Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΓΑΠΗΣΩΩΩ...


Recommended Posts

καλημερα σου μικρουλα και μονο που σκεφτεσαι αυτα ηδη το εχεισ αγαπησει;) μεχρι να μπω στουσ 3 μηνεσ ειχα το ιδιο αγχοσ μετα ειχα αγχοσ για τα αποτελεσματα τησ αυχενικησ μετα για το β επιπεδου μετα αγχοσ για την γεννα.....αγχοσ γιατι εχω την μικρη την καταλαβα γυρω στον 6ο να κουνιεται ενω αλλλεσ μου λεγαν οτι το νοιωθαν το μωρο τουσ απο τον 3ο μηνα!!!!!αφησε το κακο αγχοσ πισω και απολαυσε την καθε μερα που μεγαλωνει η γαριδουλα σου.....μην την γεμισεισ με αρνητικα συναισθηματα,χαιδεψε την και ολα καλα θα πανε:woohoo:

εγω χαιδευα την κοιλια μου συνεχεια οταν λοιπον γεννηθηκε η μικρη ενα βραδυ στο μαιευτηριο οπωσ κοιμονταν πεταχτηκε και αργησε ενα σπαρακτικο κλαμα οταν τησ χαιδεψα την πλατουλα οπωσ χαιδευα την κοιλια μου λεσ και το θημυθηκε και χαλαρωσε αμεσωσ και με τουσ κολικουσ ετσι χαλαρωνε.....χτιζε την σχεση σασ μερα με την μερα εισαι η μανουλα του...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ, ΜΗΝ ΜΑΥΡΙΖΕΙΣ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΟΥ,

ΧΑΙΔΕΨΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ, ΜΙΛΑ ΤΟΥ, ΤΡΑΓΟΥΔΑ ΤΟΥ... ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΟΜΩΣ ΝΟΙΩΘΕΙ ΠΟΛΛΑ!! ΜΕΤΑΔΩΣΕ ΤΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!

ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula...ενα πραγμα θα σου πω. εγω το εμαθα τυχαια στις διακοπες αφου ειχα παρει ενα κοκταιηλ απο φαρμακα για τροφικη δηλητηριαση στη λευκαδα και ενα δευτερο σετ 2 μερες μετα για αναφυλαξια! ειμαι τωρα στον 8ο και κλωτσαει σαν τρελη!!! :laugh:

οι στατιστικες ειναι για να καταριπτονται και δε βλεπω το λογο γιατι εσυ να εισαι αυτη που θα τις επιβεβαιωσεις. το αχγος ειναι παντα ο χειροτερος συμβουλος... χαλαρωσε, κανε ονειρα πως θα φτιαξεις το δωματιο του/της και ολα θα πανε τελεια!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ;;ΕΙΧΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ;;ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΓΧΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ.ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΝΑ ΧΑΪΔΕΨΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΦΗΣΕ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ.ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ, ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΜΟΡΦΑ.Η ΤΟΣΟ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ.ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΜΑΡΤΙΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΠΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΕΙΣΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ. ΕΙΜΑΙ Η ΤΡΕΛΗ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ. ΕΚΛΕΙΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΑΠΟΒΟΛΗΣ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ 12% ΤΩΝ ΚΥΗΣΕΩΝ ΟΔΗΓΟΥΝΤΕ ΣΕ ΑΠΟΒΟΛΗ, ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΤΟ 75% ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΤΡΕΛΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΩ ΤΗΝ ΓΑΡΙΔΟΥΛΑ ΜΟΥ. ΓΙΑΤΙ ΚΡΑΤΑΩ ΠΙΣΙΝΗ ΜΗΝ ΤΥΧΩΝ ΚΑΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ. ΔΕΝ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΔΕΝ ΧΑΙΔΕΥΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ... ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΦΕΘΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ. 2 ΜΑΡΤΙΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ. ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΟΜΩΣ ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΗΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ...:blush:

Κακως - κατα την ταπεινη μου αποψη - που ο γιατρος σου μιλησε με ποσοστα και αριθμους...Αχ! Βρε gastroula (ωραιο nickname!) δεν σημαινει κατι αυτο...Σε καταλαβαινω γιατι ΚΙ ΕΓΩ ειμαι πολυ αγχωδης και με δουλευουν οτι ολα τα σκαλιζω...

Ειναι ομως λαθος που δεν δενεσαι με το παιδακι σου...Ειναι νωρις βεβαια αλλα δεν εχει σημασια-μην καταπιεζεις το μητρικο σου ενστικτο!

ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΤΟ 'ΧΕΙΣ γιατι να το αφησεις?

Δεν θα σκεφτεσαι αρνητικα...Οσο μπορεις θετικα..

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula μου δες να ηρεμίσεις και να απολαύσεις αυτο το δώρο που σου έστειλε ο θεός. εγώ στισ 100 εγκυμοσυνες που ακουσα τα τελευταια χρόνια μια κοπέλα μόνο απέβαλε αυτο σου το λέω γιατι η αποβολή δεν έρχεται στην κάθε κοπέλα που είναι έγκυος συμβαίνει σπάνια. Άρα εσύ σκέφτεσαι μην σύμβει κάτι κακό και δεν το ευχαριστιέσαι. Δέν να αποβάλεις όσο μπορείς το άγχος σου να κάνεις την προσευχή σου για να σας έχει ο θεός κάλα και με το καλό να γεννηθεί το μωράκι σου Είτε αγχώνεσαι είτε όχι όχι είναι να γίνει θα γίνει άρα δεν να χαρεις τις στιγμές αυτες και όλα θα πάνε τέλεια και σε 7 μήνες θα κρατάς το αγγελούδι σου. φιλια πολλα και θετικές σκέψεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...