Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! Τι κάνετε; Μου λείψατε! 
Είχα βγει λίγο εκτός του φόρουμ γιατί ήθελα να ηρεμήσω απ’ όλο αυτό και να συγκεντρωθώ λίγο στη δουλειά μου. Επιπλέον έπρεπε να αφήσω λίγο χρόνο από την προηγούμενη αποτυχημένη εξωσωματική. Τώρα όμως επανέρχομαι γιατί θέλω να κάνω διέγερση τέλος του μήνα και θέλω  να ρωτήσω την γνώμη σας. Πήγα σε έναν γιατρό που λέγεται Τζεφεράκος και μου έκανε καλή εντύπωση και έλεγα να συνεχίσω με αυτόν, αλλά μου είπε να κάνω μια εξέταση ελέγχου φονικών κυττάρων (που είναι και πανάκριβη 280 ευρώ είπε!!!)  και διάβασα ότι γενικά αυτή δεν υπάρχει λόγος να γίνεται και ότι έχουν απαγορευτεί αυτές οι ενέσεις που έκαναν στις κοπέλες όταν ο δείκτης ήταν ψηλά. Ότι δεν φαίνεται  να υπάρχει κάποια βελτίωση και είναι επικίνδυνες. Έχει καμία ανάλογη εμπειρία και με τον γιατρό και αν της ζητήθηκε η εξέταση; 
 

Επιπλέον έχω διαβάσει για κάποιον Μακράκη Ευάγγελο, έχει καμία σας προσωπική άποψη γι’ αυτόν; 
Δυσκολέυομαι να βρω γιατρό να εμπιστευτώ! Μου φαινονται όλοι ανήθικοι και ότι όλα τα κάνουν για τα χρήματα! Πρέπει άμεσα να αποφασίσω γιατί είμαι 43 και ο χρόνος δεν είναι σύμμαχός  μου... 

Σας ευχαριστώ 

εκ των προτέρων 

Καλησπέρα, εμείς έχουμε μιλήσει και με π.μ. Σου είπε να μετρήσεις τα nk σου στο Ρέα, είναι τακτική του, το έχω διαβάσει που το έχουν γράψει και στο parents cafe. Η εξέταση αυτή καταρχήν γράφεται από αιματολόγο και πληρώνεις μόνο τη συμμετοχή (στο Έλενα που σου είχα πει να πας θα σου τα μέτραγαν δωρεάν). Κατά δεύτερον, αν σου τα βρει αυξημένα, που δεν είναι απίθανο, δεν θα σου κάνει τα λεγόμενα "αντιπατρικά εμβόλια", αλλά θα σου πει να κάνεις intralipids. Που θα σου χρεώσει τον ορό κανένα 300άρι απ᾽ ό,τι έχω διαβάσει...Για την ιστορία, τα αντιπατρικά εμβόλια δυστυχώς δεν έχουν απαγορευτεί ακόμα στην Ελλάδα, όπως έχει γίνει σε άλλες χώρες και δυστυχώς αυτό το εκμεταλλεύονται διάφοροι ανοσολόγοι για να τα κάνουν στις γυναίκες, κάτι που είναι πολύ επικίνδυνο. Τα nk τώρα οι περισσότεροι γυναικολόγοι δεν τα παραδέχονται σαν αιτία αποβολών και ακόμα και η Τσεκούρα στο Έλενα που μας τα μετράει στον έλεγχο που μας κάνει, μου είπε ότι η ίδια δεν είναι πεπεισμένη ότι αποτελούν λόγο αποβολών. Σε εμένα τα βρήκε αυξημένα τον Ιανουάριο και τώρα μπαίνω στον 5ο μήνα της εγκυμοσύνης μου. Για το Τζεφεράκο τώρα και τη διαδικασία με τα nk και τα intralipids, πολύ ευχαρίστως, αν θέλεις, να σου πω με ποια κοπέλα στο parents cafe να μιλήσεις για να σου πει την εμπειρία της. Γνώμη μου: δεν υπάρχει κανένας λόγος να μπεις σε αυτή τη διαδικασία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η troia είπε:

Καλησπέρα, εμείς έχουμε μιλήσει και με π.μ. Σου είπε να μετρήσεις τα nk σου στο Ρέα, είναι τακτική του, το έχω διαβάσει που το έχουν γράψει και στο parents cafe. Η εξέταση αυτή καταρχήν γράφεται από αιματολόγο και πληρώνεις μόνο τη συμμετοχή (στο Έλενα που σου είχα πει να πας θα σου τα μέτραγαν δωρεάν). Κατά δεύτερον, αν σου τα βρει αυξημένα, που δεν είναι απίθανο, δεν θα σου κάνει τα λεγόμενα "αντιπατρικά εμβόλια", αλλά θα σου πει να κάνεις intralipids. Που θα σου χρεώσει τον ορό κανένα 300άρι απ᾽ ό,τι έχω διαβάσει...Για την ιστορία, τα αντιπατρικά εμβόλια δυστυχώς δεν έχουν απαγορευτεί ακόμα στην Ελλάδα, όπως έχει γίνει σε άλλες χώρες και δυστυχώς αυτό το εκμεταλλεύονται διάφοροι ανοσολόγοι για να τα κάνουν στις γυναίκες, κάτι που είναι πολύ επικίνδυνο. Τα nk τώρα οι περισσότεροι γυναικολόγοι δεν τα παραδέχονται σαν αιτία αποβολών και ακόμα και η Τσεκούρα στο Έλενα που μας τα μετράει στον έλεγχο που μας κάνει, μου είπε ότι η ίδια δεν είναι πεπεισμένη ότι αποτελούν λόγο αποβολών. Σε εμένα τα βρήκε αυξημένα τον Ιανουάριο και τώρα μπαίνω στον 5ο μήνα της εγκυμοσύνης μου. Για το Τζεφεράκο τώρα και τη διαδικασία με τα nk και τα intralipids, πολύ ευχαρίστως, αν θέλεις, να σου πω με ποια κοπέλα στο parents cafe να μιλήσεις για να σου πει την εμπειρία της. Γνώμη μου: δεν υπάρχει κανένας λόγος να μπεις σε αυτή τη διαδικασία. 

Καλησπέρα ναι εχουμε μιλήσει φυσικά και με έχεις βοηθήσει πολύ! Είμαι  κανονικά στην Τσεκούρα στο Έλενα από τον Απρίλιο αλλά δεν μου έκανε αυτή την εξέταση. Μου είπε ότι δεν υπάρχει λόγος σήμερα που μίλησα μαζί της. Ο σύζυγος θέλει να την κάνω αφού μου την είπε ο γιατρός, ενώ εγώ διάβασα όλα αυτά που μου παραθέτεις κι εσύ και μάλιστα έγραψαν οι κοπέλες στο Ρέα χειρόγραφα ότι έχει 280€ και αυτός έκανε τον ανήξερο.. ότι δεν ήξερε ότι είναι τόσο ακριβή γιατί δεν την έχει κάνει ποτέ. Δεν ξέρεις ποιον να εμπιστευτείς πια… Δύσκολο αυτό το ταξίδι που έχουμε επιλέξει και η επιτυχία τελικά είναι πολυπαραγοντική. 

Χαίρομαι πάρα πολύ για σένα και για όλες τις κοπέλες που τα καταφέρνουν εδώ μέσα. Μακαρι να είμαι κι εγώ μία από αυτές στο άμεσο μέλλον! 
Προς το παρόν έχω μεγάλη δυσκολία στην εύρεση του γιατρού που θα εμπιστευτώ για την καινούρια προσπάθεια και θέλω τέλος του μήνα να κάνω διέγερση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Καλησπέρα ναι εχουμε μιλήσει φυσικά και με έχεις βοηθήσει πολύ! Είμαι  κανονικά στην Τσεκούρα στο Έλενα από τον Απρίλιο αλλά δεν μου έκανε αυτή την εξέταση. Μου είπε ότι δεν υπάρχει λόγος σήμερα που μίλησα μαζί της. Ο σύζυγος θέλει να την κάνω αφού μου την είπε ο γιατρός, ενώ εγώ διάβασα όλα αυτά που μου παραθέτεις κι εσύ και μάλιστα έγραψαν οι κοπέλες στο Ρέα χειρόγραφα ότι έχει 280€ και αυτός έκανε τον ανήξερο.. ότι δεν ήξερε ότι είναι τόσο ακριβή γιατί δεν την έχει κάνει ποτέ. Δεν ξέρεις ποιον να εμπιστευτείς πια… Δύσκολο αυτό το ταξίδι που έχουμε επιλέξει και η επιτυχία τελικά είναι πολυπαραγοντική. 

Χαίρομαι πάρα πολύ για σένα και για όλες τις κοπέλες που τα καταφέρνουν εδώ μέσα. Μακαρι να είμαι κι εγώ μία από αυτές στο άμεσο μέλλον! 
Προς το παρόν έχω μεγάλη δυσκολία στην εύρεση του γιατρού που θα εμπιστευτώ για την καινούρια προσπάθεια και θέλω τέλος του μήνα να κάνω διέγερση. 

Καλησπέρα  , εάν δεν τον εμπιστεύεσαι τότε μην συνεχίσεις μαζί του  νομίζω από εκεί είναι ένα μικρό κλειδί για την επιτυχία, πως θα νιώσεις χαλαρή? 

Θα σου προτείνω τον σφακιαδακη, εάν είσαι Αθήνα, φίλη μου από Γερμανία ηρθε Ελλάδα μόνο και μόνο για αυτόν γιατί εδω δεν ένιωθε εμπιστοσύνη. Φυσικά και πέτυχε;-) και τώρα έχει ένα κουκλάκι ζωγραφιστό.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Και για σένα να πάνε όλα καλά! Έκανα 3 ετ στην πρώτη προσπάθεια έφτασαν 7 σε επίπεδο βλαστοκύστης τώρα πάλι από την αρχή και με το φόβο δε σου κρύβω μήπως το όνειρο μείνει μόνο όνειρο!

Ονειρεύομαι σημαίνει ζω κ όσο ζω ελπίζω! Κ η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Έκλεισα ραντεβού για αύριο που θα πάω να πάρω και την απόφαση της επιτροπής,επειδή δεν έχω την οικονομική δυνατότητα για πολλά το βάρος του τι θα διαλέξω είναι μεγάλο, στον φυσικό δεν έχει τα φάρμακα;

Ποια φάρμακα εννοείς κοριτσάκι μου; Στον φυσικό δεν έχει κάτι ιδιαίτερο πέρα από το χαπάκι που σου ανέφερα παραπάνω που κοστίζει γύρω στα 2.5 ευρώ κ η ovitrelle που συνταγογραφείται κ πληρώνεις συμμετοχή 10 ευρώ. Ειδάλλως εάν κάνεις διέγερση τα φάρμακα θα τα πάρεις από το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ δωρεάν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Βαλτε με και εμενα..να το χω να το βλέπω να χαίρομαι  χαχχαχχ που θα πάει θα έρθει και ο Αύγουστος  :-) 

Ωοληψια κάπου τον Αύγουστο  είναι 🥰

Σε περνάω με ερωτηματικό κ μόλις μάθεις με το καλό την ακριβή ημερομηνία μας ενημερώνεις! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Ποια φάρμακα εννοείς κοριτσάκι μου; Στον φυσικό δεν έχει κάτι ιδιαίτερο πέρα από το χαπάκι που σου ανέφερα παραπάνω που κοστίζει γύρω στα 2.5 ευρώ κ η ovitrelle που συνταγογραφείται κ πληρώνεις συμμετοχή 10 ευρώ. Ειδάλλως εάν κάνεις διέγερση τα φάρμακα θα τα πάρεις από το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ δωρεάν...

Α μάλιστα στον φυσικό δεν έχει,κοίτα δεν τα ξέρω για αυτό ρωτάω και αναρωτιέμαι τι αξίζει να κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή 📅

@Vasilique --> 11/6

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

@Margitc--23/9

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > ?

@elena0212--> ?

@Παρασκευαιδου--> ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Αννια27 18/6

 

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@nikol88163 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@nikol88

@Sabinaret

Κάθε ημέρα κ ένα ευχάριστο! Έρχονται κ καλύτερες ημέρες κορίτσια για όλες μας αργά ή γρήγορα... Δεν μασάμε μία! Πάμε γερά κ δυνατά! 🙏

Καλημέρα! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Litsadi είπε:

Α μάλιστα στον φυσικό δεν έχει,κοίτα δεν τα ξέρω για αυτό ρωτάω και αναρωτιέμαι τι αξίζει να κάνω 

Δεν πειράζει κοριτσάκι μου που δεν ξέρεις, θα τα μάθεις κ εσύ! Για την ώρα είμαστε εμείς εδώ για ό,τι χρειαστείς κ εφόσον έχουμε εμπειρία να την μοιραστούμε μαζί σου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή 📅

@Vasilique --> 11/6

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

@Margitc--23/9

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > ?

@elena0212--> ?

@Παρασκευαιδου--> ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Αννια27 18/6

 

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@nikol88163 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@nikol88

@Sabinaret

Κάθε ημέρα κ ένα ευχάριστο! Έρχονται κ καλύτερες ημέρες κορίτσια για όλες μας αργά ή γρήγορα... Δεν μασάμε μία! Πάμε γερά κ δυνατά! 🙏

Καλημέρα! 💚

Καλημερα κοριτσι μου γλυκο και σε σενα και σε ολα τα κορίτσια!!! Παμε γερά και θετικά! 🍀❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλημερα κοριτσι μου γλυκο και σε σενα και σε ολα τα κορίτσια!!! Παμε γερά και θετικά! 🍀❤️

Εγω εχω να πω οτι το πινακακι της @Vasilique ειναι πολυ γουρλιδικο. 🧿🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! Τι κάνετε; Μου λείψατε! 
Είχα βγει λίγο εκτός του φόρουμ γιατί ήθελα να ηρεμήσω απ’ όλο αυτό και να συγκεντρωθώ λίγο στη δουλειά μου. Επιπλέον έπρεπε να αφήσω λίγο χρόνο από την προηγούμενη αποτυχημένη εξωσωματική. Τώρα όμως επανέρχομαι γιατί θέλω να κάνω διέγερση τέλος του μήνα και θέλω  να ρωτήσω την γνώμη σας. Πήγα σε έναν γιατρό που λέγεται Τζεφεράκος και μου έκανε καλή εντύπωση και έλεγα να συνεχίσω με αυτόν, αλλά μου είπε να κάνω μια εξέταση ελέγχου φονικών κυττάρων (που είναι και πανάκριβη 280 ευρώ είπε!!!)  και διάβασα ότι γενικά αυτή δεν υπάρχει λόγος να γίνεται και ότι έχουν απαγορευτεί αυτές οι ενέσεις που έκαναν στις κοπέλες όταν ο δείκτης ήταν ψηλά. Ότι δεν φαίνεται  να υπάρχει κάποια βελτίωση και είναι επικίνδυνες. Έχει καμία ανάλογη εμπειρία και με τον γιατρό και αν της ζητήθηκε η εξέταση; 
 

Επιπλέον έχω διαβάσει για κάποιον Μακράκη Ευάγγελο, έχει καμία σας προσωπική άποψη γι’ αυτόν; 
Δυσκολέυομαι να βρω γιατρό να εμπιστευτώ! Μου φαινονται όλοι ανήθικοι και ότι όλα τα κάνουν για τα χρήματα! Πρέπει άμεσα να αποφασίσω γιατί είμαι 43 και ο χρόνος δεν είναι σύμμαχός  μου... 

Σας ευχαριστώ 

εκ των προτέρων 

Καλώς την! Καλά έκανες κ έμεινες εκτός εάν αυτό σε βοήθησε να ηρεμήσεις κ να τα βάλεις όλα σε σειρά. Το μυαλό σου, τη δουλειά σου, τη ζωή σου γενικότερα. Χρειάζεται κάπου κάπου κ ένα restart! Κ να που επανήλθες δριμύτερη! Σου στέλνω pm για περισσότερα σχόλια!

Καλώς όρισες λοιπόν κ πάλι στο παρεάκι μας κ εύχομαι αυτή τη φορά να βγεις από το φόρουμ γιατί πολύ απλά δεν θα προλαβαίνεις από το να αλλάζεις πάνες κ να ταΐζεις! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή 📅

@Vasilique --> 11/6

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

@Margitc--23/9

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > ?

@elena0212--> ?

@Παρασκευαιδου--> ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Αννια27 18/6

 

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@nikol88163 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@nikol88

@Sabinaret

Κάθε ημέρα κ ένα ευχάριστο! Έρχονται κ καλύτερες ημέρες κορίτσια για όλες μας αργά ή γρήγορα... Δεν μασάμε μία! Πάμε γερά κ δυνατά! 🙏

Καλημέρα! 💚

Τι όμορφο πινακάκι είναι αυτό, πόσα θετικά αποτελέσματα να δίνουν θάρρος!! Ευχαριστούμε 💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Καλησπέρα ναι εχουμε μιλήσει φυσικά και με έχεις βοηθήσει πολύ! Είμαι  κανονικά στην Τσεκούρα στο Έλενα από τον Απρίλιο αλλά δεν μου έκανε αυτή την εξέταση. Μου είπε ότι δεν υπάρχει λόγος σήμερα που μίλησα μαζί της. Ο σύζυγος θέλει να την κάνω αφού μου την είπε ο γιατρός, ενώ εγώ διάβασα όλα αυτά που μου παραθέτεις κι εσύ και μάλιστα έγραψαν οι κοπέλες στο Ρέα χειρόγραφα ότι έχει 280€ και αυτός έκανε τον ανήξερο.. ότι δεν ήξερε ότι είναι τόσο ακριβή γιατί δεν την έχει κάνει ποτέ. Δεν ξέρεις ποιον να εμπιστευτείς πια… Δύσκολο αυτό το ταξίδι που έχουμε επιλέξει και η επιτυχία τελικά είναι πολυπαραγοντική. 

Χαίρομαι πάρα πολύ για σένα και για όλες τις κοπέλες που τα καταφέρνουν εδώ μέσα. Μακαρι να είμαι κι εγώ μία από αυτές στο άμεσο μέλλον! 
Προς το παρόν έχω μεγάλη δυσκολία στην εύρεση του γιατρού που θα εμπιστευτώ για την καινούρια προσπάθεια και θέλω τέλος του μήνα να κάνω διέγερση. 

Επειδή δεν είχαμε ξαναμιλήσει από τότε, δεν ήξερα αν τελικά πήγες στην Τσεκούρα...Οπότε εγώ θα σου έλεγα να την εμπιστευτείς για το λόγο ότι δεν έχει κάτι να κερδίσει από εσένα. Γιατρός του ΕΣΥ είναι και προσωπικά έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη και το σεβασμό μου πρώτα σαν άνθρωπος και μετά σαν γιατρός. Σε εμένα μέτρησε τα nk μόνο μετά τη βιοχημική μου, αλλά και πάλι δεν ήταν πεπεισμένη ότι αποτελούν αιτία αποβολών και να που, ως τώρα τουλάχιστον, έχει δικαιωθεί. Από εκεί και πέρα θα λες ίσως ότι δεν έχεις κάτι να χάσεις εκτός από τα 280€ της εξέτασης και κανένα 300άρι που μου έχουν πει ότι χρεώνουν τα Intralipids στο Ρέα.....Αλλά έλα που είχα ρωτήσει την Τσεκούρα για τα Intralipids και μου είχε πει ότι δεν συμφωνεί, επειδή παρεμβαίνουν στο ανοσοποιητικό μας...Θα σου πω τι έκανα εγώ όταν βρισκόμουν στη δική σου θέση, αλλά και τι κάνω τώρα στην εγκυμοσύνη: έχω επιλέξει κάποιους γιατρούς τους οποίους εμπιστεύομαι, το γυναικολόγο μου, τον ενδοκρινολόγο μου και την Τσεκούρα και δεν αφήνω τον ένα να παρέμβει πάνω στην ειδικότητα του άλλου. Ναι μεν τώρα στην εγκυμοσύνη ο γυναικολόγος μου ενημερώνεται για την κάθε εξέταση που μου βάζουν να κάνω οι άλλοι 2 ή αν χρειαζόταν να μου δώσουν φάρμακα, αυτό θα γινόταν με τη δική του σύμφωνη γνώμη, αλλά μέχρι εκεί. Θέλω να πω ότι για ανοσολογικά θέματα προσωπικά θα εμπιστευόμουν περισσότερο την άποψη της Τσεκούρα από του Τζεφεράκου...Όσο για την εύρεση του γιατρού, τα έχω περάσει και είναι όντως από τις πιο δύσκολες φάσεις της όλης διαδικασίας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Εγω εχω να πω οτι το πινακακι της @Vasilique ειναι πολυ γουρλιδικο. 🧿🍀

Ειναι οντως!!! Και ευχομαι το γούρι να συνεχιστεί για ολες μας, και για καινουριες χοριακες και για θετικές εκβάσεις στις εγκυμοσύνες μας!! 🍀🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Εγω εχω να πω οτι το πινακακι της @Vasilique ειναι πολυ γουρλιδικο. 🧿🍀

Άνοιξαν οι δουλειές! 😂🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Άνοιξαν οι δουλειές! 😂🤣

Χαχα και να μην κλείσουν πότε !! Εντ μεταξύ είδα ότι με έβαλες τελικά 18/06 και πήγα χθες στο γιατρό για υπέρηχο και μου λέει πας πολύ καλά το ενδομήτριο είναι ήδη 10 οπότε θα πάμε 16/06 !!! Αααα πήγα να του πω τώρα που το βρήκαμε με την Βασική θα το αλλάξουμε πάλι 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχα και να μην κλείσουν πότε !! Εντ μεταξύ είδα ότι με έβαλες τελικά 18/06 και πήγα χθες στο γιατρό για υπέρηχο και μου λέει πας πολύ καλά το ενδομήτριο είναι ήδη 10 οπότε θα πάμε 16/06 !!! Αααα πήγα να του πω τώρα που το βρήκαμε με την Βασική θα το αλλάξουμε πάλι 😂😂

Σε ποια μέρα του κύκλου δλδ; κ από φάρμακα τι ακριβώς παίρνεις; θα πάω κ εγώ (εύχομαι) τον Ιούλιο για εμβρυομεταφορά κ δεν βλέπω την ώρα!!!δεν περνάει με τπτ αυτός ο Ιουνιος😁😁😁!! Οπότε θα ήθελα να ξέρω τι με περιμένει.. Καλή επιτυχία σου εύχομαι, όλα να πάνε καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχα και να μην κλείσουν πότε !! Εντ μεταξύ είδα ότι με έβαλες τελικά 18/06 και πήγα χθες στο γιατρό για υπέρηχο και μου λέει πας πολύ καλά το ενδομήτριο είναι ήδη 10 οπότε θα πάμε 16/06 !!! Αααα πήγα να του πω τώρα που το βρήκαμε με την Βασική θα το αλλάξουμε πάλι 😂😂

Έτοιμη είσαι άντε με το καλό να υποδεχθείς τα μωρά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

Έτοιμη είσαι άντε με το καλό να υποδεχθείς τα μωρά σου!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσακι μου, ελπίζω να είναι τα τυχερά μου !!! Να μας πεις όταν πας για την αυχενική σου ,να μάθουμε και το φύλο 😉 χιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχα και να μην κλείσουν πότε !! Εντ μεταξύ είδα ότι με έβαλες τελικά 18/06 και πήγα χθες στο γιατρό για υπέρηχο και μου λέει πας πολύ καλά το ενδομήτριο είναι ήδη 10 οπότε θα πάμε 16/06 !!! Αααα πήγα να του πω τώρα που το βρήκαμε με την Βασική θα το αλλάξουμε πάλι 😂😂

Μπράβο κοριτσι μου καλη επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχα και να μην κλείσουν πότε !! Εντ μεταξύ είδα ότι με έβαλες τελικά 18/06 και πήγα χθες στο γιατρό για υπέρηχο και μου λέει πας πολύ καλά το ενδομήτριο είναι ήδη 10 οπότε θα πάμε 16/06 !!! Αααα πήγα να του πω τώρα που το βρήκαμε με την Βασική θα το αλλάξουμε πάλι 😂😂

Ωωωωωω τι λες! Ακόμη νωρίτερα δλδ; Έτσι! Να τα πιάσουμε στον ύπνο! Με το καλό αγάπη κ μην σε νοιάζει για τίποτα! Σε αλλάζω στο πινακάκι μας κ θα είναι για καλό! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Ωωωωωω τι λες! Ακόμη νωρίτερ δλδ; Έτσι! Να τα πιάσουμε στον ύπνο! Με το καλό αγάπη κ μην σε νοιάζει για τίποτα! Σε αλλάζω στο πινακάκι μας κ θα είναι για καλό! 💚

Χαχαχα ευχαριστω πάρα πολύ κοπελαρα μου, μακάρι να είναι για καλό !!! 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vasiliqueβαλε κι εμενα στο γουρλιδικο πινακακι! Στις ωοληψίες!! Αντε να δουμε🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻 Παμε δυνατα κοριτσια μου! Μονο θετικα τεστ και πολλη πολλη χαρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...