Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

καλέ έχασα τις μέρες....τα έχω παίξει μη μου δίνει σημασία....ειναι η ζέστη το αγχος.....αιντε να φτάσουν όλα βλαστοκύστες ΑΑ

Δεν θα βάλω βλαστοκύστες... Θα κατέβω με άλλο σχήμα αυτή τη φορά! Θα τα βάλω τεσσάρων ημερών, μορίδια ένα στάδιο πριν την βλαστοκύστη. Έτσι για αλλαγή! 🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

Δεν θα βάλω βλαστοκύστες... Θα κατέβω με άλλο σχήμα αυτή τη φορά! Θα τα βάλω τεσσάρων ημερών, μορίδια ένα στάδιο πριν την βλαστοκύστη. Έτσι για αλλαγή! 🤩

πάμε δυνατά με 4 ημερών.... ξέρει ο γιατρός σου........σε περιμένουμε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Ευχαριστώ για την απάντηση σου. Αυτό είναι το κακό, ο καθένας έχει άλλη άποψη και άντε μετά εσυ που δεν είσαι και γιατρός αλλά είσαι και 41 μισό οποτε στο όριο προλαβαίνω δεν προλαβαίνω, να πάρεις μόνη σου την απόφαση…

αυτη η Τσεκούρα πρέπει να είναι γκουρού έτσι? βλέπω αρκετές κοπέλες εδώ παραπέμπουν σε αυτήν. Έχω σκοπό να την αναζητήσω κι εγώ αύριο μήπως καταφέρω να κλείσω ραντεβού παρότι ο γιατρός μου δεν μου έχει ζητήσει να επισκεφτώ αιματολόγο ούτε μου έχει ζητήσει εξετάσεις θρόμβο φιλίας. Αλλά όπως σωστά σκέφτονται και άλλες εδώ, η ηλικία δε μας επιτρέπει να κάνουμε λάθος σε τίποτα οποτε θα προσπαθήσω να την συμβουλευτώ. 
 

Είναι πολύ καλή και ηθική γιατρός, μακριά από κλίκες εξωσωματιστών και πάντα πρόθυμη να βοηθησει όποια γυναίκα έχει ανάγκη. Την έχω εκτιμήσει πολλές φορές για τον τρόπο που έχει χειριστεί κάποιες καταστάσεις. 

Αύριο άνοιξε πρωί πρωί το 1535.gr, φτιάξε έναν λογαριασμό και κάνε αναζήτηση για το τμ. καθ´έξιν αποβολών του έλενα. Αν δεν έχουν ανοίξει ακόμα τα ραντεβού, κάνε συνέχεια refresh, δηλ. κάθε 10 με 15᾽. Το πρόβλημα είναι ότι είναι λίγα τα ραντεβού και τελειώνουν αμέσως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσι μου δεν χρειάζεται πια να είναι συμβεβλημενα με το ΕΟΠΥΥ, προσφάτως άλλαξε αυτό...... μπορείς να τις κάνεις σε όποιο κέντρο θέλεις

Σωστά, έχει αλλάξει πλέον αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Καλά αποτελέσματα!!!!! Να πάνε όλα τέλεια 

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Κοριτσια μου ηρθε σειρα μου να σας ζαλισω. Δυο λοιπον πραγματα: 1) πως μπορω να δω ποσα κοριτσια ειμαστε στην ομαδουλα; Παω Τηνο το ΣΚ οπως σας ειχα πει. 2) κυριως τα κοριτσια απο Αθηνα ξεκιναω τις εξετασεις για την επιτροπη κ ηθελα να ρωτησω αν ξερετε οσες περασατε επιτροπη ποια κεντρα ειναι συμβεβλιμενα με εοπυ κ για την σαλπιγγογραφια που μου προτεινετε; 

Ευχαριστούμε για το κεράκι σου κοριτσι μου!!! Και καλη τυχη και σε σενα οταν ερθει η ωρα!!! Να εισαι καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Τα τέσσερα τα καταφέρανε! Τα χρυσούλια μου! 

Μπραβο κοριτσακι μου!!!! Με το καλο για το Σάββατο αρχηγέ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Σύνελθε σε παρακαλώ μην σε παίρνει από κάτω κ πάμε δυνατά το Σάββατο ε! 😘

Άντε να περάσουν οι μερες 🥰🥰🥰 δε με παίρνει από κάτω. Αισιοδοξια κ καλή διάθεση. Κ ολα θα γίνουν. Ποσο χάρηκα για τα 4μωρουλια σου. 🥰🥰🥰με το καλό να τα δεχτείς αγαπημένη 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσι μου δεν χρειάζεται πια να είναι συμβεβλημενα με το ΕΟΠΥΥ, προσφάτως άλλαξε αυτό...... μπορείς να τις κάνεις σε όποιο κέντρο θέλεις

Α ωραια τελεια να ρωτησω κ κατι ακομα  ποια η διαφορα σαλπιγκογραφιας με υστεροσαλπιγγογραφια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλησπερα κορίτσια .. εύχομαι να είστε όλες καλά ..συγχαρητήρια για την χοριακη σου @geo2222!!όλα θα πάνε καλά.... Χθες έκανα εμβρυομεταφορα δύο βλαστοκυστων.. Την Πέμπτη 08/07 μου είπε να κάνω την β χοριακη... Έχω τρομερό άγχος....

Με το καλο να γατζωθουν μεσας σου για 9 μηνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@Eva29--> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@elena0212--> 3/7

@Vasilique--> 3/7

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

@geo2222--> 847 🥰

@kk88-->5/7

@Ιωάννα28iwantababy-->8/7

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@Sabinaret

@Sylia

@mia2020

@geo2222

@geo2222Μικρή μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ! Τα καταφέρατε! Τι τέλειο νούμερο είναι αυτό μου λες;;; Συγχαρητήρια ρε! Όλα να πάνε σούπερ μέσα από την καρδιά μου! Να είναι όλα ανέφελα κ τέλεια! Ιδανικά! Μπράβο, μπράβο, μπράβο! Όλες οι θυσίες κ οι κόποι σου χαλάλι!

@Ιωάννα28iwantababyΚαλώς την! Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά! Καλά αποτελέσματα κοριτσάκι μου! Να γαντζωθούν κ να δώσουν μια πανέμορφη εγκυμοσύνη! Χαλάρωσε κ κάνε όμορφες σκέψεις ...

@dimitra1975 και @Διόνη κορίτσια μου με το καλό κ εσείς να μπαίνετε σιγά σιγά στη διαδικασία... @Διόνηόλα καλά με την ενεσούλα;

@Margitcκοριτσάκι μου σ' ευχαριστούμε πολύ που μας σκέφτεσαι! Άναψε ένα κεράκι για όλες τις γυναίκες που προσπαθούν να γίνουν μανούλες! Που το θέλουν τόσο αλλά ακόμη δεν το έχουν αποκτήσει. Που λαχταρούν όταν βλέπουν μωρά κ οραματίζονται κ το δικό τους. Που η επιλογή τους είναι συνειδητή κ όχι εγωιστική επιθυμία. Που κάνουν ό,τι περνάει από το χέρι τους, υπομένουν χρονοβόρες και ψυχοφθόρες θεραπευτικές παρεμβάσεις προκειμένου να τα καταφέρουν ... Για όλες αυτές! Κ είμαστε πολλές! 💚

@elena0212αγαπημένη μου! Δεν θέλω τέτοια ψυχολογία! Ένα κ καλό θέλουμε! Να πιστέψεις πως είναι αυτό κ θα είναι! 🙏

Εγώ έχω λιώσει στις δουλειές! Να προλάβω να τελειώσω Παναγιά μου και από το Σάββατο θα λιώσω στον καναπέ μου ... Netflix, Λένα Μαντά κ δεν συμμαζεύεται! 🤣

 

Εννοειται πως παντα μας συγκινεις με τα ωραια λογια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Δεν θα βάλω βλαστοκύστες... Θα κατέβω με άλλο σχήμα αυτή τη φορά! Θα τα βάλω τεσσάρων ημερών, μορίδια ένα στάδιο πριν την βλαστοκύστη. Έτσι για αλλαγή! 🤩

Να πανε ολα τελεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Ο γιατρός είπε ότι 11η μέρα με τέτοια χοριακη είσαι πολύ εγκυος χαχαχαχαχαχ!!!!κραταμε ένα μικρό καλάθι είπε μήπως έχουμε διδυμάκια!

Κορίτσι μου συγχαρητήρια! Τέλεια χοριακη 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσι μου δεν χρειάζεται πια να είναι συμβεβλημενα με το ΕΟΠΥΥ, προσφάτως άλλαξε αυτό...... μπορείς να τις κάνεις σε όποιο κέντρο θέλεις

Αυτό λοιπόν είναι το μαγικό σε τέτοια φόρουμ.

Η ανταλλαγή πληροφοριών ώστε αν μπορεί να γλυτωσει την ταλαιπωρία κάποια κοπέλα να την γλυτωσει!

Ειναι που είναι ο δρόμος δύσκολος κ ανηφορικός ε ας στηριζόμαστε εμείς που τον περπατάμε και ας βοηθάμε η μια την άλλη❤️
 

Ευχαριστούμε για το update.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλησπερα κορίτσια .. εύχομαι να είστε όλες καλά ..συγχαρητήρια για την χοριακη σου @geo2222!!όλα θα πάνε καλά.... Χθες έκανα εμβρυομεταφορα δύο βλαστοκυστων.. Την Πέμπτη 08/07 μου είπε να κάνω την β χοριακη... Έχω τρομερό άγχος....

Με το καλό μια τεράστια χοριακη και μια ανέφελη εγκυμοσύνη!

Φορεσε το χαμόγελο σου ,μιλά στα σπορακια σου και όλα θα πάνε καλά!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Τα τέσσερα τα καταφέρανε! Τα χρυσούλια μου! 

Πολύ καλά τα πήγανε τα μωρα σου!

Με το καλό να τα υποδεχτείς.

Καποιο ή κάποια είναι τα μωρα σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Α ωραια τελεια να ρωτησω κ κατι ακομα  ποια η διαφορα σαλπιγκογραφιας με υστεροσαλπιγγογραφια;

Είναι το ίδιο, νομίζω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Πολύ καλά τα πήγανε τα μωρα σου!

Με το καλό να τα υποδεχτείς.

Καποιο ή κάποια είναι τα μωρα σου ❤️

Λες ε; Αχ, Θεέ μου τ´ακούς; Το περιμένω! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Λες ε; Αχ, Θεέ μου τ´ακούς; Το 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Λες ε; Αχ, Θεέ μου τ´ακούς; Το περιμένω! 🥰

Εννοείται πως και το λέω και το πιστεύω!Πιστεψε το και θα τα έχεις σύντομα στην κοιλιά σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Αυτό λοιπόν είναι το μαγικό σε τέτοια φόρουμ.

Η ανταλλαγή πληροφοριών ώστε αν μπορεί να γλυτωσει την ταλαιπωρία κάποια κοπέλα να την γλυτωσει!

Ειναι που είναι ο δρόμος δύσκολος κ ανηφορικός ε ας στηριζόμαστε εμείς που τον περπατάμε και ας βοηθάμε η μια την άλλη❤️
 

Ευχαριστούμε για το update.

Επίσης κάνω update το εξής: πλέον όταν το θέμα της εξωσωματικής είναι ο αντρικός παράγοντας περνάει και η σαλπιγγογραφια με αφρό..... δεν χρειάζεται δηλαδή η κλασσική σαλπιγγογραφια.......τονίζω όμως μόνο όταν λόγος εξωσωματικής είναι ο αντρικός παράγοντας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Κορίτσια μου όμορφα γλυκά τι κάνετε;;;;;

Λιώνουμε απτην ζέστη και μιλάμε στην κοιλίτσα μας μπας και έρθουν αυγουλάκια για να προχωρήσουμε!!!!!!🤣🤣🤣 Εσύ πως μου είσαι??????περιμένω βιντεάκι με φαγητουλι ε.....(κάτι γιουβαρλάκια που είχες κάνει χαχαχαχαχα) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...