Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Δεκεμβρίου 2021 ❤️


Recommended Posts

στις On 6/8/2021 at 11:06 ΜΜ, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλησπέρα!Εγώ στη  18η βδομάδα ένιωθα κάτι να σκληραίνει και να ψηλαφιζεται δεξιά...εννοείται πως φοβήθηκα μήπως ήταν συσπάσεις...μίλησα με τη γυναικολόγο μου και μου είπε πως θα έπρεπε να γίνεται όλη η κοιλιά σκληρή και όχι ένα σημείο,όπως έγραψες και εσύ. Παρόλα αυτά μου είπε να ξεκινήσω μαγνήσιο σε περίπτωση που ήταν συσπάσεις...

Είχα και εγώ παρόμοιο περιστατικό, όταν ξάπλωνα ανάσκελα. Ρώτησα τη γυναικολόγο και μου είπε επίσης ότι στις συσπάσεις σκληραίνει ολόκληρη η κοιλιά. Αυτό πιθανότατα μου είπε ήτανε το μωρό και κουλουριάστηκε σε εκείνη την περιοχή. Συμπλήρωμα σιδήρου παίρνετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια !

Σήμερα με έπιασε δύο φορές ζαλάδα στα ξαφνικά. Αλλά μόλις κάθομαι περνάει.. αν δεν καθόμουν σίγουρα θα λιποθύμουσα. Πήγα μέτρησα πίεση όλα καλά.. το έχει πάθει καμία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Teodorak είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !

Σήμερα με έπιασε δύο φορές ζαλάδα στα ξαφνικά. Αλλά μόλις κάθομαι περνάει.. αν δεν καθόμουν σίγουρα θα λιποθύμουσα. Πήγα μέτρησα πίεση όλα καλά.. το έχει πάθει καμία?

Το είχα πάθει το περασμένο σαββατοκύριακο 3-4 φορές και μου έκανε εντύπωση γιατί νόμιζα ότι είχα απαλλαγεί από τις ζαλαδες. Τώρα είμαι εντάξει, εφαγα και κόκκινο κρέας τις τελευταίες μέρες γιατι υπέθεσα ότι φταίει ο αιματοκρίτης. Στη φάση που είμαστε πέφτει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Lenora είπε:

Το είχα πάθει το περασμένο σαββατοκύριακο 3-4 φορές και μου έκανε εντύπωση γιατί νόμιζα ότι είχα απαλλαγεί από τις ζαλαδες. Τώρα είμαι εντάξει, εφαγα και κόκκινο κρέας τις τελευταίες μέρες γιατι υπέθεσα ότι φταίει ο αιματοκρίτης. Στη φάση που είμαστε πέφτει.

Και εμένα μονο εχθές με έπιασε δύο φορές! Σήμερα τίποτα. Πότε δνε είχα ζαλάδες μόνο όταν σηκώνομαι απότομα που αυτό το έχω πάντα χωρίς να είμαι έγκυος. Άντε να δούμε.. στο πρώτο δεν είχα τίποτα και σε αυτό τα πάντα 💁😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/8/2021 at 8:55 ΠΜ, ο/η dec-e είπε:

Είχα και εγώ παρόμοιο περιστατικό, όταν ξάπλωνα ανάσκελα. Ρώτησα τη γυναικολόγο και μου είπε επίσης ότι στις συσπάσεις σκληραίνει ολόκληρη η κοιλιά. Αυτό πιθανότατα μου είπε ήτανε το μωρό και κουλουριάστηκε σε εκείνη την περιοχή. Συμπλήρωμα σιδήρου παίρνετε;

Καλησπέρα!Εγώ παίρνω σίδηρο από πριν μείνω έγκυος γιατί είχα χαμηλό. Εσύ παίρνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/8/2021 at 11:45 ΜΜ, ο/η Teodorak είπε:

Και εμένα μονο εχθές με έπιασε δύο φορές! Σήμερα τίποτα. Πότε δνε είχα ζαλάδες μόνο όταν σηκώνομαι απότομα που αυτό το έχω πάντα χωρίς να είμαι έγκυος. Άντε να δούμε.. στο πρώτο δεν είχα τίποτα και σε αυτό τα πάντα 💁😘😘

Καλησπέρα!Ζόρικο μωρό το δεύτερο 😁😁 Να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλησπέρα!Εγώ παίρνω σίδηρο από πριν μείνω έγκυος γιατί είχα χαμηλό. Εσύ παίρνεις;

Εγώ δεν πήρα ποτέ, στις αρχικές αναλύσεις είχα καλή αιμοσφαιρίνη. Έχουν ελάχιστο σίδηρο οι πολυβιταμίνες που παίρνω αλλά δεν νομίζω ότι τόσο χαμηλή ποσότητα θα κάνει διαφορά. Θα ξαναελέγξω σίδηρο κ αιμοσφαιρίνη στην 28η βδομάδα που θα πάω για καμπύλη ζαχάρου. Εσείς κάνατε καμπύλη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η dec-e είπε:

Εγώ δεν πήρα ποτέ, στις αρχικές αναλύσεις είχα καλή αιμοσφαιρίνη. Έχουν ελάχιστο σίδηρο οι πολυβιταμίνες που παίρνω αλλά δεν νομίζω ότι τόσο χαμηλή ποσότητα θα κάνει διαφορά. Θα ξαναελέγξω σίδηρο κ αιμοσφαιρίνη στην 28η βδομάδα που θα πάω για καμπύλη ζαχάρου. Εσείς κάνατε καμπύλη;

Καλημέρα!Εγώ έκανα χθες την 3η μου καμπύλη...είχα κάνει στην αρχή της εγκυμοσύνης με τα 50 γρ κ με μετρήσεις 0' και 60',όπου βγήκε οριακή, οπότε μετά από 1 μήνα ξαναέκανα με τα 75γρ 0'-60'-120' κ ευτυχώς είχε βγει καλή...σήμερα περιμένω τα αποτελέσματα από την χθεσινή ,ελπίζω να βγει κι αυτή καλή γιατί το έχω παρακάνει με γλυκά, παγωτά, φαγητά...🙄🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/8/2021 at 9:31 ΠΜ, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα!Εγώ έκανα χθες την 3η μου καμπύλη...είχα κάνει στην αρχή της εγκυμοσύνης με τα 50 γρ κ με μετρήσεις 0' και 60',όπου βγήκε οριακή, οπότε μετά από 1 μήνα ξαναέκανα με τα 75γρ 0'-60'-120' κ ευτυχώς είχε βγει καλή...σήμερα περιμένω τα αποτελέσματα από την χθεσινή ,ελπίζω να βγει κι αυτή καλή γιατί το έχω παρακάνει με γλυκά, παγωτά, φαγητά...🙄🙄🙄

Ναι και εγώ το σκέφτομαι συνέχεια ότι πρέπει να περιορίσω τα γλυκά. Ενώ παλιά δεν τα πολυ ήθελα τώρα θέλω καθημερινά! Είμαι 24η βδομάδα και 28η θα κάνω την καμπύλη. Πώς πήγαν τα αποτελέσματα των αναλύσεων;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η dec-e είπε:

Ναι και εγώ το σκέφτομαι συνέχεια ότι πρέπει να περιορίσω τα γλυκά. Ενώ παλιά δεν τα πολυ ήθελα τώρα θέλω καθημερινά! Είμαι 24η βδομάδα και 28η θα κάνω την καμπύλη. Πώς πήγαν τα αποτελέσματα των αναλύσεων;

Καλησπέρα!

Μαζί είμαστε 🙂 εγώ σήμερα 24+4 🙂 

Βγήκε παθολογική η καμπύλη...μίλησα με την ενδοκρινολογο μου και μου είπε να μετράω το ζάχαρο μου και να της στείλω τις μετρήσεις σε μία βδομάδα για να δούμε τι θα κάνουμε.Προς το παρόν μόνο μετά το πρωινό μου βγαίνει ανεβασμένο... 

Οπότε τώρα ξεχνάω παγωτά, γλυκά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/8/2021 at 5:36 ΜΜ, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλησπέρα!

Μαζί είμαστε 🙂 εγώ σήμερα 24+4 🙂 

Βγήκε παθολογική η καμπύλη...μίλησα με την ενδοκρινολογο μου και μου είπε να μετράω το ζάχαρο μου και να της στείλω τις μετρήσεις σε μία βδομάδα για να δούμε τι θα κάνουμε.Προς το παρόν μόνο μετά το πρωινό μου βγαίνει ανεβασμένο... 

Οπότε τώρα ξεχνάω παγωτά, γλυκά...

Εφόσον μπορείς να το ελέγξεις μέσω διατροφής μην αγχώνεσαι! Ενδεχομένως να βοηθήσει αν κάνεις και λίγο περπάτημα καθημερινά. Επίσης από ότι ξέρω όταν αγχώνεσαι επηρεάζεται η μέτρηση και δείχνει ψηλότερη, οπότε έχε το και αυτό στα υπόψην. Λίγοι μήνες που απομένουν θα τα καταφέρουμε 🙂

Για εμβόλιο κοκκύτη σου είπαν κάτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η dec-e είπε:

Εφόσον μπορείς να το ελέγξεις μέσω διατροφής μην αγχώνεσαι! Ενδεχομένως να βοηθήσει αν κάνεις και λίγο περπάτημα καθημερινά. Επίσης από ότι ξέρω όταν αγχώνεσαι επηρεάζεται η μέτρηση και δείχνει ψηλότερη, οπότε έχε το και αυτό στα υπόψην. Λίγοι μήνες που απομένουν θα τα καταφέρουμε 🙂

Για εμβόλιο κοκκύτη σου είπαν κάτι;

Ευτυχώς μέχρι τώρα μου βγαίνουν καλές οι μετρήσεις. Μόνο τις 2 πρώτες μέρες,μετά το πρωινό,μου βγήκαν ανεβασμένες οπότε άλλαξα το πρωινό μου...μεθαύριο θα στείλω τις μετρήσεις στην ενδοκρινολογο να δω τι θα μου πει...

Επειδή έχω διδυμάκια και φοβάμαι για τον τράχηλο δεν περπατάω σχεδόν καθόλου πλέον...Αν και στην β επιπέδου ήταν καλός μου είπε η γυναικολόγος μου καλύτερα να προσέχω παρά αργότερα να χρειαστεί να κάτσω τελείως στο κρεβάτι....οπότε κ η ξάπλα δεν βοηθάει το ζάχαρο...

Όχι δεν μου έχουν πει κάτι για το εμβόλιο του κοκκύτη. Πότε πρέπει να το κάνουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A τι ωραία, διδυμάκια! Ναι εννοείται ότι και να λέμε εδώ ακούμε τον γιατρό, η καθεμία έχει διαφορετικά δεδομένα και ιστορικό. Οπότε αν το ελέγχεις με τη διατροφή είσαι μια χαρά!

Για τον κοκκύτη ξέρω ότι το κάνουνε από την 27η, βασικά συστείνεται να το κάνεις πριν τον τοκετό. Και σε μερικές περιπτώσεις γιατροί συστείνουν να το κάνει και ο σύζυγος. Θα δείξει, θα πάω 27η για ραντεβού και θα τον ρωτήσω τότε περισσότερες λεπτομέρειες.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η dec-e είπε:

A τι ωραία, διδυμάκια! Ναι εννοείται ότι και να λέμε εδώ ακούμε τον γιατρό, η καθεμία έχει διαφορετικά δεδομένα και ιστορικό. Οπότε αν το ελέγχεις με τη διατροφή είσαι μια χαρά!

Για τον κοκκύτη ξέρω ότι το κάνουνε από την 27η, βασικά συστείνεται να το κάνεις πριν τον τοκετό. Και σε μερικές περιπτώσεις γιατροί συστείνουν να το κάνει και ο σύζυγος. Θα δείξει, θα πάω 27η για ραντεβού και θα τον ρωτήσω τότε περισσότερες λεπτομέρειες.  

Όπως το βλέπω εγώ από τις μετρήσεις καλό μου φαίνεται το ζάχαρο, δεν ξεπερνάω τα όρια.θα δω όμως τι θα μου πει αύριο και η γιατρός, πως να συνεχίσω. 

Ευτυχώς που μου είπες για το εμβόλιο να ρωτήσω και εγώ την γιατρό μου 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/8/2021 at 12:07 ΠΜ, ο/η Liveloula88 είπε:

Όπως το βλέπω εγώ από τις μετρήσεις καλό μου φαίνεται το ζάχαρο, δεν ξεπερνάω τα όρια.θα δω όμως τι θα μου πει αύριο και η γιατρός, πως να συνεχίσω. 

Ευτυχώς που μου είπες για το εμβόλιο να ρωτήσω και εγώ την γιατρό μου 🙂

Καλημέρα! Τι κάνετε κορίτσια; πώς πήγε το ραντεβού;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας! Πήγαμε κι εμεις για β' επιπεδου πριν μια εβδομάδα, όλα καλά δόξα τω θεώ. Το κοριτσάκι μου είναι 430 γραμμάρια και μεγαλώνουμε και μόλις ξεκινάει το κολύμπι. Σήμερα γύρισα δουλειά, δύο μήνες μένουν για να σταματήσω. Εύχομαι να είμαστε όλες καλά 💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η dec-e είπε:

Καλημέρα! Τι κάνετε κορίτσια; πώς πήγε το ραντεβού;

Καλησπέρα! Η ενδοκρινολόγος μου είπε να συνεχίσω μετρήσεις και να προσέχω τη διατροφή μου. 

Νομίζω όμως πως κάνω συσπάσεις οπότε παίρνω περισσότερο μαγνήσιο...την Τετάρτη έχω ραντεβού με την γυναικολόγο, ανυπομονώ να δω τις μικρές μου 🥰

Εσείς είχατε πρόσφατα ραντεβού;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lenora είπε:

Καλησπέρα σας! Πήγαμε κι εμεις για β' επιπεδου πριν μια εβδομάδα, όλα καλά δόξα τω θεώ. Το κοριτσάκι μου είναι 430 γραμμάρια και μεγαλώνουμε και μόλις ξεκινάει το κολύμπι. Σήμερα γύρισα δουλειά, δύο μήνες μένουν για να σταματήσω. Εύχομαι να είμαστε όλες καλά 💞

Καλησπέρα!Τέλεια, υπέροχα νέα!🥰

Καλή επιστροφή στη δουλειά...Εγώ έχω να πάω για δουλειά από τον Απρίλιο,να δω πως θα προσαρμοστώ όταν χρειαστεί να ξαναπάω 🤭🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/8/2021 at 11:49 ΜΜ, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλησπέρα! Η ενδοκρινολόγος μου είπε να συνεχίσω μετρήσεις και να προσέχω τη διατροφή μου. 

Νομίζω όμως πως κάνω συσπάσεις οπότε παίρνω περισσότερο μαγνήσιο...την Τετάρτη έχω ραντεβού με την γυναικολόγο, ανυπομονώ να δω τις μικρές μου 🥰

Εσείς είχατε πρόσφατα ραντεβού;

Καλημέρα! Και εγώ έχω ραντεβού αύριο και δεν μπορώ να περιμένω, έχουν περάσει 3 βδομάδες από την τελευταία φορά που πήγα και νομίζω θα τρελλαθώ! Με πήραν και από την κλινική και μου είπαν ότι από 27η-32η βδομάδα συστείνεται ο εμβολιασμός για κοκκύτη, οπότε κάποια φάση θα το κάνω και αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε? Πήγαμε κ μεις β επιπέδου όλα καλά 499γρ το κορίτσι μας!!απλά ανεβάσαμε το σαλοσπιρ για αρχή στα 160 Τετάρτη έχω κ γω καμπύλη ζαχάρου κ αιματολογικές.

Κουράστηκα λίγο στις διακοπές μια Χανιά μια εξοχικό κ είχα ανεβάσει πίεση αλλά οκ τώρα. Ξεκίνησα κ γω 300 γρ μαγνήσιο τη μέρα .περιμένω πότε θα με πάρουν για δουλειά έτσι όπως το υπολόγισα 8 Νοεμβρίου βγαίνω σε άδεια βέβαια .θέλω να σας κάνω κάποιες ερωτήσεις

Φολικό παίρνετε ακόμα?

Αρχίσατε να το νοιωθετε κ σεις κ να σας ψιλοβαραινει?

Ξέρετε αν εκτός από το επίδομα 2000 δικαιούμαστε κ κάτι άλλο γιατί με έχουν μπερδέψει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eva87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε? Πήγαμε κ μεις β επιπέδου όλα καλά 499γρ το κορίτσι μας!!απλά ανεβάσαμε το σαλοσπιρ για αρχή στα 160 Τετάρτη έχω κ γω καμπύλη ζαχάρου κ αιματολογικές.

Κουράστηκα λίγο στις διακοπές μια Χανιά μια εξοχικό κ είχα ανεβάσει πίεση αλλά οκ τώρα. Ξεκίνησα κ γω 300 γρ μαγνήσιο τη μέρα .περιμένω πότε θα με πάρουν για δουλειά έτσι όπως το υπολόγισα 8 Νοεμβρίου βγαίνω σε άδεια βέβαια .θέλω να σας κάνω κάποιες ερωτήσεις

Φολικό παίρνετε ακόμα?

Αρχίσατε να το νοιωθετε κ σεις κ να σας ψιλοβαραινει?

Ξέρετε αν εκτός από το επίδομα 2000 δικαιούμαστε κ κάτι άλλο γιατί με έχουν μπερδέψει!!!

Τελεια 💕 Εγω παίρνω φολικο μαζί με σίδηρο και ασβέστιο με d3. Γενικά πλέον κουράζομαι κι εγώ πολύ εύκολα, ειδικά το σκύψιμο και όταν πρέπει να σηκωθώ από κάπου που κάθομαι ώρα ειναι ηδη δύσκολα. Αλλά νιώθω καλύτερα πλέον για τη νιώθω να κινείται. Για το επίδομα ξέρω μόνο των 2000 αλλά αν γνωρίζει κάποια κοπέλα να μας πει να ξέρουμε κι εμείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!!!

Είμαι στην 26+4.. κούραση στο φουλ (έχω και τον μικρό να κυνηγάω) δύο φορές ζαλάδα αλλά κ η πίεση κ η αίματος καλές.. Κ φυσικά νιώθω σαν να έχω τούβλα στην κοιλιά. Ιδικά όταν κάθομαι κ σηκώνομαι νιώθω χαμηλά σαν να μπαίνει ξύλο.δεν μπορώ αν το περιγράψω αλλιώς 😅

Θα γεννήσω Ελλάδα 95% γιατί ο άντρας μου περνει άδεια 5 μήνες και θα το κάνουμε σαν διακοπές μιας κ έχουμε την ευκαιρία αφού όλη η βοήθεια από γονείς αδέρφια φίλους είναι εδώ.. αλλά το μόνο που με κατά τρόμαξε είναι ότι στο δημόσιο που μπορώ να γεννήσω δεν κάνει επισκληριδιο. Στον πρώτο είχα αντέξει ως 7 διαστολή και ήξερα δεν πάει άλλο .. τώρα στο κάνω?????

Θα γεννήσει άλλη χωρίς επισκληριδιο??🤦 Βοήθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/9/2021 at 12:43 ΜΜ, ο/η dec-e είπε:

Καλημέρα! Και εγώ έχω ραντεβού αύριο και δεν μπορώ να περιμένω, έχουν περάσει 3 βδομάδες από την τελευταία φορά που πήγα και νομίζω θα τρελλαθώ! Με πήραν και από την κλινική και μου είπαν ότι από 27η-32η βδομάδα συστείνεται ο εμβολιασμός για κοκκύτη, οπότε κάποια φάση θα το κάνω και αυτό. 

Καλησπέρα!Πήγες στο ραντεβού ή το έχεις απόγευμα;

Εγώ είχα την προηγούμενη Τετάρτη αλλά μου το ακύρωσε η γιατρός επειδή κόλλησε κορονοϊό. Οπότε τώρα θα περιμένω μέχρι την Δευτέρα. Ευτυχώς που το κατάλαβε πριν πάω στο ραντεβού, φαντάζεστε να είχα κι αυτό το άγχος;Αν κόλλησα ή όχι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Eva87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε? Πήγαμε κ μεις β επιπέδου όλα καλά 499γρ το κορίτσι μας!!απλά ανεβάσαμε το σαλοσπιρ για αρχή στα 160 Τετάρτη έχω κ γω καμπύλη ζαχάρου κ αιματολογικές.

Κουράστηκα λίγο στις διακοπές μια Χανιά μια εξοχικό κ είχα ανεβάσει πίεση αλλά οκ τώρα. Ξεκίνησα κ γω 300 γρ μαγνήσιο τη μέρα .περιμένω πότε θα με πάρουν για δουλειά έτσι όπως το υπολόγισα 8 Νοεμβρίου βγαίνω σε άδεια βέβαια .θέλω να σας κάνω κάποιες ερωτήσεις

Φολικό παίρνετε ακόμα?

Αρχίσατε να το νοιωθετε κ σεις κ να σας ψιλοβαραινει?

Ξέρετε αν εκτός από το επίδομα 2000 δικαιούμαστε κ κάτι άλλο γιατί με έχουν μπερδέψει!!!

Καλησπέρα!Καλά είμαστε. Εσύ;Καλά αποτελέσματα να έχεις με τις εξετάσεις. 

Εγώ πίνω φολικο μαζί με το σίδηρο, είναι ένα σκεύασμα. 

Νομίζω πως αν είσαι στον ιδιωτικό τομέα δικαιούσαι κάποια χρήματα, βέβαια δεν έχω καταλάβει αν είναι λόγω της άδειας εγκυμοσύνης και λοχείας που θα πάρουμε ή είναι κάποιο επιπλέον επίδομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...