σταματά ξεκινά κάτι μου κάνει!!! Εκτός κι αν είναι έτσι ο κύκλος σου πάντα!!

Εχει τύχει να έχω ροζ αίμα μια μέρα πριν την περίοδο και μετά να έρχεται κανονικά αλλά αυτό να έχω μόνο μια σταγόνα 4 μέρες πριν να έχω πόνους και να έρχεται μετά απο 4 μέρες κι αυτό με ροζ καφέ πρώτη φορά... Τώρα θα δείξει κι αν έρθει πάμε για τον επόμενο μήνα που θα πάει κάποια στιγμή θα μας κάτσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Εχει τύχει να έχω ροζ αίμα μια μέρα πριν την περίοδο και μετά να έρχεται κανονικά αλλά αυτό να έχω μόνο μια σταγόνα 4 μέρες πριν να έχω πόνους και να έρχεται μετά απο 4 μέρες κι αυτό με ροζ καφέ πρώτη φορά... Τώρα θα δείξει κι αν έρθει πάμε για τον επόμενο μήνα που θα πάει κάποια στιγμή θα μας κάτσει 

Ελπίζω να ΜΗΝ σου έρθει!!! Αλλά και να έρθει ναι πάμε γερα... Προχωράμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lacostaki  , πώς είσαι σήμερα;;!!! Εγώ κορίτσια , είμαι δέκα μέρες μετά από το θετικό ωορρήξιας και έχω πόνους περιόδου σαν να έρχεται τώρα!!! Δεν περίμενα βέβαια κάτι ευχάριστο γιατί δεν προσπαθήσαμε συστηματικά !! Το έχω αφήσει λίγο να βγαίνει πιο αυθόρμητα , κάνω τεστ μόνο και μόνο για να ξέρω πότε να περιμένω περίοδο!! Κι αν τύχει έτυχε!! Όλο το καλοκαίρι έτσι θα το πάω!! Από Σεπτέμβρη μέσα τα κεφάλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

Καλημέρα κοριτσια! 🌷🌞🌷

Καλημέρα!! 

Εγώ Δευτέρα παω για υπέρηχο καιας ζήτησε να έχουμε επαφή το προηγούμενο το βράδυ... 

Ξεκίνησα κ τη κρέμα για τα υγρά . Θα τη σταματήσω το Σάββατο κ Δευτέρα που θα πάω θα κάνω κ μια καλλιέργεια... Αλλα θα του κάνω μια συζήτηση γενικα τώρα που θα παω του τυπου τι γίνεται πως προχωραμε κ αν έχει νόημα η σπερματεγχύση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα!! 

Εγώ Δευτέρα παω για υπέρηχο καιας ζήτησε να έχουμε επαφή το προηγούμενο το βράδυ... 

Ξεκίνησα κ τη κρέμα για τα υγρά . Θα τη σταματήσω το Σάββατο κ Δευτέρα που θα πάω θα κάνω κ μια καλλιέργεια... Αλλα θα του κάνω μια συζήτηση γενικα τώρα που θα παω του τυπου τι γίνεται πως προχωραμε κ αν έχει νόημα η σπερματεγχύση.. 

Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου!! Θα λύσεις όλες σου τις απορίες και όλα θα γίνουν όπως τα θέλετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/6/2021 at 2:07 ΜΜ, ο/η Heart είπε:

Ναι , εμένα άλλαξε ο κύκλος όταν ξεκινήσαμε προσπάθειες , τώρα μετά από 2 μισή χρόνια πάλι σταθερός!!

Τα ίδια και εμένα τώρα που προσπαθούμε άλλαξε. Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ με συγκινειτε αρκετά θα έλεγα.Να είστε όλες καλά και να γίνει το θαύμα που περιμένουμε.♥️♥️♥️🙏🙏🙏Σας ευχαριστώ που με σκέφτεστε,με βοηθάει πολύ.
    • Και καλά κάνεις και περτατάς!! Βγήκα κι εγώ τώρα λίγο στον ήλιο, έχει τέλεια μέρα και μου έφτιαξε πολύ η διάθεση!! Ο καλύτερος καιρός είναι για μένα τώρα, στους καύσωνες υποφέρω! Και ευτυχώς έφυγε και αυτή η απαίσια σκόνη, το σπίτι ακόμη το καθαρίζουμε λίγο λίγο, τι κακό ήταν κι αυτό!
    • Είχα διαβάσει ότι όλα τα γλυκαντικά ανεβάζουν το γλυκαιμικο δείκτη, αλλά δε θυμάμαι αν μου το είχε πει και ο διαβητολογος αυτό..θα τον ρωτήσω για τη στέβια!! Με βοηθάει και το δροσερό γάλα.. κορίτσια πίνω 3 ποτήρια τη μέρα γάλα λες και είμαι μωρό κι εγώ 😄
    • Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες σας.Οπως και την πρώτη φορά έτσι και τώρα νιώθω ότι έχω κάπου να μιλήσω και με καταλαβαίνετε στον απόλυτο βαθμό.Μακαρι όλα να πάνε καλά.♥️
    • Κορίτσια μου δυνατά, καλησπέρα σε όλες!!! 💪 Εύχομαι στην κάθε μία ξεχωριστά να έρθει το θετικό της αποτέλεσμα σύντομα και με ευκολία!!!  @marilouuμου εύχομαι αυτή τη φορά να λειτουργήσω εγώ ως το γούρι σου, όπως εσύ για εμένα!!! Χαίρομαι πολύ που ξεκινάς δυναμικά ξανά τη νέα προσπάθεια!!! Σε έχω στο νου μου όλο αυτό το διάστημα, όπως και την @elissavet90!!! Να σκέφτεστε αισιόδοξα κι όλα θα πάνε κατ' ευχήν 💞💞💞 Για τα κορίτσια που αναμένουν αποτέλεσμα θα σας έλεγα να μην ψάχνετε για συμπτώματα, γιατί πραγματικά είναι τα ίδια με της περιόδου. Τα πέρασα τον Γενάρη που προετοίμαζα τον άντρα μου ότι έρχεται η περίοδος για να μην απογοητευτεί και τελικά με ξεγέλασε. Γεμίστε τον χρόνο σας με πράγματα που σας ευχαριστούν, αλλά να ξεκουράζεστε και να κάνετε τις βόλτες σας στον ήλιο!!! 🌞🌅☀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...