Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

@BlackCat @twinkletwinlkle @JNtina

Μίλησα με τη μαία του εξωσωματικού μου και μου είπε να επαναλάβω Σάββατο. Είναι λέει επιφυλακτική αλλά να μην προδικάζω τίποτα! 
Ο γυναικολόγος μου εδώ πάντως απογοητεύτηκε, δεν του άρεσαν ιδιαίτερα οι τιμές και μάλλον δεν πιστεύει ότι θα προχωρήσει!

Εδω που τα λέμε ούτε εγώ! Όσο αισιόδοξη και να προσπαθώ να είμαι δεν τα καταφέρνω! 
 
Σας ευχαριστώ πάντως πολύ όλες για τη στήριξη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikol88 είπε:

@BlackCat @twinkletwinlkle @JNtina

Μίλησα με τη μαία του εξωσωματικού μου και μου είπε να επαναλάβω Σάββατο. Είναι λέει επιφυλακτική αλλά να μην προδικάζω τίποτα! 
Ο γυναικολόγος μου εδώ πάντως απογοητεύτηκε, δεν του άρεσαν ιδιαίτερα οι τιμές και μάλλον δεν πιστεύει ότι θα προχωρήσει!

Εδω που τα λέμε ούτε εγώ! Όσο αισιόδοξη και να προσπαθώ να είμαι δεν τα καταφέρνω! 
 
Σας ευχαριστώ πάντως πολύ όλες για τη στήριξη ❤️

Επειδή μέχρι το Σάββατο θα είναι η χειρότερη αναμονή έως τώρα σου προτείνω να βγεις και να κάνεις ότι γουστάρεις και σε ευχαριστεί να φύγει λίγο το μυαλό.

Ότι είναι να γίνει θα γίνει , δυστυχώς δεν είναι στο δικό μας χέρι.

Για να μην λαλήσω τελείως στην τελευταία παλίνδρομη αυτό έκανα, τελικά πήρε μπρος και τριπλαστιάστηκε ξεκίνησα με χοριακή 27! και μετά πήγαινε σφαίρα.

Άσχετα της κατάληξης γλύτωσα την κρίση πανικού τουλάχιστον για εκείνες τις ημέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω ολες κοριτσια μου για τις ευχες σας!!!!!

@nikol88 aaaaaχ νικολ μου εχεις δικιο που αγχωνεσαι καρδουλα μου!!! θα ηθελα πολυ να σου πανε ολα καλα και να ειναι ενα μικρο παιχνιδι που μας κανει το σπορακι!!!σε παρακαλω χαλαρωσε....κι ας περιμενουμε υπομονετικα μεχρι το σαββατο... τουλαχιστον αυξηθηκε.... αυτο κρατα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

κοριτσια μου καλημερα!!!!!! σημερα ειχα υπερηχο!!!ακουσαμε μια τελεια καρδουλα εναν πανεμορφο ηχο!!!!!! ειναι ενα τελικα μαλλον μας ξεγελασε γιατι ηταν μεγαλωμενο!!! ειμαι πολυ χαρουμενηηηη!!!

Μπράβο κοριτσι μου! Όλα καλά να πάνε και να εχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μπράβο κοριτσι μου! Όλα καλά να πάνε και να εχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη!

σ ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

@BlackCat @twinkletwinlkle @JNtina

Μίλησα με τη μαία του εξωσωματικού μου και μου είπε να επαναλάβω Σάββατο. Είναι λέει επιφυλακτική αλλά να μην προδικάζω τίποτα! 
Ο γυναικολόγος μου εδώ πάντως απογοητεύτηκε, δεν του άρεσαν ιδιαίτερα οι τιμές και μάλλον δεν πιστεύει ότι θα προχωρήσει!

Εδω που τα λέμε ούτε εγώ! Όσο αισιόδοξη και να προσπαθώ να είμαι δεν τα καταφέρνω! 
 
Σας ευχαριστώ πάντως πολύ όλες για τη στήριξη ❤️

Εχεις απόλυτο δικιο να αγχωνεσαι!!! Αλλα συμφωνω με την @BlackCatπροσπαθησε να απασχολήσεις την σκέψη σου μεχρι το Σάββατο για να μην λαλησεις και σε κυριεύσει το αγχος! Αν δεν εχεις κέφι κανε μια βολτα με το αυτοκίνητο με τον αντρα σου να αλλάξεις παραστάσεις!! Εγω αυτο εκανα για να μη χασω τα μυαλα μου!! 
Η σκέψη μου ειναι μαζι σου!!! Να στελνεις ο, τι θες εδω για να μη τρελαίνεσαι!!!! Ευχομαι ολα να πανε καλα!!!!!! ❤️🍀🙏🙂 Η Παναγια μαζι σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

Εχεις απόλυτο δικιο να αγχωνεσαι!!! Αλλα συμφωνω με την @BlackCatπροσπαθησε να απασχολήσεις την σκέψη σου μεχρι το Σάββατο για να μην λαλησεις και σε κυριεύσει το αγχος! Αν δεν εχεις κέφι κανε μια βολτα με το αυτοκίνητο με τον αντρα σου να αλλάξεις παραστάσεις!! Εγω αυτο εκανα για να μη χασω τα μυαλα μου!! 
Η σκέψη μου ειναι μαζι σου!!! Να στελνεις ο, τι θες εδω για να μη τρελαίνεσαι!!!! Ευχομαι ολα να πανε καλα!!!!!! ❤️🍀🙏🙂 Η Παναγια μαζι σου!!! 

Σ ευχαριστώ παρα πολύ καλή μου!! Θα προσπαθήσω να κάνω ότι καλύτερο μπορώ! ❤️❤️ Μακαρι να γίνει το θαύμα! Σας ευχαριστώ πολύ όλες που με σκέφτεστε!! 🥰🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Επειδή μέχρι το Σάββατο θα είναι η χειρότερη αναμονή έως τώρα σου προτείνω να βγεις και να κάνεις ότι γουστάρεις και σε ευχαριστεί να φύγει λίγο το μυαλό.

Ότι είναι να γίνει θα γίνει , δυστυχώς δεν είναι στο δικό μας χέρι.

Για να μην λαλήσω τελείως στην τελευταία παλίνδρομη αυτό έκανα, τελικά πήρε μπρος και τριπλαστιάστηκε ξεκίνησα με χοριακή 27! και μετά πήγαινε σφαίρα.

Άσχετα της κατάληξης γλύτωσα την κρίση πανικού τουλάχιστον για εκείνες τις ημέρες.

Κ εγώ αυτό θα κάνω νου φαίνεται! Όσο κάθομαι σπίτι, μόνο αυτό σκέφτομαι! Κ είπαμε ξεκούραση αλλά απ ότι φαίνεται η πολύ κλείσουμε κάνει κακό στο μυαλό μας! Τέλος πάντων, ότι είναι να γίνει θα γίνει! Θα το ξεπεράσουμε κ αυτό! Όπως και τόσα αλλά… Είπαμε όλες κάποια στιγμή θα τα καταφέρουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Βγήκε η δευτερη! Τρεις μέρες μετά από 108,2 πήγε 194,1! Δεν διπλασιάστηκε! Ακόμα περιμένω να μιλήσω με το γιατρό. Θα βάλω τα κλάματα νομίζω! Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει! 

Καλημέρα! Είχες αύξηση 70% που είναι μια χαρά! Εμένα είχε τόση αύξηση από την 1η στη 2η κ για αυτό έκανα κ 3η που πλέον ήταν παραπάνω από διπλή. Θεωρώ ότι πας αρκετά καλα κ μου φαίνεται υπερβολική η αντίδραση του γιατρού σου! Όντως θες κ 3η μέτρηση αλλά σε καμία περίπτωση μην θεωρείς αυτή την εξέλιξη κακή!!!! Λίγη υπομονή ως το Σάββατο ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

σας ευχαριστω ολες κοριτσια μου για τις ευχες σας!!!!!

@nikol88 aaaaaχ νικολ μου εχεις δικιο που αγχωνεσαι καρδουλα μου!!! θα ηθελα πολυ να σου πανε ολα καλα και να ειναι ενα μικρο παιχνιδι που μας κανει το σπορακι!!!σε παρακαλω χαλαρωσε....κι ας περιμενουμε υπομονετικα μεχρι το σαββατο... τουλαχιστον αυξηθηκε.... αυτο κρατα!

Από κει προσπαθώ να κρατηθώ κ εγω! Θα δείξει! Ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου! ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! Είχες αύξηση 70% που είναι μια χαρά! Εμένα είχε τόση αύξηση από την 1η στη 2η κ για αυτό έκανα κ 3η που πλέον ήταν παραπάνω από διπλή. Θεωρώ ότι πας αρκετά καλα κ μου φαίνεται υπερβολική η αντίδραση του γιατρού σου! Όντως θες κ 3η μέτρηση αλλά σε καμία περίπτωση μην θεωρείς αυτή την εξέλιξη κακή!!!! Λίγη υπομονή ως το Σάββατο ❤️ 

Μου δίνεις θάρρος είναι η αλήθεια!! Μακαρι να πάνε όλα καλά! Αλλά από την αρχη ήμουν κουμπωμένη αυτή τη φορά! Διαίσθηση;; Δεν ξέρω! Μακαρι να συμβεί το ίδιο κ σ εμενα!! Σ ευχαριστώ πολύ για την ενθάρρυνση!!  ☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

κοριτσια μου καλημερα!!!!!! σημερα ειχα υπερηχο!!!ακουσαμε μια τελεια καρδουλα εναν πανεμορφο ηχο!!!!!! ειναι ενα τελικα μαλλον μας ξεγελασε γιατι ηταν μεγαλωμενο!!! ειμαι πολυ χαρουμενηηηη!!!

Σούπερ!! Μια υγιή, ήρεμη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!! Όλα να πανε καλά κ σε 9 μήνες να συναντήσεις το μωράκι σου!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Μου δίνεις θάρρος είμαι η αλήθεια!! Μακαρι να πάνε όλα καλά! Αλλά από την αρχη ήμουν κουμπωμένη αυτή τη φορά! Διαίσθηση;; Δεν ξέρω! Μακαρι να συμβεί το ίδιο κ σ εμενα!! Σ ευχαριστώ πολύ για την ενθάρρυνση!!  ☺️☺️

Κορίτσι μου η χοριακη σου έχει αύξηση, όπως είπε κ η @Tokyoτο αναμενόμενο είναι 60 με 70% σε 3 μέρες, μου το είχε αναφέρει κ μένα ο γιατρός.. Αυτή τη στιγμή έχεις θετική χοριακη που αυξάνεται, πιστεύω το Σάββατο θα έχεις καλύτερο αποτέλεσμα!! Κανε όμως κάτι που σε ευχαριστεί, μαζί με ξεκούραση φυσικά είναι πολύ σημαντικό να μην πέφτεις ψυχολογικά!! Σου εύχομαι τα καλύτερα κ το Σάββατο να υπάρχει τριπλασιασμός να ηρεμήσεις κ εσύ τελείως 🙏🙏, όσο γίνεται φυσικά γιατί ποτέ δεν ηρεμούμε εντελώς, όλο κ κάτι θα υπάρχει να μας αγχώνει!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Κορίτσι μου η χοριακη σου έχει αύξηση, όπως είπε κ η @Tokyoτο αναμενόμενο είναι 60 με 70% σε 3 μέρες, μου το είχε αναφέρει κ μένα ο γιατρός.. Αυτή τη στιγμή έχεις θετική χοριακη που αυξάνεται, πιστεύω το Σάββατο θα έχεις καλύτερο αποτέλεσμα!! Κανε όμως κάτι που σε ευχαριστεί, μαζί με ξεκούραση φυσικά είναι πολύ σημαντικό να μην πέφτεις ψυχολογικά!! Σου εύχομαι τα καλύτερα κ το Σάββατο να υπάρχει τριπλασιασμός να ηρεμήσεις κ εσύ τελείως 🙏🙏, όσο γίνεται φυσικά γιατί ποτέ δεν ηρεμούμε εντελώς, όλο κ κάτι θα υπάρχει να μας αγχώνει!! ❤️❤️

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου!! Απ το στόμα  σου και στου θεού τ αυτί!! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

κοριτσια μου καλημερα!!!!!! σημερα ειχα υπερηχο!!!ακουσαμε μια τελεια καρδουλα εναν πανεμορφο ηχο!!!!!! ειναι ενα τελικα μαλλον μας ξεγελασε γιατι ηταν μεγαλωμενο!!! ειμαι πολυ χαρουμενηηηη!!!

Τέλεια νέα κορίτσι μου ! Συγχαρητήρια!!! Να έχεις μια εύκολη και υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να το πάρετε αγκαλιά σας 🤍🙏🤍🙏🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Summer123 είπε:

Κορίτσια πραγματικά σας ευχαριστώ πολύ για το θάρρος που μου δίνετε.την Κυριακή πάω για χοριακη 15/8

Με το καλό! Η Παναγιά μαζί σου! 🙏🏻💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

κοριτσια μου καλημερα!!!!!! σημερα ειχα υπερηχο!!!ακουσαμε μια τελεια καρδουλα εναν πανεμορφο ηχο!!!!!! ειναι ενα τελικα μαλλον μας ξεγελασε γιατι ηταν μεγαλωμενο!!! ειμαι πολυ χαρουμενηηηη!!!

Πώς να μην είσαι χαρούμενη μικρή μου! 🥰

Το όνειρο αρχίζει να παίρνει σάρκα κ οστά! Έχει εικόνα κ ήχο! Κ σε λίγους μήνες θα μπορείς κ να το αγγίξεις! ΤΟ ΘΑΥΜΑ! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Βγήκε η δευτερη! Τρεις μέρες μετά από 108,2 πήγε 194,1! Δεν διπλασιάστηκε! Ακόμα περιμένω να μιλήσω με το γιατρό. Θα βάλω τα κλάματα νομίζω! Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει! 

Σε νιώθω αγάπη! Αλήθεια! Την απογοήτευση που νιώθεις και την αγωνία σου. Όμως ειλικρινά πιστεύω πως δεν έχει κριθεί και σίγουρα δεν έχει τελειώσει κάτι. Αντιθέτως τώρα ξεκίνησε! Αργά μεν αλλά ξεκίνησε! Για σκέψου το θετικά σε παρακαλω! Χαμηλές χοριακές έχουν εξελιχθεί κ έχουν δώσει μια χαρά εγκυμοσύνες! Κ εγκυμοσύνες να ξεκινούν σωστά και να χάνονται ακόμη και σε προχωρημένο στάδιο. Δυστυχώς μακάρι να μπορούσαμε να ελέγξουμε και να προλάβουμε. Άρα, χαλαρώνεις κ περιμένεις την επόμενη μέτρηση… Σωστά σου είπε η μαία να μην προδικάζεις. Άσε να δούμε το Σάββατο πόσο θα ανέβει και σκέψου πως το σποράκι σου δίνει την δική του μάχη! Δώσε κ εσύ την δική σου με όλα όσα σε καταβάλλουν… Ψυχραιμία και να έχεις πίστη! 🙏🏻

Είμαστε όλες εδώ! Δεν είσαι η μόνη και δεν είσαι μόνη 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Σε νιώθω αγάπη! Αλήθεια! Την απογοήτευση που νιώθεις και την αγωνία σου. Όμως ειλικρινά πιστεύω πως δεν έχει κριθεί και σίγουρα δεν έχει τελειώσει κάτι. Αντιθέτως τώρα ξεκίνησε! Αργά μεν αλλά ξεκίνησε! Για σκέψου το θετικά σε παρακαλω! Χαμηλές χοριακές έχουν εξελιχθεί κ έχουν δώσει μια χαρά εγκυμοσύνες! Κ εγκυμοσύνες να ξεκινούν σωστά και να χάνονται ακόμη και σε προχωρημένο στάδιο. Δυστυχώς μακάρι να μπορούσαμε να ελέγξουμε και να προλάβουμε. Άρα, χαλαρώνεις κ περιμένεις την επόμενη μέτρηση… Σωστά σου είπε η μαία να μην προδικάζεις. Άσε να δούμε το Σάββατο πόσο θα ανέβει και σκέψου πως το σποράκι σου δίνει την δική του μάχη! Δώσε κ εσύ την δική σου με όλα όσα σε καταβάλλουν… Ψυχραιμία και να έχεις πίστη! 🙏🏻

Είμαστε όλες εδώ! Δεν είσαι η μόνη και δεν είσαι μόνη 💚

Σ ευχαριστώ πολύ Βασιλική μου!! Σας ευχαριστώ που είστε εδώ! Γιατί αλήθεια μόνο εσείς με καταλαβαίνετε! Ελπίζω το Σάββατο να έχω καλύτερα νέα! 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Με το καλό! Η Παναγιά μαζί σου! 🙏🏻💚

Σε ευχαριστώ πολύ Βασιλική!και σε εσένα εύχομαι μια υγιή εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ Βασιλική μου!! Σας ευχαριστώ που είστε εδώ! Γιατί αλήθεια μόνο εσείς με καταλαβαίνετε! Ελπίζω το Σάββατο να έχω καλύτερα νέα! 🤞

Καλε... μια χαρά είναι τι στεναχωριέσαι; 

Αυξήθηκε κανονικότατα:-) με το καλοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλε... μια χαρά είναι τι στεναχωριέσαι; 

Αυξήθηκε κανονικότατα:-) με το καλοοοοο

Ποσό πολύ θέλω να πιστεψω αυτό που μου λέτε δεν λεγεται!! Σας ευχαριστώ τόσο πολύ!! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Μου δίνεις θάρρος είναι η αλήθεια!! Μακαρι να πάνε όλα καλά! Αλλά από την αρχη ήμουν κουμπωμένη αυτή τη φορά! Διαίσθηση;; Δεν ξέρω! Μακαρι να συμβεί το ίδιο κ σ εμενα!! Σ ευχαριστώ πολύ για την ενθάρρυνση!!  ☺️☺️

Κανε αυριο να μην αγωνιας ! Αυριο θα εχει διπλασιαστεί.εμενα καθε 3 μερες ειναι ο διπλασιασμός.εγω 3 χοριακες ηθελε να κανω και καθε 3 μερες δηλαδη πρωτη εκανα 12η μερα ετ μετα 15η και μετα 18η 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Κανε αυριο να μην αγωνιας ! Αυριο θα εχει διπλασιαστεί.εμενα καθε 3 μερες ειναι ο διπλασιασμός.εγω 3 χοριακες ηθελε να κανω και καθε 3 μερες δηλαδη πρωτη εκανα 12η μερα ετ μετα 15η και μετα 18η 

Κ εγώ έτσι έκανα! 12η μετά και μετά 15η μέρα μετά την ετ! Τώρα θα κάνω και την 17! Εσένα απλά διπλασιαζόταν η υπερδιπλασιαζόταν κάθε 3 μέρες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Κ εγώ έτσι έκανα! 12η μετά και μετά 15η μέρα μετά την ετ! Τώρα θα κάνω και την 18! Εσένα απλά διπλασιαζόταν η υπερδιπλασιαζόταν κάθε 3 μέρες; 

Α σορυ δε το καταλαβα νομιζα εκανες επαναληπτική μετα απο 2 μερες!! Εγω ειχα κανονικα διπλασιασμό καθε 3 μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...