Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Να σας ρωτήσω, αυτές τις ημέρες της διέγερσης τώρα που είμαι προς το τέλος της διέγερσης, παρατηρώ ότι έχω πολλά υγρά στο εσώρουχο, είναι φυσιολογικό? Φοβάμαι μην γίνει καμία ωορρηξία αν δεν έχει γίνει ήδη και χάσω όλα τα ωαριακια μου... Δεν ξέρω αν λέω βλακεία, παίρνω και orgalutran εκτός από puregon, τα orgalutran αποτρέπουν την ωορρηξία? 

Είχα και εγώ άπειρα υγρά σαν της ωορρηξίας εννοείται είχα ρωτήσει και μου είπαν ότι ήταν φυσιολογικό..μην ανησυχείς αφού μας παρακολουθούν δεν θα τα αφήσουν να σπασουν..να ρωτήσεις όμως..πότε έχεις επόμενο υπέρηχο ή έχεις ωοληψια τώρα? Έχω χάσει μερικά νέα σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Τι εννοείς; Γίνε πιο συγκεκριμένη σε παρακαλώ!!! Είναι σημαντικό να ξέρω!!! 😘

χανονται ωαρια ,τα βαζουν 2ης μερας ,δε δινουν φωτο ,δεν εξηγουν κλπ στα παιρνουν κ στα ραντεβου κλπ κλπ αστα μονο κουβεντα και pr ειναι..πραγματικα απειρα λαθη και απορω ..εχω διαβασει κ μου εχουνε πει τα χειροτερα για αυτον και για τον Τζεφ!χανουν χρονο ,χρημα κ ψυχολογια πολλες γυναικες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Με το καλό κορίτσι μου, αυτό λέω και εγώ δηλαδή μια γυναίκα δεν εχει δικαίωμα στη μητρότητα μετά τα 35;

Άσε μας καλέ που δεν έχει δικαίωμα...Έχει και παραέχει! Όλα καλά θα πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Όχι κορίτσι μου Αθήνα την κάνω, ο γιατρός που με παρακολουθεί είναι στο Ναυτικό Αθηνών αλλα με βλέπει ιδιωτικά καθώς δεν έχω κάποιον ένστολο! Τον βρήκα μετά από ψάξιμο γιατί έχω καεί από άλλες 2 γυναικολόγους που είχα και στην αρχή ήταν υποστηρικτικός! Τώρα δεν ξέρω τι έγινε, επειδή είπα να τον ρωτήσω κάποια πράγματα; Δεν μπορεί να με απογοητεύει έτσι και να μου λέει οκ στην ηλικία σου αφού έμεινες έγκυος άσχετα με την κατάληξη, να είσαι και ευχαριστημένη; Δεν ξέρω, θα ηρεμ'ησω τώρα και θα κάνω ετ από φθινόπωρο!

Ο Ν.Π. είναι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσουπρινες μου τι κάνετε;;;;;; χάθηκα και είχα μείνει πίσω 6 σελίδες!!!! Τρέχαμε λίγο για τα τελευταία χαρτιά της επιτροπής και όπως πάντα φουλ άγχος. 

Τώρα περιμένω να αδιάθετησω τις επόμενες μέρες να πάω να κάνω την lh που μου έλειπε, λες και ξέρω τι είναι αυτό 😂 και να κάνω και τα άλλα για τις ηπατίτιδες και την χοριακη και τελειώσαμε με τα χαρτιά μας! Και πάμε βουρ στις 23 για επιτροπή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Τι εννοείς; Γίνε πιο συγκεκριμένη σε παρακαλώ!!! Είναι σημαντικό να ξέρω!!! 😘

Αν θες στείλε μου μνμ να σου πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δεν έχω άλλες αντιδράσεις!!! Σας ευχαριστώ πολύ για όλα αυτά τα υπέροχα και αισιόδοξα μηνύματα σας!!! Εύχομαι από μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα μα όλα καλά για όλες μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Να σας ρωτήσω, αυτές τις ημέρες της διέγερσης τώρα που είμαι προς το τέλος της διέγερσης, παρατηρώ ότι έχω πολλά υγρά στο εσώρουχο, είναι φυσιολογικό? Φοβάμαι μην γίνει καμία ωορρηξία αν δεν έχει γίνει ήδη και χάσω όλα τα ωαριακια μου... Δεν ξέρω αν λέω βλακεία, παίρνω και orgalutran εκτός από puregon, τα orgalutran αποτρέπουν την ωορρηξία? 

Καλησπέρα, θα σου απαντήσω εγώ γιατί έκανα ακριβώς την ίδια ερώτηση στον γιατρό μου…  είχα υγρά ωορρηξίας από την αρχή της διέγερσης την 3η μέρα!! Πολλά που συνεχίστηκαν ως το τέλος της διέγερσης!Και δεν μου έδωσε ούτε orgalutran ούτε cetrotide τελικά. Είναι απολύτως φυσιολογικό με τα οιστρογόνα που παίρνουμε όλα αυτά τα κολπικά υγρά. Δεν τίθεται θέμα ωορρηξιας γιατί αυτοί ούτως ή άλλως το ρυθμίζουν με την Ovitrelle. Αυτά από μένα και μην ανησυχείς καθόλου είναι απολύτως φυσιολογικό! Καλή επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sandyb είπε:

Είχα και εγώ άπειρα υγρά σαν της ωορρηξίας εννοείται είχα ρωτήσει και μου είπαν ότι ήταν φυσιολογικό..μην ανησυχείς αφού μας παρακολουθούν δεν θα τα αφήσουν να σπασουν..να ρωτήσεις όμως..πότε έχεις επόμενο υπέρηχο ή έχεις ωοληψια τώρα? Έχω χάσει μερικά νέα σας...

Κατάλαβα... Είχα τον υπέρηχο την Πέμπτη. Από Τρίτη βράδυ είχα πονακια και πολλά υγρά τον ρώτησα την Πέμπτη και μου είπε είναι φυσιολογικό και τα πονακια και τα υγρά. Όταν γύρισα τη Πέμπτη σπίτι μετά τον υπέρηχο είχα έντονα πονακια σε σημείο που δεν μπορούσα να περπατήσω, και από τότε δεν ξαναεχω πονακια μέχρι σήμερα και εχω αγχωθει. Δεν έχω άλλον υπέρυχο κατευθείαν ωοληψια τη τρίτη το πρωί ! 

Τι να κάνω θα κάνω υπομονή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

χανονται ωαρια ,τα βαζουν 2ης μερας ,δε δινουν φωτο ,δεν εξηγουν κλπ στα παιρνουν κ στα ραντεβου κλπ κλπ αστα μονο κουβεντα και pr ειναι..πραγματικα απειρα λαθη και απορω ..εχω διαβασει κ μου εχουνε πει τα χειροτερα για αυτον και για τον Τζεφ!χανουν χρονο ,χρημα κ ψυχολογια πολλες γυναικες 

Ευτυχώς δεν πήγα στον Τζεφ!! Άγιο είχα… 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Καλησπέρα, θα σου απαντήσω εγώ γιατί έκανα ακριβώς την ίδια ερώτηση στον γιατρό μου…  είχα υγρά ωορρηξίας από την αρχή της διέγερσης την 3η μέρα!! Πολλά που συνεχίστηκαν ως το τέλος της διέγερσης!Και δεν μου έδωσε ούτε orgalutran ούτε cetrotide τελικά. Είναι απολύτως φυσιολογικό με τα οιστρογόνα που παίρνουμε όλα αυτά τα κολπικά υγρά. Δεν τίθεται θέμα ωορρηξιας γιατί αυτοί ούτως ή άλλως το ρυθμίζουν με την Ovitrelle. Αυτά από μένα και μην ανησυχείς καθόλου είναι απολύτως φυσιολογικό! Καλή επιτυχία! 

Με ηρεμήσες λίγο τώρα κορίτσι μου.. σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Ελπίζω όλα να είναι καλά και να είναι στη θέση τους τη τρίτη τα ωαριακια μου ! 😂😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως είστε κορίτσια;; Εγώ έχω πολύ άγχος μέχρι την Δευτέρα που θα επαναλάβω την χοριακη... Την θεωρώ πολύ μικρή αν και ο γιατρός μου ήταν πολύ χαρούμενος και δε μου είπε ότι είναι προβληματισμένος.... Μου είπε ότι κανονικά έπρεπε Κυριακή να την κάνω απλώς επειδή είναι κλειστά θα πάω την Δευτέρα.. μέχρι στιγμής έχω τα ίδια με τις προηγούμενες 2  μέρες αρκετά υγρά και καούρες με ότι και να φάω ακόμα και με το νερο .. !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Πως είστε κορίτσια;; Εγώ έχω πολύ άγχος μέχρι την Δευτέρα που θα επαναλάβω την χοριακη... Την θεωρώ πολύ μικρή αν και ο γιατρός μου ήταν πολύ χαρούμενος και δε μου είπε ότι είναι προβληματισμένος.... Μου είπε ότι κανονικά έπρεπε Κυριακή να την κάνω απλώς επειδή είναι κλειστά θα πάω την Δευτέρα.. μέχρι στιγμής έχω τα ίδια με τις προηγούμενες 2  μέρες αρκετά υγρά και καούρες με ότι και να φάω ακόμα και με το νερο .. !

Μια μερα εμεινε κοριτσι μου!!! Δευτερα θα ξαναπάς! Για τις καούρες σε νιωθω κι εγω ετσι ειμαι Ασε!!! Με ενα στομαχι χαλια γενικα! Αλλα την παλεύουμε τι να κανουμε! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Μια μερα εμεινε κοριτσι μου!!! Δευτερα θα ξαναπάς! Για τις καούρες σε νιωθω κι εγω ετσι ειμαι Ασε!!! Με ενα στομαχι χαλια γενικα! Αλλα την παλεύουμε τι να κανουμε! 🙂

Ας είναι για καλό και ας έχω για 9 μήνες..  αχαχχαχα ... Με ανησύχησε που ήταν μόνο 66 αλλά ήταν 10 μέρες από την εμβρυομεταφορα ... Με ανέβασε ο γιατρός γιατί ήταν ενθουσιασμένος αλλά διαβάζω διαφορά στα site  και με πήρε πάλι από κάτω.  .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Τσουπρινες μου τι κάνετε;;;;;; χάθηκα και είχα μείνει πίσω 6 σελίδες!!!! Τρέχαμε λίγο για τα τελευταία χαρτιά της επιτροπής και όπως πάντα φουλ άγχος. 

Τώρα περιμένω να αδιάθετησω τις επόμενες μέρες να πάω να κάνω την lh που μου έλειπε, λες και ξέρω τι είναι αυτό 😂 και να κάνω και τα άλλα για τις ηπατίτιδες και την χοριακη και τελειώσαμε με τα χαρτιά μας! Και πάμε βουρ στις 23 για επιτροπή! 

Κάνε και κανένα βίντεο κορίτσι μου να δούμε!!!χαχαχαχχα!!!!καλη αρχή κορίτσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Ας είναι για καλό και ας έχω για 9 μήνες..  αχαχχαχα ... Με ανησύχησε που ήταν μόνο 66 αλλά ήταν 10 μέρες από την εμβρυομεταφορα ... Με ανέβασε ο γιατρός γιατί ήταν ενθουσιασμένος αλλά διαβάζω διαφορά στα site  και με πήρε πάλι από κάτω.  .

Κι εγω αυτο λεω, ας εχω το επιθυμητό αποτέλεσμα και τα συμπτώματα τα υπομένω… 

Μη διαβάζεις ο,τι να ναι σε site γιατι θα σε αγχώνουν. Σημείωσε τα καπου και ρωτα το γιατρο σου οταν τον δεις απο κοντα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κάνε και κανένα βίντεο κορίτσι μου να δούμε!!!χαχαχαχχα!!!!καλη αρχή κορίτσι!!!

Χαχαχααχαχαχαχαχαχα έχω αλλά δεν έχω προλάβει να μοντάρω! Πιστεύω από βδομάδα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κι εγω αυτο λεω, ας εχω το επιθυμητό αποτέλεσμα και τα συμπτώματα τα υπομένω… 

Μη διαβάζεις ο,τι να ναι σε site γιατι θα σε αγχώνουν. Σημείωσε τα καπου και ρωτα το γιατρο σου οταν τον δεις απο κοντα! 

Έχεις δίκιο!!!!εύχομαι όλα καλά να πάνε για όλες μας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Χαχαχααχαχαχαχαχαχα έχω αλλά δεν έχω προλάβει να μοντάρω! Πιστεύω από βδομάδα! 

Ποια είναι το κανάλι ;;; Θέλω και εγώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Έχεις δίκιο!!!!εύχομαι όλα καλά να πάνε για όλες μας !!!

Για ολες μας τα καλυτερα κοριτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Ποια είναι το κανάλι ;;; Θέλω και εγώ!!!!

Κι εγώ θέλω να το δω ! Πες μας ποιο είναι !! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Ας είναι για καλό και ας έχω για 9 μήνες..  αχαχχαχα ... Με ανησύχησε που ήταν μόνο 66 αλλά ήταν 10 μέρες από την εμβρυομεταφορα ... Με ανέβασε ο γιατρός γιατί ήταν ενθουσιασμένος αλλά διαβάζω διαφορά στα site  και με πήρε πάλι από κάτω.  .

Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε ! Μια εύκολη εγκυμοσύνη σου εύχομαι χάρηκα πολύ! Τέτοια να ακούμε να ανέβουμε όλες !! Αφού ειδικά ο γιατρός ήταν ικανοποιημένος μη σκέφτεσαι διάφορα ! Όλα καλά θα πάνε ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Όχι ο Γ.Π 

Ε, και γι᾽αυτόν δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα σαν άνθρωπο...Τα καλύτερα από όλους εκεί μέσα λένε για τον Α.Σ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Ευτυχώς δεν πήγα στον Τζεφ!! Άγιο είχα… 🙏

Ε, αν σου έλεγε για τα nk και μάλιστα ότι δε γράφονται...Τουλάχιστον αναξιόπιστος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...