Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

:-) κορίτσια μόλις έμαθα ποσα ωαρια πήραμε 11 μου είπε όμως τα 10 υπολογίζουμε γιατί το ένα δεν ήταν καλό. 

Αυριο θα μάθω ποσα προχωράνε και ποτε θα κάνουμε την εμβρυομεταφορα.  

Νιωθω τσιμπήματα στην κοιλια. :-) αλλά είμαι οκ. Έριξα ένα ύπνο τελειοο. 

Μπράβο ρε κορίτσι, με το καλό!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Όλα το πρωί τα παίρνεις; δε μοιράζεις τουλάχιστον τα filicine και vitamin d μέσα στην ημέρα; ή βιταμίνη d για καλύτερη απορρόφηση λένε μετά το φαγητό πως πρέπει να την παίρνεις.. Κ προγεστερονη θα παίρνεις κ άλλα 3 σίγουρα, εγώ παίρνω 5 κ κάνω κ ενέσεις κ βάζω κ υποθετα.. Αλλά τα πρώτα ας πούμε βάζω ξυπνητήρι κ τα παίρνω στις 7 το πρωί κ ξανά κοιμάμαι για να μη μαζεύονται πολλά μέσα στη μέρα κ να απορροφάται κ το υπόθετο.. 

Η αλήθεια είναι ότι τα έχω μαζέψει το πρωί, θα αφήσω τη βιταμίνη d για το μεσημέρι, απλά το έκανα έτσι εχτές γιατί τόσα χάπια θα ξεχάσω κάτι λέω... Το filicine νηστική λέει, αν δεν το πάρω το πρωί επίσης φοβάμαι μη το ξεχάσω μέσα στην ημέρα μες στον χαμό... Θα το οργανώσω κάπως με τα ξυπνητήρια...

Πότε έχεις τον επόμενο υπέρυχο κορίτσι μου ??? 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@Maroulita! 16/9

@Margitc 23/9

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου 1/9

@Lucia79 ?

@kk88 ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Eva29 ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz1358 🥰 

Καλό μας μήνα κορίτσια! Ευλογημένος και τυχερός να φέρει στην καθεμία ό,τι ποθεί! Υγεία, σωματική και ψυχική! Εύχομαι από καρδιάς σε όλα τα κορίτσια που μπαίνουν στην διαδικασία της εξωσωματικής, είτε για πρώτη φορά, είτε για ακόμη μία φορά να έχουν καλά αποτελέσματα! Να προσπαθήσουν να διαχειριστούν το άγχος που φυσιολογικά έχουν και να έχουν πίστη σε αυτό που στοχεύουν. Να μην απογοητεύονται και να μην λυγίζουν στα εμπόδια. Όλα για κάποιο λόγο γίνονται και όλα έρχονται στην ώρα τους! Πίστη στον Θεό που αργεί αλλά δεν λησμονεί, εμπιστοσύνη στον γιατρό σας και μόνο όμορφες σκέψεις για το μέλλον! 💚

Όπως πολύ σωστά ανέφερε σε προηγούμενο post και η @Διόνη αποφάσισα κ εγώ να αφήσω χώρο στα κορίτσια που είναι στην διαδικασία της εξωσωματικής να ανταλλάσουν σκέψεις, ανησυχίες κ εμπειρίες ΟΜΩΣ δεσμεύομαι να περνάω στο πινακάκι μας -έτσι για το καλό που λένε- όποια μου το ζητήσει. Εννοείται πως είμαι στη διάθεσή σας να καταθέσω όποια εμπειρία μου ζητηθεί. Πάντα καλοπροαίρετα και ποτέ με διάθεση υπόδειξης… Σας ευχαριστώ όλες μαζί και την καθεμία ξεχωριστά για την μέχρι στιγμής στήριξη, το ενδιαφέρον σας, τις ευχές κ τα γλυκά σας λόγια! 🥰 Εύχομαι σιγά σιγά να μιλάμε όλες μαζί για γάλατα, πάνες, μπιμπερό κ καρότσια! 💚

Σας φιλώ κ σας στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς! 😘

«Όταν θέλεις κάτι πολύ, όλο το σύμπαν συνωμοτεί για να το αποκτήσεις»

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

:-) κορίτσια μόλις έμαθα ποσα ωαρια πήραμε 11 μου είπε όμως τα 10 υπολογίζουμε γιατί το ένα δεν ήταν καλό. 

Αυριο θα μάθω ποσα προχωράνε και ποτε θα κάνουμε την εμβρυομεταφορα.  

Νιωθω τσιμπήματα στην κοιλια. :-) αλλά είμαι οκ. Έριξα ένα ύπνο τελειοο. 

Τελεια τελεια τα ακουω. Αντε καλο μηνα με ευχαριστα νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@Maroulita! 16/9

@Margitc 23/9

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου 1/9

@Lucia79 ?

@kk88 ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Eva29 ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz1358 🥰 

Καλό μας μήνα κορίτσια! Ευλογημένος και τυχερός να φέρει στην καθεμία ό,τι ποθεί! Υγεία, σωματική και ψυχική! Εύχομαι από καρδιάς σε όλα τα κορίτσια που μπαίνουν στην διαδικασία της εξωσωματικής, είτε για πρώτη φορά, είτε για ακόμη μία φορά να έχουν καλά αποτελέσματα! Να προσπαθήσουν να διαχειριστούν το άγχος που φυσιολογικά έχουν και να έχουν πίστη σε αυτό που στοχεύουν. Να μην απογοητεύονται και να μην λυγίζουν στα εμπόδια. Όλα για κάποιο λόγο γίνονται και όλα έρχονται στην ώρα τους! Πίστη στον Θεό που αργεί αλλά δεν λησμονεί, εμπιστοσύνη στον γιατρό σας και μόνο όμορφες σκέψεις για το μέλλον! 💚

Όπως πολύ σωστά ανέφερε σε προηγούμενο post και η @Διόνη αποφάσισα κ εγώ να αφήσω χώρο στα κορίτσια που είναι στην διαδικασία της εξωσωματικής να ανταλλάσουν σκέψεις, ανησυχίες κ εμπειρίες ΟΜΩΣ δεσμεύομαι να περνάω στο πινακάκι μας -έτσι για το καλό που λένε- όποια μου το ζητήσει. Εννοείται πως είμαι στη διάθεσή σας να καταθέσω όποια εμπειρία μου ζητηθεί. Πάντα καλοπροαίρετα και ποτέ με διάθεση υπόδειξης… Σας ευχαριστώ όλες μαζί και την καθεμία ξεχωριστά για την μέχρι στιγμής στήριξη, το ενδιαφέρον σας, τις ευχές κ τα γλυκά σας λόγια! 🥰 Εύχομαι σιγά σιγά να μιλάμε όλες μαζί για γάλατα, πάνες, μπιμπερό κ καρότσια! 💚

Σας φιλώ κ σας στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς! 😘

«Όταν θέλεις κάτι πολύ, όλο το σύμπαν συνωμοτεί για να το αποκτήσεις»

 

Καλο μηνα! Ε αυτο ελειπα να μας αφησεις χωρις το γουρλιδικο πινακακι σου! Με το καλο σε ολα τα κοριτσια ειτε προσπαθουν ειτε τα καταφεραν κ περιμενουν τα/τα μωρακια τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@Maroulita! 16/9

@Margitc 23/9

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου 1/9

@Lucia79 ?

@kk88 ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Eva29 ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz1358 🥰 

Καλό μας μήνα κορίτσια! Ευλογημένος και τυχερός να φέρει στην καθεμία ό,τι ποθεί! Υγεία, σωματική και ψυχική! Εύχομαι από καρδιάς σε όλα τα κορίτσια που μπαίνουν στην διαδικασία της εξωσωματικής, είτε για πρώτη φορά, είτε για ακόμη μία φορά να έχουν καλά αποτελέσματα! Να προσπαθήσουν να διαχειριστούν το άγχος που φυσιολογικά έχουν και να έχουν πίστη σε αυτό που στοχεύουν. Να μην απογοητεύονται και να μην λυγίζουν στα εμπόδια. Όλα για κάποιο λόγο γίνονται και όλα έρχονται στην ώρα τους! Πίστη στον Θεό που αργεί αλλά δεν λησμονεί, εμπιστοσύνη στον γιατρό σας και μόνο όμορφες σκέψεις για το μέλλον! 💚

Όπως πολύ σωστά ανέφερε σε προηγούμενο post και η @Διόνη αποφάσισα κ εγώ να αφήσω χώρο στα κορίτσια που είναι στην διαδικασία της εξωσωματικής να ανταλλάσουν σκέψεις, ανησυχίες κ εμπειρίες ΟΜΩΣ δεσμεύομαι να περνάω στο πινακάκι μας -έτσι για το καλό που λένε- όποια μου το ζητήσει. Εννοείται πως είμαι στη διάθεσή σας να καταθέσω όποια εμπειρία μου ζητηθεί. Πάντα καλοπροαίρετα και ποτέ με διάθεση υπόδειξης… Σας ευχαριστώ όλες μαζί και την καθεμία ξεχωριστά για την μέχρι στιγμής στήριξη, το ενδιαφέρον σας, τις ευχές κ τα γλυκά σας λόγια! 🥰 Εύχομαι σιγά σιγά να μιλάμε όλες μαζί για γάλατα, πάνες, μπιμπερό κ καρότσια! 💚

Σας φιλώ κ σας στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς! 😘

«Όταν θέλεις κάτι πολύ, όλο το σύμπαν συνωμοτεί για να το αποκτήσεις»

 

Εγώ εσένα σε λατρεύω το ξέρεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Εγώ εσένα σε λατρεύω το ξέρεις.. 

Αχ, εσύ! Θα γίνεις μια τρυφερή μανούλα άλλο πράμα! 😘💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι τα έχω μαζέψει το πρωί, θα αφήσω τη βιταμίνη d για το μεσημέρι, απλά το έκανα έτσι εχτές γιατί τόσα χάπια θα ξεχάσω κάτι λέω... Το filicine νηστική λέει, αν δεν το πάρω το πρωί επίσης φοβάμαι μη το ξεχάσω μέσα στην ημέρα μες στον χαμό... Θα το οργανώσω κάπως με τα ξυπνητήρια...

Πότε έχεις τον επόμενο υπέρυχο κορίτσι μου ??? 🥰

Τη Δευτέρα, ελπίζω να μη χρειαστει να πάω γρηγορότερα!! Μπαίνω 9η εβδομάδα το Σάββατο, οπότε ελπίζω να ειναι όλα καλά.. Κ μετά από ότι μου είπε ο γιατρός θα μιλήσουμε για το πότε θα πάμε για τις αυχενικες.. Περίπου μαζί με την εμβρυομεταφορα σου το υπολογίζω κάπου 20 με 25 Σεπτέμβρη.. Οι πρώτες μέρες είναι λίγο δύσκολες.. βήμα βήμα θα τα συνηθίσεις κ θα μπεις σε μια ρουτίνα, κ δε θα ξεχνάς κ τπτ είμαι σίγουρη γιατί όλα για τα μπεμπακια μας γίνονται.. Εγώ όταν νόμιζα οτι δεν έχω πάρει κάποιο χάπι τα μετρουσα, οπότε έβλεπα αν λείπει ή αν το έχω ξεχάσει.. Είναι κ αυτός ένας τρόπος.. 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

:-) κορίτσια μόλις έμαθα ποσα ωαρια πήραμε 11 μου είπε όμως τα 10 υπολογίζουμε γιατί το ένα δεν ήταν καλό. 

Αυριο θα μάθω ποσα προχωράνε και ποτε θα κάνουμε την εμβρυομεταφορα.  

Νιωθω τσιμπήματα στην κοιλια. :-) αλλά είμαι οκ. Έριξα ένα ύπνο τελειοο. 

Μπράβο βρε κορίτσι μπράβο!!!ευχομαι να προχωρήσουν όλα 😉!το πρώτο κομμάτι το πέρασες με το καλό η εμβρυομεταφορα τώρα!!!!😘✌️✌️✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@Maroulita! 16/9

@Margitc 23/9

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου 1/9

@Lucia79 ?

@kk88 ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Eva29 ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz1358 🥰 

Καλό μας μήνα κορίτσια! Ευλογημένος και τυχερός να φέρει στην καθεμία ό,τι ποθεί! Υγεία, σωματική και ψυχική! Εύχομαι από καρδιάς σε όλα τα κορίτσια που μπαίνουν στην διαδικασία της εξωσωματικής, είτε για πρώτη φορά, είτε για ακόμη μία φορά να έχουν καλά αποτελέσματα! Να προσπαθήσουν να διαχειριστούν το άγχος που φυσιολογικά έχουν και να έχουν πίστη σε αυτό που στοχεύουν. Να μην απογοητεύονται και να μην λυγίζουν στα εμπόδια. Όλα για κάποιο λόγο γίνονται και όλα έρχονται στην ώρα τους! Πίστη στον Θεό που αργεί αλλά δεν λησμονεί, εμπιστοσύνη στον γιατρό σας και μόνο όμορφες σκέψεις για το μέλλον! 💚

Όπως πολύ σωστά ανέφερε σε προηγούμενο post και η @Διόνη αποφάσισα κ εγώ να αφήσω χώρο στα κορίτσια που είναι στην διαδικασία της εξωσωματικής να ανταλλάσουν σκέψεις, ανησυχίες κ εμπειρίες ΟΜΩΣ δεσμεύομαι να περνάω στο πινακάκι μας -έτσι για το καλό που λένε- όποια μου το ζητήσει. Εννοείται πως είμαι στη διάθεσή σας να καταθέσω όποια εμπειρία μου ζητηθεί. Πάντα καλοπροαίρετα και ποτέ με διάθεση υπόδειξης… Σας ευχαριστώ όλες μαζί και την καθεμία ξεχωριστά για την μέχρι στιγμής στήριξη, το ενδιαφέρον σας, τις ευχές κ τα γλυκά σας λόγια! 🥰 Εύχομαι σιγά σιγά να μιλάμε όλες μαζί για γάλατα, πάνες, μπιμπερό κ καρότσια! 💚

Σας φιλώ κ σας στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς! 😘

«Όταν θέλεις κάτι πολύ, όλο το σύμπαν συνωμοτεί για να το αποκτήσεις»

 

Έχεις απόλυτο δίκιο!! Εδώ είμαστε όλες η μία για την άλλη κ ας αποτραβιομαστε κ λίγο, η στήριξη είναι νοερη.. Καλο μήνα όλες να έχουμε, κ σε εμάς με τα μωράκια μας, κ στις υπόλοιπες που είτε περνούν επιτροπή, είτε ξεκινούν διέγερση, είτε ετοιμάζονται για εμβρυομεταφορα.. Δύναμη, υπομονή κ όσο το δυνατόν λιγότερο άγχος!! Όλα θα γίνουν στο τέλος κ αν δε γίνουν τότε δεν είναι ακόμη το τέλος!! Καλό μας μήνα κορίτσια!! Εγώ βέβαια να πω κ την αλήθεια σε αυτό το γκρουπακι αισθανομαι άνετα να γράφω, στις αλλες ομάδες με τις μανούλες Μαρτίου Απριλίου δεν ξέρω ακόμη φοβάμαι να μπω.. Ίσως μετά τις αυχενικες που θα είμαστε πιο σίγουρη με τα μωράκια μου φύγει αυτός ο φόβος κ το άγχος!! Φιλιά πολλά σε όλες!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

:-) κορίτσια μόλις έμαθα ποσα ωαρια πήραμε 11 μου είπε όμως τα 10 υπολογίζουμε γιατί το ένα δεν ήταν καλό. 

Αυριο θα μάθω ποσα προχωράνε και ποτε θα κάνουμε την εμβρυομεταφορα.  

Νιωθω τσιμπήματα στην κοιλια. :-) αλλά είμαι οκ. Έριξα ένα ύπνο τελειοο. 

Τέλεια!! Καλές γονιμοποιησεις!! 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Τη Δευτέρα, ελπίζω να μη χρειαστει να πάω γρηγορότερα!! Μπαίνω 9η εβδομάδα το Σάββατο, οπότε ελπίζω να ειναι όλα καλά.. Κ μετά από ότι μου είπε ο γιατρός θα μιλήσουμε για το πότε θα πάμε για τις αυχενικες.. Περίπου μαζί με την εμβρυομεταφορα σου το υπολογίζω κάπου 20 με 25 Σεπτέμβρη.. Οι πρώτες μέρες είναι λίγο δύσκολες.. βήμα βήμα θα τα συνηθίσεις κ θα μπεις σε μια ρουτίνα, κ δε θα ξεχνάς κ τπτ είμαι σίγουρη γιατί όλα για τα μπεμπακια μας γίνονται.. Εγώ όταν νόμιζα οτι δεν έχω πάρει κάποιο χάπι τα μετρουσα, οπότε έβλεπα αν λείπει ή αν το έχω ξεχάσει.. Είναι κ αυτός ένας τρόπος.. 😂😂

Πωπω μπαίνεις 9η εβδομάδα κι όλας !! Περνάει γρήγορα ο καιρός τελικά και ας μου φαινοταν εμένα ότι δεν περνάει !! 

Θέλω να τα κάνω όλα σωστά και φοβάμαι τόσο πολύ μη ξεχάσω κάτι... Αλλά όπως λες για τα μπεμπακια μας όλα θα τα κάνουμε και θα τα κάνουμε σούπερ !! 

Ισχύει και ο τρόπος του μετρήματος χαχχα, η μετά να έχουμε αυτό το πλαστικό που βάζεις τα χάπια ανά ημέρα οπότε αν έχει μείνει κάποιο μέσα σημαίνει δεν το έχεις πάρει αλλά είπαμε μη φτάσουμε και εκεί ακόμα !! 😂 

Λίγες εβδομάδες μείναν ακόμα και ανυπομονώ να μου λες τα υπέροχα νέα από τις αυχενικες σου και εγώ μακάρι να σου λέω για τους υπερυχους μου ♥️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ. Νιώθω είδη πολύ καλά... πεινάω  αχαχαχαχ αρ είμαι καλά:-D 

Εσάς τις εγκύουλες σας έχουμε ανάγκη να μας δίνεται τα φώτα σας :-) σας ζαλίζουμε και λιγάκι. 

Το επόμενο στάδιο είναι αύριο που περιμένω να δω ποσα έχουμε. 

Το σπερμοδιαγραμμα δεν το βλέπω κακό αλλά θα σας ρωτήσω να μου πείτε κι εσείς γνώμες. 

Τωρα από ενέσεις κτλ δεν έχω ουφ να κι άλλο βάρος έφυγε...χαχαχ παίρνω 3 × προγεστερονη  , το άλλο το χάπι σαν ασπιρίνη για θρομβους και βιταμίνες (έχει μπόλικες το ένα χάπι) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Πωπω μπαίνεις 9η εβδομάδα κι όλας !! Περνάει γρήγορα ο καιρός τελικά και ας μου φαινοταν εμένα ότι δεν περνάει !! 

Θέλω να τα κάνω όλα σωστά και φοβάμαι τόσο πολύ μη ξεχάσω κάτι... Αλλά όπως λες για τα μπεμπακια μας όλα θα τα κάνουμε και θα τα κάνουμε σούπερ !! 

Ισχύει και ο τρόπος του μετρήματος χαχχα, η μετά να έχουμε αυτό το πλαστικό που βάζεις τα χάπια ανά ημέρα οπότε αν έχει μείνει κάποιο μέσα σημαίνει δεν το έχεις πάρει αλλά είπαμε μη φτάσουμε και εκεί ακόμα !! 😂 

Λίγες εβδομάδες μείναν ακόμα και ανυπομονώ να μου λες τα υπέροχα νέα από τις αυχενικες σου και εγώ μακάρι να σου λέω για τους υπερυχους μου ♥️🥰

Κ εγώ το ίδιο κορίτσι μου, μακάρι να σου πάνε όλα καλά, κ σε σένα κ στην @Παρασκευαιδουκ να έχετε θετικές κ τεράστιες χοριακες.. Κ που ξέρεις μπορεί κ εσύ να γίνεις δίδυμομανουλα!! 🥳🥳🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Έχεις απόλυτο δίκιο!! Εδώ είμαστε όλες η μία για την άλλη κ ας αποτραβιομαστε κ λίγο, η στήριξη είναι νοερη.. Καλο μήνα όλες να έχουμε, κ σε εμάς με τα μωράκια μας, κ στις υπόλοιπες που είτε περνούν επιτροπή, είτε ξεκινούν διέγερση, είτε ετοιμάζονται για εμβρυομεταφορα.. Δύναμη, υπομονή κ όσο το δυνατόν λιγότερο άγχος!! Όλα θα γίνουν στο τέλος κ αν δε γίνουν τότε δεν είναι ακόμη το τέλος!! Καλό μας μήνα κορίτσια!! Εγώ βέβαια να πω κ την αλήθεια σε αυτό το γκρουπακι αισθανομαι άνετα να γράφω, στις αλλες ομάδες με τις μανούλες Μαρτίου Απριλίου δεν ξέρω ακόμη φοβάμαι να μπω.. Ίσως μετά τις αυχενικες που θα είμαστε πιο σίγουρη με τα μωράκια μου φύγει αυτός ο φόβος κ το άγχος!! Φιλιά πολλά σε όλες!! ❤️❤️

Και μόνο που μπαίνεις στην 9 θα δεις πως όλα αλλάζουν και είναι τόσο μ τόσο καλά

 Με τα καφέ τι έγινε? Νομίζω ότι δεν θα ξαναδείς:-) είναι η φάση που έδεσαν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Έχεις απόλυτο δίκιο!! Εδώ είμαστε όλες η μία για την άλλη κ ας αποτραβιομαστε κ λίγο, η στήριξη είναι νοερη.. Καλο μήνα όλες να έχουμε, κ σε εμάς με τα μωράκια μας, κ στις υπόλοιπες που είτε περνούν επιτροπή, είτε ξεκινούν διέγερση, είτε ετοιμάζονται για εμβρυομεταφορα.. Δύναμη, υπομονή κ όσο το δυνατόν λιγότερο άγχος!! Όλα θα γίνουν στο τέλος κ αν δε γίνουν τότε δεν είναι ακόμη το τέλος!! Καλό μας μήνα κορίτσια!! Εγώ βέβαια να πω κ την αλήθεια σε αυτό το γκρουπακι αισθανομαι άνετα να γράφω, στις αλλες ομάδες με τις μανούλες Μαρτίου Απριλίου δεν ξέρω ακόμη φοβάμαι να μπω.. Ίσως μετά τις αυχενικες που θα είμαστε πιο σίγουρη με τα μωράκια μου φύγει αυτός ο φόβος κ το άγχος!! Φιλιά πολλά σε όλες!! ❤️❤️

Καλό μήνα σε όλες !! Η εξωσωματική μας έχει αλλάξει, μας εχει κάνει να φοβόμαστε και να είμαστε συγκρατημένες.... Είναι απόλυτα λογικό με τόσα που έχουμε ζήσει και διαβαζουμε εδώ στα φόρουμ ... Όπως είπες δύναμη υπομονή και όσο γίνεται λιγότερο άγχος ! 

Να μας γράφετε οι εγκυουλες να μας  δίνετε δύναμη και μπεμπεδοσκονη! 

Φιλιά πολλά ♥️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ. Νιώθω είδη πολύ καλά... πεινάω  αχαχαχαχ αρ είμαι καλά:-D 

Εσάς τις εγκύουλες σας έχουμε ανάγκη να μας δίνεται τα φώτα σας :-) σας ζαλίζουμε και λιγάκι. 

Το επόμενο στάδιο είναι αύριο που περιμένω να δω ποσα έχουμε. 

Το σπερμοδιαγραμμα δεν το βλέπω κακό αλλά θα σας ρωτήσω να μου πείτε κι εσείς γνώμες. 

Τωρα από ενέσεις κτλ δεν έχω ουφ να κι άλλο βάρος έφυγε...χαχαχ παίρνω 3 × προγεστερονη  , το άλλο το χάπι σαν ασπιρίνη για θρομβους και βιταμίνες (έχει μπόλικες το ένα χάπι) 

 

Καλά κ εσύ είσαι πιο έμπειρη από εμάς τις εγκυούλες γιατί για τις περισσότερες είναι η πρώτη μας φορά εγκυες.. Εσύ έχεις κ ένα παιδάκι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Και μόνο που μπαίνεις στην 9 θα δεις πως όλα αλλάζουν και είναι τόσο μ τόσο καλά

 Με τα καφέ τι έγινε? Νομίζω ότι δεν θα ξαναδείς:-) είναι η φάση που έδεσαν 

Η αλήθεια είναι ότι έχω να τα δω τουλάχιστον 5 μέρες οπότε μάλλον πάνε καλά τα πράγματα.. Αλλά έχω οριζοντιωθει κ στο κρεβάτι, δεν κάνω σχεδόν τπτ, ένα μαγείρεμα κ αυτό είναι.. Αύριο ίσως βγούμε έξω με τον άντρα μου για ένα φαγητό κ μετά Δευτέρα στο γιατρό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tvz είπε:

Η αλήθεια είναι ότι έχω να τα δω τουλάχιστον 5 μέρες οπότε μάλλον πάνε καλά τα πράγματα.. Αλλά έχω οριζοντιωθει κ στο κρεβάτι, δεν κάνω σχεδόν τπτ, ένα μαγείρεμα κ αυτό είναι.. Αύριο ίσως βγούμε έξω με τον άντρα μου για ένα φαγητό κ μετά Δευτέρα στο γιατρό!! 

Και δεν θα τα ξανά δεις! Ή το πολύ στην 12 αλλά λογικό εκεί το μωράκια σου μεγαλώνουν πολύ :-) οπότε ένα φαγητό έξω επιβάλλεται!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ζητάω συγνώμη που δεν βάζω καρδούλες θελω να βάλω σε όλες αλλά δεν έχω..  😕 δεν μου αρέσει γτ θέλω όλες μια μια ξεχωριστά να ευχαριστήσω για την συμπαράσταση  :-* την έχω πολύ ανάγκη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μπω και στο ψητό. 

Σπερμοδιαγραμμα :

Volumen :2.3 ml

Συγκέντρωση:13Mio/ml

Κινητικότητα: 0% γρήγορα

                         30% αργά 

                         25% γύρω απ την περιοχή

                         45% ακίνητα 

παθολογικές μορφές: 97% 

προοδευτικά κινητικό σπερμα 33% 

Ph κτλ γράφει νορμάλ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ. Νιώθω είδη πολύ καλά... πεινάω  αχαχαχαχ αρ είμαι καλά:-D 

Εσάς τις εγκύουλες σας έχουμε ανάγκη να μας δίνεται τα φώτα σας :-) σας ζαλίζουμε και λιγάκι. 

Το επόμενο στάδιο είναι αύριο που περιμένω να δω ποσα έχουμε. 

Το σπερμοδιαγραμμα δεν το βλέπω κακό αλλά θα σας ρωτήσω να μου πείτε κι εσείς γνώμες. 

Τωρα από ενέσεις κτλ δεν έχω ουφ να κι άλλο βάρος έφυγε...χαχαχ παίρνω 3 × προγεστερονη  , το άλλο το χάπι σαν ασπιρίνη για θρομβους και βιταμίνες (έχει μπόλικες το ένα χάπι) 

 

Μπράβο! Τέλεια τα πήγες! Μακάρι να προχωρήσουν όσο το δυνατόν περισσότερα! Να ξεκουραστείς αυτές τις μέρες γιατί σου πήραν κάμποσα, μην σε πιάσει κανένας πόνος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μπράβο! Τέλεια τα πήγες! Μακάρι να προχωρήσουν όσο το δυνατόν περισσότερα! Να ξεκουραστείς αυτές τις μέρες γιατί σου πήραν κάμποσα, μην σε πιάσει κανένας πόνος

Δίκιο έχεις η κοπέλα με 6 χωρίς νάρκωση έφυγε κατευθείαν . Ενώ εγώ μέχρι και τώρα ένιωθα τα τσιμπήματα. Έχω πιάσει μπαλκοκι καναπέ και χαλαρώνω ο άντρας τρέχει χαχαχαχ θα του βγάλω το λάδι χαχαχαχαχ να τον βάλω να κάνει μουσακά; ή είναι κρίμα χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δίκιο έχεις η κοπέλα με 6 χωρίς νάρκωση έφυγε κατευθείαν . Ενώ εγώ μέχρι και τώρα ένιωθα τα τσιμπήματα. Έχω πιάσει μπαλκοκι καναπέ και χαλαρώνω ο άντρας τρέχει χαχαχαχ θα του βγάλω το λάδι χαχαχαχαχ να τον βάλω να κάνει μουσακά; ή είναι κρίμα χαχαχαχα 

Γιατί οχι? Ωραιότατες ο μουσακάς.😂. Μην ξεχνάς πολλά κορίτσια έχουν πει για την διατροφή μετά την ωοληψια. Εσενα δεν σου είπε τιποτα ο γιατρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Γιατί οχι? Ωραιότατες ο μουσακάς.😂. Μην ξεχνάς πολλά κορίτσια έχουν πει για την διατροφή μετά την ωοληψια. Εσενα δεν σου είπε τιποτα ο γιατρος?

Μου είπε ελαφριά γενικά όμως δεν πολύ αγαπώ τηγανητά κτλ ακομα και μουσακα να φανταστείς με βραστά το κάνω.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...