Μετάβαση σε περιεχόμενο

η αναμονη δεν ειναι καθολου γλυκια....


Eleni_sk

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια...σημερα το πρωι εκανα ενα τεστ εγκυμοσυνης και η γραμμουλα βγηκε αχνη....ετρεξα λοιπον να κανω μια χοριακη...τα αποτελεσματα θα θα εχω σε 2 ωρες απο τωρα!!!!!εχω μια τρεμουλα σε ολο μου το σωμα...μεχρι να βγει θα εχω γκαστρωθει απο μονη μου....:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕς ΜΩΡΕ ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΙΤΣΑ???ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΤΙΣ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ ΜΟΥ...Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ...Η ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 1,1....ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ?????Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ. ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ? ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙΣ? ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΕΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΣΤΟ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΟΟΟΣΟ ΑΧΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑΙ Η ΓΡΑΜΜΗ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι μου κι εγω οταν εκανα το τεστ αχνη ηταν η γραμμη ισα ισα που φαινοταν. μετα απο δυο μερες πηγα στο γιατρο μου και με το τεστ του γιατρου παλι αχνη γραμμη, αλλα μου ειπε οτι ειναι εγκυμοσυνη. με την χοριακη το επιβεβαιωσα. εισαι εγκυος κοριτσακι!!!!!! με το καλο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 1,1...Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΛΕΓΞΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ...ΓΙΑΥΤΟ ΠΗΓΑ.:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ:woohoo: :woohoo:

ΚΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;)

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ:P

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΒΑΙΒΕΩΣΗ

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΥΡΗ Η ΧΑΡΑ...ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ.ΑΡΝΗΤΙΚΟ..:( :( :( .ΤΣΑΜΠΑ Η ΧΑΡΑ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΤΕ...:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ. ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΜΗΝΑ. ΘΑ ΡΘΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ. ΘΑ ΧΕΙΣ ΛΟΓΟΥΣ ΝΑ ΑΓΧΩΘΕΙΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ:( :( :( :( :(

ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΟ ΕΧΩ ΝΙΩΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ

ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ;)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μου φανταζομαι την απογοητευση σου...:(

αλλα εισαι τοσο μικρουλα ακομα... και ειστε μολις στην αρχη των προσπαθειων σας... Να δεις που τον αλλο μηνα η γραμμουλα θα ειναι τοσο εντονη που δε θα μπορει να την αμφισβητησει.....οχι η χοριακη αλλα ουτε ο Παπας της Ρωμης...:P :laugh: :laugh:

Υ.Γ: Κοριτσια πως το εξηγειτε αυτο που εγινε? Πρωτη φορα ακουω να υπαρχει εστω και μικρη ενδειξη....και τελικα να ειναι εσφαλμενη!:blink:

Βρε Ελενη μπας και σου εδωσαν αποτελεσματα αλλης????:unsure:

Αυτο με την προγεστερονη γιατι σε εβαλε να το κανεις? Με ποια αιτιολογια? Εγω γιατι δεν εχω κανει ακομα???????:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον άλλον μήνα θα ξεκινήσει μια εννιάμηνη αναμονή που θα είναι πολύ πολύ γλυκιά!!!

Σου το εύχομαι ολόψυχα!!

Μην απογοητεύεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν πειραζει κοριτσακι την επομενη φορα θα ειναι θετικότατο κ εκει αρχιζει η ουσιαστικη αναμονη. Με το καλο σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΑΡΤΖΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ...ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ...ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ ΚΙΟΛΑΣ...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ...ΔΕΝ ΞΑΝΑΑΓΧΩΝΟΜΑΙ...ΚΑΙ ΤΕΣΤ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΧΩ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΥΧΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΑ ΤΕΣΤ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα δε μου εχει πει ποτε να κανω....:unsure:

Τελοσπαντων....θα τον ρωτησω.....

No worries κοριτσακι....

Αυριο θα εισαι καλυτερα....γιατι "Αυριο ειναι μια αλλη (καινουρια) μερα"...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΡΤΖΗ ΜΟΥ....ΟΝΤΩΣ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ...ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ, ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝΔΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΣΤ....ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΣΗΚΩΝΑ...:ohmy: ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ...:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...