Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ψάχνω Cyclacur, Divina, Dermestril


Recommended Posts

Καλημέρα ομάδα! Νέο μέλος από Λάρισα! Ψάχνω Cyclacur, Divina, Dermestril για να προχωρήσω με την επόμενη εξωσωματική....Αν υπάρχει κάποια που έχει και μπορεί να μου στείλει να επικοινωνήσει μαζί μου... Εννοείται ότι θα τα πληρώσω...Επίσης, διάβασα σε αναρτήσεις σας ότι υπάρχουν φαρμακεία που "φτιάχνουν" cyclacur. Θα ήθελα αν γνωρίζετε φαρμακεία στη Λάρισα ή οπουδήποτε αλλού να τα αναφέρετε ώστε να επικοινωνήσουμε μαζί τους εμείς που ψάχνουμε... Ευχαριστώ πολύ και καλή επιτυχία σε όλα τα ζευγάρια που προσπαθούν να γίνουν γονείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η desperatemom είπε:

Καλημέρα ομάδα! Νέο μέλος από Λάρισα! Ψάχνω Cyclacur, Divina, Dermestril για να προχωρήσω με την επόμενη εξωσωματική....Αν υπάρχει κάποια που έχει και μπορεί να μου στείλει να επικοινωνήσει μαζί μου... Εννοείται ότι θα τα πληρώσω...Επίσης, διάβασα σε αναρτήσεις σας ότι υπάρχουν φαρμακεία που "φτιάχνουν" cyclacur. Θα ήθελα αν γνωρίζετε φαρμακεία στη Λάρισα ή οπουδήποτε αλλού να τα αναφέρετε ώστε να επικοινωνήσουμε μαζί τους εμείς που ψάχνουμε... Ευχαριστώ πολύ και καλή επιτυχία σε όλα τα ζευγάρια που προσπαθούν να γίνουν γονείς!

Κορίτσι μου βρήκες;; Και εμείς από την Αθήνα ψάχνουμε ,εάν βρω θα πάρω παραπάνω κομμάτια να σου στείλω αλλά δεν ξέρω πότε και εάν θα γίνει!! Εάν βρω όμως και θες σου στέλνω μνμ για να σου πω λεπτομέρειες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρήκα 1 κουτί Dermestril 50 και 2 Dermestril 25 σε ένα φαρμακείο όπως και 3 Divina σε ένα άλλο. Από Cyclacur τίποτα... Φυσικά χρειάζομαι πολύ περισσότερα αλλά θα επιμείνω...!!! Εύχομαι να βρεθεί μια λύση σύντομα για όλες μας - ΠΡΕΠΕΙ να βρεθεί μια λύση - ώστε να μπορέσουμε να προχωρήσουμε γιατί με ένα κουτί από εδώ και άλλο από εκεί δε γίνεται δουλειά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!Εγώ παρήγγειλα από ένα φαρμακείο στην Αθήνα που φτιάχνουν. Αν θέλετε να σας στείλω σε μνμ τα στοιχεία.

Καλή επιτυχία στην προσπάθειά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η desperatemom είπε:

Βρήκα 1 κουτί Dermestril 50 και 2 Dermestril 25 σε ένα φαρμακείο όπως και 3 Divina σε ένα άλλο. Από Cyclacur τίποτα... Φυσικά χρειάζομαι πολύ περισσότερα αλλά θα επιμείνω...!!! Εύχομαι να βρεθεί μια λύση σύντομα για όλες μας - ΠΡΕΠΕΙ να βρεθεί μια λύση - ώστε να μπορέσουμε να προχωρήσουμε γιατί με ένα κουτί από εδώ και άλλο από εκεί δε γίνεται δουλειά...

Το ξέρω κοπέλα μου και εγώ έχω μόνο 1cyclacur αλλά θέλω κ αλλά και εάν βρω θα σε ενημερώσω σίγουρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/5/2021 at 11:45 ΠΜ, ο/η desperatemom είπε:

Καλημέρα ομάδα! Νέο μέλος από Λάρισα! Ψάχνω Cyclacur, Divina, Dermestril για να προχωρήσω με την επόμενη εξωσωματική....Αν υπάρχει κάποια που έχει και μπορεί να μου στείλει να επικοινωνήσει μαζί μου... Εννοείται ότι θα τα πληρώσω...Επίσης, διάβασα σε αναρτήσεις σας ότι υπάρχουν φαρμακεία που "φτιάχνουν" cyclacur. Θα ήθελα αν γνωρίζετε φαρμακεία στη Λάρισα ή οπουδήποτε αλλού να τα αναφέρετε ώστε να επικοινωνήσουμε μαζί τους εμείς που ψάχνουμε... Ευχαριστώ πολύ και καλή επιτυχία σε όλα τα ζευγάρια που προσπαθούν να γίνουν γονείς!

Καλησπέρα κορίτσι μου. Σου είπε ο γιατρός σου ότι πρέπει να πάρεις οπωσδήποτε κάποιο από αυτά? Εμένα μου είπε να μην ψάχνω άδικα γιατί δεν θα βρω 200 χάπια που χρειάζομαι και μου σύστησε ένα εργαστήριο στην Αθήνα που φτιάχνουν. Στην αρχή είπα να ρωτήσω μήπως βρω divina αλλά μπα!!ρώτησα και τα κορίτσια στο topic της εξωσωματικής κατά πόσο είναι ασφαλή αυτά τα φτιαχτα και μου είπαν οι κοπέλες ότι είναι ολόιδια με τα cyclacur και τα παίρνουν οι περισσότερες οπότε και παρήγγειλα ήδη.εγώ είμαι Θεσσαλονίκη και θα μου τα στείλουν κανονικά δεν υπάρχει πρόβλημα. βέβαια δεν γράφονται εννοείται τα πληρώνεις αλλά από το άγχος να ψάχνω καλύτερα ετσι. Μήπως να ρωτήσεις το γιατρό σου αν συνεργάζεται με κάποιο τέτοιο φαρμακείο ή αν θέλεις να σου στείλω τα στοιχεία αυτού που συνεργάζεται ο δικός μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Χθες το απόγευμα επέστρεψα ένα κουτί dermestril 100 στο φαρμακείο της Μαρίας Καρακώστα στην οδό Γεώρ.Κεδρηνού 65,Αθήνα.Μπορείτε να της τηλεφωνήσετε για να το αγοράσετε. Σε αυτό το φαρμακείο μπορείτε επίσης να βρείτε cyclacur.Τα εισάγει η συγκεκριμένη από το εξωτερικό.Εγώ αγόρασα χθες 9 κουτιά.Επίσης έχω ένα κουτί dermestril 50 και μπορώ να το δώσω σε όποια το χρειάζεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομάδα! Μου είπαν για ένα φαρμακείο στα Τρίκαλα που εισάγει από Γερμανία. Αλλά αν δεν έχει stock χρειάζονται περίπου 2 βδομάδες για την παραλαβή. Έκανα χθες την παραγγελία και περιμένω να τα παραλάβω. Αν κάποια ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα για λεπτομέρειες...

Σας ευχαριστώ για την ανταπόκριση και εύχομαι γρήγορα όλες με τα μωρά μας στην αγκαλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/5/2021 at 9:40 ΠΜ, ο/η desperatemom είπε:

Καλημέρα ομάδα! Μου είπαν για ένα φαρμακείο στα Τρίκαλα που εισάγει από Γερμανία. Αλλά αν δεν έχει stock χρειάζονται περίπου 2 βδομάδες για την παραλαβή. Έκανα χθες την παραγγελία και περιμένω να τα παραλάβω. Αν κάποια ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα για λεπτομέρειες...

Σας ευχαριστώ για την ανταπόκριση και εύχομαι γρήγορα όλες με τα μωρά μας στην αγκαλιά!

Καλησπέρα σας, μήπως μπορείτε να μου πείτε λεπτομέρειες για το φαρμακείο στα Τρίκαλα?χρειάζομαι επειγόντως cyclacur , σας ευχαριστώ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nasia11 είπε:

Καλησπέρα σας, μήπως μπορείτε να μου πείτε λεπτομέρειες για το φαρμακείο στα Τρίκαλα?χρειάζομαι επειγόντως cyclacur , σας ευχαριστώ πολύ!!

Φαρμακείο Οικονόμου στα Τρίκαλα (24310-73240)... Καλή επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/5/2021 at 11:30 ΜΜ, ο/η Dr_Vassiliki είπε:

Καλησπέρα! Μήπως χρειάζεσαι μόνο τα καφέ cyclacur; 

Καλημέρα! Καφέ cysclacur έχω πολλά από την προηγούμενη προσπάθεια... Τελικά βρήκα αυτά που χρειάζομαι... Σ' ευχαριστώ πολύ πάντως...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/5/2021 at 4:08 ΜΜ, ο/η desperatemom είπε:

Φαρμακείο Οικονόμου στα Τρίκαλα (24310-73240)... Καλή επιτυχία!!! 

Σε ευχαριστω παρα πολυ!! θα δοκιμασω!!!Ολοψυχα καλη επιτυχια κ σε σενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα! Εγώ ψάχνω παντού και δεν μπορώ να βρω τπτ. Δεν ξέρω εάν έχεις ακόμα.

 

στις On 28/5/2021 at 9:48 ΜΜ, ο/η Vickypucca είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Έχω 6 κουτιά cyclacur.Όποια θέλει να μου πει.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ralou είπε:

Καλησπέρα! Εγώ ψάχνω παντού και δεν μπορώ να βρω τπτ. Δεν ξέρω εάν έχεις ακόμα.

 

 

Καλησπέρα!! Τα φάρμακα έχουν δοθεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/6/2021 at 10:41 ΜΜ, ο/η Vickypucca είπε:

Καλησπέρα!! Τα φάρμακα έχουν δοθεί.

Καλημέρα! Για Cyclacur μπορείτε να απευθυνθείτε στο Φαρμακείο Οικονόμου στα Τρίκαλα (24310-73240)... Καλή επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η desperatemom είπε:

Καλημέρα! Για Cyclacur μπορείτε να απευθυνθείτε στο Φαρμακείο Οικονόμου στα Τρίκαλα (24310-73240)... Καλή επιτυχία!!! 

Γειά σας! Αυτό το φαρμακείο έχει τα cyclacur η κάτι άλλο αντίστοιχο,  γνωρίζετε??? 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ralou είπε:

Γειά σας! Αυτό το φαρμακείο έχει τα cyclacur η κάτι άλλο αντίστοιχο,  γνωρίζετε??? 

 

 

Έχει κάτι αντίστοιχο με την ίδια ουσία (Estradiol 2mg)... Απ' ότι ξέρω τα εισάγει από Γερμανία... Ο γιατρός μου πάντως λέει ότι ίσως είναι καλύτερα και από τα Cyclacur... Αν θέλεις κάλεσε στο φαρμακείο για διευκρινίσεις... Σε κάθε περίπτωση καλό θα είναι να συμβουλευτείς το γιατρό σου... Εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η desperatemom είπε:

Έχει κάτι αντίστοιχο με την ίδια ουσία (Estradiol 2mg)... Απ' ότι ξέρω τα εισάγει από Γερμανία... Ο γιατρός μου πάντως λέει ότι ίσως είναι καλύτερα και από τα Cyclacur... Αν θέλεις κάλεσε στο φαρμακείο για διευκρινίσεις... Σε κάθε περίπτωση καλό θα είναι να συμβουλευτείς το γιατρό σου... Εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...