Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσάκια μου κι εμενα θετικό!!!! 9η μερα σημερα 111 το νούμερο μου!!!3 άσοι στο μανίκι μου!! Δε το πιστευω καθολου!!!!! 
Σας ευχαριστω ολες απο καρδιάς για τις προσευχές σας, τις ευχες σας και τις συμβουλές σας!!! 

Γιουπι!!!!!μπράβο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Jesabell είπε:

Μπραβοοοοοο!!!!! Συγχαρητηρια @geokou @JNtina!!!!! Γουρλιδικο το θεματακι μας❣️❣️❣️❣️❣️Τελειο μηνες εγκυμοσύνες κοριτσια μου!!!! Στειλτε μπεμπεδόσκονη! 🎀🥰💝😍

Θα στειλω φουλ σε ολα τα κορίτσια!!! Με το καλο και για σενα κοριτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η geokou είπε:

Κορίτσια....359!!!! Θετικό και σε μένα!!! Δόξα το Θεό! Δεν ξέρω πως να αντιδράσω ακόμα...το βλέπω και το ξαναβλέπω... Μακάρι να πάνε όλα καλά!

 Να πετάξεις από τη χαρά σου..... μπορεί και δίδυμα είναι ψηλή η τιμή!!! Συγχαρητήρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η geokou είπε:

Κορίτσια....359!!!! Θετικό και σε μένα!!! Δόξα το Θεό! Δεν ξέρω πως να αντιδράσω ακόμα...το βλέπω και το ξαναβλέπω... Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Τέλεια!!!μπράβο κορίτσι μου καλούς διπλασιασμους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η JNtina είπε:

Θα στειλω φουλ σε ολα τα κορίτσια!!! Με το καλο και για σενα κοριτσι μου!!! 

Και για ολες μας!!!!! Μονο χαρες κοριτσια! Πολυ χαρηκα για εσας!!! Μπραβο👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Και στα δικα μας🥰 να το χαρείτε τωρα! Τερμα το αγχος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Jesabell είπε:

Και για ολες μας!!!!! Μονο χαρες κοριτσια! Πολυ χαρηκα για εσας!!! Μπραβο👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Και στα δικα μας🥰 να το χαρείτε τωρα! Τερμα το αγχος! 

Και στα δικα σας μεσα απο την καρδια μου!!!! Θα προσεύχομαι εγω για σας τωρα!!! Ευχομαι να εχουμε κι αλλα θετικά γιατι το αξίζουμε μετα απο τετοιο αγώνα!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσάκια μου κι εμενα θετικό!!!! 9η μερα σημερα 111 το νούμερο μου!!!3 άσοι στο μανίκι μου!! Δε το πιστευω καθολου!!!!! 
Σας ευχαριστω ολες απο καρδιάς για τις προσευχές σας, τις ευχες σας και τις συμβουλές σας!!! 

Μπραβοοοο είδες; Η επιμονή σου ανταμείφθηκε.... χαίρομαι ιδιαιτέρως για σένα!!! Να έχεις μόνο χαρές από δώ και μπρος......εγκυουλα μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.... Τι ευχάριστα νέα βλέπω από τις χοριακες;;;; Μπράβο κορίτσια!!!!δώστε μας δύναμη. .. έκανα την ωοληψια...22 ωάρια.... Τώρα αναμονή .. 

Η αλήθεια είναι πως δίνοντας 22 ωάρια χρειάζεσαι δύναμη! Σε ξεζούμισαν αγάπη μου! Ειλικρινά πες μου τώρα ότι ανησυχείς να αρχίσω να τσιρίζω! Κλαίνε οι χήρες, κλαίνε κ οι παντρεμένες! Όλα θα πάνε σούπερ, το ακούς! Ενημέρωσέ μας για την ανάπτυξη των παιδιών! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou --> 359 🥰

@JNtina --> 111 🥰

@nikol88-->7/6

@Nansi 940 🥰

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

 

Δεν σας προλαβαίνω λέμε! Άλλος με την βάρκα μας;;;

@elena0212 Θα χρειαστώ βοηθό στο τέλος! 😉

@Vasilique στο δικό σου θετικό θα φτιάξουμε 10 πινακακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσάκια μου κι εμενα θετικό!!!! 9η μερα σημερα 111 το νούμερο μου!!!3 άσοι στο μανίκι μου!! Δε το πιστευω καθολου!!!!! 
Σας ευχαριστω ολες απο καρδιάς για τις προσευχές σας, τις ευχες σας και τις συμβουλές σας!!! 

Αγάπη μου συγχαρητηρια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vasilique είπε:

Η αλήθεια είναι πως δίνοντας 22 ωάρια χρειάζεσαι δύναμη! Σε ξεζούμισαν αγάπη μου! Ειλικρινά πες μου τώρα ότι ανησυχείς να αρχίσω να τσιρίζω! Κλαίνε οι χήρες, κλαίνε κ οι παντρεμένες! Όλα θα πάνε σούπερ, το ακούς! Ενημέρωσέ μας για την ανάπτυξη των παιδιών! 💚

Όχι όχι όλα καλά .. δεν ανησυχώ για αυτό ... Φοβάμαι για τις γονιμοποιήσεις λόγο του σπέρματος αλλά θα πάρω όλη σας την θετική ενέργεια και θα περιμένω με ανυπομονησία!!!!!!♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimi1981 είπε:

@Vasilique στο δικό σου θετικό θα φτιάξουμε 10 πινακακια!!!!

🤣😘🥰😘 Δεν έχω άλλες αντιδράσεις! Με ξεκάνατε! Όλο like like like!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσάκια μου κι εμενα θετικό!!!! 9η μερα σημερα 111 το νούμερο μου!!!3 άσοι στο μανίκι μου!! Δε το πιστευω καθολου!!!!! 
Σας ευχαριστω ολες απο καρδιάς για τις προσευχές σας, τις ευχες σας και τις συμβουλές σας!!! 

Μπραβοοοο ρε κορίτσι μου αυτά είναι!!!!! Μόνο χαρές από εδώ κ πέρα!!! Μοιραστε μπεμπεδοσκονη κορίτσιααα!!!!!! Συγχαρητήριαααα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Μπραβοοοο είδες; Η επιμονή σου ανταμείφθηκε.... χαίρομαι ιδιαιτέρως για σένα!!! Να έχεις μόνο χαρές από δώ και μπρος......εγκυουλα μας!!!!

Μακαρι κοριτσι μου γλυκο!!!! Και σε σενα ευχομαι ο,τι καλυτερο και καλη συνεχεια να εχεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Μπραβοοοο ρε κορίτσι μου αυτά είναι!!!!! Μόνο χαρές από εδώ κ πέρα!!! Μοιραστε μπεμπεδοσκονη κορίτσιααα!!!!!! Συγχαρητήριαααα :-)

Σε ευχαριστω κοριτσι μου!!! Θα μοιράζω μπόλικη ώστε να πάρουν ολες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσάκια μου κι εμενα θετικό!!!! 9η μερα σημερα 111 το νούμερο μου!!!3 άσοι στο μανίκι μου!! Δε το πιστευω καθολου!!!!! 
Σας ευχαριστω ολες απο καρδιάς για τις προσευχές σας, τις ευχες σας και τις συμβουλές σας!!! 

σε σένα και την @geokou ένα μεγάλο μπράβο από καρδιάς και θα πάνε όλα υπέροχα κορίτσια....απολαύστε τις στιγμές που έρχονται και αφήστε την καρδιά σας να το χαρεί !!!!!!!! 🙏👶💖👶💖,,,μύρισες ο τόπος μωρουδίλα,,,,άντε μπράβο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι άσχετο;; Είναι καμία από εδώ καπνίστρια;; Ή να κάνετε ηλεκτρονικό τσιγάρο;; Εγώ το τσιγάρο το έχω κόψει τρία χρόνια αλλά το ηλεκτρονικό δεν έχω καταφέρει να το κόψω ακόμα!! Και στις έμβρυο μεταφορές το κόβετε τελείως;;; Εγώ στην πρώτη για 12 μέρες δεν έκανα ούτε τζούρα από το ηλεκτρονικό αλλά πέρα ότι είχα τρέλα νεύρα και κανονικά θα έπρεπε να ήμουν ήρεμη ,μόλις είδα το αρνητικό το ξανάρχισα και από πάνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η condios είπε:

σε σένα και την @geokou ένα μεγάλο μπράβο από καρδιάς και θα πάνε όλα υπέροχα κορίτσια....απολαύστε τις στιγμές που έρχονται και αφήστε την καρδιά σας να το χαρεί !!!!!!!! 🙏👶💖👶💖,,,μύρισες ο τόπος μωρουδίλα,,,,άντε μπράβο!!!!!!

Ευχαριστω κοριτσι μου καλο!!! Ευχομαι εδω κοντα να έρχονται και οι δικές σου χαρές!!! Εδω θα ειμαστε να μας τις πεις!! 🥰🙂🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geokou είπε:

Κορίτσια....359!!!! Θετικό και σε μένα!!! Δόξα το Θεό! Δεν ξέρω πως να αντιδράσω ακόμα...το βλέπω και το ξαναβλέπω... Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Τι μου θύμησες τώρα. Πρώτη χοριακη έπειτα από 9ημερες από την εμβρυομεταφορα με  2 βλαστοκυστες και τιμή στα 369 και μετά από 3 μέρες που ξανά εκανα στα 1500. Βρίσκομαι στον 8ο μήνα δίδυμης κύησης. Σου εύχομαι τα καλύτερα. Ο Θεός μαζί σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η JNtina είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου καλο!!! Ευχομαι εδω κοντα να έρχονται και οι δικές σου χαρές!!! Εδω θα ειμαστε να μας τις πεις!! 🥰🙂🙏

Ευχαριστήσου τώρα τα δικά σου και έρχομαι και εγώ,,,μάλλον θα σας "φουσκώσω" όλες πρώτα,,,αλλά έρχομαι και εγώ λίγο σαν το σαλιγκάρι,,,χαχαχα,,,,καλα να είμαστε...θετική σκέψη και πίστη,,,,έρχονται μωράκιααα ,, ωραία ζουζουνάκιαααα !!!!!!! 🙏👶💖👶💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα κοριτσιααααααα!!! Παμε να κανουμε τρελο χαμοοοοοοοο!!! Αυτο ειναι μονο θετικα να βλεπω!!! Ο μηνας ξεκινησε πολυ δυνατα! 

Συγχαρητηρια @JNtina @geokou!!!!  Σασ ευχομαι να απολαυσετε την εγκυμοσυνη σας!! Μου φτιαξατε την μερα!

Οποτε μαθημα για ολες μασ.....δεν απογοητευομαστε κ δεν κοιταμε για συμπτωματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσάκια μου κι εμενα θετικό!!!! 9η μερα σημερα 111 το νούμερο μου!!!3 άσοι στο μανίκι μου!! Δε το πιστευω καθολου!!!!! 
Σας ευχαριστω ολες απο καρδιάς για τις προσευχές σας, τις ευχες σας και τις συμβουλές σας!!! 

Συγχαρητήρια!!! Μπράβο ! Χάρηκα πάρα πολύ JNtina και για σένα! Μακάρι να σου πάνε ΟΛΑ καλά από δω και πέρα!

Θα πάω τη Παρασκευή για επαναληπτικό...να δούμε ότι ανεβαίνει μια χαρά...

@Αννια27 @Vasilique @Apol @elena0212

σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ. Εύχομαι και στα δικά σας σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η condios είπε:

Ευχαριστήσου τώρα τα δικά σου και έρχομαι και εγώ,,,μάλλον θα σας "φουσκώσω" όλες πρώτα,,,αλλά έρχομαι και εγώ λίγο σαν το σαλιγκάρι,,,χαχαχα,,,,καλα να είμαστε...θετική σκέψη και πίστη,,,,έρχονται μωράκιααα ,, ωραία ζουζουνάκιαααα !!!!!!! 🙏👶💖👶💖

Μακαρι να έρχονται σιγα σιγα ολα!!! Να γεμίσουν οι αγκαλιες!!! 
Ας ερθεις κι ετσι, αρκεί να ερθεις κι εσυ στην παρεα μας!!! Και θα ερθεις κι εσυ κοριτσι μου!!!! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...