Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 56 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια μου έχω πάθεις σοκ δεν το έχω πει σε κανέναν είστε οι πρώτες!!!!θα πάθω τίποτα από τα κλάματα μικησα με τον γιατρό και μου είπε να πάω αύριο να πούμε εξετάσεις μαζί με την χοριακη γιατί έχω κάποια θέματα με βιταμίνη d με tsh και προλακτινη για να δούμε αν θα αυξήσουμε δώσω κ θα κόψουμε κάτι από αυτά απλά έχω πονούν περιόδου αρκετούς και έχω αγχωθεί λίγο αλλά λέω εμφύτευση έγινε αν θέλει ο θεός θα πάει καλά αλλά το πρώτο βήμα έγινε!!!

Ευχαριστησου και το σοκ σου και τη χαρά σου και όλα κοριτσάρα μου,,,, είναι όλα δικά σου ,,, μπορείς και να χορεύεις με προσοχή αν θες ,,,,, "μυριζομαι" ψηλή χοριακη με τέτοιο αποτέλεσμα τεστ,,,, γιουπιιιιιιιιιιιιι 🙏👶❤️👶❤️

@kk88 με το καλό η σειρά σου στον υπέροχο χορό της κοιλιάς !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η condios είπε:

Ευχαριστησου και το σοκ σου και τη χαρά σου και όλα κοριτσάρα μου,,,, είναι όλα δικά σου ,,, μπορείς και να χορεύεις με προσοχή αν θες ,,,,, "μυριζομαι" ψηλή χοριακη με τέτοιο αποτέλεσμα τεστ,,,, γιουπιιιιιιιιιιιιι 🙏👶❤️👶❤️

@kk88 με το καλό η σειρά σου στον υπέροχο χορό της κοιλιάς !!!!! 

Μακάρι αγαπημένη να έχω και εγώ αυτά τα καλά νέα............ ευχαριστούμε για την θετική σου αύρα και τα καλά σου λόγια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια μουυυυυυυυυυ έχω πάθει σοκ θετικότερο δεν γίνεται το έκανα κιόλας!νομοζω δηλαδή όταν έχει στο γραμμές θετικό δεν είναι πείτε μου θα τρελαθώ;

Συγχαρητήρια!!!! Είδες;;; Τι ωραία!! Καλούς διπλασιασμούς σου εύχομαι, να πάνε όλα τέλεια!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια μου έχω πάθεις σοκ δεν το έχω πει σε κανέναν είστε οι πρώτες!!!!θα πάθω τίποτα από τα κλάματα μικησα με τον γιατρό και μου είπε να πάω αύριο να πούμε εξετάσεις μαζί με την χοριακη γιατί έχω κάποια θέματα με βιταμίνη d με tsh και προλακτινη για να δούμε αν θα αυξήσουμε δώσω κ θα κόψουμε κάτι από αυτά απλά έχω πονούν περιόδου αρκετούς και έχω αγχωθεί λίγο αλλά λέω εμφύτευση έγινε αν θέλει ο θεός θα πάει καλά αλλά το πρώτο βήμα έγινε!!!

Συγχαρητήρια! Όλα να πάνε καλά από δω και πέρα και μακάρι όλες να έχουμε ευχάριστα σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η troia είπε:

Τα περισσότερα κέντρα κλείνουν τον Αύγουστο, δεν είμαι σίγουρη αν βέβαια αυτό ισχύει για ολόκληρο το μήνα. 

Για τα εμβόλια, θα σου πω τη γνώμη της Τσεκούρα από το Έλενα (αιματολόγος/ανοσολόγος). Λέει να μην το κάνουμε όταν είμαστε σε φάση προσπάθειας, αλλά έχω ακούσει κιόλας ότι αν το κάνουμε, καλό είναι να έχει περάσει κάποιο χρονικό διάστημα, δεν ξέρω ακριβώς πόσο, αλλά ίσως οι 15 μέρες δεν επαρκεί. Σπάνιο πάντως να σου λέει ο γιατρός σου να μην το κάνεις, γιατί οι περισσότεροι λένε να το κάνουμε...

Ναι αλλά τι εννοεί φάση προσπάθειας? Ποσό κενό πρέπει να υπάρχει ανάμεσα? Ναι καταλαβαίνω ότι οι 15 μέρες ίσως είναι λίγο αλλά ας πούμε ο μήνας είναι οκ? Θα μπορούσα να κάνω μόνο την 1η δόση 7 Ιουλίου και μετά ξανά διέγερση στις 20 Αυγούστου. Αυτό θα ήταν οκ? Αν και από άποψη ανοσιας δεν δίνει πολλά η 1η δόση μονής της. 
επισης έχεις καταλαβει, αυτό που δε θέλουν οι γιατροί είναι η αλληλεπίδραση εμβολίου με ορμόνες για τον οργανισμό μας η φοβούνται κάτι άλλο, ότι ας πούμε θα επηρεάσει και την ποιότητα των ωαρίων?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι κι η χοριακη να βγει καλή κορίτσια αλλά το πρώτο βήμα έγινε!!!!ακομα είμαι σε σοκ πρώτη φορά μετά από τόσα αρνητικά τεστ επιτελους πιάνω ένα θετικό!!!κοριτσια μου όλες θα τα καταφέρουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Μακαρι κι η χοριακη να βγει καλή κορίτσια αλλά το πρώτο βήμα έγινε!!!!ακομα είμαι σε σοκ πρώτη φορά μετά από τόσα αρνητικά τεστ επιτελους πιάνω ένα θετικό!!!κοριτσια μου όλες θα τα καταφέρουμε!!!!

Όλες αγάπη!!!!! Όπως το είπες!!!!!! Μόνο χαρές να έχουμε κορίτσια όσο μεγάλη και αν είναι η ανηφόρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Μακαρι κι η χοριακη να βγει καλή κορίτσια αλλά το πρώτο βήμα έγινε!!!!ακομα είμαι σε σοκ πρώτη φορά μετά από τόσα αρνητικά τεστ επιτελους πιάνω ένα θετικό!!!κοριτσια μου όλες θα τα καταφέρουμε!!!!

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!

Να έχεις μια υγιή και τελειομηνη κύηση!!

Ολα θα πάνε τέλεια!!❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Μακάρι αγαπημένη να έχω και εγώ αυτά τα καλά νέα............ ευχαριστούμε για την θετική σου αύρα και τα καλά σου λόγια......

Με το καλό το αποτέλεσμα σου!

Όλα θα πάνε τέλεια!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Μακαρι κι η χοριακη να βγει καλή κορίτσια αλλά το πρώτο βήμα έγινε!!!!ακομα είμαι σε σοκ πρώτη φορά μετά από τόσα αρνητικά τεστ επιτελους πιάνω ένα θετικό!!!κοριτσια μου όλες θα τα καταφέρουμε!!!!

Μπράβο κοριτσι μου! Πολύ χάρηκα! Μην ανησυχείς για τη χοριακη.  Για να φανεί στο τεστ, είμαι σίγουρη ότι θα είναι υψηλή.  Μια όμορφη με όσο το δυνατόν λιγότερο άγχος εγκυμοσύνη σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zoupaki είπε:

@Vasilique ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου να εχεις καλες γονιμοποιησεις και γρηγορη εμφύτευση!!!!Εγω δυστυχως λογω του οτι κολησα κορονοιο εχασα ενα κυκλακι οποτε ξεκινω τελη ιουλη!!!!

@Vasilique καλές γονιμοποιησεις να έχεις και στα 6 και με το καλό να τα υποδεχτείς τα μωρα σου!❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Αυτό μου είπε μόλις ο άντρας μου, σκέψου το αποτέλεσμα που θα έρθει ότι και αν χρειαστεί να κάνουμε!

Δεν πρόκειται να κάνω πίσω σε τπτ, το ξέρω, απλά είμαι πολύ αγχώδης γενικά, έχω και τις κρίσεις πανικού που έρχονται οπότε το θυμηθούν και γενικά προσπαθώ συνεχώς να είμαι ζεν!!!! 

Όνειρεψου τα μωρα σου και ξεκινά με χαμόγελο και αισιοδοξία!

Βημα βήμα και όλα θα πάνε καλά!

Καλη αρχή σου εύχομαι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zoupaki είπε:

αν πας επιτροπη αθηνα για μαρουσι εχει 3 μηνες αναμονη ρε γμτ επρεπε να χες κλεισει!!!!

Ποιο 3 μηνες εγω απο 3/5 μου εκλεισαν για 23/9

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Όνειρεψου τα μωρα σου και ξεκινά με χαμόγελο και αισιοδοξία!

Βημα βήμα και όλα θα πάνε καλά!

Καλη αρχή σου εύχομαι ❤️

Κάτσε μην τα πιάσω σήμερα φυσιολογικά από την χαρά μου 😂😂😂😂😂😂

Εκεί να δεις το θαύμα!!! Χαχαχααχαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Μακαρι κι η χοριακη να βγει καλή κορίτσια αλλά το πρώτο βήμα έγινε!!!!ακομα είμαι σε σοκ πρώτη φορά μετά από τόσα αρνητικά τεστ επιτελους πιάνω ένα θετικό!!!κοριτσια μου όλες θα τα καταφέρουμε!!!!

Ελα ρε κοριτσακι μου!!!! Με το καλο!!! Καλούς διπλασιασμούς να εχεις και με μια σιγουρη θετικότατη ΧΟΡΙΑΚΗ για να το επικυρώσεις!!! Join the club!!! 
Και στις υπόλοιπες κορίτσια μεσα απο την καρδια μου το καλοκαιρι αυτο να ειναι γεμάτο θετικές χοριακες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Ναι, μην μου αγχώνεσαι! Δεν υπάρχει λόγος! Για όλα υπάρχει λύση ... Θα περιμένω να μου πεις εσύ!

σε ευχαριστω τοοοοσο πολυ  !!! αληθεια!! γιατι αγχωθηκα πολυ εκεινη τη στιγμη!βεβαια μιλησα με το φαρμακοποιο και μου ειπε δεν υπαρχει προβλημα.δεν πηρε απο καπου αερα και λοιπα....τωρα θα δουμε!!προς το παρον θα συνεχισω το κουτι που ανοιξα σημερα για να ειμαι σιγουρη!!ευχαριστω πολυ!!

 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

A5BE6EFC-393B-4764-9899-78FB9F8EA5D8.jpeg

εεεεεεεεεεε δεν το πιστευω!!!μπραβο κοριτσαρα μου!!συγχαρητηρια!!!!να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! ευχομαι μονο χαρες απο δω και περα!!!🤸‍♂️💜💘💓🎈

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Ε ρε παναγια μου λουμπαδιάρη χαμος γινεται!!!!!!!

 

Έκλεισα και ραντεβου!!!!!! Την άλλη Τετάρτη 20,30 πάμε στο γιατρο!!!!!!!

Παναγια μου τι ζούμε;;;;;;

Και να ξέρετε με το που με πήρε ο γιατρός είχαμε εγκυούλα εδώ μέσα θετικότατο σημάδι και αυτό!!!!!!!

Στελνω σε όλες μια σφιχτή αγκαλιά!!!!

 

Καλά κουράγια να έχετε γιατι θα σας ζαλίσω!!!!! όποιος προλαβαίνει να με μπλοκάρει από τωρα!!!!!

κοριτσι μου!!!καλη αρχη!!!εσυ ετοιμασε τα χαρτακια σου απο τωρα και ο,τι αλλο σου πει ο γιατρος το συμπληρωνεις!!ολα θα πανε τελεια!!!! μην ακουω για αγχος!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η angel35 είπε:

Κάτσε μην τα πιάσω σήμερα φυσιολογικά από την χαρά μου 😂😂😂😂😂😂

Εκεί να δεις το θαύμα!!! Χαχαχααχαχαχαχαχαχα 

Χαχαχαχα και καλά θα κανείς!

Η αγαπη κάνει θαύματα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η angel35 είπε:

Ευτυχώς είμαι Αιγάλεω εγώ! 

Αχ δεν θέλω να σε αγχωσω αλλά παντού μεγάλη είναι η αναμονή και εγώ Θεσσαλονίκη μετά 3 μήνες βρήκα ραντεβού δεν έχω ακούσει από καμία κοπέλα να βρήκε γρηγορα..εκτός αν είσαι πιο τυχερή ή να βρεις από καμία ακύρωση αλλά πάρε σύντομα τηλ αν δεν το έχεις κάνει ήδη..εγώ την πάτησα γιατί περίμενα πρώτα να μιλήσω με τον εξωσωματικο μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Έκτακτο ανακοινωθέν. 

Ο γιατρός με πήρε τώρα. 

Ξεκινάμε εξωσωματική, θα πάρω τώρα να κλείσω ραντεβού. 

Έχω σπαραξει στο κλάμα. 

Σε ποια επιτροπη εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

A5BE6EFC-393B-4764-9899-78FB9F8EA5D8.jpeg

👏👏👏👏👏🍀🍀🍀😘μπραβο κοριτσαρα αντε με το καλο μεγαλες χοριακες κ μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια μου έχω πάθεις σοκ δεν το έχω πει σε κανέναν είστε οι πρώτες!!!!θα πάθω τίποτα από τα κλάματα μικησα με τον γιατρό και μου είπε να πάω αύριο να πούμε εξετάσεις μαζί με την χοριακη γιατί έχω κάποια θέματα με βιταμίνη d με tsh και προλακτινη για να δούμε αν θα αυξήσουμε δώσω κ θα κόψουμε κάτι από αυτά απλά έχω πονούν περιόδου αρκετούς και έχω αγχωθεί λίγο αλλά λέω εμφύτευση έγινε αν θέλει ο θεός θα πάει καλά αλλά το πρώτο βήμα έγινε!!!

Μην αγχωνεσαι παρακαλω ολα θα πανε καλα τα καταφερες κ θα τελειωσουν ολα με ενα μπεμπακι στην αγκαλια σου👏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

A5BE6EFC-393B-4764-9899-78FB9F8EA5D8.jpeg

Κορίτσι μου!!!!!!!! Συγχαρητηρια!!!!!! ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 ολα τα καλα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...