Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΓΑΠΗΣΩΩΩ...


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ. ΕΙΜΑΙ Η ΤΡΕΛΗ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ. ΕΚΛΕΙΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΑΠΟΒΟΛΗΣ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ 12% ΤΩΝ ΚΥΗΣΕΩΝ ΟΔΗΓΟΥΝΤΕ ΣΕ ΑΠΟΒΟΛΗ, ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΤΟ 75% ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΤΡΕΛΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΩ ΤΗΝ ΓΑΡΙΔΟΥΛΑ ΜΟΥ. ΓΙΑΤΙ ΚΡΑΤΑΩ ΠΙΣΙΝΗ ΜΗΝ ΤΥΧΩΝ ΚΑΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ. ΔΕΝ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΔΕΝ ΧΑΙΔΕΥΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ... ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΦΕΘΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ. 2 ΜΑΡΤΙΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ. ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΟΜΩΣ ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΗΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ...:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula μου γιατι τοσο αγχος; ενταξει στην αρχη ολες εχουμε ανησυχια αλλα μην βαζεις συνεχως το κακο στο μυαλο σου. χαλαρωσε και σκεψου θετικα:). απολαυσε αυτο που συμβαινει στο σωμα σου και φαντασου το ομορφο μωρακι που μεγαλωνει στην κοιλιτσα σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula mou oles to perasame auto.. kai dustixos mexri kai ti mera pou tha genniseis tha fobasai min sumbei to otidipote... all aprospthise na xalaroseis kai na apolauseis auti tin omorfi periodo tis zois sou. ksero pos einai diskolo alla prospathise na kaneis mono thetikes skepseis kai na ksekiniseis na oneireuse ... :) tha se boithisei pio polu kai tha deis ola kala tha pane... sou euxomai kali egkumosini kai me to kalo na upodexteis to garidaki sou..:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε γλυκια μου μην βαζεις το κακο στο μυαλουδακι σου!Ο γιατρος σου λεει βεβαια την αληθεια,αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θα συμβει κ σε σενα!!

Σε καταλαβαινω πως νιωθεις γιατι ενω εχω ήδη ενα παιδακι, κ ειμαι εγκυος στο δευτερο(ενατη προς δεκατη εβδομαδα)νιωθω κ γω μερικες φορες ανασφαλεια κ φοβια..

Αλλα η αγαπη δεν μπορει να κρατηθει για αυτα τα μικρα πλασματακια..Ειναι δυνατον να μπορεις να μη το λατρευεις?να χαιδευεις την κοιλιτσα σου κ να το φανταζεσαι?

Ναι κ γω φοβαμαι..αλλα το λατρευω..

Αφησε ελευθερα τα συναισθηματα σου..ειναι μοναδικη εμπειρια πιστεψε με!!

και ναι..οσο περνανε οι εβδομαδες πεφτουν τα ποσοστα...μιλαω απο προσωπικη εμπειρια κ πολυ ψαξιμο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΜΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΚΟ ΜΕ ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ

ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΜΠΗΚΕ ΑΥΤΗ Η ΙΔΕΑ:S :S

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΕΘΩ...

ΜΗΝ ΣΕ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΟΥΤΕ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗ ΧΑΛΑΝΕ;)

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ

ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula μου.... μια συμβουλη που αν θες την ακους και αν θες την "πετας"....

ΠΟΤΕ μην κρατας "πισινη" στην αγαπη... Δωστην απλοχερα και χωρις ενδοιασμους.... ειδικα στο μωρο σου.... Δωστου να καταλαβει ποσο πολυ το αγαπας..... για να εχει "κινητρο" να μεινει...;) Σκεψου ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ γι αυτο....κανε ονειρα.... και μοιρασου τα μαζι του!!!

Ακομα κι αν κατι πηγαινε στραβα (χτυπαω ξυλο...φτυνω τον κορφο μου....κουνιεμαι απ τη θεση μου....:P ) δε θα πονουσες λιγοτερο.... Το ξερεις αυτο...!!! Οποτε ΖΗΣΕ ΤΟ!!! Με ολη την ενταση που αξιζει να ζεις την χαρα μιας εγκυμοσυνης... Μεταδωσε του θετικη ενεργεια...:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula μου κοπέλα μου με το καλό όλα σου εύχομαι!!! Μην αφήνεις το άγχος να σε κυριεύει!!! Δε θα σε αφήσει να απολαύσεις την πιο όμορφη περίοδο της ζωής σου!

Ξέρω είναι δύσκολο να μην έχεις αγωνία για την καλή εξέλιξη κι έκβαση της εγκυμοσύνης σου (κι εγώ είχα τρελλόοοοοοοοο άγχος) αλλά προσπάθησέ το!!!

Χάιδευε την κοιλίτσα σου, βάλε μουσική στο νινάκι σου να ακούει, βγαίνε έξω βολτούλες να ακούει διάφορες φωνούλες, μίλα του, προετοιμάσου με όμορφα συναισθήματα για την μητρότητα.

Σκέψου θετικά και όλα μα όλα με τη βοήθεια της Παναγίας θα πάνε κατ' ευχήν και σε λίγο καιρό θα κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο μωράκι!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. ΜΕ ΒΟΗΘΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...scarlet30 ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ... ΘΑ ΠΟΝΕΣΩ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΟΣ. ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.ΟΜΩΣ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΗΡΕΜΙΑ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ. Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΚΕΠΑΖΕΙ ΠΑΝΤΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GASTROYLA ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΔΗΛ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΣΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΒΑΘΜΟ ΠΛΕΟΝ.ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΦΗΝΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΕΜΠΕΔΩΣΕΙ ΜΗ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΤΥΧΕΙ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΚΟ.ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΧΑΙΔΕΥΑ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ.ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ.ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΙΟ ΑΣΦΑΛΗΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ.ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΚΑΘΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΦΕΥΓΩ ΠΑΝΕΥΤΥΧΗΣ.ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΖΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΥΠΕΡΗΧΟ.ΕΓΩ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΖΗΤΗΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΝΗΘΗΚΕ.ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ..................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gasstroula πιθανοτητες για κακη συνεχεια παντα υπαρχουν ...αλλα εσυ δεν θα τις υπολογιζεις..

Ακομα και σε μια τραγικη περιπτωση (και οχι συνηθισμενη) που κατι κακο συμβει σε μια εγκυμοσυνη οι ενοχες ειναι μεγαλες για την εγκυο που χανει ενα παιδι χωρις να νιωθει οτι εδωσε το 100% της αγαπης της στο μωρακι της Μπορει μαλιστα να την οδηγησει στο συμπερτασμα πως αυτη η αποστασιοποιηση ηταν υπευθυνη για τη συνεχεια της κυησης

Σκεψου επισης πως απο εδω και περα παντα θα υπαρχει μια ανυσηχια για τον ανθρωπο που θα φερεις στον κοσμο Δεν μπορει μια μανα να κραταει συναισθηματικες πισινες απο φοβο μην τυχει και χασει το παιδι της

Προσπαθησε να ισορροπησεις αυτο το αγχος και αρχισε αυτη την υπεροχη σχεση να εξελιχθει!!!!!! Πολλα πολλα φιλια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοπέλα μου γιατι μου αγχώνεσαι συνέχεια;;;;Ολα ειναι μια χαρά!!!Χαλάρωσε και απολαυσε την εγκυμοσύνη σου!!Το πρωτο τριμηνο απ οτι ξέρω ειναι λιγο επιφοβο για αποβολή..αλλα μην κανεις αρνητικές σκέψεις!!Ολα καλα θα πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σκεφτεσαι μονο θετικα.

Προσπαθησε να μην φερνεις ασχημα πραγματα στο μυαλο σου και ολα θα πανε καλα!Ασε τα ποσοστα και κοιταξε να το χαρεις!

Σου ευχομαι καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ. ΕΙΜΑΙ Η ΤΡΕΛΗ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ. ΕΚΛΕΙΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΑΠΟΒΟΛΗΣ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ 12% ΤΩΝ ΚΥΗΣΕΩΝ ΟΔΗΓΟΥΝΤΕ ΣΕ ΑΠΟΒΟΛΗ, ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΤΟ 75% ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΤΡΕΛΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΩ ΤΗΝ ΓΑΡΙΔΟΥΛΑ ΜΟΥ. ΓΙΑΤΙ ΚΡΑΤΑΩ ΠΙΣΙΝΗ ΜΗΝ ΤΥΧΩΝ ΚΑΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ. ΔΕΝ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΔΕΝ ΧΑΙΔΕΥΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ... ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΦΕΘΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ. 2 ΜΑΡΤΙΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ. ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΟΜΩΣ ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΗΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ...:blush:
Egw eimai xeiroteri sto agxos kai poso mallon otan imoyn egkuos! Den mporousa na xarw tin egkumosini mou ka8ws ir8a antimetwpi me problima poy mporei na odigouse kai se ektrwsi! Eklapsa, eklapsa (eutuxws bebaia ola pigan kala) alla to agxos..agxos! Etsi apofasisa na skeftw ena pragma gia na iremisw!!An einai kati na sumbei, 8a sumbei! Den mporeis oute esu na to stamatiseis , oute kapoios allos alla kai kaneis den mporei na sou upograpsei oti ola 8a pane perigfima!!! Peise ton eauto sou pws ola einai mesa sti zwi kai pws akomi (xtypa ksilo!!!!)kai na sumbei kati kako, esu to agapises, to prostatepses oso mporouses,tou prosferes oti polutimotero eixe omws i fusi i 8eos an 8es, eixe allous skopous!! Min xaliesai gia kati poy to pi8anotero einai na min sumbei ,alla k na sumbei den mporoume na kanoume tipota!! Egw apo tote pou to eida etsi , iremisa kai eipα cest la vie!!!!! T
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gastroula mou,

tha pane ola kala....!

Oles se niwthoume,

ma stin pragmatikotita

oooooso kai na prospatheis na to paikseis

"adiafori" to mwro einai EKEI

kai perimenei ta xadia sou.....!!!!!!

Min xaneis lepto!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου gastroula! Με το καλό!!

Έχεις δίκιο που αγχώνεσαι και που το σκέφτεσαι όπως το σκέφτεσαι, γιατί ακούμε τόσα και τόσα, πως να μην το σκεφτόμαστε έτσι...

Εγώ το έχω πάθει 2 φορές και αρκετά νωρίς, 6η-7η εβδομάδα, που με το ζόρι φαίνονται στον υπέρηχο... αν θες το πιστεύεις, από την αρχή τους μιλούσα, χάιδευα την κοιλιά μου κι έκανα όνειρα... πιο πολύ βέβαια την πρώτη φορά αλλά και τη δεύτερη.

Ο πόνος της απώλειας είναι έτσι κι αλλιώς μεγάλος. Ό,τι και να κάνεις... όπως κι αν το αντιμετωπίσεις... Παιδάκια ήταν...

Αν κάπου παρακάτω καταφέρω να κάνω παιδάκι, σίγουρα στην άκρη του μυαλού μου θα'χω εκείνα τα δύο που χάθηκαν... ψυχούλες στον ουρανό...

Εγώ θα σου έλεγα να του δείχνεις όση περισσότερη αγάπη μπορείς! Η θετική ενέργεια και η αγάπη πάντα βοηθάνε...

Μη φοβηθείς το δέσιμο, γιατί αν ου μη γένοιτο κάτι πάει στραβά, έτσι κι αλλιώς θα πονέσεις και θα λυπηθείς κλπ κλπ. Αν όμως όλα πάνε καλά (που αυτό ευχόμαστε όλες), τότε θα’χεις στερήσει από σένα και το παιδάκι σου όλα αυτά τα όμορφα συναισθήματα χαράς, αγάπης, προσμονής που προσπαθείς να πνίξεις. Κρίμα δεν είναι;;;

Εύχομαι όλα να πάνε καλά και σε μερικούς μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου το παιδάκι σου!!! Φιλάκια πολλά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gastroula mou kalispera agapi mou...

Vre koritsi mou ola tha pane kala...

Min anxwnesai...

Antekse akoma ligo kai tha pas na deis kai to garidaki sou pou kinitai mesa sou agapi mou...

Apla min kourazesai kai prwsextika me ola...

Sou euxwme na xalarwseis kai na min skeftesai kaka pragmata...

Ola tha sou pane kala agapi mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα να χαρεις την εγκυμοσυνη σου χωρις αγχος γιατι ειναι η ωραιοτερη εμπειρια της ζωης...ασε τα ποσοστα κατα μερους...εγω ειμαι της αποψης πως δεν πρεπει να βαζουμε αρνητικες σκεψεις ,,,μονο θετικες...ολα να πανε καλα σου ευχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ego tha se rotiso to exis:

kai na ginei kati kai na to xaseis .... (xtipao xilo, kouniemai apo ti thesi mou, makria apo edo ...)... iparxei periptosi na lipitheis ligotero ean tora eisai "sfixti" sta aisthimata kai ta oneira sou?

o x i ............. !!!!!!!!!!!!!!!!

o ponos tha einai akrivos o idios!

opote: apolauseto kai skepsou thetika ... pistepse me, i thetiki skepsi einai i moni tin opoia mporeis na xrisimopoiiseis gia na voithiseis stin kali sou egimosini, kai na thes den mporeis na kaneis kati allo ...

ti kanei i arnitiki skepsi? akrivos to antitheto ... opote?

agapise to!!!!!!!!! giati kai auto thelei na kratithei apo kapou, kai ti kalitero apo tin agapi sou, pou pistepse me tin niothei apo tin proti stigmi tis iparxis tou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΟΟΣΟΟΟ ΠΟΛΥ! ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΔΑΚΡΥΣΑ ΚΑΙ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΘΗΚΑ ΛΙΓΑΚΙ!! ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ "Τ ΑΚΟΥΣ? ΤΣΑΜΠΑ ΑΓΧΩΝΕΤΕ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ" ΚΑΙ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΧΤΗΚΑ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΙΑ ΑΡΧΗ ΕΤΣΙ? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκαστρούλα μου, πώς άντεξες μέχρι τώρα κοριτσάκι μου και δεν έχεις μιλήσει στο μωράκι σου!!! Έχεις κατά την ταπεινή μου πάντα γνώμη πολύ ανεπτυγμένη την αμυντική στάση στη ζωή... Πέρνα στην επίθεση αγάπη μου και όρμα με όλη σου τη δύναμη στις χαρές της!!! Το γεγονός ότι φοβάσαι να αφεθείς στα συναισθήματά σου δεν έχει να κάνει μόνο με το άγχος της (μακριά από δω) αποβολής, αλλά πιστεύω ότι γενικότερα φυλάσσεσαι από τις επιθυμίες σου για να μην πληγωθείς!!! Δεν υπάρχει όμως ζωή χωρίς απογοητεύσεις κοπέλα μου... Αφέσου εσύ, ζήσε κάθε στιγμή της ζωής σου με ένταση και πάθος, με γέλιο και με κλάμα και ό,τι είναι να έρθει, θα έρθει, είτε εσύ είσαι προετοιμασμένη, είτε όχι...

Εύχομαι με το καλό να φέρεις στη ζωή το μικρό σου θαυματάκι και να έχεις πίστη στον εαυτό σου, στις δυνάμεις σου και στην Παναγίτσα που ήδη προστατεύει το αγγελάκι σου!! Με το καλό!!! :):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula μου οπως καλα ειπανε ολες οι κοπελες αφησου στην τελειοτητα του θαυματος αυτου!!!Νομιζω αξιζει το καθε δοσιμο....ασε το αγχος στην ακρη και απολαυσε αυτε τις μοναδικες στιγμες που προσφερει η εγκυμοσυνη!Να εχεις πιστη και θεληση και ολα θα πανε καλα!!!Θα το δεις...το αγχος και η αρνητικοτητα μονο καλο δεν κανουν...

Δωστου αγαπη οπως τελεια ειπε η scarlet για να εχει λογο το νινι να μεινει...

Φιλκακια και καλη συνεχεια κοπελα μου!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι βρε gastroula μου εχεις τοσο αγχος; Οχι αγχος. Δεν κανει καλο στην εγκυμοσυνη. Αγχωνεται και το μωρο μαζι με σενα. Ηρεμισε, χαλαρωσε, ξεκουρασου και ολα θα πανε καλα, μην ανυσηχεις. Αντε, σου ευχομαι καλη σιγουρια...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να το αγαπήσεις μ όλη σου την ψυχή, να χαϊδεύεις την κοιλιά σου και να του μιλάς και ας μην σε ακούει ακόμα. Η μικρή σου γαριδούλα είναι εκεί και το πιο πιθανό είναι να παραμείνει εκεί μέχρι να έρθει η ώρα του να γεννηθεί. Μην βάζεις το κακό με το μυαλό σου. Η αποβολή είναι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας.

Όλα θα πάνε καλά! Κοίτα να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου είναι ένα υπέροχο δώρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...