Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η mairpapa είπε:

Εγκυουλες μου καλημερα σας... Μολις γυρισα απο τον γιατρο και καναμε την Β επιπέδου.... Η μικρη ειμαι μια χαρουλα αρκετα κινητικη και ατίθαση καθως το ενα το χεράκι το ειχε συνεχώς μπουνιτσα και οταν την θελαμε στο πλαι δεν γυρνούσε... Ευτυχως ομως πήραμε τις μετρησεις ολες και ολα είναι τελεια... Αντε και στα δικα σας ραντεβού τωρα να πάνε ολα μια χαρουλα!!!! 🥳🥳🥳🥳

Με το καλό κορίτσι μου! Άντε πέρασε κ το άγχος της β επιπέδου . Από δω κ πέρα ξεκινάνε κ τα ψώνια 😀 Ποσό βδομαδων είσαι κ έκανες ήδη β επιπέδου! Εγώ έχω 19/7 ,ακόμα έχω μέρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lenia1983 είπε:

Πως είσαι σήμερα κορίτσι μου;

Καλησπέρα. Σ'ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον. Καλύτερα είμαι, βέβαια από χθες ξαπλώνω όλη μέρα. Βγήκαν και κάτι εξετάσεις αίματος κ ούρων που έκανα, είναι πολύ καλές. Ελπίζω και η καλλιέργεια να βγει αρνητική και όσο ξεκουράζομαι να είμαι καλύτερα 🙌💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@mairpapa μπράβο κορίτσι μου... Πολύ καλά τα νέα σου!!! Πάει κ αυτή η εξέτασηωγια σένα... Σειρά το ντοπλερ μετά... ☺️☺️

@Stardust_83 όλα καλά με τις εξετάσεις σου προς το παρόν... Μην ανησυχείς... Έχεις ακόμα ενοχλησεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

@mairpapa μπράβο κορίτσι μου... Πολύ καλά τα νέα σου!!! Πάει κ αυτή η εξέτασηωγια σένα... Σειρά το ντοπλερ μετά... ☺️☺️

@Stardust_83 όλα καλά με τις εξετάσεις σου προς το παρόν... Μην ανησυχείς... Έχεις ακόμα ενοχλησεις;

Προς το παρόν όχι. Και πριν που τις είχα όμως με το που ξάπλωνα ηρεμουσα. Οπότε υποθέτω ότι πάρα κουράστηκα και τώρα πρέπει να ξεκουραστώ. Φυσικά με την ζέστη που έχει δεν είναι και για πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Προς το παρόν όχι. Και πριν που τις είχα όμως με το που ξάπλωνα ηρεμουσα. Οπότε υποθέτω ότι πάρα κουράστηκα και τώρα πρέπει να ξεκουραστώ. Φυσικά με την ζέστη που έχει δεν είναι και για πολλά.

Τότε κάτσε ξάπλα εφόσον νιώθεις καλύτερα.. από την κούραση θα είναι όπως είπες. . όλα καλά θα είναι.. 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλησπέρα. Σ'ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον. Καλύτερα είμαι, βέβαια από χθες ξαπλώνω όλη μέρα. Βγήκαν και κάτι εξετάσεις αίματος κ ούρων που έκανα, είναι πολύ καλές. Ελπίζω και η καλλιέργεια να βγει αρνητική και όσο ξεκουράζομαι να είμαι καλύτερα 🙌💙

Μπράβο κοπέλα μου μείνε ξαπλωμένη αφού σε κάνει να νιώθεις καλύτερα!Έχει τόσο ζεστή που δεν είναι για πολλά, air condition και ξεκούραση!περιμένουμε και τα αποτελεσμα από την καλλιέργεια!όλα καλά θα ναι!😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης ξέχασα να αναφέρω ότι τις τελευταίες μέρες έχω γίνει πολύ ευσυγκινητη. Έχουμε περάσει σε άλλο επίπεδο, από τα νεύρα στο κλάμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Επίσης ξέχασα να αναφέρω ότι τις τελευταίες μέρες έχω γίνει πολύ ευσυγκινητη. Έχουμε περάσει σε άλλο επίπεδο, από τα νεύρα στο κλάμα!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα αλλά όλα θα πάνε καλά!!!εγω είχα αίμα λόγω του χειρουργείου αλλά σιγά σιγά μειώνεται όποτε λίγο ηρέμησα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα αλλά όλα θα πάνε καλά!!!εγω είχα αίμα λόγω του χειρουργείου αλλά σιγά σιγά μειώνεται όποτε λίγο ηρέμησα!!

Περαστικά σου κορίτσι, εύχομαι όλα να πάνε καλά και για εσένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλησπέρα. Σ'ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον. Καλύτερα είμαι, βέβαια από χθες ξαπλώνω όλη μέρα. Βγήκαν και κάτι εξετάσεις αίματος κ ούρων που έκανα, είναι πολύ καλές. Ελπίζω και η καλλιέργεια να βγει αρνητική και όσο ξεκουράζομαι να είμαι καλύτερα 🙌💙

Άντε ωραία κορίτσι μου οι εξετάσεις θα είναι όλες καλές κ δν θα έχεις τπτ . Να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς κ πιστεύω οι πόνοι θα υποχωρήσουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε? 

Τι ζέστη είναι αυτή!!! 🙃

Χάθηκα λίγο επειδή αυτές τις ημέρες ειχα παρεούλα μια ξαδέρφη μου και την βγάζαμε στην θάλασσα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Lenia1983 είπε:

Μπράβο κοπέλα μου! Να πάνε όλα τέλεια μέχρι το τέλος!!🍭🍼 Βουνό μου φαίνεται μέχρι τις 12/7😏 ποτέ έχεις πητ;

Ευχαριστω πολυ κορίτσι μου!!!!! @Dioni20😘😘

@Lenia1983 εχω Πητ 3/11!!!💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η sweetheart12 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Άντε πέρασε κ το άγχος της β επιπέδου . Από δω κ πέρα ξεκινάνε κ τα ψώνια 😀 Ποσό βδομαδων είσαι κ έκανες ήδη β επιπέδου! Εγώ έχω 19/7 ,ακόμα έχω μέρες! 

Ναι ναι ευτυχώς!!! Αν και για τα ψωνια θα καθυστερησω κανα μηνα και.. Λεω μεσα Αυγούστου να τα κανω!!! Ειμαι σημερα 21 εβδομαδες και 1 μέρα!!! 😍😍 Θα ερθει και το δικό σου ραντεβου και ολα θα οανε τελειααα!!! Ευχομαι πραγματικά σε ολες τα καλύτερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η mairpapa είπε:

Εγκυουλες μου καλημερα σας... Μολις γυρισα απο τον γιατρο και καναμε την Β επιπέδου.... Η μικρη ειμαι μια χαρουλα αρκετα κινητικη και ατίθαση καθως το ενα το χεράκι το ειχε συνεχώς μπουνιτσα και οταν την θελαμε στο πλαι δεν γυρνούσε... Ευτυχως ομως πήραμε τις μετρησεις ολες και ολα είναι τελεια... Αντε και στα δικα σας ραντεβού τωρα να πάνε ολα μια χαρουλα!!!! 🥳🥳🥳🥳

Μπράβο κορίτσι μου, με το καλό να σας έρθει η μικρή σας👶🍼🍭

Αν δεν κάνω λάθος είσαι η πρώτη που κάνεις Β επιπέδου, εγώ 27/07 έχω ακόμα καιρό μπροστά μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Περαστικά σου κορίτσι, εύχομαι όλα να πάνε καλά και για εσένα.

Ευχαριστώ πολύ!!!εγω κορίτσια έχω β επίπεδου 1 Ιουλίου με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Doritoula11 είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα αλλά όλα θα πάνε καλά!!!εγω είχα αίμα λόγω του χειρουργείου αλλά σιγά σιγά μειώνεται όποτε λίγο ηρέμησα!!

Περαστικά κοπέλα μου!!! Και με το καλό να κάνεις κ τη β επιπέδου... ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα. Τι μου κάνετε; Εμένα βγήκε η καλλιέργεια μου σήμερα, είναι αρνητική. Μίλησα και με την γιατρό μου, ξεκούραση και ηρεμία μου είπε. Πρώτα ο Θεός σε μια εβδομάδα έχω την β' επιπέδου 🙌🤰💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλησπέρα. Τι μου κάνετε; Εμένα βγήκε η καλλιέργεια μου σήμερα, είναι αρνητική. Μίλησα και με την γιατρό μου, ξεκούραση και ηρεμία μου είπε. Πρώτα ο Θεός σε μια εβδομάδα έχω την β' επιπέδου 🙌🤰💙

Ουφ όλα καλά δήλαδη τέλεια τώρα χαλάρωσε !!ααα μαζί θα εχπθμε β επιπέδου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλησπέρα. Τι μου κάνετε; Εμένα βγήκε η καλλιέργεια μου σήμερα, είναι αρνητική. Μίλησα και με την γιατρό μου, ξεκούραση και ηρεμία μου είπε. Πρώτα ο Θεός σε μια εβδομάδα έχω την β' επιπέδου 🙌🤰💙

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλησπέρα. Τι μου κάνετε; Εμένα βγήκε η καλλιέργεια μου σήμερα, είναι αρνητική. Μίλησα και με την γιατρό μου, ξεκούραση και ηρεμία μου είπε. Πρώτα ο Θεός σε μια εβδομάδα έχω την β' επιπέδου 🙌🤰💙

Καλησπέρα κορίτσι μου!Ζεστηηηη αγκαλιά με το κλιματιστικό είμαι🔥Ευτυχώς δεν ήταν τίποτα είδες που τα λέγαμε;Ότι σου είπε η γιατρός σου να κάνεις! Με τη ζέστη πως τα πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσι μου!Ζεστηηηη αγκαλιά με το κλιματιστικό είμαι🔥Ευτυχώς δεν ήταν τίποτα είδες που τα λέγαμε;Ότι σου είπε η γιατρός σου να κάνεις! Με τη ζέστη πως τα πας;

Πώς να τα παω, κλιματιστικό, πολλά υγρά και ξάπλα. Αν δεν είχε γίνει έτσι θα πήγαινα στο χωριό μου για δροσιά αλλά τώρα το ξεχνάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλησπέρα. Τι μου κάνετε; Εμένα βγήκε η καλλιέργεια μου σήμερα, είναι αρνητική. Μίλησα και με την γιατρό μου, ξεκούραση και ηρεμία μου είπε. Πρώτα ο Θεός σε μια εβδομάδα έχω την β' επιπέδου 🙌🤰💙

Υπέροχα τα νέα σου κορίτσι μου! Ολα θα πάνε καλά κ να μην ανησυχείς! Μάλλον ξεκούραση χρειαζόσουν! Να κάνεις ότι σου είπε η γιατρος σου! Λίγο έμεινε κ για την β επιπέδου! Με τη ζεστη θα υποφέρουμε λίγο αυτές τις μέρες αλλά άμα είμαστε σπιτι με κλιματιστικό θα είμαστε μια χαρά! Εγώ δυο μέρες δν βγήκα από το σπιτι . Κ λίγο στο μπαλκόνι που βγήκα να μαζέψω κάτι ρούχα φρικαρα με τη ζεστη που είχε. Πολλά υγρά τώρα όπως είπες ,φρούτα κ λαχανικά για να ενυδατωνόμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η sweetheart12 είπε:

Υπέροχα τα νέα σου κορίτσι μου! Ολα θα πάνε καλά κ να μην ανησυχείς! Μάλλον ξεκούραση χρειαζόσουν! Να κάνεις ότι σου είπε η γιατρος σου! Λίγο έμεινε κ για την β επιπέδου! Με τη ζεστη θα υποφέρουμε λίγο αυτές τις μέρες αλλά άμα είμαστε σπιτι με κλιματιστικό θα είμαστε μια χαρά! Εγώ δυο μέρες δν βγήκα από το σπιτι . Κ λίγο στο μπαλκόνι που βγήκα να μαζέψω κάτι ρούχα φρικαρα με τη ζεστη που είχε. Πολλά υγρά τώρα όπως είπες ,φρούτα κ λαχανικά για να ενυδατωνόμαστε!

Εγώ δεν τα πάει πολύ καλά με τα λαχανικά για να είμαι ειλικρινής,βέβαια πίνω πολλά υγρά και τρώω φρούτα!🍉🍒Ο καύσωνας θα διαρκεσει μια βδομάδα ακόμα οπότε πρέπει να κρατήσουμε δυνάμεις εγώ ούτε για μπάνιο δεν πάω!🏖️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lenia1983 είπε:

Εγώ δεν τα πάει πολύ καλά με τα λαχανικά για να είμαι ειλικρινής,βέβαια πίνω πολλά υγρά και τρώω φρούτα!🍉🍒Ο καύσωνας θα διαρκεσει μια βδομάδα ακόμα οπότε πρέπει να κρατήσουμε δυνάμεις εγώ ούτε για μπάνιο δεν πάω!🏖️

Καλημέρα. Χθες ήταν μακράν η χειρότερη μέρα από άποψη ζέστης,ούτε το χέρι σου ήταν να βγάλεις έξω. Το χωριό που μένω έχει και χωράφια με ρύζια, τουτέστιν υγρασία και το βράδυ που δροσίζει φουλ κουνούπια. Πάντως είσαι τυχερή που μένεις δε νησί και μάλιστα με τόσο ωραία και καθαρή θάλασσα. Εγώ για να πάω για ένα μπάνιο αυθημερόν πρέπει να διανύσω απόσταση 1.5 ώρας, οπότε το ξεχνάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες!!! Καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε!! 

@Stardust_83 πολύ ευχάριστα τα νέα σου!! Ξεκούραση κ προχωράμε δυναμικά!! 

Κορίτσια εγώ είμαι 17+5 και δε σας κρύβω πως έχω μια ανησυχία γιατί αν και δεύτερη εγκυμοσύνη δεν έχω νιώσει κάποιο "φτερούγισμα" ακόμα. Έχετε νιώσει όλες κάτι; Την Τρίτη έχω ραντεβού κ ελπίζω να είναι όλα καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Καλημέρα εγκυούλες!!! Καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε!! 

@Stardust_83 πολύ ευχάριστα τα νέα σου!! Ξεκούραση κ προχωράμε δυναμικά!! 

Κορίτσια εγώ είμαι 17+5 και δε σας κρύβω πως έχω μια ανησυχία γιατί αν και δεύτερη εγκυμοσύνη δεν έχω νιώσει κάποιο "φτερούγισμα" ακόμα. Έχετε νιώσει όλες κάτι; Την Τρίτη έχω ραντεβού κ ελπίζω να είναι όλα καλά!!! 

Καλημέρααααα, εγώ το νιώθω αρκετές εβδομάδες τώρα...στην αρχή δεν ήταν τόσο έντονο και κυρίως βράδυ...τώρα τυχαίνει μέρες που το νιώθω και πρωί αλλά είναι στιγμιαία πάντα αλλά γενικά φαίνεται να είναι πολύ κινητικό έμβρυο...σε όλους τους υπέρηχους μέχρι τώρα κάνει τούμπες...χαχαχαα

Μην ανησυχείς η κολλητή μου μέχρι το τέλος ίσα που την ένιωθε εδώ κι εκεί την μπουμπού της...βολευόταν και δεν κουνιόταν εύκολα....

18w 1d εγώ σήμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...