Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Σ ευχαριστώ παρα πολύ!! Κ σ εσένα ότι καλύτερο ευχομαι!! Να συνεχίσουν όλα καλά και με το καλό να πάρεις αγκαλιά το μωρό σου!! ( η τα μωρά σου; Έχω μπερδευτεί βρε κορίτσια, είμαστε παρα πολλές!! ) ❣️❣️

Κι εγω μπερδεύομαι!!! 
Το μωρακι μου!!! Ενα εχω! Σε ευχαριστω πολυ, μακαρι! Ευχομαι και παλι σύντομα να λεμε για τις δικές σου χαρές!!! Ολα καλα σου ευχομαι!!! 🙂🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κι εγω μπερδεύομαι!!! 
Το μωρακι μου!!! Ενα εχω! Σε ευχαριστω πολυ, μακαρι! Ευχομαι και παλι σύντομα να λεμε για τις δικές σου χαρές!!! Ολα καλα σου ευχομαι!!! 🙂🙏

Με το καλό λοιπόν το μωράκι σου!  🥰🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Ποτέ ξεκινάς;;; 

Με την περίοδο του Σεπτεμβρίου! Αρχές Σεπτέμβρη! 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Olia4 είπε:

Εσύυυυυυ??????????????? 😜😜😜😜😜😜😜😜

Αποκλείεται! Που το ξέρεις;;;;;; ποιος σου το είπε;;;;;; 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Με την περίοδο του Σεπτεμβρίου! Αρχές Σεπτέμβρη! 

 

Αποκλείεται! Που το ξέρεις;;;;;; ποιος σου το είπε;;;;;; 😂😂😂😂

Είσαι σίγουρη δλδ ότι εσυυυυυυυ θα πας για συνταγογράφηση.... Χαχαχαχαχα!!!!!!!! 

Άντε με το καλό να ξεκινήσεις!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Tvz είπε:

@Διόνημου τι κάνεις κορίτσι μου; ποτέ πας για επαναληπτική χοριακη; @Vasiliqueπως πάνε τα μωρά, έχεις συμπτώματα ή είναι νωρίς ακόμα; @Sandybπεριμένουμε νέα από την εμβρυομεταφορα σου!! 

Καλησπέρα κορίτσι μου!! Τα νέα μου είναι ότι ξανά ξεκινάω χαπακια οιστραδιόλης και σε μια εβδομάδα θα πάω για υπέρηχο να δούμε αν θα κάνω πάλι ωορρηξία για να την προλάβουμε..δεν ξέρω ακόμα κάτι παραπάνω απλά παρακαλάω να καταφέρουμε να φτάσουμε σε έμβρυομεταφορά αυτή τη φορά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

πηγα για επαναληπτικη σημερα!!!! @Tvz 💓💓
3161!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τελειαααααα!!! Συγχαρητήρια Διονη!!! Με το καλό περιμένουμε τον υπέρηχο σου!! Όλα να σου πάνε υπέροχα αγάπη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;; Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!! Μόλις τελείωσα!! Σκεφτείτε ότι ακόμα είμαι στην κλινική και σας γράφω από δω οσο περιμένω να περάσει το μισάωρο που χρειάζεται για να σηκωθώ! Ο γιατρός λέει οτι πήγαν όλα πολύ καλά κ οτι τα εμβρυακια μας φαίνονται πολύ καλά! Τ άφησαν κ να εξελιχθούν μια μερα, οπότε βάλαμε 2 μορίδια 4 ημερών!! 
Ελπιζω αυτή τη φορά να τα καταφέρουμε, τώρα αναμονή 2 εβδομάδες για δούμε τι κάναμε!! 
Να βάλει η Παναγίτσα το χεράκι σας να μας αξιώσει όλες να τα καταφέρουμε!! 
Φιλια πολλά σε όλες!! 

Με το καλό κορίτσι μου!! Καλά αποτελέσματα..Σου εύχομαι μια τέλεια χοριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!! Τα νέα μου είναι ότι ξανά ξεκινάω χαπακια οιστραδιόλης και σε μια εβδομάδα θα πάω για υπέρηχο να δούμε αν θα κάνω πάλι ωορρηξία για να την προλάβουμε..δεν ξέρω ακόμα κάτι παραπάνω απλά παρακαλάω να καταφέρουμε να φτάσουμε σε έμβρυομεταφορά αυτή τη φορά!!

Καλησπέρα κορίτσι μου ! Με το καλό να γίνει η έμβρυο μεταφορά και να πάνε όλα σουπερ αυτή τη φορά ! Τι έγινε τη προηγούμενη φορά δηλαδή ? Γιατί δεν προχωρήσατε ? Έκανες ωορρηξία και δεν τη προλάβατε από ότι κατάλαβα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!! Τα νέα μου είναι ότι ξανά ξεκινάω χαπακια οιστραδιόλης και σε μια εβδομάδα θα πάω για υπέρηχο να δούμε αν θα κάνω πάλι ωορρηξία για να την προλάβουμε..δεν ξέρω ακόμα κάτι παραπάνω απλά παρακαλάω να καταφέρουμε να φτάσουμε σε έμβρυομεταφορά αυτή τη φορά!!

Μην ανησυχείς σου λέω, όλα καλά θα πάνε!! Σε περιμένουν τα εμβρυακια σου!! Φαντάζομαι μετά τον 15αυγουστο θα πας ε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου ! Με το καλό να γίνει η έμβρυο μεταφορά και να πάνε όλα σουπερ αυτή τη φορά ! Τι έγινε τη προηγούμενη φορά δηλαδή ? Γιατί δεν προχωρήσατε ? Έκανες ωορρηξία και δεν τη προλάβατε από ότι κατάλαβα?

Ναι την 12η μέρα που πήγα για υπέρηχο είχε γίνει ηδη η ωορρηξία μου..αν δεν είχε γίνει τόσο νωρίς θα τη συγχρονιζε μου είπε αλλά δυστυχώς δεν μπορούσε πια να κάνει τίποτα..γιαυτο τώρα θα με δει απο 9η μέρα..και ακόμα τελικά δεν έχω καταλάβει γιατί επιμένει να τα πάρω αυτά τα χάπια πάλι...εγώ του είπα να πάμε με τον φυσικό μου κύκλο αλλά δεν θέλει..🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Σε 14 μέρες μετρώντας από σήμερα! 11/08 πέφτει! Στο υπογράφω πως θα πάω νωρίτερα!! 😁😁 ελπίζω να είναι θετική!! 

Αφού είσαι θαρραλέα!! Εγώ ούτε που να το σκέφτομαι, 4 μου είπε ο γιατρός 4 θα πάω κ ας βάλει ο Θεός το χέρι του!! Αντε μια εβδομάδα μετά από μένα κ εσύ!! Ξεκουρασου κ θα περάσουν οι μέρες γρήγορα!! Εγώ τις πρώτες 3 μέρες έγινα ένα με το κρεβάτι κ τον καναπέ, τη 4η βγήκα μια βόλτα γύρω από το σπίτι με το σκύλο κ ως κ σήμερα οι βόλτες μου αυτές είναι 2 φορές τη μέρα περπατάμε εδώ στο τετράγωνο ίσα για να ξεπιανομαι γιατί την υπόλοιπη μέρα κρεβατωμενη είμαι, ζαλίζομαι πολύ με τη ζέστη κ τη προγεστερονη μάλλον!! Κ εγώ ελπίζω να είναι θετική, να είναι κ ο Αύγουστος γουρλίδικο μήνας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Μην ανησυχείς σου λέω, όλα καλά θα πάνε!! Σε περιμένουν τα εμβρυακια σου!! Φαντάζομαι μετά τον 15αυγουστο θα πας ε; 

Έλα ντε δεν ξέρω...όλα θα εξαρτηθούν από το αν θα κάνω ωορρηξία και πότε..ίσως έχουμε μια εικόνα την επόμενη εβδομάδα.. απ'το στόμα σου και στου Θεού το αυτί κορίτσι μου να πάνε όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και Συνχαρητηρια στα κορίτσια με τις υπέροχες χοριακες να πάνε όλα μα όλα καλά εύχομαι!!! 
 

εγω τελικά πήγα σήμερα στον ιατρό! Καρδιά ούτε σήμερα Δευτέρα πρωί πάμε να το πάρει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sandyb είπε:

Έλα ντε δεν ξέρω...όλα θα εξαρτηθούν από το αν θα κάνω ωορρηξία και πότε..ίσως έχουμε μια εικόνα την επόμενη εβδομάδα.. απ'το στόμα σου και στου Θεού το αυτί κορίτσι μου να πάνε όλα καλά!!

20η μερα νομίζω πως θα πας. Όπως κ εγώ. Πάλι με 2 ξεκίνησες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα και Συνχαρητηρια στα κορίτσια με τις υπέροχες χοριακες να πάνε όλα μα όλα καλά εύχομαι!!! 
 

εγω τελικά πήγα σήμερα στον ιατρό! Καρδιά ούτε σήμερα Δευτέρα πρωί πάμε να το πάρει! 

Ωχ βρε κορίτσι μου.. Πόσο κρίμα.. Λυπάμαι πολύ για το πλάσματακι σου.. Ότι κ να σου πούμε είναι ανείπωτος ο πόνος.. Κουράγιο τπτ άλλο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tvz είπε:

20η μερα νομίζω πως θα πας. Όπως κ εγώ. Πάλι με 2 ξεκίνησες; 

Ναι με δύο με ξεκίνησε και μετά μου τα κανει τρία τη μερα..θα δείξει ανάλογα, την επόμενη Πέμπτη θα ξέρουμε πως πάει..άντε άνοιξε εσύ τον Αύγουστο με θετική χοριακη να έρθουμε και εμείς μετά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα και Συνχαρητηρια στα κορίτσια με τις υπέροχες χοριακες να πάνε όλα μα όλα καλά εύχομαι!!! 
 

εγω τελικά πήγα σήμερα στον ιατρό! Καρδιά ούτε σήμερα Δευτέρα πρωί πάμε να το πάρει! 

Κορίτσι μου λυπάμαι πάρα πολύ!! Ειλικρινά δεν ξέρω τι να σου πω είναι πάρα πολύ δύσκολο αυτό που περνάς..κάνε κουράγιο και υπομονή και αγκαλιά με τον αντρουλη σου να προσπαθήσετε να το ξεπεράσετε και να προχωρήσετε μπροστά όπως και όποτε εσείς θέλετε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα και Συνχαρητηρια στα κορίτσια με τις υπέροχες χοριακες να πάνε όλα μα όλα καλά εύχομαι!!! 
 

εγω τελικά πήγα σήμερα στον ιατρό! Καρδιά ούτε σήμερα Δευτέρα πρωί πάμε να το πάρει! 

Λυπάμαι!!! Πολυ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα και Συνχαρητηρια στα κορίτσια με τις υπέροχες χοριακες να πάνε όλα μα όλα καλά εύχομαι!!! 
 

εγω τελικά πήγα σήμερα στον ιατρό! Καρδιά ούτε σήμερα Δευτέρα πρωί πάμε να το πάρει! 

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου!!!! Αλήθεια!!!!!! Εγώ θα σου πω πως ότι κ να νιώθεις να μην το κρατήσεις μέσα σου ...... Όμως να βρεις δυνάμεις να ξανά προσπαθήσεις!!!!!! Μεγάλη αγκαλιά από όλες μας!!!!!!! ❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα και Συνχαρητηρια στα κορίτσια με τις υπέροχες χοριακες να πάνε όλα μα όλα καλά εύχομαι!!! 
 

εγω τελικά πήγα σήμερα στον ιατρό! Καρδιά ούτε σήμερα Δευτέρα πρωί πάμε να το πάρει! 

Λυπάμαι πάρα πολύ ειλικρινά....τα έχω περάσει και εγω 2 φορές και ξέρω πολύ καλά το συναίσθημα.

Το γεγονός ότι ξεκινάς με τα θετικά στέλνοντας συγχαρητήρια στα άλλα κορίτσια και στο τέλος αναφέρεις τα δικά σου δείχνει το μεγαλείο της ψυχής σου!

Πάρε τον χρόνο σου και θρηνησε το παιδάκι σου. Και μετά δεν ξερεις...μπορεί να αλλάξεις γνώμη και να ξαναπροσπαθησετε (αν θυμάμαι καλά είχες γράψει ότι δεν μπορείτε να πάτε για άλλη προσπάθεια)

Ειλικρινά λυπάμαι πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα και Συνχαρητηρια στα κορίτσια με τις υπέροχες χοριακες να πάνε όλα μα όλα καλά εύχομαι!!! 
 

εγω τελικά πήγα σήμερα στον ιατρό! Καρδιά ούτε σήμερα Δευτέρα πρωί πάμε να το πάρει! 

Κορίτσι μου γλυκό λυπάμαι πολύ!!! 

Μάζεψε τις δυνάμεις σου και πάμε πάλι ξανά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Ναι με δύο με ξεκίνησε και μετά μου τα κανει τρία τη μερα..θα δείξει ανάλογα, την επόμενη Πέμπτη θα ξέρουμε πως πάει..άντε άνοιξε εσύ τον Αύγουστο με θετική χοριακη να έρθουμε και εμείς μετά!!

Μακάρι!! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια μετάφραση θα ήθελα παρακαλώ! 😂😂

Ξεκινάω με puregon μόνο αυτό κατάλαβα, αυτές μου τις έγραψε στο βιβλιάριο. 

Μετά σε ένα παραπεμπτικο εχω:

Follitropin beta

Και σε ένα δεύτερο παραπεμπτικο εχω:

Ganirelix και choriogonadotropin alpha

 

Πείτε τι είναι το καθένα δεν έχω ιδέα 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Μια μετάφραση θα ήθελα παρακαλώ! 😂😂

Ξεκινάω με puregon μόνο αυτό κατάλαβα, αυτές μου τις έγραψε στο βιβλιάριο. 

Μετά σε ένα παραπεμπτικο εχω:

Follitropin beta

Και σε ένα δεύτερο παραπεμπτικο εχω:

Ganirelix και choriogonadotropin alpha

 

Πείτε τι είναι το καθένα δεν έχω ιδέα 😂😂😂😂

Τα δύο τελευταία που γράφεις μου τα είχαν δώσει και μένα..είναι ενέσεις το ένα είναι orgalutran ανταγωνιστής και μου τις πρόσθεσαν τις τελευταίες μέρες παράλληλα με τις ενέσεις διέγερσης για να μην σπάσουν τα πιο μεγάλα ωοθυλάκια και το άλλο είναι η ovitrelle που την κάνεις 36 ώρες πριν την ωοληψια και είναι για την τελική ωρίμανση των ωαρίων..βέβαια νομιζω με την ίδια δραστική ουσία υπάρχουν και άλλες αντίστοιχες που κάνουν την ίδια δουλειά οπότε μπορεί να σου δώσουν και κάτι διαφορετικό..το follitropin δεν ξέρω τι είναι..ένα ένα θα στα δείχνουν καθως θα προχωράς..καλή αρχή και καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Καλα σε γενικές γραμμές, έχω κάποιες ζαλάδες κ κάτι ψιλό τσιμπήματα αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο κ ούτε ψάχνω για συμπτώματα!! Είναι κ αυτή η ζέστη ανυπόφορη!! Δεν έχω άγχος ή ανυπομονησία απλώς εύχομαι να πάνε όλα καλά!! Παράξενο για μένα τόση ψυχραιμία τι να πω, αλλά είμαι ηρεμη. 6 μέρες μου έμειναν έτσι κ αλλιώς!! Δεν ξέρω αν θα με πιάσει τις τελευταίες μέρες η ανυπομονησία μου, ελπίζω πως όχι. Μακάρι να πάνε όλα καλά σε ολες μας κ να γεμίσουμε μωράκια ❤️❤️

ο,τι κρατιεσαι τοσο ψυχραιμη ειναι τελειο!!! εγω τα ειχα παιξει στο τελος δεν αντεχα απο την αγωνια!!!αλλα 6 μερουλες εμειναν κανε υπομονη!!!! και θα δεις ειμαι σιγουρη για τελεια αποτελεσματα......δε σου μιλαω για συμπτωματα καθως δεν ειχα και πολλα!! εφτασες ως εδω με ψυχραιμια δε νομιζω να τη χασεις!!χαχαχχα στελνω κι εγω απο τη μερια μου μπεμπεδοσκονη!!!! 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...