Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 20 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου και καλώς ήρθες!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι :-) :-) !!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! 💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

Μπραβο κοριτσι μου!!! Να γεμιζει η λιστα με τις εγκυουλες!

@GinGinΚαλη αρχη κ σε σενα!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!

@nikol88 μπραβοοο!!! Με το καλο κορίτσι μου!! Όλα θα πάνε τέλεια!!! 💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geokou είπε:

Μια χαρά είναι! Τέλειος διπλασιασμός +

Γιατί αγχώθηκες; Είμαστε μαζί! Όλα καλά θα πάνε!!

Αγχώθηκα για αυτο που ειπα, την προηγούμενη φορα ειχα μεγαλύτερες χοριακες!!! Χαζο αγχος... 
Εγω θα ξαναπάω την Τρίτη! Ο εξωσωματικός μου παντα θελει τρεις... 

Εσυ υπέρηχο ε;; Με το καλο κοριτσι μου καλο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Χθες δεν μ άφηνε να ποστάρω αλλο!! 

@GinGin καλώς ήρθες και καλή αρχή! Όλα να πάνε τέλεια ευχομαι! 
@geokou@JNtina Σας ευχαριστώ πολύ! Καλή συνέχεια με τελειομηνες εγκυμοσύνες! Περιμένουμε τα ωραία νέα από τους υπερήχους!! 
@Vasilique@N.Angel@kaounmar@elena0212@kaposetsi@Διόνη@ΠαρασκευαιδουΚορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ και μέσα  απ την καρδιά μου ευχομαι πολύ πολύ σύντομα να μαθαίνουμε τις δικές σας τεράστιες χοριακες! Υπομονή και όλες θα φτάσουμε στο στόχο μας επιτέλους ❣️❣️
@Sabinaretμε το καλό! Περιμένουμε τα υπέροχα νέα!! Είμαστε πολύ κοντά εμείς!! 
@Αννια27πολυ καλή επιτυχία στην ετ!! Να πάνε όλα σούπερ και σύντομα να ακούσουμε τα ευχάριστα!! 
 

Σας ευχαριστώ όλες πολύ! Ελπίζω να μην ξέχασα καμία!! Να ξέρετε αν δεν απαντάω είναι επειδή δεν μ αφήνει!! 😕

Φιλια πολλά να έχετε ένα τέλειο ΣΚ και να είστε πολύ πολύ αισιόδοξες!! ❣️❣️
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Ελα κοριτσι μου!!! Πριν λιγο σχολασα και ηρθα σπιτι και σας διαβαζω! Απο 111 στα 298! Την προηγούμενη φορα ειχα πιο μεγάλες χοριακες και αγχώθηκα λιγο, αλλα μου ειπαν οτι ειναι καλη. 
Σουπερ εσυ!!! Μπραβο κοριτσι μου!!! Καλη συνεχεια να εχουμε Παναγια μου! 

Μπραβο!! Μπραβο!! ας ειναι σιγα κ σταθερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Ελα κοριτσι μου!!! Πριν λιγο σχολασα και ηρθα σπιτι και σας διαβαζω! Απο 111 στα 298! Την προηγούμενη φορα ειχα πιο μεγάλες χοριακες και αγχώθηκα λιγο, αλλα μου ειπαν οτι ειναι καλη. 
Σουπερ εσυ!!! Μπραβο κοριτσι μου!!! Καλη συνεχεια να εχουμε Παναγια μου! 

Καλε τι αργα  παει μας λες? Αυτό είναι στην ουσία τριπλασιασμος... δε μπορούσε να πάει καλύτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimi1981 είπε:

Καλε τι αργα  παει μας λες? Αυτό είναι στην ουσία τριπλασιασμος... δε μπορούσε να πάει καλύτερα!!!!

Μακαρι κοριτσακι μου!!! Ειναι αυτο που σου λεω ανούσιο αγχος καμια φορα! Το πηγα με σύγκριση την προηγούμενη φορα... αλλα καλυτερα να μη την υπολογίζω την προηγούμενη ☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Γιατί έχουν 1μιση μηνα διαφορα ;;;εμένα έχουν 3 βδομαδες διαφορα ακριβώς. 

Λες να μου είπε 30.06 ο διευθυντής και εγώ ακουσα αλλά ντα άλλων από την απογοήτευση μου ??? 🤔🤔🤔με βάσεις σε σκέψεις τωρα χαχαχ δεν ξερω καθόλου πραγματικά.  Δεν το έψαξα καθόλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου,θα ρωτήσω τον γιατρό μου γι'αυτό !! Σου κόστισε παραπάνω και πόσο;; Καλα κάνεις και δεν κουράζεσαι!! Να δεις που θα πάνε όλα τέλεια θετική σκέψη και σε λίγο θα έχεις μια τεράστια χοριακη 😉 !!! Εγώ το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι δεν μπορώ να γλιτώσω τις σκάλες γιατί μένω σε μεζονέτα και είναι σε διαφορετικό όροφο τα δωμάτια από το σαλόνι!

ναι κόστισε 500€ η θεραπεία με πλασμα , μακάρι να βοηθήσει 

Και εγω κοπέλα μου μένω σε διώροφο,  και όλες αυτές τις μέρες δεν έχω κουνήσει από το δωμάτιο μου , γιατί στην πρώτη εμβρυομεταφορα μου το τόνισε ο γιατρός για τις σκάλες ,  και μετά από την πρώτη β χοριακη επίσης μου το ξαναείπε να μην ανεβαίνω σκάλες.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Λες να μου είπε 30.06 ο διευθυντής και εγώ ακουσα αλλά ντα άλλων από την απογοήτευση μου ??? 🤔🤔🤔με βάσεις σε σκέψεις τωρα χαχαχ δεν ξερω καθόλου πραγματικά.  Δεν το έψαξα καθόλου 

Χαχαχα. Λες;;; Μην αγχωνεσαι. Λύσεις Υπάρχουν. Μπες στο emvolio gov gr και πατα εκει που λέει «αναζητηση με αμκα». Θα εισάγεις τα στοιχεία σου και θα σου εμφανίσει το ραντεβου σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/6/2021 at 4:37 ΜΜ, ο/η Sabinaret είπε:

5 ημερών,  ναι κατεψυγμένα.  έκανα ωολιψια 20 του Απρίλη,  12 ωάρια,  από αυτα 10 γονιμοποίηθηκαν , στην πρώτη προσπάθεια μου έβαλαν 2 ωάρια και είχα την πρώτη χωριακη 22 αλλά δεν προχώρησε δυστυχώς 

τώρα είμαι με βλαστοκυστεσ 5 ημερών,  έκανα πριν την μεταφορά και prp ενδομητριο 

περιμένω να περάσουν 4 μέρες να πάω για β χοριακη... 

Μπράβο σου για την όλη προσπάθεια!!! Με το καλό να δεχτείς μόνο θετικά νέα απο εδώ κ πέρα!!!!!

Μπορώ να σε ρωτήσω σχετικά με το prp,  πόσες μέρες πρίν την έμβρυο μεταφορά έκανες prp ενδομητρίου . Σε ποιό διάστημα μέσα στον κύκλο στο έκανε ο γιατρός ;;   Και πόσο κοστίζει περίπου ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν κατάλαβα καλά η @Παρασκευαιδου μενει Γερμανία, είναι κ οι δικοί μου εκεί κ από όσο ξέρω συνίσταται η απόσταση ανάμεσα στις 2 δόσεις εμβολίου να είναι στις 6 εβδομάδες κ όχι στις 3 όπως σε εμάς. Θεωρούν οι Γερμανοί γιατροί πως έτσι λειτουργεί καλύτερα το εμβόλιο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Αν κατάλαβα καλά η @Παρασκευαιδου μενει Γερμανία, είναι κ οι δικοί μου εκεί κ από όσο ξέρω συνίσταται η απόσταση ανάμεσα στις 2 δόσεις εμβολίου να είναι στις 6 εβδομάδες κ όχι στις 3 όπως σε εμάς. Θεωρούν οι Γερμανοί γιατροί πως έτσι λειτουργεί καλύτερα το εμβόλιο!! 

Αααα δεν το γνώριζα. Τζάμπα σε άγχωσα @Παρασκευαιδου χίλια  συγνώμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Χθες δεν μ άφηνε να ποστάρω αλλο!! 

@GinGin καλώς ήρθες και καλή αρχή! Όλα να πάνε τέλεια ευχομαι! 
@geokou@JNtina Σας ευχαριστώ πολύ! Καλή συνέχεια με τελειομηνες εγκυμοσύνες! Περιμένουμε τα ωραία νέα από τους υπερήχους!! 
@Vasilique@N.Angel@kaounmar@elena0212@kaposetsi@Διόνη@ΠαρασκευαιδουΚορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ και μέσα  απ την καρδιά μου ευχομαι πολύ πολύ σύντομα να μαθαίνουμε τις δικές σας τεράστιες χοριακες! Υπομονή και όλες θα φτάσουμε στο στόχο μας επιτέλους ❣️❣️
@Sabinaretμε το καλό! Περιμένουμε τα υπέροχα νέα!! Είμαστε πολύ κοντά εμείς!! 
@Αννια27πολυ καλή επιτυχία στην ετ!! Να πάνε όλα σούπερ και σύντομα να ακούσουμε τα ευχάριστα!! 
 

Σας ευχαριστώ όλες πολύ! Ελπίζω να μην ξέχασα καμία!! Να ξέρετε αν δεν απαντάω είναι επειδή δεν μ αφήνει!! 😕

Φιλια πολλά να έχετε ένα τέλειο ΣΚ και να είστε πολύ πολύ αισιόδοξες!! ❣️❣️
 

Καλο σκ και σε σενα κοριτσι μου!!! Και σε ολα τα κορίτσια!!! Φιλιααααα!!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Μακάρι Παναγία μου να ειμαστε μαζι σε χαρές !!! Νομίζω ότι πλησιάζουν οι μέρες και ανχωνομαι!!! Εσύ πως είσαι;;

Καλησπέρα κορίτσι μου κι εγώ όσο περνάνε οι μέρες αγχώνομαι και κάποιες ώρες δεν μπορώ να το διαχειριστώ!θελω να περάσουν οι μέρες να τελειώνω αγχώνομαι λόγο δουλειάς για τον κορονοιο τελευταία στιγμή μην κολλήσω κάτι για το πτι γίνομαι κουμπαρα σε γάμο που είχαμε συμφωνήσει ότι γλέντι το ζευγάρι δεν θέλει και ξαφνικά θα κάνει με 100 άτομα!γενικα πολλά μέσα στο κεφάλι μου! Ήρεμη που πρέπει να είμαι δεν είμαι πάντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η fot είπε:

Μπράβο σου για την όλη προσπάθεια!!! Με το καλό να δεχτείς μόνο θετικά νέα απο εδώ κ πέρα!!!!!

Μπορώ να σε ρωτήσω σχετικά με το prp,  πόσες μέρες πρίν την έμβρυο μεταφορά έκανες prp ενδομητρίου . Σε ποιό διάστημα μέσα στον κύκλο στο έκανε ο γιατρός ;;   Και πόσο κοστίζει περίπου ;;

Σε ευχαριστώ πολύ! και σε  σένα ότι καλύτερο εύχομαι! 

το prp έκανα ακριβός μια βδομάδα πριν την εμβρυομεταφορα που έγινε την 21 μέρα του κύκλου.  το prp μου κόστισε 500€ έξτρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sabinaret είπε:

ναι κόστισε 500€ η θεραπεία με πλασμα , μακάρι να βοηθήσει 

Και εγω κοπέλα μου μένω σε διώροφο,  και όλες αυτές τις μέρες δεν έχω κουνήσει από το δωμάτιο μου , γιατί στην πρώτη εμβρυομεταφορα μου το τόνισε ο γιατρός για τις σκάλες ,  και μετά από την πρώτη β χοριακη επίσης μου το ξαναείπε να μην ανεβαίνω σκάλες.  

Αχχχ δεν ξέρω τι να κάνω ο δικός μου δεν μου έχει πει τπτ !! Τεσπά δεν θα ανχωθω ,θα προσπαθήσω όμως να μην κουράζομαι!! Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες κορίτσι μου και πάλι σου εύχομαι να δεις μία τεράστια χοριακη :-) αντεεε κ πλησιάζουν οι μέρες !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου κι εγώ όσο περνάνε οι μέρες αγχώνομαι και κάποιες ώρες δεν μπορώ να το διαχειριστώ!θελω να περάσουν οι μέρες να τελειώνω αγχώνομαι λόγο δουλειάς για τον κορονοιο τελευταία στιγμή μην κολλήσω κάτι για το πτι γίνομαι κουμπαρα σε γάμο που είχαμε συμφωνήσει ότι γλέντι το ζευγάρι δεν θέλει και ξαφνικά θα κάνει με 100 άτομα!γενικα πολλά μέσα στο κεφάλι μου! Ήρεμη που πρέπει να είμαι δεν είμαι πάντως!

Καλέ εγώ έλεγα ότι το διαχειρίζομαι μέχρι σήμερα, αμ δε !! Σήμερα είδα ότι η ξηροδερμια μου πάλι έχει φουντώσει πολύ άσχημα!! Και συνήθως το παθαίνω από το ανχος!! Θα μάθω αναπνοές γιόγκα κάτι, τέλος!! Αυτό πάλι με τους γάμους τι πράγμα και αυτό!! Και εγώ έχω δύο φέτος,δεν συγκρίνεται με εσένα όμως που είσαι κουμπάρα!! Με τον κορονοιο μην το σκέφτεσαι,πέρα από το να προσέχουμε δεν μπορούμε να κάνουμε τπτ άλλο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Λες να μου είπε 30.06 ο διευθυντής και εγώ ακουσα αλλά ντα άλλων από την απογοήτευση μου ??? 🤔🤔🤔με βάσεις σε σκέψεις τωρα χαχαχ δεν ξερω καθόλου πραγματικά.  Δεν το έψαξα καθόλου 

Μόλις διάβασα ένα άρθρο με τις οδηγίες για τους εμβολιασμούς.  Οι οδηγίες λένε ότι οι γυναίκες που επιθυμούν εγκυμοσυνη ή που είναι σε υποβοηθουμενη παραγωγή, μπορούν να κάνουν κανονικά το εμβόλιο και δεν χρειάζεται κανένας επαναπρογραμματισμος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Αααα δεν το γνώριζα. Τζάμπα σε άγχωσα @Παρασκευαιδου χίλια  συγνώμη!!!

Σιγα που με άγχωσες χαχχαχα από μόνη μου ήμουν αγχωμένη χαχαχαχ δεν το πολύ ψάχνω γιατί δεν με βοηθάει. 

@Tvz σωστά κατάλαβες... άρα 30.07 ευτυχως είσαστε εσείς και ξερω ποτε έχω την δεύτερη δόση χαχαχαχα φανταστείτε πως ήμουν όταν το άκουσα.. 

Ασχετο κορίτσια επειδή πρέπει να κανονίσω άδεια και θα είναι Αύγουστο οπότε θέλω να την κολλήσω κοντά στις μέρες (ευτυχως ρολόι η ακατανομαστη, έτσι ξερω ποτε θα έχω) καλύτερα είναι να κολλήσω μετά την εμβρυομεταφορα ή όταν κάνω ωοληψια; 

Δεν ξερω αν σας έχω συστηθεί.  

Εξωσωματική κάνουμε γιατί έχουμε πολύ κακό σπερμα , προσπαθούμε εδω και 1 χρόνο χωρίς επιτυχία (πριν ένα χρόνο είχα και την αποβολή την δεύτερη και από τότε τίποτα) με ένεσης, με σπερματενχυση (εκει είπε ο γιατρός τζάμπα κάνουμε δεν χρειάζεται να κάνουμε και άλλη παρόλο που η ασφάλεια μου κάλυπτε 3 ) 

Τωρα πήρα 3 εξωσωματικές(απ την ασφάλεια το οκ)   Να πω την αλήθεια αν μετά από 3 δεν έρθει δεν θα συνεχίσω (δεν βαστάει η τσέπη μου) 

Αυτά από εμένα σας ζάλισα... 

Φιλάκια σε όλες... 

Και ανυπομονώ για τα ευχάριστα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σιγα που με άγχωσες χαχχαχα από μόνη μου ήμουν αγχωμένη χαχαχαχ δεν το πολύ ψάχνω γιατί δεν με βοηθάει. 

@Tvz σωστά κατάλαβες... άρα 30.07 ευτυχως είσαστε εσείς και ξερω ποτε έχω την δεύτερη δόση χαχαχαχα φανταστείτε πως ήμουν όταν το άκουσα.. 

Ασχετο κορίτσια επειδή πρέπει να κανονίσω άδεια και θα είναι Αύγουστο οπότε θέλω να την κολλήσω κοντά στις μέρες (ευτυχως ρολόι η ακατανομαστη, έτσι ξερω ποτε θα έχω) καλύτερα είναι να κολλήσω μετά την εμβρυομεταφορα ή όταν κάνω ωοληψια; 

Δεν ξερω αν σας έχω συστηθεί.  

Εξωσωματική κάνουμε γιατί έχουμε πολύ κακό σπερμα , προσπαθούμε εδω και 1 χρόνο χωρίς επιτυχία (πριν ένα χρόνο είχα και την αποβολή την δεύτερη και από τότε τίποτα) με ένεσης, με σπερματενχυση (εκει είπε ο γιατρός τζάμπα κάνουμε δεν χρειάζεται να κάνουμε και άλλη παρόλο που η ασφάλεια μου κάλυπτε 3 ) 

Τωρα πήρα 3 εξωσωματικές(απ την ασφάλεια το οκ)   Να πω την αλήθεια αν μετά από 3 δεν έρθει δεν θα συνεχίσω (δεν βαστάει η τσέπη μου) 

Αυτά από εμένα σας ζάλισα... 

Φιλάκια σε όλες... 

Και ανυπομονώ για τα ευχάριστα.. 

Καλη επιτυχια να εχεις κοριτσι μου και ευχομαι να μη χρειαστεί να εξαντλήσεις καν τις 3 προσπάθειες... να πας σουπερ με την πρώτη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μόλις διάβασα ένα άρθρο με τις οδηγίες για τους εμβολιασμούς.  Οι οδηγίες λένε ότι οι γυναίκες που επιθυμούν εγκυμοσυνη ή που είναι σε υποβοηθουμενη παραγωγή, μπορούν να κάνουν κανονικά το εμβόλιο και δεν χρειάζεται κανένας επαναπρογραμματισμος.

Εφόσον κάνουν την δεύτερη δοση;

Αχ ευχαριστώ πολύ, τουλάχιστον είμαι σίγουρη ότι δεν μου το είπα έτσι. 

Η εμβρυολογος μου είπε μόνο αν δεν νιώθω καλά απ τη δεύτερη δόση τότε θα πάμε για αργότερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JNtina είπε:

Καλη επιτυχια να εχεις κοριτσι μου και ευχομαι να μη χρειαστεί να εξαντλήσεις καν τις 3 προσπάθειες... να πας σουπερ με την πρώτη!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ, νιώθω αρκετά αισιόδοξη ... ίσως γιατί ξέρω την πηγή του προβλήματος. 

Στο ίδιο κέντρο εκανε και η νονά του μικρού , προχθές πήγα είδα τα μωράκια 😉

Και μου είπε για μια μέθοδο που την κανανε και δεν την ήξερα,τα έμβρυα 5 ημερών τα βάλανε μέσα στη μήτρα (κανανε και την εμφύτευση) δεν το είχα ακούσει ποτέ! Σε εμένα δεν θα γίνει αυτό γιατί αλλά θέμα έχουμε, όμως το λέω ίσως κάποια κοπέλα να ενδιαφέρεται.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλη επιτυχια να εχεις κοριτσι μου και ευχομαι να μη χρειαστεί να εξαντλήσεις καν τις 3 προσπάθειες... να πας σουπερ με την πρώτη!!! 

Και εσύ να μην αγχώνεσαι... όλα θα πάνε τέλεια είμαι σίγουρη. :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εφόσον κάνουν την δεύτερη δοση;

Αχ ευχαριστώ πολύ, τουλάχιστον είμαι σίγουρη ότι δεν μου το είπα έτσι. 

Η εμβρυολογος μου είπε μόνο αν δεν νιώθω καλά απ τη δεύτερη δόση τότε θα πάμε για αργότερα. 

Ψάχνω το άρθρο για να το στείλω, αλλα δυστυχώς δεν το βρίσκω. Αν θυμάμαι καλά, έλεγε σε οποιαδήποτε δόση. Κοίτα εγώ έκανα τη 2η δόση χθες και είμαι ψιλοχαλια σήμερα. Αλλά από ο, τι έχω ακούσει από φίλες μου κρατάει η επήρεια γύρω στις 2 μέρες,  οπότε δεν θα έχεις θέμα με αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...