Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Δεν μπορώ να απαντήσω… Κλαίω… Μια ευχή σε όλες σας μόνο: Να το ζήσετε το συντομότερο …

Μην τα παρατήσετε σε κανένα εμπόδιο! 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

Κλάψε να ανακουφιστεί η ψυχούλα σου και να χορτάσει το μεσα σου χαρά!!!!!!!!! Δάκρυα χαράς σε κάθε σας βήμα ως ότου συναντηθείτε και μόνο εύχομαι!!!!!! 🙏👶💖👶💖

Μέσα από τέτοιες δυνατές γυναίκες σαν και σένα παίρνουμε δύναμη και οι υπόλοιπες,,,,δεν τα παρατάμε ποτέ!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

ουαοαυυυυυυυυυυ μπαβοοοοοοοοοο αρχηγέ μας.......μπραβοοοοοοο δώσε μας δύναμη.........μια τελειομένη εγκυμοσύνη να έχεις............ σε βλέπω διδυμομανούλα...............βάλε με στο πινακακι σου εμένα για Σεπτέμβρη.......έχεις τυχερό χέρι σήμερα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Συγχαρητήρια!!! 🎉 Να έχεις μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!! 👶 όλα να πάνε καλά!! 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Αχ αρχηγέ,ήσουν  εδώ για όλα τα κορίτσια!! Γράψε το νούμερο σου στις χοριακες και τις εγκυμονούσες!! Τρέλανε μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Είχα μέρες να διαβάσω...... μπήκα τώρα και διαβάζω τα νέα σου με συγκίνηση!!! Μπράβο κορίτσι μου τα κατάφερες!!! Να το απολαύσεις όσο πάει σε βλέπω διδυμομανουλα!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Ναιιιιι μπραβοοοο συγχαρητηριααα τελειο νουμερο!!!!ολα καλα να πανε με μια τελεια εγκυμοσυνη κ σε 9 μηνες να το(τα) παρεις αγκαλιααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Συγχαρητήρια ήμουν σίγουρη  ετσι... 2 είναι:-) ετσι για την διαφορά... είδες εγινε.. η διαφορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Μπράβο κοριτσάκι μου. Ημουν σιγουρη ότι θα είχαμε ευχαριστα σήμερα. Σε 9 μηνες να το/τα έχεις αγκαλιτσα. Μόνο χαρές από δω κ πέρα 🙏🙏🤰🤰🤰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Δεν μπορώ να απαντήσω… Κλαίω… Μια ευχή σε όλες σας μόνο: Να το ζήσετε το συντομότερο …

Μην τα παρατήσετε σε κανένα εμπόδιο! 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

Συγχαρητήρια αγαπημένη μας!!! Όλα να πάνε υπέροχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Πολλα πολλα συγχαρητηρια με το καλο να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κ να κρατησεις αγκαλια το μωρακι σου. ❤️Ολα τα καλα κοριτσι μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Αχ ποσό χαίρομαι!! Συγχαρητήρια!! Όλη μέρα ήσουν στο μυαλο όλων μας νομίζω!! Σου ευχομαι μέσα από την καρδιά μου τα καλύτερα!! Να πάνε όλα τέλεια και σύντομα να έχεις τα μωράκια σου αγκαλια! Γιατί είναι σίγουρα πολλά 😁😁!! Σε φιλώ 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Μπράβο μπράβο με το καλό!!!!! ☺☺☺☺αντε να μπεις στο club των διδυμομαμαδων σιγά σιγά.🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Μπράβο σου κορίτσι!!! Υπέροχα νέα!!! Καλούς διπλασιασμούς σου εύχομαι και να πάνε όλα τέλεια από εδώ και στο εξής!!! 😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!Με το καλό εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και σε 9 μήνες να τα έχεις στην αγκαλιά σου, σίγουρα με τέτοιο νούμερο έχεις δίδυμα!!Να προσέχεις τον εαυτό σου και όλα να έρθουν τέλεια!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Ημουνα σιγουρη κ στο ειχα γραψει στις 8 νοεμβρη χαχαχαχα.τι χαρα μου δωσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Μπράβο βρε κορίτσι! Συγχαρητήρια! Με το καλό μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! 🥰😍😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/7/2021 at 2:13 ΜΜ, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Η μεγάλη αδερφή της καρδιάς μου, ο πιο γλυκός και υποστήρικτικος άγγελος.... που πάντα με τον μοναδικό του τρόπο μας έκανε να δούμε όλες τις καταστάσεις με άλλο μάτι και ήταν κοντά στην κάθε μία μας σε όλες τις δύσκολες ή χαρούμενες στιγμές....η αρχηγός με το σούπερ της γουρλίδικο πινακάκι που ενημέρωνε για τις εξελίξεις ...αυτη την φορά με άλλη διάθεση και πιο κουλ... και με τα εναλλακτικά και γουρλίδικα του έμβρυακια τα κατάφερε!!!!!!!!!!!! 🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻

Τι υπέροχα νέα τι υπέροχο νούμερο ....

Πολλά συγχαρητήρια αγαπημένη....

Τωρα σε ένα σώμα θα χτυπούν δυο ή και περισσότερες καρδιές.... Ας είναι και του ή των μωρού/ων σου χρυσή όπως η δική σου για να είναι ο άντρας σου ο πλουσιότερος στον κόσμο..... 

Σου εύχομαι με την βοήθεια του Θεού να ζήσεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη.....!!!!!

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Δεν μπορώ να απαντήσω… Κλαίω… Μια ευχή σε όλες σας μόνο: Να το ζήσετε το συντομότερο …

Μην τα παρατήσετε σε κανένα εμπόδιο! 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

Κορίτσι μου γλυκό και λατρεμενοοοο συγχαρητήρια τι τέλεια χοριακηηη είναι αυτή !!!!!!! Σου εύχομαι ολόψυχα ❤️ μια υγιή τελειωμένη εγκυμοσύνη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό και λατρεμενοοοο συγχαρητήρια τι τέλεια χοριακηηη είναι αυτή !!!!!!! Σου εύχομαι ολόψυχα ❤️ μια υγιή τελειωμένη εγκυμοσύνη!!!!!

Μπράβο σου!!!με τι καλό πρώτα ο Θεός!το αξίζεις...έδειξες υπομονή κ επιμονή !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια !!! δεν ηθελα να γραψω απο το πρωι για να δει η βασιλικουλα τα σχολια!αλλα δεν αντεξα κι ειπα να σας γραψω!
τελικα δεν κρατησα σθενος!! αγχωθηκα!! σημερα 5η μερα εμβρυμεταφορας και ψαχνω για σημαδια, συμπτωματα και λοιπα!νιωθω οτι δεν βλεπω τιποτα! καμια συμβουλη;;


@Jesabell ολα καλα με την εμβρυομεταφορα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Καλησπερα κοριτσια !!! δεν ηθελα να γραψω απο το πρωι για να δει η βασιλικουλα τα σχολια!αλλα δεν αντεξα κι ειπα να σας γραψω!
τελικα δεν κρατησα σθενος!! αγχωθηκα!! σημερα 5η μερα εμβρυμεταφορας και ψαχνω για σημαδια, συμπτωματα και λοιπα!νιωθω οτι δεν βλεπω τιποτα! καμια συμβουλη;;


@Jesabell ολα καλα με την εμβρυομεταφορα;;;

Κορίτσι μου καλησπέρα... Αν σου πω ότι δεν είχα σχεδόν τίποτα και έχω χοριακη 1949 θα πάρεις θάρρος;; Έψαχνα να βρω συμπτώματα... Στις δύο πρώτες μου προσπάθειες είχα πόνους περιόδου είχα πόνο στη μέση και αυτή τη φορά από την 6η μέρα και μετά είχα λίγα τσιμπήματα και είχα μετρήσει και την θερμοκρασία μου και είχα τα κλασικά δεκατακια .. μην αγχώνεσαι θα πάνε όλα πολύ καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Κορίτσι μου καλησπέρα... Αν σου πω ότι δεν είχα σχεδόν τίποτα και έχω χοριακη 1949 θα πάρεις θάρρος;; Έψαχνα να βρω συμπτώματα... Στις δύο πρώτες μου προσπάθειες είχα πόνους περιόδου είχα πόνο στη μέση και αυτή τη φορά από την 6η μέρα και μετά είχα λίγα τσιμπήματα και είχα μετρήσει και την θερμοκρασία μου και είχα τα κλασικά δεκατακια .. μην αγχώνεσαι θα πάνε όλα πολύ καλά!!!

παιρνω θαρρος!!αμεεε!!! βασικα ειναι καποια δειγματα που παιρνω που λεω ετσι θα ημουν αν μου ερχοταν περιοδος σε λιγες μερες και εκει ανησυχω...οπως ας πουμε οτι με ποναει η μεση μου...κατα τ αλλα τιποτα.
σ ευχαριστω πολυ ομως μου εδωσες θαρρος!!!! θα προσπαθησω να ηρεμησω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

Καλησπερα κοριτσια !!! δεν ηθελα να γραψω απο το πρωι για να δει η βασιλικουλα τα σχολια!αλλα δεν αντεξα κι ειπα να σας γραψω!
τελικα δεν κρατησα σθενος!! αγχωθηκα!! σημερα 5η μερα εμβρυμεταφορας και ψαχνω για σημαδια, συμπτωματα και λοιπα!νιωθω οτι δεν βλεπω τιποτα! καμια συμβουλη;;


@Jesabell ολα καλα με την εμβρυομεταφορα;;;

Κοριτσι μου μη δινεις σημασια, οσο μπορεις βεβαια, σε αυτα… κι εγω δεν ειχα τιποτα απο συμπτώματα μονο πονάκια περιόδου και ελεγα αποκλείεται! Και να που ειμαι έγκυος!! Ευχομαι κι εσυ κοριτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Ναι είχα παλινδρομη τον Ιανουάριο στην 8η εβδομάδα.Ευχομαι αυτή τη φορά να σταθώ τυχερή.
    • Το ξέρω ότι είναι πάρα πολύ νωρίς.Προσπαθω να απασχολω το μυαλό μου με άλλα πράγματα για να μην αναλύω τόσο αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα και σήμερα είναι μια τέτοια μέρα.Σ ευχαριστώ πολύ για την εμψύχωση.❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...