Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Είσαι σούπερ!!!!!!! Σε βλέπω για δυο στανταρ με το καλό να πάνε όλα μα όλα καλά!!! 

Αγαπημένη πηγές για υπερηχο;

Είδες σακουλάκι;❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Μακάρι Παναγία μου!

Εγω προσωπικά σου χορεύω κ καρσιλαμά αρκεί να κρατήσω γερό μωρό στα χέρια μου!

Ας κάνουμε κοκοκο 🐔🐔🐔όλες όταν έρθει η ώρα μας και οι χοροί θα αρχίσουν ούτως ή άλλως με τα μωρά μετά 😂🤣😂🤣😂🤣

Ως τότε χιούμορ,,,διάθεση στα ύψη και πίστη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!Δεν γνωριζόμαστε προσωπικά,αλλά μου κρατάτε παρέα τόσες μέρες που κάθομαι στο σπίτι ❤️14/7 έκανα εμβρυομεταφορά μίας καλής βλαστοκύστης.Παρασκευή θα κάνω χοριακή.Το ερώτημά μου είναι το εξής(και χωρίς να θέλω να αηδιάσω καμία 🙈):εδώ και 2-3 μέρες μυρίζει πολύ έντονα ο ιδρώτας μου.Μήπως φταίνε αυτά τα χάπια οιστραδιόλης που παρασκευάζονται στα φαρμακεία κ τα παίρνουμε αντί για cyclacur??Το έχει παρατηρήσει καμία άλλη κοπέλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

5214 να τ´αφήσω;;;

Βρε καλως την κ αυτη τη δυδυμομανουλα. Σουπερ αντε ρε θηριο με το καλο κ να δεις τα σακουλακια ….🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

5214 να τ´αφήσω;;;

Έλαααααα και πάμε για διπλοοοο!!!!!!!!!! Μπραβοοοοο κ πάλι μπράβο!!!!!!!!❤️🥰❤️🥰❤️🥰❤️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Odette είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!Δεν γνωριζόμαστε προσωπικά,αλλά μου κρατάτε παρέα τόσες μέρες που κάθομαι στο σπίτι ❤️14/7 έκανα εμβρυομεταφορά μίας καλής βλαστοκύστης.Παρασκευή θα κάνω χοριακή.Το ερώτημά μου είναι το εξής(και χωρίς να θέλω να αηδιάσω καμία 🙈):εδώ και 2-3 μέρες μυρίζει πολύ έντονα ο ιδρώτας μου.Μήπως φταίνε αυτά τα χάπια οιστραδιόλης που παρασκευάζονται στα φαρμακεία κ τα παίρνουμε αντί για cyclacur??Το έχει παρατηρήσει καμία άλλη κοπέλα?

Όχι κ εγώ τα παίρνω αλλά δεν έχω παρατηρήσει διαφορά! Τώρα βέβαια οργανισμός με οργανισμός διαφέρει τι να σου πω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Χαχαχαχαχα όχι μόνο να τα αφήσεις 

Μην πας αύριο κ δεις χεράκια ποδαράκια δεν ξέρω 😂

Μπραβο Βασιλικουλα με το καλό να δεις & να ακουσεις τα σπορακια σου ❤️

Αμήν Παναγιά μου! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η condios είπε:

Ας κάνουμε κοκοκο 🐔🐔🐔όλες όταν έρθει η ώρα μας και οι χοροί θα αρχίσουν ούτως ή άλλως με τα μωρά μετά 😂🤣😂🤣😂🤣

Ως τότε χιούμορ,,,διάθεση στα ύψη και πίστη!!!! 

Το τρίπτυχο της επιτυχίας! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Βρε καλως την κ αυτη τη δυδυμομανουλα. Σουπερ αντε ρε θηριο με το καλο κ να δεις τα σακουλακια ….🧿

Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμη… Τι μου λέτε εσείς τώρα… Νομίζω μιλάμε για άλλη κοπέλα… 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Olia4 είπε:

Έλαααααα και πάμε για διπλοοοο!!!!!!!!!! Μπραβοοοοο κ πάλι μπράβο!!!!!!!!❤️🥰❤️🥰❤️🥰❤️🥰

🥰💚🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμη… Τι μου λέτε εσείς τώρα… Νομίζω μιλάμε για άλλη κοπέλα… 🤗

Εδω τα βλεπω καθε μερα και ακομα δε το εχω συνηδητοποιησει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Odette είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!Δεν γνωριζόμαστε προσωπικά,αλλά μου κρατάτε παρέα τόσες μέρες που κάθομαι στο σπίτι ❤️14/7 έκανα εμβρυομεταφορά μίας καλής βλαστοκύστης.Παρασκευή θα κάνω χοριακή.Το ερώτημά μου είναι το εξής(και χωρίς να θέλω να αηδιάσω καμία 🙈):εδώ και 2-3 μέρες μυρίζει πολύ έντονα ο ιδρώτας μου.Μήπως φταίνε αυτά τα χάπια οιστραδιόλης που παρασκευάζονται στα φαρμακεία κ τα παίρνουμε αντί για cyclacur??Το έχει παρατηρήσει καμία άλλη κοπέλα?

Ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια! Κανε παρασκευη μια χοριακη να μη μενεις με αγωνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/7/2021 at 2:13 ΜΜ, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Συγχαρητήρια @Vasilique ! Σου εύχομαι όλα τα καλά! Κάθε ευλογία κορίτσι μου! Μπήκα να τσεκάρω μετά από καιρό γιατί είχα την αγωνία σου! Ο Θεός να σε προσέχει και η Παναγία μας να είναι μαζί σου μέχρι να τα κρατήσεις στην αγκαλιά σου και ακόμα πιο πέρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια! Κανε παρασκευη μια χοριακη να μη μενεις με αγωνια!

Ευχαριστώ πολύ ❤️ Έχω διαβάσει για την επιτυχή κατάληξη των προσπαθειών σου,όπως κ της @Vasilique αλλά και άλλων κοριτσιών και αντλώ υπομονή και παρηγοριά.Να σου πω την αλήθεια ο γιατρός είπε για χοριακή την Παρασκευή αλλά αυτή τη φορά θα κάνω ένα τεστ φαρμακείου την Πέμπτη 🙈🙈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Όχι κ εγώ τα παίρνω αλλά δεν έχω παρατηρήσει διαφορά! Τώρα βέβαια οργανισμός με οργανισμός διαφέρει τι να σου πω!! 

Ευχαριστώ για την απάντηση σου.Ετοιμάζεσαι  για εμβρυομεταφορα;Εγώ έκανα προετοιμασία 20 ημερών με οιστραδιόλη  για να φτιάξουμε ενδομήτριο ,γιατί είχαμε κάνει καταστολή για 3 μήνες και το πρόβλημα εμφανίστηκε 2-3 ημέρες μετά την εμβρυομεταφορα.Μπορεί να εξαρτάται από τα επίπεδα οιστραδιόλης του αίματος που ανεβαίνουν….🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

5214 να τ´αφήσω;;;

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!! Με το καλοοοοοοο και στον υπερηχο!!!!!!!  💜🙏💜🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμη… Τι μου λέτε εσείς τώρα… Νομίζω μιλάμε για άλλη κοπέλα… 🤗

Ολα θα πανε καλα οταν θα τα δεις κ στον υπερηχο θα το καταλαβεις σου στελνω θερμες ευχες για μια τελειομηνη εγκυμοσυνη. Εχεις δωσει κουραγιο σε πολλες κοπελες εδω αλλα το κυριοτερο εχεις παλεψει για αυτο το θαυμα που σας συμβαινει τωρα και το αξιζετε( μιλαω κ για τον μπαμπα σας) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

5214 να τ´αφήσω;;;

 ε ρε λουμπαδιάρη!!!!!!!δώσε πόνο λέμε ρε παιδι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!! θα τρελαθω λεμεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Στην δεύτερη ΕΤ είχα κάνει και εγώ το ίδιο ειχα πάρει αναρρωτική 7 ημέρες + 2 το σκ σύνολο 9

Και κόντεψα να φάω τις σάρκες μου..Κυριολεκτικά..

Αυτό που με βοήθησε εμένα ήταν Netflix..Πολύ Netflix..

Από ντοκιμαντέρ μέχρι τρόμου κλπ

Βιβλία, social κλπ τα είχα εξαντλήσει

χαχαχαχαχ αχ αυτο νετφλιξ μια απο τα ιδια!!αλλα το μυαλο δεν ελεγχεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Όλες τα ίδια περνάμε, δεν περνάνε οι μέρες γι’ αυτό κι εγώ αποφάσισα στις 10 μέρες να γυρίσω δουλειά. Δεν παλεύεται αυτό. Είμαι μία μέρα πριν από σένα οπότε σε νιώθω. Κι εγώ αναρωτιέμαι τι κάνουν όλες οι κοπέλες όταν είναι στην αναμονή, δεν περνάει ο άτιμος ο χρόνος. Εγώ βγαίνω και λίγο έξω πάω σουπερμάρκετ και κανενα φαγητό.  Εγώ κανονικά παρακολουθώ και ένα σεμινάριο αλλά δεν έχω την υπομονή να ασχοληθώ!! 
Υπομονή μόνο κάνουμε!! 

δηλαδη κοριτσι μου στις 26;;;; αρα μαζι τα περιεμενουμε τα νεα!
απο προχτες αρχισα κι εγω να βγαινω !
τι σεμιναριο;;;εχω ξεκινησει κι εγω και παλι καλα ετυχε να κανουν τωρα τα μαθηματα που ειχα αναρρωτικη και καπως ετσι τα παρακολουθησα κιολας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Odette είπε:

Ευχαριστώ για την απάντηση σου.Ετοιμάζεσαι  για εμβρυομεταφορα;Εγώ έκανα προετοιμασία 20 ημερών με οιστραδιόλη  για να φτιάξουμε ενδομήτριο ,γιατί είχαμε κάνει καταστολή για 3 μήνες και το πρόβλημα εμφανίστηκε 2-3 ημέρες μετά την εμβρυομεταφορα.Μπορεί να εξαρτάται από τα επίπεδα οιστραδιόλης του αίματος που ανεβαίνουν….🤷‍♀️

Ποιος ξέρει; μπορεί να είναι κ κπ σύμπτωμα εγκυμοσύνης;; να αλλάζουν οι ορμόνες, τι να πω.. Ναι θα πάω την Παρασκευή, τις προηγούμενες μέρες έπαιρνα 4 τη μέρα κ τώρα 3. Με το καλό η χοριακη σου, σου εύχομαι!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

5214 να τ´αφήσω;;;

βασιλικη;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; σημερα ηταν ο υπερηχος;;;;;;;;;;;
 πες μας νεα!!! γιατι κι εμενα κατι για 3δυμα μου λεει!!!!χαχαχαχχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...