Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 34 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!! Καλη εβδομάδα σε ολες μας! Εχω νεα εγω! Τετάρτη παω για ωοληψια!!! 

Καλή επιτυχία :-) :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nansi είπε:

Στην πέμπτη πάω για εμβριομεταφορα!!🥳🥳🥳🤞🤞🤞🤞

Ο εμβρυολογος με ενημέρωσε ότι όλα πάνε μια χαρά και πάω 5η μέρα που θα είναι βλαστοκυστες

 

στις Just now, ο/η Nansi είπε:

Στην πέμπτη πάω για εμβριομεταφορα!!🥳🥳🥳🤞🤞🤞🤞

Ο εμβρυολογος με ενημέρωσε ότι όλα πάνε μια χαρά και πάω 5η μέρα που θα είναι βλαστοκυστες

Με το καλό κ γρήγορα να μας πεις τα ευχάριστα Νάνσυ μου! Σου στέλνουμε όλες μας εδώ την θετική μας ενέργεια! Πίστη κ όλα θα έρθουν στην ώρα τους! Σε περνάω κ στο πινακάκι μας! Για γούρι! ✌️💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!! Καλη εβδομάδα σε ολες μας! Εχω νεα εγω! Τετάρτη παω για ωοληψια!!! 

Mπράβο κοριτσάκι μου, ολα καλά θα πάνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Ευχαριστω!! Είδαμε γυρω στα εννια δεκα!! Ελπιζω να παρουμε αυτόν τον αριθμό, ώστε να μην χρειαστεί να κανω παλι απο την αρχη διέγερση (εστω και μίνι πρωτόκολλο οπως τωρα) και να αφησω και κατι στην κατάψυξη! 

Καλησπέρα. Κ εγώ στη δίκη μου διέγερση 10 είχα. Καλή επιτυχία σου εύχομαι. Να μεγαλώσουν όπως πρέπει!!

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Στην πέμπτη πάω για εμβριομεταφορα!!🥳🥳🥳🤞🤞🤞🤞

Ο εμβρυολογος με ενημέρωσε ότι όλα πάνε μια χαρά και πάω 5η μέρα που θα είναι βλαστοκυστες

με το καλό κορίτσι μου. Ολα πάνε μια χαρά !! Σύντομα να έχουμε ευχαριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλους!

Έχω φάρμακα εξωσωματικής τα οποία τελικά δεν χρησιμοποίησα και λήγουν το Σεπτέμβριο. Εάν ενδιαφέρεται κάποια κοπέλα ας μου στείλει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Αυτό θα γίνει όπως τα λες! Θα δεις! Θα ξεμπλέξεις με μία κ καλή! Όταν λες μίνι; Πόσες μονάδες έπαιρνες; Σε ρωτάω γιατί θυμάμαι πως ηλικιακά είμαστε κοντά ...

Δυστυχως δεν ειναι η πρώτη μου! Η δεύτερη ειναι! Στην πρώτη ενώ έμεινα έγκυος δυστυχως παλινδρομησε! ☹️
Οταν λεω μίνι εννοω οτι δεν άρχισα απο τη δεύτερη μερα τις ενέσεις menopur (225 μονάδες) αλλα την πεμπτη μερα. Τις πρώτες μερες επαιρνα ενα χάπι (femara)! 
Εσυ πως πας; Θα πας παλι για υπέρηχο για να βρείτε ωαριακι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλή επιτυχία :-) :-)

Ευχαριστω πολυ! Και σε σενα!!! Περιμενω τα νεα σου μετα την εμβρυομεταφορα!! Καλη επιτυχια και σε σενα κοριτσι μου!!! Με το καλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Καλησπέρα. Κ εγώ στη δίκη μου διέγερση 10 είχα. Καλή επιτυχία σου εύχομαι. Να μεγαλώσουν όπως πρέπει!!

με το καλό κορίτσι μου. Ολα πάνε μια χαρά !! Σύντομα να έχουμε ευχαριστα!!

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου καλο! Να εισαι καλα!!! 
Εσυ σε τι φαση εισαι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!! Καλη εβδομάδα σε ολες μας! Εχω νεα εγω! Τετάρτη παω για ωοληψια!!! 

Μπράβο!!! Καλή επιτυχία όλα θα πάνε σούπερρρ ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Στην πέμπτη πάω για εμβριομεταφορα!!🥳🥳🥳🤞🤞🤞🤞

Ο εμβρυολογος με ενημέρωσε ότι όλα πάνε μια χαρά και πάω 5η μέρα που θα είναι βλαστοκυστες

Τέλεια!!!! Με το καλό κορίτσι μου.. Ήρθε και η σειρά σου!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;; μόλις με πήρε η εμβρυολογος, από τα 15 μείνανε πίσω μόνο 2!!!!Τα υπόλοιπα 13 πηγαίνουν πολύ καλά 3η μέρα σήμερα, μου είπε ότι τα 2 ίσως τα βγάλουν γιατί δε νομίζει να συνεχίσουν, τώρα θα με ενημερώσει ξανά την Τετάρτη για το τελικό αποτέλεσμα, θέλω να πιστεύω ότι θα  προχωρήσουν τα μισά έστω...ειχα πολλή αγωνία αλλά δόξα τω Θεώ όλα καλά!!! Θα μπούνε όλα κατάψυξη βέβαια και έμβρυομεταφορά θα κάνω τον Σεπτέμβρη (δική μου επιλογή) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Μπράβο!!! Καλή επιτυχία όλα θα πάνε σούπερρρ ❤️❤️❤️

Ευχαριστω κοριτσι μου! Απο το στομα σου και στου Θεού τ´αυτι! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;; μόλις με πήρε η εμβρυολογος, από τα 15 μείνανε πίσω μόνο 2!!!!Τα υπόλοιπα 13 πηγαίνουν πολύ καλά 3η μέρα σήμερα, μου είπε ότι τα 2 ίσως τα βγάλουν γιατί δε νομίζει να συνεχίσουν, τώρα θα με ενημερώσει ξανά την Τετάρτη για το τελικό αποτέλεσμα, θέλω να πιστεύω ότι θα  προχωρήσουν τα μισά έστω...ειχα πολλή αγωνία αλλά δόξα τω Θεώ όλα καλά!!! Θα μπούνε όλα κατάψυξη βέβαια και έμβρυομεταφορά θα κάνω τον Σεπτέμβρη (δική μου επιλογή) 

Μπρααααααααβο κοριτσι μου!!! Σουπερ πανε τα ωαριακια σου!!! Ευχομαι να συνεχίσουν ετσι δυνατα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;; μόλις με πήρε η εμβρυολογος, από τα 15 μείνανε πίσω μόνο 2!!!!Τα υπόλοιπα 13 πηγαίνουν πολύ καλά 3η μέρα σήμερα, μου είπε ότι τα 2 ίσως τα βγάλουν γιατί δε νομίζει να συνεχίσουν, τώρα θα με ενημερώσει ξανά την Τετάρτη για το τελικό αποτέλεσμα, θέλω να πιστεύω ότι θα  προχωρήσουν τα μισά έστω...ειχα πολλή αγωνία αλλά δόξα τω Θεώ όλα καλά!!! Θα μπούνε όλα κατάψυξη βέβαια και έμβρυομεταφορά θα κάνω τον Σεπτέμβρη (δική μου επιλογή) 

Πω πω αυτό θα πει επιτυχία. Εξαιρετικό νούμερο! Ολα καλά να πάνε !!!

 

στις πριν 43 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου καλο! Να εισαι καλα!!! 
Εσυ σε τι φαση εισαι;; 

Εχω ραντεβου με το γιατρο την Παρασκευή να δούμε τι θα κάνουμε. Έχω μια βλαστοκύστη στην κατάψυξη από πέρσι. Αλλά θα προτιμούσα να μη βάλω μόνο ένα. Όποτε μάλλον με φυσικό θα προσπαθησω να βγαλω κανένα ακόμη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Πω πω αυτό θα πει επιτυχία. Εξαιρετικό νούμερο! Ολα καλά να πάνε !!!

 

Εχω ραντεβου με το γιατρο την Παρασκευή να δούμε τι θα κάνουμε. Έχω μια βλαστοκύστη στην κατάψυξη από πέρσι. Αλλά θα προτιμούσα να μη βάλω μόνο ένα. Όποτε μάλλον με φυσικό θα προσπαθησω να βγαλω κανένα ακόμη. 

Έλενα μου σε ευχαριστώ πολύ!!! Να μας ενημερώσεις για το τι θα αποφασίσετε με το γιατρο σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και εμείς σήμερα είπαμε ωοληψια Παρασκευή έκανα και κάποιες εξετάσεις να δούμε αν θα κάνουμε εμβρυομεταφορα σε αυτό τον κύκλο ε2 2014 και lh 1,4 αλλά δεν ξέρω τι σημαίνουν αυτά θα μου πει ο γιατρός το απόγευμα!μηπως ξέρει κάποια κοπέλα να μου πει αν έχω περάσει το όριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες....βλέπω τα νέα σας καθημερινά... ❤️

Μπορεί να με θυμάστε είχα πάθει υπερδιέγερση τον προηγούμενο μήνα μετα την ωοληψια...

Αυριο πάω για εμβριομεταφορα...!!! 

Ειχαμε 4 που πήγαιναν για βλαστοκυστες αλλά αύριο θα μας ενημερώσει ο εμβριολογος πόσα συνέχισαν και πόσα θα βάλουμε. Είμαι πολύ  περίεργα ψυχολογικά μια κλαίω μια είμαι καλά δεν έχω υπομονή νευριάζω συνέχεια. Περνω 6 συκλακουρ και 3 ουτροτζεσταν και χάπι θυρεοειδή. Το ενδομητριο είναι στο 12, θυρεοειδής 1,66.

Αν θέλετε κάντε μια προσευχή και στειλετε μου θετική ενέργεια για να έχω υπομονή και να πάνε όλα καλά έχω πολύ άγχος είναι η πρώτη μου ετ. Είμαι μόνη μου, ο άντρας μου είναι επαρχία δεν με χωράει το σπίτι...😩

Ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλησπέρα σε όλες....βλέπω τα νέα σας καθημερινά... ❤️

Μπορεί να με θυμάστε είχα πάθει υπερδιέγερση τον προηγούμενο μήνα μετα την ωοληψια...

Αυριο πάω για εμβριομεταφορα...!!! 

Ειχαμε 4 που πήγαιναν για βλαστοκυστες αλλά αύριο θα μας ενημερώσει ο εμβριολογος πόσα συνέχισαν και πόσα θα βάλουμε. Είμαι πολύ  περίεργα ψυχολογικά μια κλαίω μια είμαι καλά δεν έχω υπομονή νευειαζω συνέχεια. Περνω 6 συκλακουρ και 3 ουτροτζεσταν χάπι θυρεοειδή. Το ενδομητριο είναι στο 12, θυρεοειδής 1,66.

Αν θέλετε κάντε μια προσευχή και στειλετε μου θετική ενέργεια για να έχω υπομονή και να πάνε όλα καλά έχω πολύ άγχος είναι η πρώτη μου ετ. Είμαι μόνη μου, ο άντρας μου είναι επαρχία δεν με χωράει το σπίτι...😩

Ευχαριστώ πολύ 

Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου αυτό να σκέφτεσαι!!!εκανα ήδη την προσευχή μου για σένα!!!!!καλα αύριο θ σε ενημερώσει που είναι η εμβρυομεταφορα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Πω πω αυτό θα πει επιτυχία. Εξαιρετικό νούμερο! Ολα καλά να πάνε !!!

 

Εχω ραντεβου με το γιατρο την Παρασκευή να δούμε τι θα κάνουμε. Έχω μια βλαστοκύστη στην κατάψυξη από πέρσι. Αλλά θα προτιμούσα να μη βάλω μόνο ένα. Όποτε μάλλον με φυσικό θα προσπαθησω να βγαλω κανένα ακόμη. 

Καλα θα κανεις, να πας να αποφασίσετε το καλυτερο για σενα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και εμείς σήμερα είπαμε ωοληψια Παρασκευή έκανα και κάποιες εξετάσεις να δούμε αν θα κάνουμε εμβρυομεταφορα σε αυτό τον κύκλο ε2 2014 και lh 1,4 αλλά δεν ξέρω τι σημαίνουν αυτά θα μου πει ο γιατρός το απόγευμα!μηπως ξέρει κάποια κοπέλα να μου πει αν έχω περάσει το όριο;

Με το καλο κοριτσι μου!!!! Να παρετε όσα μπορείτε και κυρίως να ειναι ποιοτικά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου αυτό να σκέφτεσαι!!!εκανα ήδη την προσευχή μου για σένα!!!!!καλα αύριο θ σε ενημερώσει που είναι η εμβρυομεταφορα ;

Σε ευχαριστώ παρα πολύ να σε πάντα καλα. Ναι, γτ αν κατάλαβα  καλά δεν είμαι και πολύ συγουρη, τα κατεψηξαν  ημερών και αύριο θα ναι για 5 ημερών. Και μου πε από 4 μπορεί να μείνουν κ 2  μπορεί κ 1. δεν ξέρω καθόλου. Είμαι πολύ αγχωμένη

Σε ευχαριστώ πολύ ❤️

Με το καλό και εσύ την Παρασκευή να πάρεις αρκετά ποιοτικά ωαριακια... 

🙏🙏🙏🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλησπέρα σε όλες....βλέπω τα νέα σας καθημερινά... ❤️

Μπορεί να με θυμάστε είχα πάθει υπερδιέγερση τον προηγούμενο μήνα μετα την ωοληψια...

Αυριο πάω για εμβριομεταφορα...!!! 

Ειχαμε 4 που πήγαιναν για βλαστοκυστες αλλά αύριο θα μας ενημερώσει ο εμβριολογος πόσα συνέχισαν και πόσα θα βάλουμε. Είμαι πολύ  περίεργα ψυχολογικά μια κλαίω μια είμαι καλά δεν έχω υπομονή νευριάζω συνέχεια. Περνω 6 συκλακουρ και 3 ουτροτζεσταν και χάπι θυρεοειδή. Το ενδομητριο είναι στο 12, θυρεοειδής 1,66.

Αν θέλετε κάντε μια προσευχή και στειλετε μου θετική ενέργεια για να έχω υπομονή και να πάνε όλα καλά έχω πολύ άγχος είναι η πρώτη μου ετ. Είμαι μόνη μου, ο άντρας μου είναι επαρχία δεν με χωράει το σπίτι...😩

Ευχαριστώ πολύ 

Χαρμακι ειναι απολυτως λογικο να νιωθεις ετσι, ιδίως οταν ειναι και η πρώτη σου!!! Και εμενα ο αντρας μου στην πρώτη ελειπε και ημουν κι εγω με τα μυαλά στα κάγκελα!!! Υπομονη, δε μπορουμε να κανουμε κατι αλλο... 
Ειπα ηδη την προσευχή μου για σενα και σου στελνω οοοοοολη μου τη θετική ενέργεια για αυριο για να τα πας χάρμα!!!! 
Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Με το καλο να φωλιάσουν τα ωαριακια σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Αμήν γλυκια μου. Να σε πάντα καλά. Πάντα με τον καλό σου λόγο... Σε ευχαριστώ τοσο πολύ. Έστω ένα και καλό να ναι . ❤️

Εχω ταλεποριθει και εγώ πολύ... 

Σε φιλώ... 🌷

Ελπιζω η στιγμη σου να εχει φτάσει!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Χαρμακι ειναι απολυτως λογικο να νιωθεις ετσι, ιδίως οταν ειναι και η πρώτη σου!!! Και εμενα ο αντρας μου στην πρώτη ελειπε και ημουν κι εγω με τα μυαλά στα κάγκελα!!! Υπομονη, δε μπορουμε να κανουμε κατι αλλο... 
Ειπα ηδη την προσευχή μου για σενα και σου στελνω οοοοοολη μου τη θετική ενέργεια για αυριο για να τα πας χάρμα!!!! 
Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Με το καλο να φωλιάσουν τα ωαριακια σου!!! 

Αμήν, Σε ευχαριστώ πολύ. Πάντα με τον καλό σου λόγο. Πάντα κοντά σε όλες. Να σε πάντα καλά....ποσο με καταλαβαίνεις προσπαθώ να είμαι ήρεμη αλλά όσο περνάει η ώρα για αύριο... Τρελενομαι....

Μακάρι να έχει φτάσει η στιγμή. 5 + χρόνια την περίμενα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...