Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με τον Μάη έρχονται "Μαγιατικα" μωράκια!!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια...γέννησα ο εγώ σήμερα μια γλυκιά μπουμπού 💖💖 εύχομαι σε όλες να αποκτήσετε σύντομα ένα μωράκι..κ μην το βάζετε κάτω...σας φιλώ όλες κ ελπίζω να μπω ξανά στο πινακακι 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Εμείς ενώ είχαμε πει με τον γιατρό να πάμε στον επόμενο κύκλο με πρόκληση ωορρηξίας  ( Για πιο καλά αποτελέσματα), φαντάσου πήρα και τα χάπια και την ένεση από το φαρμακείο!! Συζητήσαμε με τον σύντροφό μου αφού τώρα κάναμε τις εξετάσεις μας και είναι όλα καλά , να προσπαθήσουμε λίγο ακόμη το καλοκαιράκι ήρεμα χωρίς φάρμακα , ενέσεις μήπως έρθει το μωράκι , αλλιώς από Σεπτέμβρη , πιο δραστικές κινήσεις!!Νομίζω τελικά πως η προσπάθεια των 2 μισή χρόνων που κάναμε μας θόλωσε το μυαλό!! Ανυπομονούμε και χάνουμε τον εαυτό μας !!! Τι σημασία έχει αν έρθει τον Ιούνιο ή αν έρθει τον Ιούλιο; 

 

Εντάξει κορίτσι μου , συγνώμη αν σε μπερδεψα , πραγματικά δεν ξέρω πως λειτουργουν οι πολυκυστικες! Απλά διαπιστώνω πως είσαι μικρή σε ηλικία , προσπαθείτε λίγο καιρό και έχεις κάνει τόσα!! Όλα θέλουν ένα μέτρο!! Και για την ψυχική σου ηρεμία και για την υγεία σου! Ο δικός μου γιατρός , που συζητήσαμε την πρόκληση ωορρήξιας , μου είπε πάρω ορμόνες αλλά δεν είναι καραμέλες! 1-2 φορές μου είπε! Αν δούμε ότι δεν γίνεται δεν έχουν νόημα οι σπερματεγχυσεις πάλι ορμόνες , πάλι το ενα , πάλι το άλλο , με παρότρυνε κατευθείαν για εξωσωματική! Και ο οργανισμός ποσά χάπια πια να δεχτεί!Όλα με αγάπη σου τα λέω!! Θυμάμαι είχες κάνει σπερματεγχυση χωρίς να έχετε κάνει πρώτα εξετάσεις...Η ανυπομονησία μας πολλές φορές θολώνει την κριτική μας ικανότητα! Πρέπει να το τιθασευσουμε! Πρέπει να σκεφτόμαστε ακόμη και την επιβάρυνση του οργανισμού μας!! Ελπίζω να μην με παρεξηγήσεις!! Και εύχομαι πραγματικά να τελειώσει ο αγώνας σου πολύ σύντομα!!

Δεν σε παρεξηγώ καθόλου αλήθεια σου το λέω με απόλυτη ειλικρίνεια..... 

Απλά εγώ είμαι ακόμη σε φάση που θέλω να προσπαθησω και το καλοκαίρι.... Αν δω όμως ότι από Σεπτεμβρίο Οκτώβριο δεν γίνεται δουλειά θα πάω σε εξωσωματική... Σκέψου ήδη με το αγόρι μου είμαστε σε αυτή την απόφαση. Απλά είπαμε να δώσουμε λίγο χρόνο σε εμένα αλλά κ στο αγόρι μου μετά το χειρουργείο.. Κ γιατί ακόμη δεν έχουμε τις προδιαγραφές ακόμη και για εξωσωματική... Να φτιάξει δηλαδη λιφο το σπέρμα. Λίγο το ενδομήτριο. Δεν είμαστε καθόλου αρνητικοί.... Είμαστε κ εμεις υπέρ της εξωσωματικης απλά δώσαμε ένα χρονικό περιθώριο ακόμη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια...γέννησα ο εγώ σήμερα μια γλυκιά μπουμπού 💖💖 εύχομαι σε όλες να αποκτήσετε σύντομα ένα μωράκι..κ μην το βάζετε κάτω...σας φιλώ όλες κ ελπίζω να μπω ξανά στο πινακακι 😘😘

Να σου ζήσει θεε μου τι ευτυχια 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια...γέννησα ο εγώ σήμερα μια γλυκιά μπουμπού 💖💖 εύχομαι σε όλες να αποκτήσετε σύντομα ένα μωράκι..κ μην το βάζετε κάτω...σας φιλώ όλες κ ελπίζω να μπω ξανά στο πινακακι 😘😘

Να σας ζήσει κορίτσι μου!!! Γερή και καλότυχη να είναι στη ζωή της!!! Άλλο ένα δίδυμακι στο κλαμπ!! Όσο πάμε αυξανόμαστε!!! Εύχομαι να έχεις εμπειρία από διδυμακια😜🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια...γέννησα ο εγώ σήμερα μια γλυκιά μπουμπού 💖💖 εύχομαι σε όλες να αποκτήσετε σύντομα ένα μωράκι..κ μην το βάζετε κάτω...σας φιλώ όλες κ ελπίζω να μπω ξανά στο πινακακι 😘😘

Να σας ζήσει!!! Καλότυχη και ευτυχισμένη!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια...γέννησα ο εγώ σήμερα μια γλυκιά μπουμπού 💖💖 εύχομαι σε όλες να αποκτήσετε σύντομα ένα μωράκι..κ μην το βάζετε κάτω...σας φιλώ όλες κ ελπίζω να μπω ξανά στο πινακακι 😘😘

να σου ζησει κοριτσι μου!! να ειναι γερο και καλοτυχο το μωρουλι σας!!😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!χθες πηγαμε στον ενδοκρινολογο να δει τον ανδρα και αρχισα να τη ρωταω καποια πραγματα και για μενα μην σας τα πολυλογω με εξετασε με υπερηχο μου ειπε οτι εχω χασιμοτο θυρεοειδη και μου έγραψε εξεταση αντισωματων  για να το επιβεβαιωσουμε!!απο τη μια στεναχωρηθηκα αλλα απο την αλλη χαρηκα οτι τουλάχιστον βρηκα οτι υπαρχει καποιο θεματακι και θα το αντιμετωπίσω για να φτάσουμε πιο κοντα στον στοχο μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

κοριτσια μου καλημερα!!χθες πηγαμε στον ενδοκρινολογο να δει τον ανδρα και αρχισα να τη ρωταω καποια πραγματα και για μενα μην σας τα πολυλογω με εξετασε με υπερηχο μου ειπε οτι εχω χασιμοτο θυρεοειδη και μου έγραψε εξεταση αντισωματων  για να το επιβεβαιωσουμε!!απο τη μια στεναχωρηθηκα αλλα απο την αλλη χαρηκα οτι τουλάχιστον βρηκα οτι υπαρχει καποιο θεματακι και θα το αντιμετωπίσω για να φτάσουμε πιο κοντα στον στοχο μας!!!

Απ´ ότι θυμάμαι είχες μία βιοχημική σωστά; Πολύ πιθανό να βρήκες την αιτία. Δεν ξέρω ακριβώς τι είναι το hashimoto, αλλά ότι έχει σχέση με τον θυροειδή καλό δεν είναι στην προσπάθεια εγκυμοσύνης ή μέσα στην εγκυμοσύνη. Εμένα μου ανέβηκε η tsh μετά τη γέννηση του γιου μου κ αν δεν πήγαινε κοντά στο 1 δεν κάναμε προσπάθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Δεν σε παρεξηγώ καθόλου αλήθεια σου το λέω με απόλυτη ειλικρίνεια..... 

Απλά εγώ είμαι ακόμη σε φάση που θέλω να προσπαθησω και το καλοκαίρι.... Αν δω όμως ότι από Σεπτεμβρίο Οκτώβριο δεν γίνεται δουλειά θα πάω σε εξωσωματική... Σκέψου ήδη με το αγόρι μου είμαστε σε αυτή την απόφαση. Απλά είπαμε να δώσουμε λίγο χρόνο σε εμένα αλλά κ στο αγόρι μου μετά το χειρουργείο.. Κ γιατί ακόμη δεν έχουμε τις προδιαγραφές ακόμη και για εξωσωματική... Να φτιάξει δηλαδη λιφο το σπέρμα. Λίγο το ενδομήτριο. Δεν είμαστε καθόλου αρνητικοί.... Είμαστε κ εμεις υπέρ της εξωσωματικης απλά δώσαμε ένα χρονικό περιθώριο ακόμη... 

Ναι κορίτσι μου. Σε καμία περίπτωση δεν ήθελα να σε αγχώσω κ εγώ. Προσπαθείστε με όποιον τρόπο θέλετε εσείς, ούτως ή άλλος ή δυο σας είστε σε αυτό τον αγώνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια...γέννησα ο εγώ σήμερα μια γλυκιά μπουμπού 💖💖 εύχομαι σε όλες να αποκτήσετε σύντομα ένα μωράκι..κ μην το βάζετε κάτω...σας φιλώ όλες κ ελπίζω να μπω ξανά στο πινακακι 😘😘

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!! Γερή κ καλότυχη να είναι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Ναι κορίτσι μου. Σε καμία περίπτωση δεν ήθελα να σε αγχώσω κ εγώ. Προσπαθείστε με όποιον τρόπο θέλετε εσείς, ούτως ή άλλος ή δυο σας είστε σε αυτό τον αγώνα.

Σε ευχαριστώ... Άλλωστε για αυτό είμαστε εδώ για να τα συζητάμε! Δεν υπάρχει παρεξήγηση 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια...γέννησα ο εγώ σήμερα μια γλυκιά μπουμπού 💖💖 εύχομαι σε όλες να αποκτήσετε σύντομα ένα μωράκι..κ μην το βάζετε κάτω...σας φιλώ όλες κ ελπίζω να μπω ξανά στο πινακακι 😘😘

Να σας ζήσει κορίτσι μου, να είναι γερό και καλότυχο 💐🥳🥳💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Απ´ ότι θυμάμαι είχες μία βιοχημική σωστά; Πολύ πιθανό να βρήκες την αιτία. Δεν ξέρω ακριβώς τι είναι το hashimoto, αλλά ότι έχει σχέση με τον θυροειδή καλό δεν είναι στην προσπάθεια εγκυμοσύνης ή μέσα στην εγκυμοσύνη. Εμένα μου ανέβηκε η tsh μετά τη γέννηση του γιου μου κ αν δεν πήγαινε κοντά στο 1 δεν κάναμε προσπάθεια.

ναι καλα θυμασαι ειχα μια βιοχημικη τον οκτωβριο!!απο οτι μου ειπε η γιατρος ειναι αυτοανοσο δηλ ο οργανισμος παραγει αντισωματα και ας το πουμε οτι πολεμανε το θυρεοειδη...στη μέτρηση του θυρεοειδη δεν φαίνεται συνηθως δηλ εμενα εβγαινε στα φυσιολογικα ορια και για αυτο θα κανω αιματολογικες που ανιχνευει τα αντισωματα αυτα...και εξηγούνται ετσι και καποια συμπτωματα που ειχα οπως κοπωση,υπνηλια,κατακρατηση και μπορει μου ειπε να οφειλεται και για τα κιλα που πηρα το τελευταιο καιρο και τις διαταραχες στο κυκλο μου!!!το καλο ειναι οτι ειχα μπει ηδη σε διαδικασια να χασω κιλα με προσοχή στη διατροφη και γυμναστικη!!ευτυχως που πηγα στην ενδοκρινολο μαζι με τον αντρα μου για να τη ρωτησω καποια πραγματα και με εξετασε επιπλεον και το βρηκαμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου,γέννησα κ εγώ στις 20/5/21 μια μπουμπου, με βάλατε στο πινακακι είδα..

Ήθελα απλά να σας ευχηθώ..εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλες σας οι προσπάθειες σύντομα να πραγματοποιηθούν..

Σας στέλνουμε όλη μας  τη θετικη ενέργεια από εμένα κ τη μπουμπού μου!!!!

Κ μια συμβουλή: μην τα παρατάτε ΠΟΤΕ!!όταν κάτι το θέλουμε πολύ θα συμβεί αργά ή γρήγορα..🙏💗💕🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια...γέννησα ο εγώ σήμερα μια γλυκιά μπουμπού 💖💖 εύχομαι σε όλες να αποκτήσετε σύντομα ένα μωράκι..κ μην το βάζετε κάτω...σας φιλώ όλες κ ελπίζω να μπω ξανά στο πινακακι 😘😘

Να σας ζήσει κοριτσάκι μου!🤗 Γερή και καλότυχη να είναι! Όλα τα καλά να της δίνει η ζωή!🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η DIAMANTW είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου,γέννησα κ εγώ στις 20/5/21 μια μπουμπου, με βάλατε στο πινακακι είδα..

Ήθελα απλά να σας ευχηθώ..εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλες σας οι προσπάθειες σύντομα να πραγματοποιηθούν..

Σας στέλνουμε όλη μας  τη θετικη ενέργεια από εμένα κ τη μπουμπού μου!!!!

Κ μια συμβουλή: μην τα παρατάτε ΠΟΤΕ!!όταν κάτι το θέλουμε πολύ θα συμβεί αργά ή γρήγορα..🙏💗💕🍼🍼

Να σας ζήσει!!!!να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη κορίτσι μου!!!💐💐💗💗😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η DIAMANTW είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου,γέννησα κ εγώ στις 20/5/21 μια μπουμπου, με βάλατε στο πινακακι είδα..

Ήθελα απλά να σας ευχηθώ..εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλες σας οι προσπάθειες σύντομα να πραγματοποιηθούν..

Σας στέλνουμε όλη μας  τη θετικη ενέργεια από εμένα κ τη μπουμπού μου!!!!

Κ μια συμβουλή: μην τα παρατάτε ΠΟΤΕ!!όταν κάτι το θέλουμε πολύ θα συμβεί αργά ή γρήγορα..🙏💗💕🍼🍼

Να σας ζήσει κορίτσι μου! Γερή να είναι και πάντα ευτυχισμένη! 

Μα τι όμορφα νέα είναι αυτά τις τελευταίες ημέρες κορίτσια! Μας ήρθαν πολλά μαγιάτικα μωράκια! Με το καλό να μας έρθουν κι άλλα πολλά!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η DIAMANTW είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου,γέννησα κ εγώ στις 20/5/21 μια μπουμπου, με βάλατε στο πινακακι είδα..

Ήθελα απλά να σας ευχηθώ..εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλες σας οι προσπάθειες σύντομα να πραγματοποιηθούν..

Σας στέλνουμε όλη μας  τη θετικη ενέργεια από εμένα κ τη μπουμπού μου!!!!

Κ μια συμβουλή: μην τα παρατάτε ΠΟΤΕ!!όταν κάτι το θέλουμε πολύ θα συμβεί αργά ή γρήγορα..🙏💗💕🍼🍼

να σου ζησει!!να είναι γερη και καλοτυχη!!😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια...γέννησα ο εγώ σήμερα μια γλυκιά μπουμπού 💖💖 εύχομαι σε όλες να αποκτήσετε σύντομα ένα μωράκι..κ μην το βάζετε κάτω...σας φιλώ όλες κ ελπίζω να μπω ξανά στο πινακακι 😘😘

Συγχαρητήρια κοπέλα μου να σας ζησειιιι :-) να είναι πάντα γερή και ευλογημένη :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!! Δεν έχω άλλες αντιδράσεις 😭 εύχομαι σε όλες τα καλύτερα κ καλη δύναμη 💪💪💪🙏🙏🙏πολλά διδυμακια βγάλαμε..για να δούμε πως θα τα αντιμετωπίσουμε.. χαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια ο Μάιος τελειώνει ποια θα ανοίξει το καινούργιο θέματακι; 

Αν δεν βρεθεί κορίτσι, είμαι εδώ! 🙋‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Αν δεν βρεθεί κορίτσι, είμαι εδώ! 🙋‍♀️

Εισαι η πρώτη που το είπε οπότε εσύ να το ανοίξεις!!! Περιμένουμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...