Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Τα μισά να τα βάζεις κολπικά γιατί έχουν καλύτερη απορρόφηση! Μ' ακούς τρελοκομείο ή μιλάω στον βρόντο;;;

Χαχαχα όλα στον τα βάζω εκεί χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χαχααχχα εντάξει μια τρέλα παραπάνω την έχω.. φρόντισε να τρως πχ κιτρινια και θα δεις πως οι ναυτιες φεύγουν:-) 

Να παίξεις και κανα Τζόκερ  :-)

Τι είναι τα κιτρινια;;; Τζόκερ έπαιξα σήμερα αλλά εσύ γιατί το λες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είχα αίμα πηγματα πολύ αίμα..  σοκ είναι απ την προγεστερονη έπρεπε να μου δώσουν παραπάνω . Επερνα 100 × 3 ενώ πρέπει να παίρνω 200  x  3. 

Τωρα πήρα παλουκωθηκα όσο γίνεται και αύριο θα πάω στη γυναικολόγο. 

Είχα το πρωί την αιμορραγία.  Και μετά όλη μέρα μέχρι να βγουν εξετάσεις κορβιτ τεστ κτλ έφτασα να μην έχω καθόλου , στον υπερηχο Είχα λίγο και η γιατροε μου είπε αυξάνεις οπωσδήποτε προγεστερονη  (πέτυχα Ελληνίδα κιόλας) και απόρησε απ το κέντρο που μου έδωσαν τόσο λίγο. Και ξεκούραση. 

Μου είπε έμβρυο δεν μπορώ να δω γτ είναι πολύ νωρίς 4 εβδομάδες και 4 ημερών αλλά σακο βλέπουμε πεντακάθαρα. Είναι σε πολύ καλή θέση κιόλας:-) 

Ποια ξέρει να μου πει από σάκους κτλ? Χαχαχαχ με τα τρελά πάλι εγώ..  

@Eva29 ακούς την ζεσταίνω πολύ καλά την σκυτάλη... :-*

ρε τρελοκομειοοοοοοοοο μηπως τα κανεις ολα αυτα τα τρελα γιατι ακομα δεν πιστευεις οτι εισαι εγκυουλα; Ξεκουραση σου λεει κατι η λεξη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Εχτές είχα έντονους αλλά έρχονταν και έφευγαν ενώ σήμερα είχα πολύ πολύ ήπια πονακια στη μέση πίσω συνεχόμενα σχεδόν όλη μέρα... Τι να πω ελπίζω να είναι θετικό σημάδι!! Εσύ κορίτσι μου πως είσαι ? Πως πάνε οι ενέσεις ? Πότε πας για πρώτο υπέρυχο?? 😘

Μόνο θετικό σημάδι είναι αυτό αγάπη μου!!!! Όλα θα πάνε καλά!!!!! Εγώ αύριο πάω για τον πρώτο υπέρηχο και τρέμω ολόκληρη τι θα δούμε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Τι είναι τα κιτρινια;;; Τζόκερ έπαιξα σήμερα αλλά εσύ γιατί το λες;;;

Κριτσινια  χαχαχχαχαχ κίτρινα έγραψε χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Εχτές είχα έντονους αλλά έρχονταν και έφευγαν ενώ σήμερα είχα πολύ πολύ ήπια πονακια στη μέση πίσω συνεχόμενα σχεδόν όλη μέρα... Τι να πω ελπίζω να είναι θετικό σημάδι!! Εσύ κορίτσι μου πως είσαι ? Πως πάνε οι ενέσεις ? Πότε πας για πρώτο υπέρυχο?? 😘

Ευακι μου τα ίδια είχα και εγώ... μέχρι και σήμερα κάποιες φορές νιώθω. :-) και είμαι σίγουρη σου λέω ότι θα έρθει. Η σκυτάλη είναι όλη δικιά σου :-*

μην ψάχνεις για συμπτώματα γτ πολύ απλά δεν θα βρεις χαχαχα ναι ρε τα λεω πλέον και  εγω χαχαχαχα το παίζω ψύχραιμη.  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Μόνο θετικό σημάδι είναι αυτό αγάπη μου!!!! Όλα θα πάνε καλά!!!!! Εγώ αύριο πάω για τον πρώτο υπέρηχο και τρέμω ολόκληρη τι θα δούμε......

Γτ βρε τρέμεις  η χαρά μας είναι οι υπερηχοι  . 

Αγαπη μου θα δεις μόνο θετικά πράγματα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

ρε τρελοκομειοοοοοοοοο μηπως τα κανεις ολα αυτα τα τρελα γιατι ακομα δεν πιστευεις οτι εισαι εγκυουλα; Ξεκουραση σου λεει κατι η λεξη; 

Χαχαχαχαχαχαχαχ ε.... τωρα όλες με καταλάβατε  χαχαχααχ

Να μόλις ξάπλωσα 2 καλάθια ασιδερωτα εκεί θα μείνουν δεν τα κάνω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Τι είναι τα κιτρινια;;; Τζόκερ έπαιξα σήμερα αλλά εσύ γιατί το λες;;;

Γτ είσαι γουρλού οταν με το καλο παίξω να μου πεις νούμερα αχαχαχαχαχ 

Α...έπεσα μέσα και σε αυτό χαχαχα εντάξει θα κερδίσεις κοιταξε είμαι καλό κοριτσάκι να μη με ξεχάσεις αμα γίνεις εκατομμυριουχα  να ένα ψίχουλα 10000 θα το δεχόμουν με χαρά..🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Γτ βρε τρέμεις  η χαρά μας είναι οι υπερηχοι  . 

Αγαπη μου θα δεις μόνο θετικά πράγματα.  

Γιατί φοβάμαι πάλι τι θα δω.....την προηγούμενη φορά η διέγερση μου ήταν απογοήτευση μόνο 3 ωάρια...ελπίζω αυτή την φορά να τα έχω πάει έστω λίγο καλύτερα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Γιατί φοβάμαι πάλι τι θα δω.....την προηγούμενη φορά η διέγερση μου ήταν απογοήτευση μόνο 3 ωάρια...ελπίζω αυτή την φορά να τα έχω πάει έστω λίγο καλύτερα......

Δεν υπάρχει περίπτωση.. πλέον θα δεις πολύ πολύ περισσότερα επίσης θέλουμε ποιότητα και όχι ποσότητα.  Η διπλανή μου είχε 6 και γονιμοποίηθηκαν και τα 6. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κριτσινια  χαχαχχαχαχ κίτρινα έγραψε χαχαχαχαχ

🤣🤣🤣 Είπα και εγώ τι είναι αυτό το κιτρινο που θα μας σταματήσει την αναγουλα!!! Όντως τα κριτσινια κάτι κάνουν όμως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@Margitc 23/9

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@kk88 ?

@Lucia79 ?

@Luna777 ?

@BlackCat ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

@elena0212 ?

@angel35 ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz1358 🥰 

@Παρασκευαιδου  127 🥰

@blueocean 24/9

@Frid 25/9

@Katerinaki83 27/9

@Eva29 28/9

Αρχίζω να πιστεύω πως είμαι περισσότερο γουρλού δια της απουσίας μου! Καλέ τι γίνεται εδώ μέσα;;; Τι κινητικότητα είναι αυτή;;; Καταρχάς σας ζητώ συγνώμη που αργώ να απαντήσω αλλά έχω κ εγώ μέσα μου έντονη κινητικότητα! Οι ναυτίες δηλώνουν καθημερινά παρουσία ... Φάση είναι θα περάσει! Έχουμε να παίξουμε σε πολλές πίστες ακόμη! 🙃 

Να συγχαρώ όλα τα κορίτσια που το παλεύουν ξανά κ ξανά κ δεν τα παρατούν! Τα καλά κόποις κτώνται ως γνωστόν! Καλή αρχή λοιπόν σε όλες όσες ετοιμάζονται! Το φθινόπωρο εξάλλου είναι μία ιδανική εποχή για να θέσουμε αποφάσεις για νέα ξεκινήματα! 😉

@Παρασκευαιδου εμείς όλες σου το λέγαμε αλλά εσύ εκεί σώνει κ ντε να τρως τα νύχια σου! Άφησες τίποτα για μετά τουλάχιστον; 😅 Συγχαρητήρια ρε! Εύχομαι να πάνε όλα κατ' ευχήν με μια ανέφελη κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη! 💚

Μικρή μου @Διόνη (σου έμεινε είσαι το μικρό μας 😊) με το καλό την Τρίτη κ η αυχενική σου! Εκεί για εμένα επιβεβαιώνεται πια η εγκυμοσύνη ... Απίστευτο συναίσθημα! Σου εύχομαι να ακούσεις κ να δεις τα πιο όμορφα! @Tvz τα ίδια ισχύουν κ για εσένα κοριτσάκι μου καλό που ακολουθείς! Άντε να μάθετε κ φύλο! 💚

Καλή μας Κυριακή και ακόμη καλύτερη εβδομάδα να έχουμε! Υπομονή κ ψυχραιμία στα κορίτσια που ανυπομονούν να περάσουν οι ημέρες για να κάνουν χοριακή. Το λέω κ θα το λέω πως είναι το χειρότερο κομμάτι της όλης διαδικασίας! Όμως δεν παύει να είναι κ μια δοκιμασία όλο αυτό καθόσον η υπομονή είναι μεγάααααααααααααλη αρετή! 

Φιλιά κ αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλες! 😘

Εδώ που είστε ήμουνα, κ εδώ που είμαι θα έρθετε όλες αργά ή γρήγορα! Το υπογράφω! 💯

 

Αγαπημένη μου μετά από 3 μήνες είμαι και εγώ εδώ μαζί σας, συνεχίζοντας την προετοιμασία, κάνω αρβεκαπ και από την προηγούμενη Δευτέρα παίρνω δύο χάπια οιστραδιολης, αύριο πάω ξανά για υπέρηχο κ εξετάσεις αίματος να δούμε πως θα συνεχίσουμε, την προηγούμενη εβδομάδα μου είπε ότι η έμβρυομεταφορά θα γίνει σε 2.5 βδομάδες οπότε γύρω στα τέλη του μήνα.. Θα σε ενημερώσω να με βάλεις στο πινακάκι!! Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια μας που τα κατάφεραν, υπομονή και πίστη σε όλες τις υπόλοιπες!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Μόνο θετικό σημάδι είναι αυτό αγάπη μου!!!! Όλα θα πάνε καλά!!!!! Εγώ αύριο πάω για τον πρώτο υπέρηχο και τρέμω ολόκληρη τι θα δούμε......

Μακάρι να είναι σημάδι αλλά είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα μπορεί να είναι από τα φάρμακα ποιος ξέρει... Θα περιμένω ακόμα κάποιες μέρες και θα κάνω τεστακι χαχα 

Τρέμω σαν το ψάρι κι εγώ τι θα δω σε λίγες μέρες στο τεστ σε καταλαβαίνω... 

Μην ανησυχείς έχε πίστη αυτή τη φορά θα πάνε όλα καλά για σένα το νιώθω !!! 😘🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ευακι μου τα ίδια είχα και εγώ... μέχρι και σήμερα κάποιες φορές νιώθω. :-) και είμαι σίγουρη σου λέω ότι θα έρθει. Η σκυτάλη είναι όλη δικιά σου :-*

μην ψάχνεις για συμπτώματα γτ πολύ απλά δεν θα βρεις χαχαχα ναι ρε τα λεω πλέον και  εγω χαχαχαχα το παίζω ψύχραιμη.  

 

Αχ μου δίνεις πολύ θάρρος!! Μακάρι κορίτσι μου μακάρι 😘😘😘 χαχαχα τέρας ψυχραιμίας είσαι το έχουμε καταλάβει!! 

Αυτή η αναμονή είναι η χειρότερη φάση μέχρι τώρα..... Πωπω πως θα περάσουν οι μέρες !!?? Πόσο νετφλιξ ποια ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Αγαπημένη μου μετά από 3 μήνες είμαι και εγώ εδώ μαζί σας, συνεχίζοντας την προετοιμασία, κάνω αρβεκαπ και από την προηγούμενη Δευτέρα παίρνω δύο χάπια οιστραδιολης, αύριο πάω ξανά για υπέρηχο κ εξετάσεις αίματος να δούμε πως θα συνεχίσουμε, την προηγούμενη εβδομάδα μου είπε ότι η έμβρυομεταφορά θα γίνει σε 2.5 βδομάδες οπότε γύρω στα τέλη του μήνα.. Θα σε ενημερώσω να με βάλεις στο πινακάκι!! Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια μας που τα κατάφεραν, υπομονή και πίστη σε όλες τις υπόλοιπες!! ❤️ 

Τέλεια τα νέα σου με το καλό να έρθει επιτέλους η ημέρα σου !! Πόσα θα βάλετε και πόσο ημερών ?? ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eva29 είπε:

Τέλεια τα νέα σου με το καλό να έρθει επιτέλους η ημέρα σου !! Πόσα θα βάλετε και πόσο ημερών ?? ♥️

Δεν μιλήσαμε καθόλου για το πόσα, έχουμε πέντε βλαστοκύστες από τον Μάιο, φαντάζομαι θα μας προτείνει κ ο γιατρός αν θέλουμε δύο έτσι δεν είναι;θα κάνουμε ότι μας πει αλλά λογικά θα πει οπότε θα βάλουμε δύο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Δεν μιλήσαμε καθόλου για το πόσα, έχουμε πέντε βλαστοκύστες από τον Μάιο, φαντάζομαι θα μας προτείνει κ ο γιατρός αν θέλουμε δύο έτσι δεν είναι;θα κάνουμε ότι μας πει αλλά λογικά θα πει οπότε θα βάλουμε δύο 

Ναι θα σας προτείνει αλλά σημασία έχει πόσα θέλετε εσείς..  τέλεια με το καλό πλησιάζουν οι μέρες !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Ναι θα σας προτείνει αλλά σημασία έχει πόσα θέλετε εσείς..  τέλεια με το καλό πλησιάζουν οι μέρες !! 

Εμείς έχουμε αποφασίσει εδώ κ καιρό για τα δύο μας μακάρι να δώσει ο θεός και η Παναγία και να τα καταφέρουμε, όχι μόνο εμείς, αλλά όλοι εμείς που προσπαθούμε και το θέλουμε τόσο πολύ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Μακάρι να είναι σημάδι αλλά είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα μπορεί να είναι από τα φάρμακα ποιος ξέρει... Θα περιμένω ακόμα κάποιες μέρες και θα κάνω τεστακι χαχα 

Τρέμω σαν το ψάρι κι εγώ τι θα δω σε λίγες μέρες στο τεστ σε καταλαβαίνω... 

Μην ανησυχείς έχε πίστη αυτή τη φορά θα πάνε όλα καλά για σένα το νιώθω !!! 😘🥰

Ε... κανόνισε να κάνεις σαν εμένα... μην τυχών και κάνεις πιο νωρις και την πατήσεις όπως εγώ.  Θα στα κρύψω!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Αχ μου δίνεις πολύ θάρρος!! Μακάρι κορίτσι μου μακάρι 😘😘😘 χαχαχα τέρας ψυχραιμίας είσαι το έχουμε καταλάβει!! 

Αυτή η αναμονή είναι η χειρότερη φάση μέχρι τώρα..... Πωπω πως θα περάσουν οι μέρες !!?? Πόσο νετφλιξ ποια ?? 

Χαχαχ τέρας ψυχραιμίας εδω σου μιλάει... 

Αυτές οι μέρες ήταν οι χειρότερες δεν μπορώ να πω ψέματα αλλά τώρα τις σκέφτομαι και γελάωωω.  

Δεν περνούσαν έλεγα του ήρωα θα κοιμάμαι περισσότερες ώρες ώστε να περνάνε πιο γρήγορα οι μέρες χαχαχαχαψα λοιπόν πήγα στη δουλειά το πότε ήρθε 19.09 χαμπάρι δεν το πήρα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χαχαχ τέρας ψυχραιμίας εδω σου μιλάει... 

Αυτές οι μέρες ήταν οι χειρότερες δεν μπορώ να πω ψέματα αλλά τώρα τις σκέφτομαι και γελάωωω.  

Δεν περνούσαν έλεγα του ήρωα θα κοιμάμαι περισσότερες ώρες ώστε να περνάνε πιο γρήγορα οι μέρες χαχαχαχαψα λοιπόν πήγα στη δουλειά το πότε ήρθε 19.09 χαμπάρι δεν το πήρα.  

Τελικά πρέπει να απασχολούμαστε με κάτι αλλιώς δεν περνάνε οι μέρες ! 

♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Καλησπέρα! Το Γενάρη του '19 ειχαμε στείλει κ εμείς 4 βλαστοκυστες (από τις 5,για την 5η μας είπαν ότι δεν θα άντεχε τη διαδικασία) για έλεγχο. Αποτέλεσμα 2 υγιείς, 1 με χρωμοσωμικα προβλήματα κ 1 χωρίς αποτέλεσμα! Μας είπαν κ εμάς ότι σημαίνει πως το δείγμα που λήφθηκε δεν ήταν κατάλληλο, συγκεκριμένα έλεγε κ ποιο ήταν το θέμα του δείγματος αλλά ειλικρινά δεν το θυμάμαι. Είχαμε κάνει στο μητέρα κ το A lab. Οπότε ναι δυστυχώς συμβαίνει... Καλά θα κάνεις να τα μεταφέρεις γιατί κ εμάς μας εξήγησαν ότι δε σημαίνει κάτι για το έμβρυο αυτό κ μπορεί να είναι κ υγιές! Αφού όμως είχαμε αποτέλεσμα έτσι κ αλλιώς μεταφέραμε 1 από τα υγιή κ όντως έπιασε κ τώρα είναι 7 μηνών παιδάκι! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά κ σε λίγο καιρο να έχεις κ συ το παιδάκι σου! Ειδικά αυτό το 5αα ακούγεται πολύ καλό! 

Με το καλό! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. Μου αναπτερωνεις τις ελπίδες μου.. Μακάρι να είναι υγιής.. Μόνο αυτό Προσευχομαι.. Ο γιατρός μου είπε να κάνω την μεταφορά και να μην το σκεφτώ γιατί κανείς δε ξέρει το μέλλον τους.. Οπότε θα το προχωρήσουμε και που ξέρεις μπορεί να τα καταφέρουμε αυτή τη φορά.. 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. Μου αναπτερωνεις τις ελπίδες μου.. Μακάρι να είναι υγιής.. Μόνο αυτό Προσευχομαι.. Ο γιατρός μου είπε να κάνω την μεταφορά και να μην το σκεφτώ γιατί κανείς δε ξέρει το μέλλον τους.. Οπότε θα το προχωρήσουμε και που ξέρεις μπορεί να τα καταφέρουμε αυτή τη φορά.. 🙏

Αφού είναι για χρωμοσομικες και όχι για γονίδιο, ναι, το καλύτερο που έχετε να κάνετε είναι να τις μεταφέρετε! Με το καλό λοιπόν αναμένουμε να μας πεις νέα για τη μεταφορά, ποτε κλπ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Αφού είναι για χρωμοσομικες και όχι για γονίδιο, ναι, το καλύτερο που έχετε να κάνετε είναι να τις μεταφέρετε! Με το καλό λοιπόν αναμένουμε να μας πεις νέα για τη μεταφορά, ποτε κλπ. 

Θα ενημερώσω! Ευχαριστώ!! Τον άλλο μήνα πάμε τώρα!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...