Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mpounio είπε:

Πως είσαι κορίτσι μου? 

Είμαι καλύτερα κάνω πιο αραιά αλλά θα μείνω και το Σαββατοκύριακο μέσα!ευχαριστω για το ενδιαφέρον 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 14 ώρες, ο/η Doritoula11 είπε:

Είμαι καλύτερα κάνω πιο αραιά αλλά θα μείνω και το Σαββατοκύριακο μέσα!ευχαριστω για το ενδιαφέρον 

Κοριτσάκι πως το κατάλαβες;;πονούσες;;;

Ελπίζω να πάνε όλα καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dioni20 είπε:

Κοριτσάκι πως το κατάλαβες;;πονούσες;;;

Ελπίζω να πάνε όλα καλα...

Είχα αρκετά πετρώματα στην κοιλιά όχι ρυθμικά αλλά επειδή το ένστικτο μου δεν βγαίνει λάθος όπως και στην πρώτη εγκυμοσύνη είπα να πάω κλινική !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Doritoula11 είπε:

Είχα αρκετά πετρώματα στην κοιλιά όχι ρυθμικά αλλά επειδή το ένστικτο μου δεν βγαίνει λάθος όπως και στην πρώτη εγκυμοσύνη είπα να πάω κλινική !

Κορίτσια και μια συμβουλή ότι νιώθετε το λέτε αμέσως μην το αμελείτε δεν λέω να ζεις με τον φόβο αλλά το προλαμβάνειν είναι το καλύτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Anna Tsak είπε:

Κορίτσια μου σήμερα ξύπνησα με ανυπόφορο πόνο στην μέση, και με χτυπάει και στο ισχίο!! 

Το έχει πάθει καμια άλλη??? 

Ναι φυσικά αρκετά πρωινά αν περπατήσεις λίγο ίσως ξεπιαστεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

Κορίτσια μου σήμερα ξύπνησα με ανυπόφορο πόνο στην μέση, και με χτυπάει και στο ισχίο!! 

Το έχει πάθει καμια άλλη??? 

Ο πόνος στο ισχίο νομίζω ότι έχει να κάνει με τον τρόπο που κοιμόμαστε αριστερά πλάι και δεξιά πλάι και εγώ το παθαίνω συνέχεια και μόλις περπατήσω περνάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Doritoula11 περαστικά σου γρήγορα εύχομαι.. Πως είσαι; Είσαι καλύτερα;

@Dioni20 είναι δύσκολη αυτή η διατροφή.. Ειδικά με τα φρούτα θα έλεγα που σε περιορίζει.. Όσον αφορά το άσπρο αλεύρι είναι μόνο μια συνήθεια.. Εγω τρώω κ φτιάχνω τα πάντα με ολικής για όλη την οικογένεια.. Αν σου μείνει και σα συνήθεια μόνο καλό θα σου κάνει..

@annatsak περαστικά και σε σένα.. Δε με έχει πιάσει ποτέ εμένα τέτοιος πόνος. Συμβουλέψου το γιατρό σου..

Εγώ κορίτσια είμαι καλά μπορώ να πω. Αν και συνεχίζω να μένω όσο γίνεται ξάπλα για να προσέχω και μην έχω άλλα.. Τα πονακια που είχα έχουν φύγει πια. Έκανα κ το εμβόλιο κ μια χαρά όλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annatsak Η μέση μου με πονάει πάρα πολύ καθημερινά από τον 3ο μήνα...όταν ανέβηκε ο πλακούντας όσο προχωρούσε ή εγκυμοσύνη έγινε πιο υποφερτό...επίσης παίρνω μαγνήσιο καθημερινά απαραιτήτως και βοηθάει κι αυτό το πολύ...μήπως κοιμήθηκες στραβά;;;

@touloumpitsaΈχεις δίκαιο με την συνήθεια...όσο περνάνε οι μέρες προσπαθώ κι εγώ να το βρώ με το το τι κάνει και τι όχι να τρώω...απαγορεύεται και οτιδήποτε είναι για διαβητικούς λόγω των γλυκαντικων...

Η αλήθεια είναι ότι πεινάω...κι έχω και κάποιες ζαλάδες μέσα στην ημέρα τις οποίες αντιμετωπίζω τρώγοντας μια φρυγανιά ή ένα μικρό φρούτο κ.λ.π

Σκέφτομαι να ξεκινήσω να κάνω και μετρήσεις για να δω που παίζει το ζάχαρο μου αν και ακόμα ουσιαστικά δεν έχω ζάχαρο γι'αυτό και δεν με έχει βάλει σε μετρήσεις...αλλά έχω περιέργεια...

Συνέχισε την ξεκούραση...αφού μπορείς μην το σκέφτεσαι καθόλου!!

@Doritoula11 Πολλές φορές πρέπει να ακολουθούμε το ένστικτό μας...καλά έκανες...δεν είναι εύκολη περίοδος μπορεί από κάτι πολύ μικρό να τρέχεις μετά...

•Κορίτσια με την τουαλέτα πως τα πάτε;Εγώ συνεχίζω να ξυπνάω βράδυ τουλάχιστον δύο φορές και πάω πάρα πολλές ακόμα μέσα στην ημέρα...κάποιες φορές μάλιστα νιώθω την ανάγκη αλλά έχω 1-2 σταγόνες όλες οι όλες ..έχω κάνει γενική ούρων και καλλιέργεια και ήταν καθαρές...έχω καταλήξω ότι απλά η μήτρα και το μωρό πιέζουν την κύστη μου...ειδικά κάποιες φορές νομίζω ότι έχει πάει κι έχει ξαπλώσει εκεί επάνω 🤣😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

@annatsak Η μέση μου με πονάει πάρα πολύ καθημερινά από τον 3ο μήνα...όταν ανέβηκε ο πλακούντας όσο προχωρούσε ή εγκυμοσύνη έγινε πιο υποφερτό...επίσης παίρνω μαγνήσιο καθημερινά απαραιτήτως και βοηθάει κι αυτό το πολύ...μήπως κοιμήθηκες στραβά;;;

@touloumpitsaΈχεις δίκαιο με την συνήθεια...όσο περνάνε οι μέρες προσπαθώ κι εγώ να το βρώ με το το τι κάνει και τι όχι να τρώω...απαγορεύεται και οτιδήποτε είναι για διαβητικούς λόγω των γλυκαντικων...

Η αλήθεια είναι ότι πεινάω...κι έχω και κάποιες ζαλάδες μέσα στην ημέρα τις οποίες αντιμετωπίζω τρώγοντας μια φρυγανιά ή ένα μικρό φρούτο κ.λ.π

Σκέφτομαι να ξεκινήσω να κάνω και μετρήσεις για να δω που παίζει το ζάχαρο μου αν και ακόμα ουσιαστικά δεν έχω ζάχαρο γι'αυτό και δεν με έχει βάλει σε μετρήσεις...αλλά έχω περιέργεια...

Συνέχισε την ξεκούραση...αφού μπορείς μην το σκέφτεσαι καθόλου!!

@Doritoula11 Πολλές φορές πρέπει να ακολουθούμε το ένστικτό μας...καλά έκανες...δεν είναι εύκολη περίοδος μπορεί από κάτι πολύ μικρό να τρέχεις μετά...

•Κορίτσια με την τουαλέτα πως τα πάτε;Εγώ συνεχίζω να ξυπνάω βράδυ τουλάχιστον δύο φορές και πάω πάρα πολλές ακόμα μέσα στην ημέρα...κάποιες φορές μάλιστα νιώθω την ανάγκη αλλά έχω 1-2 σταγόνες όλες οι όλες ..έχω κάνει γενική ούρων και καλλιέργεια και ήταν καθαρές...έχω καταλήξω ότι απλά η μήτρα και το μωρό πιέζουν την κύστη μου...ειδικά κάποιες φορές νομίζω ότι έχει πάει κι έχει ξαπλώσει εκεί επάνω 🤣😂

Καλησπέρα. Εγώ συνήθως δεν σηκώνομαι μέσα στην νύχτα. Αλλά το αίσθημα τουαλέτας και να έχεις μια δυο σταγόνες μερικές φορές το έχω.

Σήμερα μπήκα στον 6ο 💙 Το μωράκι μου χθες ήταν πολύ ζωηρό. Παρήγγειλα και φορμακια και ζιπουνακια και μου έστειλε κάποια πράγματα δώρο η αδερφή μου. 

@annatsakπεραστικά σου, εγώ τέτοιο θέμα ευτυχώς δεν έχω.

@touloumpitsaόσο μπορείς να προσέχεις και να ξεκουράζεσαι αφού είχες πονακια. Εύχομαι να είσαι πολύ καλύτερα από εδώ και πέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

@annatsak Η μέση μου με πονάει πάρα πολύ καθημερινά από τον 3ο μήνα...όταν ανέβηκε ο πλακούντας όσο προχωρούσε ή εγκυμοσύνη έγινε πιο υποφερτό...επίσης παίρνω μαγνήσιο καθημερινά απαραιτήτως και βοηθάει κι αυτό το πολύ...μήπως κοιμήθηκες στραβά;;;

@touloumpitsaΈχεις δίκαιο με την συνήθεια...όσο περνάνε οι μέρες προσπαθώ κι εγώ να το βρώ με το το τι κάνει και τι όχι να τρώω...απαγορεύεται και οτιδήποτε είναι για διαβητικούς λόγω των γλυκαντικων...

Η αλήθεια είναι ότι πεινάω...κι έχω και κάποιες ζαλάδες μέσα στην ημέρα τις οποίες αντιμετωπίζω τρώγοντας μια φρυγανιά ή ένα μικρό φρούτο κ.λ.π

Σκέφτομαι να ξεκινήσω να κάνω και μετρήσεις για να δω που παίζει το ζάχαρο μου αν και ακόμα ουσιαστικά δεν έχω ζάχαρο γι'αυτό και δεν με έχει βάλει σε μετρήσεις...αλλά έχω περιέργεια...

Συνέχισε την ξεκούραση...αφού μπορείς μην το σκέφτεσαι καθόλου!!

@Doritoula11 Πολλές φορές πρέπει να ακολουθούμε το ένστικτό μας...καλά έκανες...δεν είναι εύκολη περίοδος μπορεί από κάτι πολύ μικρό να τρέχεις μετά...

•Κορίτσια με την τουαλέτα πως τα πάτε;Εγώ συνεχίζω να ξυπνάω βράδυ τουλάχιστον δύο φορές και πάω πάρα πολλές ακόμα μέσα στην ημέρα...κάποιες φορές μάλιστα νιώθω την ανάγκη αλλά έχω 1-2 σταγόνες όλες οι όλες ..έχω κάνει γενική ούρων και καλλιέργεια και ήταν καθαρές...έχω καταλήξω ότι απλά η μήτρα και το μωρό πιέζουν την κύστη μου...ειδικά κάποιες φορές νομίζω ότι έχει πάει κι έχει ξαπλώσει εκεί επάνω 🤣😂

Καλησπέρα κορίτσι μου ! Όλα είναι μια συνήθεια με το θέμα διατροφής , θα δεις μετά θα σου αρέσουν πιο πολύ τα ολικής. Εγώ από μικρή τα ήθελα το ολικής κ γενικά κ τώρα μου αρέσουν πιο πολύ τα μακαρόνια ολικής . Όσον αφορά την τουαλέτα εγώ πλέον δν σηκώνομαι τη νύχτα ή αν θα σηκωθώ κάποιες φορες θα είναι γύρω στις 5 το πρωί. Αλλά μέσα στη μέρα πηγαίνω πολλές φορες Γτ πινω κ παρά μα παρά πολύ νερό. Υπάρχουν πάντως στιγμές που όταν με κλωτσάει κ μένα κάτω στη κύστη νιώθω ότι θα κατουρηθώ πάνω μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dioni20 είπε:

@annatsak Η μέση μου με πονάει πάρα πολύ καθημερινά από τον 3ο μήνα...όταν ανέβηκε ο πλακούντας όσο προχωρούσε ή εγκυμοσύνη έγινε πιο υποφερτό...επίσης παίρνω μαγνήσιο καθημερινά απαραιτήτως και βοηθάει κι αυτό το πολύ...μήπως κοιμήθηκες στραβά;;;

@touloumpitsaΈχεις δίκαιο με την συνήθεια...όσο περνάνε οι μέρες προσπαθώ κι εγώ να το βρώ με το το τι κάνει και τι όχι να τρώω...απαγορεύεται και οτιδήποτε είναι για διαβητικούς λόγω των γλυκαντικων...

Η αλήθεια είναι ότι πεινάω...κι έχω και κάποιες ζαλάδες μέσα στην ημέρα τις οποίες αντιμετωπίζω τρώγοντας μια φρυγανιά ή ένα μικρό φρούτο κ.λ.π

Σκέφτομαι να ξεκινήσω να κάνω και μετρήσεις για να δω που παίζει το ζάχαρο μου αν και ακόμα ουσιαστικά δεν έχω ζάχαρο γι'αυτό και δεν με έχει βάλει σε μετρήσεις...αλλά έχω περιέργεια...

Συνέχισε την ξεκούραση...αφού μπορείς μην το σκέφτεσαι καθόλου!!

@Doritoula11 Πολλές φορές πρέπει να ακολουθούμε το ένστικτό μας...καλά έκανες...δεν είναι εύκολη περίοδος μπορεί από κάτι πολύ μικρό να τρέχεις μετά...

•Κορίτσια με την τουαλέτα πως τα πάτε;Εγώ συνεχίζω να ξυπνάω βράδυ τουλάχιστον δύο φορές και πάω πάρα πολλές ακόμα μέσα στην ημέρα...κάποιες φορές μάλιστα νιώθω την ανάγκη αλλά έχω 1-2 σταγόνες όλες οι όλες ..έχω κάνει γενική ούρων και καλλιέργεια και ήταν καθαρές...έχω καταλήξω ότι απλά η μήτρα και το μωρό πιέζουν την κύστη μου...ειδικά κάποιες φορές νομίζω ότι έχει πάει κι έχει ξαπλώσει εκεί επάνω 🤣😂

Υπομονή κορίτσι μου.. Θα το βρεις σιγά σιγά με τη διατροφή. Τοστακι ή ψωμι/φρυγανιά με βούτυρα καρπών  κάνει να φας; Εγώ φτιάχνω κ αυγοσαλάτα κ τη βάζω πάνω σε φρυγανιές wasa ολικής κ είναι πολύ νόστιμες.. Θα βρεις εναλλακτικές σιγά σιγά .. 

Εγώ βράδυ δεν σηκώνομαι για τουαλέτα. Αντε να έχω σηκωθεί δύο φορές συνολικά.. Προσπαθώ να τρώω κ σαλάτες-φρούτα για τη δυσκοιλιοτητα γιατί αν δεν πάω δύο μέρες νιώθω ότι θα εκραγεί η κοιλιά μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η touloumpitsa είπε:

Υπομονή κορίτσι μου.. Θα το βρεις σιγά σιγά με τη διατροφή. Τοστακι ή ψωμι/φρυγανιά με βούτυρα καρπών  κάνει να φας; Εγώ φτιάχνω κ αυγοσαλάτα κ τη βάζω πάνω σε φρυγανιές wasa ολικής κ είναι πολύ νόστιμες.. Θα βρεις εναλλακτικές σιγά σιγά .. 

Εγώ βράδυ δεν σηκώνομαι για τουαλέτα. Αντε να έχω σηκωθεί δύο φορές συνολικά.. Προσπαθώ να τρώω κ σαλάτες-φρούτα για τη δυσκοιλιοτητα γιατί αν δεν πάω δύο μέρες νιώθω ότι θα εκραγεί η κοιλιά μου.. 

καλησπέρα κορίτσια!αραιωσαν κάπως αύριο θα συζητηθεί αν θα βγω και το πιο πιθανό είναι να προμηθεύομαι τα τοκολυτικα από το νοσοκομείο!εσεις πως είστε;;;σας κλωτσάει το μωρό χαμηλά και το νιώθετε στον κόλπο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σήμερα ευτυχώς είμαι καλύτερα από την μέση μου! 

Με την τουαλέτα μέσα στην μέρα πάω πάρα πολλές φορές και όντως κάποιες φορές είναι δυο σταγόνες, νυχτα μόνο μια εβδομάδα ταλαιπωρήθηκα και ξυπνάγα συνέχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες σας.. Χάθηκα αυτες τις μερες λογο αύξησης της δουλειάς αλλα διαβασα τα μηνυματα ολονων και χαιρομαι για τα νεακια σας οσον αφορα τα αποτελεσματα σας απο εξετασεις και τα μωρακια σας που μεγαλώνουν.. Οσο για εσας που ειχατε τα μικροθεματακια σας ευχομαι καλη ανάρρωση και ολα να πηγαίνουν τέλια στο εξής. Εγω εκανα και την καμπύλη Ζαχαρου την εβδομάδα πιυ πέρασε καλη μου φάνηκε αλλα περιμένω να μου πει και ο γιατροε την γνώμη του. Τελος του μηνα εχω ξανα ραντεβού και κανονισα και το doppler για αρχές Σεπτεμβρίου. Πονακια λιγα εχω που και που κυρίως αν κουραστω λιγο περισσότερο αλλα μολις ξαπλωσω περνάνε... Πιασμενη μονο νιωθω στην λεκάνη μου τις τελευταίες μερες λες και καθόμουν για ώρες.. Δεν ξέρω τι παίζει...!!! Το στηθος ποναει πολύ λιγοτερο απο την αρχή και η μικρή μου κλωτσαει καθημερινά και οσο περνα ο καιρός και πιο δυνατά!!! Ευχομαι και στις υπόλοιπες κοπέλες καλα αποτελεσματα στην β επιπέδου και περιμενουμε νεα σας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια αύριο έχω την Β επιπέδου και τα καλυτερα νέα που έχω είναι ότι θα μπει και ο σύζυγος μαζί ☺️☺️☺️
Και μετά θα πάω για την καμπύλη ζαχαρου 25 με 26 βδομάδα με είπε η γιατρός Κορίτσια λέω σιγά σιγά να αγοράσω κανένα ζιπουνάκι κανένα κορμάκι για την μπεμπα εσείς εχετε πάρει τίποτα η όχι ακόμα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Καλημέρα κορίτσια αύριο έχω την Β επιπέδου και τα καλυτερα νέα που έχω είναι ότι θα μπει και ο σύζυγος μαζί ☺️☺️☺️
Και μετά θα πάω για την καμπύλη ζαχαρου 25 με 26 βδομάδα με είπε η γιατρός Κορίτσια λέω σιγά σιγά να αγοράσω κανένα ζιπουνάκι κανένα κορμάκι για την μπεμπα εσείς εχετε πάρει τίποτα η όχι ακόμα???

Καλημέρα. Εγώ την έχω σήμερα. Και ο δικός μου σύζυγος θα μπει μέσα, όπως είχε μπει και στην αυχενική. Ούτε κι εγώ έχω αρχίσει να αγοράζω τίποτα για το μωρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η troia είπε:

Καλημέρα. Εγώ την έχω σήμερα. Και ο δικός μου σύζυγος θα μπει μέσα, όπως είχε μπει και στην αυχενική. Ούτε κι εγώ έχω αρχίσει να αγοράζω τίποτα για το μωρό...

Εμένα στην αυχενική δεν τον είχαν αφήσει να μπει 😔

Για αυτό είμαι τόσο χαρούμενη που θα μπει τώρα ☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η 1994Μαρια είπε:

Εμένα στην αυχενική δεν τον είχαν αφήσει να μπει 😔

Για αυτό είμαι τόσο χαρούμενη που θα μπει τώρα ☺️☺️☺️

Καλημέρα κορίτσια και εδώ Βερολίνο δεν αφήνουν καθόλου όποτε μπήκα μόνη μου αλλά όλα εντάξει αν εξαιρέσεις ότι τώρα είμαι στο νοσοκομείο με λίγες συσπάσεις όλα καλά!δεν έχω πάρει τίποτα θέλω με το καλό να μπει ο Σεπτέμβριος και μετά !εχω ουδέτερα σε λευκό χρώματα κορμάκια από τον γιο μου που πρώτα ο θεός θα τα βάλει και η μικρή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και εδώ Βερολίνο δεν αφήνουν καθόλου όποτε μπήκα μόνη μου αλλά όλα εντάξει αν εξαιρέσεις ότι τώρα είμαι στο νοσοκομείο με λίγες συσπάσεις όλα καλά!δεν έχω πάρει τίποτα θέλω με το καλό να μπει ο Σεπτέμβριος και μετά !εχω ουδέτερα σε λευκό χρώματα κορμάκια από τον γιο μου που πρώτα ο θεός θα τα βάλει και η μικρή!

Πως είσαι κορίτσι μου με τις συσπάσεις τη σε είπαν θα βγεις???
Εμενα είναι το πρώτο μου όποτε δεν έχω τίποτα και δεν κρατιόμαστε με τον σύζυγο 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η 1994Μαρια είπε:

Πως είσαι κορίτσι μου με τις συσπάσεις τη σε είπαν θα βγεις???
Εμενα είναι το πρώτο μου όποτε δεν έχω τίποτα και δεν κρατιόμαστε με τον σύζυγο 😂😂😂

Σήμερα θα συζητηθεί και θα μου πουν ! Στον γιο μου είχα μείνει μέσα 2 μήνες και με πίστη και υπομονή γέννησα και όλα πήγαν καλά ! Εδώ τα πράγματα είναι πιο περίεργα πρέπει να πιέσεις καταστάσεις ! Χιχιχι ναι φυσικά το καταλαβαίνω εγώ ανυπομονώ να πάρω κορδελιτσες κλπ! Καλά αποτελέσματα να έχεις !ποτε έχεις  πητ ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Doritoula11 είπε:

Σήμερα θα συζητηθεί και θα μου πουν ! Στον γιο μου είχα μείνει μέσα 2 μήνες και με πίστη και υπομονή γέννησα και όλα πήγαν καλά ! Εδώ τα πράγματα είναι πιο περίεργα πρέπει να πιέσεις καταστάσεις ! Χιχιχι ναι φυσικά το καταλαβαίνω εγώ ανυπομονώ να πάρω κορδελιτσες κλπ! Καλά αποτελέσματα να έχεις !ποτε έχεις  πητ ;

Αχχχχ κορίτσι μου και στον γιο σου έτσι ήσουν πάλι.

Ευτυχώς αν έχεις κοντά σου τους γιατρούς όλα γίνονται προσοχή μεγάλη για το νινί σου 💋💋💋

Και εγώ κορδελίτσες κοιτάω 🤪 και έχω τρελαθεί με τα σχέδια.

Η γιατρός με είπε 19 Νοεμβρίου αλλά στην αυχενική βγήκαμε λίγο ποιο μεγάλη και μας την άλλαξαν για 16 νοεμβριου

Εσυ ποτέ έχεις ΠΗΤ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η 1994Μαρια είπε:

Αχχχχ κορίτσι μου και στον γιο σου έτσι ήσουν πάλι.

Ευτυχώς αν έχεις κοντά σου τους γιατρούς όλα γίνονται προσοχή μεγάλη για το νινί σου 💋💋💋

Και εγώ κορδελίτσες κοιτάω 🤪 και έχω τρελαθεί με τα σχέδια.

Η γιατρός με είπε 19 Νοεμβρίου αλλά στην αυχενική βγήκαμε λίγο ποιο μεγάλη και μας την άλλαξαν για 16 νοεμβριου

Εσυ ποτέ έχεις ΠΗΤ???

Εγώ έχω 11 Νοεμβρίου με το καλό αλλά η γιατρός είπε και τέλη Οκτωβρίου να φτάσω είναι εντάξει!τον γιο μου τον γέννησα 35 και 2 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Doritoula11 είπε:

Εγώ έχω 11 Νοεμβρίου με το καλό αλλά η γιατρός είπε και τέλη Οκτωβρίου να φτάσω είναι εντάξει!τον γιο μου τον γέννησα 35 και 2 

Ααααα μπορεί να γεννήσεις νωρίτερα λόγο συσπάσεων???

Δεν πειράζει γερά να είναι τα μωράκια μας και υγιείς ☺️☺️


Να σου ζήσει και ο γιοκας σου😘

Ποσο είναι ο γιος σου????
Τι λέει που θα έχει αδερφούλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Ααααα μπορεί να γεννήσεις νωρίτερα λόγο συσπάσεων???

Δεν πειράζει γερά να είναι τα μωράκια μας και υγιείς ☺️☺️


Να σου ζήσει και ο γιοκας σου😘

Ποσο είναι ο γιος σου????
Τι λέει που θα έχει αδερφούλα???

Δεν μπορει να ξέρει τι θα συμβεί απλά κάνω υπομονή προσέχω και πιστεύω όλα θα πάνε καλά με την βοήθεια του θεού!θα παίρνω και τα φάρμακα μ θα μείνω στο κρεβάτι και υπομονή! Ο γιος μ 1 Νοεμβρίου θα γίνει 2 χρόνων !ειναι μικρούλης ακόμη χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...